יובנטוס 23/24: הכוכבים נשארו, האליפות תחזור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏6/8/22.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Tensione Juve-Allegri: a Monza vittoria o caos - La Gazzetta dello Sport

אז מסתבר שדנבר, הלך להתראיין(סליחה, לדבר עם חבר) ללא ידיעות ההנהלה, שממש לא אהבו את המסרים והתוכן.

אלגרי צפוי להיקנס.

הבנאדם רוצה לקחת את הכסף וללכת הביתה.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתבטאויות האחרונות של דה ליכט וזאקריה בתקשורת רק ממחישות את חוסר האמון של השחקנים באלגרי.

מרקיזיו אמר השבוע בגדול שלחכות עם הפיטורים הצפויים לנובמבר זו טעות.
    אני לא חושב שיש דוגמא בהיסטוריה למאמן שהצליח לצאת מבור כזה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש דוגמה בהיסטוריה למאמן שמפוטר עם חוזה ל4 שנים בעלות של 7מ' לעונה.

זו הבעיה האמיתית. ליובנטוס היה הרבה מאוד מזל עם ארתור וזקאריה אבל במקביל צורפו שחקנים יקרים חדשים ונראה שאתם עדיין נמצאים על ה"גבול".

אגב, ככה נראה הטופ 10 באיטליה (גם אם לא מדויק על הנקודה העשרונית):
    1. Rabiot 9
    2. Lukaku 7.5
    3. Pogba 7.5
    4. Vlahovic 7
    5. Di Maria 7
    6. Paredes 7

7. Lautaro 6.2
    8. Brozovic 6
    9. Bonucci 5.5
    10. Dzeko 5

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהמצב החוזי של אלגרי מורכב מאוד מאוד.

אני התכוונתי לבור לא רק ברמת התוצאות, אלא לדיווחים שהוא איבד גם את ההנהלה וגם את חדר ההלבשה.

כלומר החוזה שלו מחזיק את כולם אסירים בסיטואציה.
    אני בטוח שהוא לא נהנה ממה שקורה, אבל הפרש שכר של 20 ומשו מ אירו שווים את הסבל אני מניח.

המצב החוזי של השחקנים הוא בעייתי, אבל אם היה פה מאמן נורמלי והקבוצה הייתה מראה תוצאות - אף אחד לא היה מסתכל על זה וכולם היו נותנים להנהלה להפטר מראביו ושות׳ בשקט.
    או לפחות ככה נראה לי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. RubberSoul Member

אם הוא מפוטר עם חוזה ל-4 שנים, הוא בהכרח יישב בבית עד תום החוזה או שפיצויים ישחררו אותו לחתום בקבוצה אחרת (במידה ותהיה קבוצה שתסתכל עליו)?

6. Raulito Madridista

אני באמת לא מצליח להבין את החוזה הגבוה הזה של אדריאן ראביו גם בכלל הברור בכדורגל ששחקן שמגיע בחינם זוכה תמיד למענק שמן ולשחקן מעבר למה שהולם אותו. דויד אלאבה ואנטוניו רודיגר הגיעו לריאל מדריד בחינם וזכו לחוזה שמן, מהגבוהים בסגל, אבל זה די ברור. ראביו אף פעם לא היה אחד הקשרים הטובים בעולם ולא ממש התנהל אחריו מרדף מצד כמה קבוצות גדולות. הוא ישב חצי עונה בחוץ לפני שהגיע. לגבי בונוצ'י זה גם עניין של פז"ם במועדון אני מניח ואת פול פוגבה לא היה אפשר להביא בסכומים אחרים. אני מניח שאם פאולו דיבאלה היה נשאר הוא היה מדורג שני לפי הטבלה לא?

תומאס טוכל כן יוכל לעשות סדר ביובנטוס, העניין הוא שגם באיירן מינכן, לפחות ככה נכתב בבילד, מסתכלת לכיוון שלו ויובה עלולה להחמיץ אותו. אני מניח שאלגרי עדיין רוצה לעבוד, יובנטוס למשל תהיה תקוע עם החוזה כלשונו אבל אם יקבל הצעה מקבוצה אחרת זה כבר הפרשים. הרי נניח הוא מפוטר בעוד חודש, הוא לא יישב בבית ארבע שנים ויחליט שנמאס לו והוא מצטרף לאופ"א או משהו..

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשילוב של החוויות האחרונות של טוכל + השכר הגבוה הצפוי שלו - אני לא חושב שהוא כיוון אפשרי בכלל.

