חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. אחד_מנתניה Member

אתה צוחק, דומנאק מאמן גדול - מיזה טרזגה בכלל? אז מה שהוא כבש 20 שערים בליגה והוסיף עוד 5 בישולים. אנלקה לעומת זאת כוכב ענק (השחקן היקר ביותר בהיסטוריה להזכירך) , השנה הוא כיכב בבולטון ונמכר תמורת לא פחות מ-15 מיליון פאונד. בלעדיו הם (בולטון) כמעט ירדו ליגה ! כמובן שגם בגלל שטל בן חיים עזב, אבל זה כבר לנושא אחר. בצ'לסי הוא (אנלקה) הוסיף לעצמו עוד שער לרזומה בנוסף לשער בגביע, בוא גם לא נשכח לו 5 בישולים בליגה בנוסף לעוד 2 בישולים באלופות. אנלקה השנה סחב את צ'לסי לגמר ליגת אלופות, מה טרזגה עשה? כבש כמה גולים בליגה האיטלקית האפרורית והמשעממת, ביג דיל.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  2. AVISEY Member

:aaarofl: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx גדול !

3. FC_Bayern Member

תגיד לי (אחד מנתניה) אתה רושם את הדברים האלה בצחוק או שאתה רציני? אני פשוט לא מאמין שזו התגובה הראשונה שאני רואה על הבוקר. אנלקה יותר טוב מטרזגה? וואו, אפילו אין לי כוח להתחיל להגיב על זה. אני רק אגיד דבר אחד: אנלקה החלוץ הכי אוברייטד, ואני לא אגזים אם אני אומר שהוא שווה היום לא יותר מ-15 מיליון דולר, ולא פאונד (כלומר ערכו ירד בחצי). גג.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה לכם?!

ברור שזה בצחוק.

5. דנידין Member

עוד לא החליפו כאן את הכותרת לסיוט כחול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. FC_Bayern Member

מחכים למשחק הבא, אולי אחריו זה ישתנה. צרפת נראית בצרות צרורות, נבחרת שאין בה שום חיבור בין השחקנים.

7. AVISEY Member

צרפת חייבת את ויירה והנרי , וגם את אברה , כל המשחק ראיתי שמאקללה ותוראם צועקים על אבידל(שנתן משחק מביש ) , והנרי וויירה שחקנים מנוסים , מקווה שיכניסו רוח טובה ומנהיגות(מה שחסר במיוחד ) לנבחרת , מה שבטוח . אבידל ואנלקה בחוץ ומהר . ואם לא יעבוד , שיקראו לזיזו לחזור מהפרישה ..

8. Sergio Ramos Member

נאסרי זו הצבה מתבקשת לאור הזוועה שנחלה הנבחרת מול רומניה. קישור שכולל בתוכו את טולאלן, מקאללה ומאלודה.. הוא לא אפור מתמיד ואנמי. בנוסף אליו, גם הנרי על חשבון אנלקה זה חילוף מתבקש. נאסרי(על חשבון טולאלן\מקאללה או אפילו בצד ימין על חשבון מאלודה[הייתי מוסיף גם את ויירה למרכז השדה על חשבון אחד משני הקשרים ואת נאסרי במקומו של מאלודה)עשוי להוסיף הרבה יצירתיות וצבע לשטף ההתקפה. אולי אז לריברי תהיה קצת עזרה, ונפסיק לראות את בנזמה יורד 30 מטר מעמדתו על מנת לקבל כדורים.

אישית, אני לא צופה שינוי מהותי ביכולת שלה, ובספק אילו תעבור את רבע הגמר, עם תגיע לשם כמובן. יש לנבחרת הזו את הכלים, אבל אין מנהיג על הקווים. עוד ממשחקי ההכנה שחקני הנבחרת בקושי רצו. ההרכב ההזוי שעלה איתו דומנאק במשחקה הראשון הוא לא רק הסיבה להיכשלות, אלא גם הפן המנטלי מתחבר כאן במובן מסוים. מילא, הרכב אפור, חסר יצירתיות.. אבל למרות זאת, איפה הרצון, איפה הלחימה לנסות לפחות ליצרו משהו?

כשהדברים הללו כבוים, ובהתחשב בסגל הפוטנציאלי שנתון בידיו של דומאנק, האשמות ברובן צריכות להיות מופנות אליו. יש לצרפת מה למכור, כמו תמיד, אך נדמה שעם הכושל שעל הקווים היא לא תגיע רחוק.

9. AVISEY Member

אתה יודע למה במונדיאל זה נראה אחרת , כי הם שיחקו בשביל אדם אחד , זידאן . ההשפעה שלו על כל הנבחרת היא מדהימה , והאהבה של השחקנים אליו עוד יותר מדהימה , וכיום רק ויירה והנרי יכולים לעורר קצת חשק ורצון למשחק, הם שמים על דומנק ז.. ועוד יותר קשה שהקהל הצרפתי לא נשמע בכלל , 15 אלף צרפתים היו במשחק נגד רומניה , וצליל לא שמעו מהם , קשה קשה ..

