יובנטוס 23/24: הכוכבים נשארו, האליפות תחזור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏6/8/22.

1. VAR Member

אני לא מנסה להלחם בשום דבר, אני אפילו לא טיפה בים שיכולה לתת קונטרה לאנשים האלה.

אבל לשמוח לאיד מותר לי. והניסיון הזה שלך להשליך על 'כולן' את מעללי הקבוצה שלך ולקרוא לזה 'אמת' כאילו אתה שייך לצוות החוקרים - די מגוחך.

אין לי אמפתיה ליובנטוס (וגם לא למילאן ואינטר) בגלל עניין הסופרליג אבל באמת שאין לזה קשר למה שאני כותב בהקשר של הפרשה הזו. יובנטוס הורשעה פעמיים בעניינים פליליים שלא קשורים לסופרליג בשום צורה. אלה העובדות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/23
  2. itzik.miro Member

העובדות הן שיובנטוס לא יכולה לבצע עסקאות עם עצמה, יש קבוצה מוכרת ויש קבוצה קונה. העובדות הן גם שבקלאצופולי אינטר ומילאן (ורומא ופיורנטינה) עברו אותן עבירות.

העובדות הן ששוב יובנטוס נתפסת כשעיר לעזאזל שמשלם עבור ההתנהלות של כולן. הפעם כעונש על העמידה האיתנה כחלק מקבוצות הסופר ליג.

אבל תשמח לאיד, זה בסדר, אנחנו נחזור לתת לך ולכל השמחים לאיד את המנה שלכם, על המגרש.

רק אל תסווה לי את השמחה לאיד שלך בקשקשת על אריה דרעי ותגיד לי שאתה לא צבוע.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. VAR Member

הקבוצות המוכרות/קונות ניפחו סכומי העברה גם כן? אם זה המצב, אשמח שהן יחטפו גם כן. בדיוק כמו שאשמח על כל פוליטיקאי שייתפס ויילך לכלא גם אם לא קוראים לו אריה דרעי.

לגבי הקלצ'ופולי, כבר עברו כמעט 20 שנה אבל את שערוריות השיפוט באותה עונה אני זוכר טוב מאוד, נסה וואטאבאוטיזם מסוג אחר אולי.

4. itzik.miro Member

שכחתי שמדובר באוהד מילאן באמת. רק אל תגיד לי שאתה לא צבוע, כל השאר כבר מובן מבחינתי.
    ד"ש ממאטרי.

5. VAR Member

חחח אוקיי, תמסור ד"ש בחזרה. היה חלוץ בינוני אבל מה שעושה לך את זה.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל המידע נמצא ב-calcioefinanza ולדעתי התמונה הרבה יותר מורכבת ממה שאוהדי יובה מציגים. זה לא רק עניין ה-capital gain יש גם את עניין המשכורות בקורונה. חוץ מזה, נתפסו הקלטות מפלילות של אנשי יובה וגם מסמכים.

7. itzik.miro Member

כל המידע יפורסם בעוד 9-10 ימים עם נימוקי ההחלטה שזה עוד אבסורד מטעם איטליה.

ההקלטות שנתפסו דיברו על העסקאות, עוד לא הבנתי איך ידעו לחשב שווי כדי לדעת מי ניפח ומה ואיך לדוגמא למכור את קסאדיי ב-17 מיליון זה לא ניפוח ולמכור את מוראטורה ב-7 זה כן ניפוח. ויותר מכך איך זה שרק לאנשי יובנטוס האזינו בסתר.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך מקרים כאלו?
    כי העבירות של סיטי ופסז'(שלא נענשו בכלל) למשל, לפחות עד כמה שידוע לי, הן אינן עבירות פיננסיות באנגליה וצרפת, כלומר רשויות המס/ניירות ערך וכן הלאה לרגע לא טענו לפעילות כלכלית לא חוקית(הונאה למשל).
    יש לך דוגמא למקרים כאלו(עבירה פיננסית לפי חוק המדינה) שגררה עונש ספורטיבי?
    לא זוכר שפרשיית מסי אל מול מס הכנסה הספרדי גררה ענישה מההתאחדות לצורך ההשוואה.
    העלים מס? שמס ההכנסה יטפל.

אם יובנטוס כחברה ביצעה הונאה, רשויות המס באיטליה צריכות להעמיד את הקבוצה והאינדבדואלים לדין.
    אם יש פה מספיק חומר להונאה - למה אין תביעה של המדינה כנגד יובנטוס? אם אכן יש פה הונאה(עבירה חמורה) - למה אין משפט אזרחי בגין הדבר?

@Un bombón
    גם אם ישנן הוכחות שיובנטוס ניסתה לנפח מחירים, היא עדיין עשתה את זה בשיתוף עם קבוצה נוספת.
    קרוביני החליט לנפח מספרים לבד, והאנשים התמימים בקבוצה השניה לא ידעו? פשוט הסכימו לעסקה כי איימו עליהם?

- לא הבנתי איך זה עונה על השאלה האחרונה, מה פספסתי?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. yonmu Member

אחכה לנימוקים ולהסבר רציני יותר על מה בדיוק העבירות והעונש כדי להביע את דעתי באופן כללי.

בינתיים רק אציין שזה שכל הנהלת יובנטוס התפטרה בגלל הסיפור כן מרמז שהם עשו משהו מעבר לכל שאר המועדונים.

10. DRORIKO Member

יכול להיות שהם קיבלו "איתותים" שהולכים לחקור אותם אז הם רצו לעשות בקרת נזקים. בכל מקרה טוב שהם עוזבים, בלי קשר בכלל לפרשה ההנהלה היתה צריכה דם חדש. עם כל הכבוד לתרומה של אניילי, והוא תרם המון, בשנים האחרונות הוא ביזה את עצמו ואת המועדון.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם העסקה מחייבת צד שני, וגם אם הצד השני מבין את מטרת העסקה, מדובר בתחום בו נורא קשה להוכיח ששחקן X לא שווה סכום Y (כפי שניתן היה לראות בפסיקה הראשונה, לפני שהתגלו "הוכחות חדשות"). יובנטוס היא זו שנתפסה (עם הוכחה די ברורה אם הבנתי נכון) כיוזמת עם מטרה ליצור רווח הון שקרי, וזה מספיק כדי לממש את הענישה. אם קבוצות נוספות יתפסו בעתיד, shame on them.

בנימה אישית, אם הייתי אוהד יובנטוס, לא הייתי מאמץ snitch mentality ומתעסק בקבוצות אחרות. כן מפנה אצבע מאשימה לחובבנים שגרמו לכל הסיפור הזה להתרסק, בדומה לאוהדים השפוים שבזמנו הבינו שמוג'י ושאר היצורים הם אלו שיצרו את הבושה הקודמת.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח. הפועל ת"א, רדינג, דרבי, ברמינגהם... הרשימה בלתי נגמרת. אם רימית כדי לזכות ביתרון מקצועי על היריבות - העונש יהיה (גם) מקצועי.

avdz7 אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

הפועל תל אביב זה משהו אחר כי הם הלכו לפירוק.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו הרבה קבוצות אחרות. למה זה משהו אחר? כל מקרה וחידודיו, אבל עקרון הענישה זהה.

15. DRORIKO Member

השאלה אם היו מקרים זהים לשל יובה שהובילה להורדת נקודות