לה סקוואדרה אזורה 2022-2023:: מפח נפש נוסף, מונדיאל נוסף ללא איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/18.

1. DRORIKO Member

[
    אחרי זה אנשים בוכים שיובה רוצה להקים סופר ליג. עם אנשים כמו גראווינה שום דשא לא יצמח.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די בטוח שהתבטאתי פה בעבר בנושא, והיורו כנראה השכיח את זה גם אצלי, אבל העתיד של איטליה עגום.

כשרונות יכולים לצמוח רק בתוך מערכת מתאימה. יש סרטים דוקומנטריים על מהפכת הכדורגל בגילאים הצעירים והנוער בגרמניה, ואיך הפכו מ׳כדורגל משעמם׳ למכונת התקפה מדהימה

על מהפכת הפרמיירליג לא צריך להרחיב, וגם על תרבות הספורט הספרדית.

איטליה תקועה עדיין לפני הקאלצ׳ופולי.
    זה שפל שמגיע אחרי שנים של הזנחה בהם כולם הלכו קדימה מלבד האיטלקים.

אני לא יכול לבוא בטענות לאניילי שהוא רוצה לברוח מספינה טובעת שמחליפה קפטנים שממשיכים לטעון שהכל בסדר למרות שכולם כבר בתוך המים.

כמה שנים אפשר לצעוק על נושא האצטדיונים, קבוצות ב׳, בירוקרטיה ועסקנות? כמה אפשר לחשוב שהדבר הזה פשוט יעבור מעל הראש?

תוך כדי שאני כותב, אני מבין שזה כאילו מובן מאליו, שכולם הרי יודעים את זה.

כנראה שאני ברמה האישית מסרב לעכל את הבושה והכאב של אתמול, ובמקום להתנתק כמו @uri , אני כותב פה.

אתה יודע מה ואר, שהדינוזאור ישאר. גם ככה המטאור כבר פגע ואנחנו עוד רגע בעידן הקרח.

חייל שוקולד, itzik.miro ו-uri אוהבים את זה.
  3. SerieA Il Capitano

אני מסכים איתך, אבל כשטוטי, דל פיירו, מאלדיני צמחו התשתית לא הייתה טובה יותר. וגם כאשר קבריני, זוף, שיראה או פאולו רוסי צמחו התשתית אף היא לא הייתה טובה יותר.

יש פה מידה מסוימת של אקראיות, וגם מידה אחרת של העובדה שאיטליה כולה תקועה בשנות ה-80, מכל הבחינות.

שוק העבודה, האיצטדיונים, הפוליטיקה - הכל.

וזה משפיע גם על הכדורגל. ברמת המועדונים וברמת הנבחרת.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא טובה ביחס ל
    התשתיות באיטליה כשטוטי ואלכס גדלו לא היו טובות ביחס להיום, הן כן היו טובות ביחס למקבילות אליהן באירופה.

מה שעבורי מסמן את העתיד כעגום זה הבדל היחסים שנוצר,בין איטליה לבין אנגליה/גרמניה/ספרד/צרפת ולא רמת התשתית כערך מוחלט.

וזה כפי שאמרת, גדול גם מהכדורגל.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

@Bianconeri
    אף אחד לא מתלונן שאניילי רוצה לנטוש את הספינה. התלונות הן שבמקום לחלץ את כולם מהספינה הוא בוחר לחלץ רק את עצמו ואת המקורבים שלו בלי כוונה אפילו להזעיק עזרה עבור השאר.

מי הדינוזאור? מנצ'יני?

6. תומר1989 Member

מדהים לחשוב שאם ג'ורג'יניו היה בועט נורמאלי את אחד הפנדלים כל ההודעה הזו לא הייתה נכתבת.

בואו נהיה אמיתיים- היה מזל נאחס.
    יאלה נקסט

yonmu, DRORIKO ו-VAR אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

@תומר1989 ועוד ג'ורג'יניו שפנדלים זאת המומחיות שלו, אבל זה הכדורגל, לטוב ולרע, אתמול היינו בצד הרע שלו.

