חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. Igi Member

זה לא משנה אם הוא היה כן היה תורם יותר או לא(ואני בהחלט סבור שכן), זה רק מראה כמה שדומנק מאמן פחדן, אם הוא מעדיף שחקן שנתן עונה בינונית בברצלונה על פני המגן שנמצא בכושר הטוב בעולם ותורם התקפית כל כך הרבה יותר... פחדן, אין מילה אחרת.

2. Jimmy Member

כפי שאמרתי שלמנו והולכם לשלם על הטועיות הטיפשיות שעשה דומיניק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    ומקוה שאני יטעה כי אני מאוד רוצה לראות צרפת הולכת רחוק :
    לשתי סיבות
    1.משום שאני מחבב קבוצה זאת .
    2. כדי להגיד שצרפת גדולה בלי זידאן ( אני כן מסכים שהוא היה הסיבה לזכיית צרפת במונדיל 98 אבל הוא לא היה השחקן שהוביל צרפת במונדיל האחרון,אני יודע שהרבה אנשים הולכים ללעוג לי [אבל] השחקן המצטין היה ויירה באותו זמן וחבל ששחקן כמו זידאן ששיחק משחק וחצי טוב הפכו אותו לשחקן המצטין בטורניר וויירה שעשה עבודה שחורה ונתן לצרפת להעפיל לא זכה במשהו מיוחד, ואף אחד לא זכר שזידאן היה הסיבה לכך להפסיד את הגמר נגד איטליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. AVISEY Member

זידאן היה צריך לעשות דבר אחד במונדיאל , להנהיג את נבחרת צרפת , לדעתי כמו שאתה אמרתה ויירה היה המצטיין , זיזו נתן משחק גדול אחד , נגד ברזיל , הוא הוביל את הנבחרת לא כשחקן מרהיב , אלא כמנהיג ,ובזה הוא סחב נבחרת שלמה , מה שאין לצרפת היום חוץ מהטעויות של דומנק .

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/08
  4. Jimmy Member

סוף סוף אחרי 1908 הסכים לדברי יש עוד אחד שמסכים אתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כי בכל רגע שאני מדבר על רעיון זה היתי מקבל מכות, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ואני לא ישנה את דעתי בכל מצב

5. AVISEY Member

ויירה היה המצטיין , אבל בלי זידאן צרפת הייתה עפה בשמינית .

6. CeSc FaBry 4 Member

מה שמעצבן אותי זה רק דבר אחד- "הרמת כדורים" , אני לא מבין איך קבוצה כמו צרפת עם כל התארים שלה ועם כל השחקנים שלה (אפילו הם שיחקו בלי ויירה והנרי)- קבוצה כזאת הייתה צריכה לפחות להבקיע שער אחד נגד רומניה, נכון שרומניה קבוצה טובה מאוד והיא הולכת ומשתפרת,אבל יחסית לקבוצה כמו צרפת היינו צריכים לדרוס אותם ,פשוט לא מבין איך קבוצה כזו ממשיכה להרים ולבזבז כדורים דרך האגפים כאילו שהיא קבוצה שמשחקת על תיקו ולא רוצה לסכן את השער שלה, אכזבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    בנוגע לשחקנים- כבר דיברתם על זה ואני מסכים איתכם , שחקנים מאכזבים חוץ מריברי שאולי נתן למשחק להיות קצת אקטיבי..

7. תומר22 Member

אני לא מבין ממה כולם מאוכזבים. זה בדיוק מה שהנבחרת הזו מסוגלת לתת ביום שריברי לא מצליח לספק הברקות.

מאז שנפתח הדיון הזה אני מדבר על האנמיות בהתקפה הצרפתית ועל כך שיש פיזיות, אתלטיות ויכולת טקטית נהדרת אבל אין שום ניסיון לכדורגל יצירתי. מי שראה את אחד ממשחקי ההכנה של הצרפתים יודע שזה מה יש.

לצרפת יש שני קשרים אחוריים שעושים בדיוק אותה עבודה, ובמקרה הזה הייתי מוותר דווקא על מאקללה שמרבה לעשות עבירות ומשאיר את טולאלן (מצוין) כשחקן אחרון בקישור אם ויירה אכן יחזור למשחק הבא. אם לא, אז אפשר לנסות את נאסרי באמצע ולהישאר עם קשר אחורי יחיד, אבל לדומנק אין את הביצים לבצע מהלך שכזה.