10. Sergio Ramos Member

בדיוק. כאשר השחקנים אינם משחקים עבור המאמן, והכימיה בין שחקניו של דומאנק לבינו כבויה, הרי מה פלא שהדברים נראים כך. לפחות על פי המשחק מלפני יומיים, ניתן לזהות שהשחקנים משחקים ללא חשק והתוצאות בהתאם. מאמן טוב צריך להביא לידי כך ששחקניו ישחקו בנוסף גם בשבילו, אחרת הדברים לא יוכלו להתנהל כשורה. מהרושם שנוצר לי על דומאנק, הוא לא ממש שולט בשחקניו ורחוק מלהיות כזה.

11. Raulito Madridista

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/domenech300x240_ES.Xxx
    האם סוף סוף דומאנק ייקבל שכל?; אתר המארקה מפרסם היום שמעבר להרכבתם הצפויה של תיירי הנרי ופטריק ויירה במשחק הקרוב נגד הולנד, דומאנק שוקל לעשות שינויים נוספים. פטריס אברה ופרנסואה קלרק עשויים להחליף את אריק אבידאל וווילי סניול שהפגינו חולשה במשחק נגד רומניה. המאמן דומאנק לא הסכים לספק לתקשורת רמזים לגבי ה-11 שייעלה. דבריו לתקשורת - "אני מאמין ביציבות של ההרכב, אבל אני גם מאמין בעוצמה של שחקני הספסל שיכולים לעשות גם הם עבודה טובה. אני רוצה לראות הגנה יותר חזקה. לאף אחד אין מקום מובטח בהרכב.

--------------------------------------

שיבוץ של אברה במקום אבידאל יכול להיות מצויין. הסילון של מנ'צסטר יונייטד יכניס דם חדש באגף השמאלי המנומנם של הנבחרת ואולי לראשונה מזה הרבה זמן - פלוראן מאלודה יראה שהוא אכן שחקן כדורגל. אבל, לא אתפלא אם כל זה בלוף ובסופו של דבר יעלו סניול ואבידאל, שדווקא בהגנה היו בסדר. דומאנק ידוע בטיפשותו ובעקשנותו. כנראה שהוא חושש מהמהירות של הולנד בחלק הקדמי, מה שיקשה על סניול וגם אבידאל לא בשיאו מבחינה פיזית.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/08
  12. Dakir Member

שינויים רבים ותכופים בהגנה לא מועילים לאף קבוצה,זו העמדה שבה ההיכרות והתיאום נחוצים הכי הרבה. דומנק צריך להתקבע על ההגנה הקיימת ולעשות בה שינויים די קטנים,בעיקר כי היא נראית העמדה הכי טובה שלו עפ"י המשחק המשעמם מול רומניה.
    אני הייתי משאיר באמצע את טורם וגאלאס שנראים טוב יחד ומשרים הרבה שקט על שאר הקבוצה עם הניסיון שלהם,את סאניול משאיר בצד ימין כי לפי מה שאני מצליח לראות גם אם הוא רק חוזר מפציעה הוא עדיף על קלרק,בעיקר מבחינה התקפית (איפה סאנייה?)
    בשמאל אני מוריד את אבידאל שחוץ מזה שהוא בירידה עברה עליו עונה לא טובה בברצלונה ושם במקומו את אברה המצויין לצמיתות.

13. תומר22 Member

דור, פטריק ויירה ימשיך ככל הנראה לשבת על הספסל כי הגיעו למסקנה שהוא עדיין לא כשיר במאה אחוז. לעומתו, תיירי הנרי אכן יחזור להרכב וכנראה שישחק בתור חלוץ יחיד.

עפ"י הדיווחים בל'אקיפ, דומנק יעבור לשיטה של 4-2-3-1, כאשר שלושת השחקנים שזכו לביקורות הקשות ביותר - סניול, אבידאל ומאלודה - נמצאים בסכנת הדחה מההרכב. מי שאמור להרוויח מכל העניין הוא דווקא לסאנה דיארה, שאתמול נוסה באימון כמגן ימני (במקום סניול) ואח"כ כקשר שמאלי (על חשבון מאלודה). אברה מתוכנן לתפוס את המקום של אבידאל וסידני גובו להצטרף לקישור, בעוד אנלקה ובנזמה יחזרו לספסל ויראו את הנרי, כאמור, מתפקד כחלוץ יחיד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/08
  14. Mr.Eko Member

מאמן אידיוט,היה יכול לזמן את סאנייה ולגמור את כל הסאגה של המגן הימני(איך הוא בכלל חשב להעדיף את סניול עליו,איך?!?!?!?!)...... יעשה נכון אם יושיב על הספסל את חלודה,אבידאל,סניול ואנלקה.

15. S.Eto'o Member

במצב הנוכחי של נבחרת צרפת ללא ויירה זה יכול לעבוד מצוין המערך הזה.
    הבעיה של צרפת במשחק מול רומניה היתה חיסרון של קשר התקפי שיקבל את הכדור בחצי של רומניה ויבנה את המשחק,לפי דעתי נאסרי יהיה הקשר ההתקפי שישחק מאחורי הנרי אם אכן דומנק ישנה את המערך,גם ריברי אופציה מצוינת לעמדה הזאת אבל הוא כנראה ישחק באגף.