חלון ההעברות של ינואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏2/1/05.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, תאשים את פורסט. במקום להאשים את טוטנאהם.

2. Rudess Member

כנראה שלטוטנהאם היה יותר חשוב להביא שוער בן 30...... ואת מידו שמחליף קבוצות כמו גרביים....

3. KirkH Member

לא מבין מה אתה רוצה מנוטינגהאם. לי זה נראה הרבה יותר כמו חוסר רצון של הצוות המקצועי של הספרס. כסף לא חסר לספרס ואם הם באמת היו רוצים את ריד, הוא היה היום בליין. עשו קולות של מעקב וניסיונות כדי להשתיק את הקהל אבל בתכלס, הם לא ממש שמו על ריד.

בקשר למאגסון, הערך של 4 מיליון + קאנטון ואורמרוד הרבה יותר גדול מזה של ג'וני קארסון וחמישה מיליון בכיס. גם כלכלית וגם מקצועית. קאנטון שחקן הרכב לגיטימי והרבה יותר מזה בכל קבוצת צ'מפיונשיפ, גם אורמרוד.

4. KirkH Member

החמדן הגדול באי, הלו הוא אותו שחקן שבלעדיו אפשר לסגור את הכדורגל - נופנף אחר כבוד משורות פורטמות'. אויי, אני כבר לא יכול לחכות כדי לשמוע את התירוץ הפעם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

זאיץ' ומנדריץ' התייאשו מלחכות לקבוצות שיבואו ויקחו מידייהם את "היהלום" אז הם פשוט שילמו לו חלק מסויים מיתרת החוזה שלו ושלחו אותו הבייתה. תודה ושלום, ממש אין צורך שתתקשר בחגים...

לפחות זה אמור לצמצם את החשיפה של הפומפי על מסכי הטלוויזיה שלנו. גם זה משהו. אולי בכל זאת צריך להגיד לו תודה. רק שלא יסגור בקריסטל פאלאס, רק זה מה שחסר לנו.

5. BOSS Member

יצמצם את החשיפה של הפומפות על מסכינו? להפך, יגביר אותה. הפומפות היו כל הזמן משודרים בערוץ הישראלי ולא האנגלי. אבל העיקר שעכשיו השידורים יבחרו בצורה אובייקטיבית (מלבד יונייטד, אבל לזה כבר התרגלנו).

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/05
  6. Hammers Fan Member

אז זהו? הסתיימה רשמית הקריירה של ה"קוסם" ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) באי הבריטי?

מה אתם חושבים, מגיע לו איזה דיון פרידה כאן בפורום? או שלא ניתן לו להנות מהכבוד המפוקפק?

7. KirkH Member

תן הסבר קצר למה שכתבת כאן... מצאתי בו שלוש סתירות וגם זה רק בריפרוף. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

8. BOSS Member

אלא אם כן אתה מזמין שבת של כדורגל............... ואז זה משנה את כל התמונה... כי הפומפות לא היו משודרים ב"ערוץ האנגלי" בחודשים האחרונים בגלל שהם היו משודרים בשבת של כדורגל. זה לא מה שאתה מזמין??

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/05
  9. h2z Member

אישית, במקומו הייתי חותם באיזה קבומת ליגה ראשונה (החדשה, לא הצ'מפיונשיפ) כמו פיטרבורו ומציל אותה מירידה אבל כמו שאני רואה את אייל, הסיכוי לכך הוא קלוש מאוד. יותר הגיוני כבר שהוא יעבור ל MLS http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

10. spurs Member

ברקוביץ לא היה שחקן מבריק ולא משהו מגיע לו פינה כאן
    אני הייתי במקומו הולך לקריסטל פאלס בשביל הביוגרפיה

11. NewcastleFan Member

פינה לברקוביץ'? לא מגיעה לו שורה לאדיוט הזה.מה הוא עשה עד כה בקריירה שלו באי הבריטי? חוץ מארועים שונים במחלוקת כמו הבעיטה המצויינת שנתן לו הארטסון החביב והאיום כלפיי האוהדת של הסיטי והתבכיינות הוא לא עשה כלום.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. KirkH Member

הגענו אל הישורת האחרונה בכל מה שקשור לחלון ההעברות:

יונייטד ואסטון וילה סיכמו על העברתו של אריק דג'מבה2X לשורות הוילנס. הסכום עדיין חסוי והפרטים האחרונים עוד לא סגורים, אבל אם הכל ילך כשורה נראה שאולירי ירכוש את הקשר הקמרוני תמורת 1.5-2 מיליון פאונד. עסקה טובה מאוד לשני הצדדים לדעתי. יונייטד צריכה בשורה התחתונה לצמצם הפסדים על דג'מבה2X, סר לוזר זרק תמורתו 3.5 מיליון פאונד ועכשיו ברור לכולם שהוא לא שחקן ברמה שיונייטד צריכה, מה גם שקווינטון פורצ'ן גם ככה מסוגל להוות מחליף על העמדה שלו. עבור וילה מדובר בחיזוק יעיל למרכז השדה הדי רופס שלה.

קרייג בלאמי לא עוזב את ניוקאסל כל כך מהר. זה לא שסונס התחרט או משהו כזה - פשוט הוולשי חם המזג תמיד העריך את עצמו יתר על המידה ולכן אין לו כוונות לעבור לברמינגהאם שהיא קבוצה לא מספיק גדולה עבורו. אישית, אני מקווה מאוד לראות אותו יושב ביציע בגלל זה עד סיום העונה.
    בפועל שתי האימפריות הסקוטיות בודקות מול הג'ורדיז בעניין בלרס, כשסלטיק קצת יותר קרובה. ניוקאסל מצידה לא מתכוונת לתת לבלאמי מקום בסגל וגם לא תשאיל אותו, מכירה או ישיבה ביציע - אלה שתי האופציות היחיחידות...

ארטטה הספרדי סגר אצל הטופי בוייז של דיוויד מוייס ויחזק את מרכז השדה של הקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/05
  14. Rudess Member

המגן הצרפתי קנדלה עבר לבולטון.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית אבות,לא הבינו עדיין שזה כנראה לא כל כך יילך להם שם,אחרי היירו וקרוז שכבר נמצאים
    ברשימת ההעברות ציפיתי שהם יתחילו להביא שחקנים מתת לגילאים האלה.