8. city Member

שישים את נאסרי גם במקום אחד החלוצים, וישלח את מאלודה וריברי יותר קדימה (מין 4-3-3), העיקר שלא ימשיך עם שני חלוצים שלא מצליחים ליצור מצבים ביניהם, וקישור הגנתי במרכז שלא יוצר כלום. דומנק בונה על האגפים, אבל ביום בו ריברי נסגר כמו שצריך ולא מצליח להבריק (ממאלודה לא תבוא הישועה), צרפת נראית כמו שהיא נראתה היום.

9. Jose Mourinho Member

אני לא מבין למה דומנק לא מעיף את מלודה(חלודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) מההרכב לטובת נאסרי. אני לא החזקתי ממאלודה עוד מתקופתו בליון והוא רק ממשיך להצדיק את זה. נאסרי צריך לשחק במקומו.

בעוד נבחרות אחרות נואשות למגן שמאלי ברמה גבוהה, צרפת כ"כ מסודרת בעמדה הזאת שדומנק מרשה לעצמו להשאיר בבית את קלישי המצויין מארסנל. בכל אופן, אני לא רואה שום סיבה להעדפה של אבידאל על אברה הפנטסטי.
    אני זוכר שאברה הבקיע שער נגד רומא מעמדת המגן הימני, השאלה היא האם הוא יכול לשחק שם באופן קבוע על חשבון סניול שהרבה מעבר לשיא(הייתי אומר סאנייה, אבל כמו חברו לארסנל קלישי גם הוא נשאר בבית משום מה).

אני בטוח שצרפת עם ויירה ומקללה במרכז הקישור, עם ריברי ונאסרי באגפים, ועם הנרי ובנזמה בהתקפה, תוציא שני ניצחונות ותעלה. השאלה היא מה הסטאטוס של ויירה(שהיה בכושר אדיר בחצי השני של העונה באינטר אחרי שחזר מפציעה ארוכה) והנרי(למרות עונה יחסית בינונית בבארסה, נתן פיניש מצויין וסיים עם 19 שערים בכל המסגרות), כי צרפת ממש צריכה אותם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/08
  10. FC_Bayern Member

מאלודה ואנקלה צריכים לצאת מההרכב, ובמקומם ייכנסו הנרי ונאסרי. איך שאנלקה נראה אתמול, גם נגד שער ריק מקו השער הוא היה מחמיץ, פשוט עלטה, חושך, מכת מצרים. מאלודה שחקן אפרורי, לא מרבה לעשות פעולות חיוביות בהתקפה, לא ראיתי ממנו שום דבר שהתפתח להיות מצב מסוכן. צרפת שיחקה פשוט רע, גרוע במלוא מובן המילה. מקווה בשבילם שהם יציגו כדורגל טוב יותר בהמשך, כי יותר גרוע מזה כבר לא יכול להיות. מה שאני בטוח בו, שדומאנק מקבל מכתב פיטורים מייד לאחר סיום דרכם של הטריקולור באוסטרייה ושוייץ.

11. Number 8 Member

הופעה עלובה ביותר של נבחרת צרפת. אנלקה לא עשה כלום, אין לי מושג מה הוא עושה בנבחרת, בנזמה איבד יותר מדי כדורים, מאלודה היה השחקן החלש במגרש, ריברי עוד ניסה לעשות משהו עם חדירות לאמצע אך לא הצליח, ואין תמיכה של המגנים בהתקפה, אבל בקשר לזה אני לא מופתע כי המאמן הגאון מעדיף את אבידל על פני המגן השמאלי הטוב בעולם כיום.

צרפת נמצאת בבעיה גדולה כרגע... את המשחק שהיה אמור להיות באנקר בהתחשב בבית שבו היא נמצאת, היא מסיימת בתיקו ומצפים לה עוד שני משחקים סופר קשים נגד איטליה והולנד המצוינת. צרפת צריכה לשנות את היכולת שלה ב360 מעלות נגד הולנד, אחרת היא תמצא את עצמה שוב בלי הנקודות ותסיים את הטורניר הזה מוקדם מהצפוי.

השאלה היא איזה שינוי צרפת באמת יכולה לעשות. אני מאמין שויירה יכול לעשות את השינוי. בקשר להנרי, כמה שאני אוהב אותו, אני לא חושב שהוא יכול לעשות פו ונראה פתאום הבדל. הוא נתן עונה די חלשה בברצלונה, הוא לא אותו שחקן של פעם, ולפי דעתי אין לו כבר את היכולות לעשות שינוי משמעותי כמו פעם, במיוחד נגד הולנד ואיטליה.