השכר של בונוצ׳י הוא לא הבעיה בטבלה שקובי צירף.
    מלבד ראביו ופארדס שמשולמים באמת הרבה מעל השווי שלהם, הנקודה העיקרית היא שיובנטוס, באופן כללי משלמת ל6 מתוך עשרת השחקנים שמשתכרים הכי הרבה באיטליה.

זה מעיד על הקושי להתנהל עם החוזים האלו יחד עם של אלגרי, ובעיקר מדגיש את המורכבות הנוכחית

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. NewMan Member

חוץ מראביו, השכר של כל שחקני יובנטוס הוא בסדר גמור.
    זה יותר תמוהה איך יובה מציעה חוזה למאמן של 7מיליון יורו למשך 4שנים.

9. Raulito Madridista

היו כאלה שחששו מהקאמבק של אלגרי כי קאמבק אולי בדרך כלל מסתיים רע, לא אהבו את הכדורגל של הקבוצה תחתיו בפרק נכבד מהזמן וכן הלאה. אבל אף אחד לא חשב שזו תהיה קטסטרופה כזו לדעתי בכל המישורים - כדורגל-תוצאות-חדר הלבשה. בכל מקרה, אלגרי בטח בא עם הדרישות שלו וחוזה לפרק זמן אחר לא היה בא בחשבון. ביחס לטופ המאמנים, והוא נחשב למאמן טופ עד לא מזמן - השכר שלו לא שערורייתי נדמה לי גם אם אין לי את הטבלה מול העיניים. משוכנע שאנטוניו קונטה מרוויח יותר בטוטנהאם ובכלל כל המאמנים במועדוני הפאר באנגליה למעט אולי טן האח. גם דייגו סימאונה מרוויח הרבה כסף. מצאתי פה איזה לינק ישן שמראה שגם ז'וזה מוריניו בטופ. בבאיירן מינכן ובפריז סן ז'רמן יש מאמנים שהם די חסרי ניסיון במועדונים הגדולים, מנגד.

טבלת השכר של יובנטוס בסדר, למעט ראביו, שזו בהחלט שערורייה שאלה הסכומים. שוב, הוא לא היה פוטנציאל גדול וגם לא היה שחקן גדול שהתדרדר בגלל הגיל\פציעות\שובע. בשבעה מיליון יורו הוא לא היה מגיע? גם בשישה מיליון יורו לשנה היה מגיע.

10. DRORIKO Member

לכל מועדוני הפאר באנגליה שאתה מדבר עליהם יש הרבה יותר כסף מליובנטוס. אין להם בעיה לסכן 50 מיליון. צ'ולו סימאונה הוא אלוהים באתלטיקו, הוא האלכס פרוגוסון שלהם, אלגרי עם כל הכבוד למה שעשה לא היה במעמד הזה, ועוד בעונה האחרונה שלו בנגלה הראשונה ראית דעיכה שלו. החוזה השערורייתי שלו זה עוד מחדל של אניילי, שלדעתי צריך ללכת הביתה עוד לפני אלגרי. האיש איבד את זה לגמרי ולוקחת איתו את המועדון לאבדון הזה.

11. טל. Member

מרגיש לי קל מידי להפיל הכל על החוזה. אם זה היה המכשול הפרארי היה מוצא פיתרון.
    אם לארתור ולראביו הוא מצא פתרון אז לאלגרי לא יימצא?
    -יגיעו להסדר וגם ימצאו לו בית חדש.

לדעתי ביובה פשוט מאמינים באלגרי. מקצועית.
    מאמינים ביכולת שלו לכל הפחות להשיג טופ4. ולא משנה מה יקרה.

12. itzik.miro Member

אנדראה אניילי מאמין באלגרי, זה מספיק כדי להשאיר אותו.

13. itzik.miro Member

טוב אז ניצחנו 3:0, לא היינו טובים מדי אבל כן ראויים לניצחון ונקווה שזה ייתן לנו קצת רוח גבית לקראת שבוע קריטי מאוד שבו פחות מ-2 ניצחונות בצ'מפיונס משאירים אותנו במצב מאוד בעייתי עד בלתי אפשרי להעפלה לשלב הבא. גם מילאן בפתח בשבוע קריטי מאוד לביטחון של הקבוצה.

14. DRORIKO Member

גונזלו היגוואין פורש מכדורגל. 6 אליפויות בספרד ואיטליה, מעל 100 שערים בכל אחת מ-2 הליגות, אבל מעל הכל נזכור לו את זה

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/22
    itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. cheddar Member

לא יודע אם זה אומר הרבה מול הנוער של חיפה אבל יש שם כמה מוכשרים ברמה האישית אצל יובה אחד עשה מהלך עם סקיל גדול בשני ופריצה יפה הייתה בשלישי