12. S.Eto'o Member

אני חושב שאחת הבעיות הגדולות של דומנק זה שהוא מעדיף לרוץ עם אותו הרכב מאז מונדיאל 2006 תוך כדי שהוא מתעלם משחקנים שנתנו עונות מצוינות ולא שיחקו בהרכב הראשון במונדיאל 2006 או שבכלל לא היו בסגל.
    צרפת אתמול הייתה חלשה מאוד בחלק ההתקפי,כל שחקן עומד בעמדה שלו ולא עושה תנועה כדי לקבל כדור ולעשות משהו יצירתי למעט ריברי שעשה זאת כמה פעמים,מאלודה אוברייטד שחקן מהיר ולא יותר מזה,אנלקה מחכה לכדורים ועד שהוא מקבל כדור הוא מאבד אותו,טולאלן ומקאללה לא תומכים בהתקפה והתרומה של המגנים להתקפה אפסית,לצרפת נשאר לקוות שויירה יהיה כשיר למשחק הבא אולי הוא יוסיף את הדומיננטיות שכל כך חסרה במרכז המגרש.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנלקה? אין לי מושג איך האפס הזה עדיין משחק בנבחרת.
    האם זה החלוץ שבשבילו וויתר דומנק על החלוץ הצרפתי הכי טוב?

מגיע לדומנק שצרפת תשחק בצורה הזו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/08
  14. Pipe Member

אני מסכים שהיה מקום לבצע שינויים במרכז השדה מול רומניה, אך אני גורס שהם לא רלונטיים למשחקים הבאים.
    מקללה הוא שחקן שלא מוותרים עליו מול קבוצות איכותיות. גם אם נעזוב את המעמד שלו בנבחרת ונתיחס אליו מבחינה מקצועית גרידא - הוא שחקן מהטובים בעולם בתפקיד שלו, ולמען האמת קשה לי להזכר במשחק אחד גדול בו הוא לא סיפק את הסחורה. הסגירה ההגנתית שלו, היכולת שלו להעלים שחקן יריב, קור הרוח והביטחון הם דברים שאף מאמן שפוי לא יוותר עליהם מול איטליה וצרפת.

כמו כן, לדעתי לפתוח עם נאסרי לצידו של מקללה באחד המשחקים הבאים זה מעשה לא חכם. לנאסרי אין יכולות דפנסיביות בגרוש, ולהשאיר את מקללה לבד מול פירלו, גאטוזו ואמברו משמעותו וויתור מראש על מרכז השדה. טולאלאן הוא הדבר הבא הכי קרוב שיש לו לשחקן שמסוגל גם לשחק ביצירתיות וגם לבצע את המשימות ההגנתיות, אך הוא פשוט לא מספיק אלגנטי וחכם בחלק ההתקפי ודומנק צריך לקוות שויירה יהיה כשיר לפחות למחצית אחת, שכן הוא הסיכוי היחיד שלו לגרום לשינוי כלשהוא מהמשחק אתמול.

עידן

שחקנים גדולים לא נעלמים תוך שנה וחצי. אני מעדיף אותו במשחק קובע בטורניר גדול בכל רגע נתון על פני בנזמה או אנלקה. מיותר להרחיב על הדברים שהוא עשה בקריירה ועל הניסיון שלו במעמדים כאלו, ובניגוד לשניים האחרים, הוא הוכיח במשך שנים שהוא מסוגל לשנות משחק בהברקה אחת. אני משוכנע שנראה אותו פותח במשחק הבא.

ככה אתה לומד למתכונת במתמטיקה? אם היא תשנה את היכולת ב360 מעלות היא תשחק בדיוק אותו הדבר. 360 זה סיבוב מלא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

---------------------------------
    לדעתי ההרכב האופטימלי לקראת המשחק הבא יהיה: קופה,סאניול,תוראם,גאלאס,אברה.מקללה,ויירה. ריברי, נאסרי. הנרי, בנזמה.

15. FC_Bayern Member

ההרכב שרשמת הוא ההרכב הטוב ביותר שהצרפתים יכולים להציע. אין לי ספק שנראה את צרפת טובה בהרבה עם הרכב כזה. איזה מלחמות עולם מצפות לנו בהמשך הבית הזה!