8. תומר1989 Member

אותה איטליה "שתקועה בשנות ה80 ומשפיע בכל הבחינות" עשתה אולמפיאדה נהדרת ונמצאת כל 4 שנים בסיסטמטיות בצמרת המדליות. זה מייצג קצת יותר חזק לספורט מאשר בעיטה של טרייקובסקי עם זינוק מאוחר של דונארומה.
    זה שיש בעיות באיטליה כמדינה (והמון) - ידוע. חלק מהמנטליות האיטלקית זה התבססות על הישן והטוב ולא רק תולדה של פוליטיקה רקובה (שגם זה לא חסר)
    איטליה לא שכחה ספורט ולייצר ספורטאים. תהיה רגוע

9. DRORIKO Member

אני לא מסכים שהיורו מסמס את זה, זה לא פורטוגל שגנבה יורו עם בונקר ולהעיף כדורים לרונאלדו ובאמת החביאה את המחסור בכשרון(למרבה האירוניה מאז היא הפכה להיות אחת הנבחרות המוכשרות באירופה) ביורו האחרון כן ראית לא מעט כשרון באזורי. קייזה, בארלה, דונארומה, פסינה, לוקאטלי. הבעיה זה הדעיכה שלהם לאחר היורו, חלק בגלל פציעות חלק מסיבות אחרות. לזה אתה מוסיף דעיכה/פציעות אצל הוטרנים ואתה מקבל נבחרת פחות טובה. בסופו של דבר לכל נבחרת יש את המחזוריות שלה. גרמניה שאתה מהלל אחרי כמה טורנירים כושלים ועדיין מחפשת את עצמה(כמו שואר אמר, היא לא היתה רחוקה גם מלעוף בבתים מבלי אפילו להגיע לפליאוף) אנגליה שהיה לה דור אדיר ב-90 ובתחילת ה-2000 שקעה ללא מעט שנים קשות של כל מיני לינגארדים למיניהם ורק עכשיו חוזרת לטופ. ספרד של דור הזהב גם שקעה ללא מעט שנים של בינוניות וגם היום קשה לי להגיד שיש להם קאדר מרשים משלנו. כאילו אח שלי, מוראטה עדיין החלוץ הפותח שם. בבלגיה אתה רואה כבר עכשיו שאין שם דור המשך לדה בריינה ולוקאקו והזאר. הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר.

10. itzik.miro Member

היו לאיטליה 32 מצבים? אולי 32 בעיטות.
    מצבים טובים אני יכול לספור על כף יד אחת כששניים מהן ניתנו מתנה מהמקדונים.

לא יודע אם ביראגי היה נותן יותר, אני יודע שזה שינוי על אמרסון פאלמיירי שידוע שלא ייתן כלום, הלא מוכר עדיף על הישן והגרוע. אני יודע שמאנצ'יני ניהל את המשחק גרוע מאוד. אני יודע שמאנצ'יני התעקש על גורגיניו כבועט למרות שהחמיץ 2 פנדלים קריטיים. אני יודע שמאנצ'יני אחד מהאשמים העיקריים להדחה הזאת ולכן הוא צריך ללכת הביתה.

להשוות בין ישראל לאיטליה זה מוזר מאוד וההתעלמות מהמשחק הביתי מול בולגריה (שניצחון שם וניצחון דחוק בבלפסט היו מביאים מקום ראשון) זה לעשות למאנצ'יני הנחות שלא מגיעות לו.

הביתה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

11. itzik.miro Member

הנה עכשיו יש משחק מיותר מול טורקיה ביום שלישי - הוא מוזמן לפתוח עם אותו הרכב שהשפיל את האומה האיטלקית אבל בטח דווקא עכשיו הוא ישקר לכולנו עם הרכב שונה.

הביתה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@תומר1989

הביקורת שלי על הכדורגל האיטלקי, כמו שכתבתי - נכתבה פה כבר לא פעם, ולא רק אני כתבתי על הדברים האלו.

הפוסט לא היה נכתב אתה צודק - אבל הדעות הקונקרטיות(נשים את הכאב כאוהד בצד) כבר נכתבו פה, והיו שם בכל מקרה.

גם צריך לזכור - זה לא בינארי. הכדורגל האיטקלי מדרדר, ועתידו עגום - זה לא אומר שהוא שקול לישראלי.

מאז הקאלצ׳ופולי, אם תיקח תקופה מקבילה(16 שנה):
    - פחות נציגות שמגיעות לשלבים הגבוהים בליגת האלופות
    - פחות זוכות באלופות
    - מיקומי האיטלקיות בדלויט מאני ליג ירד
    - הליגה האיטלקית מכניסה פחות מזכויות שידור
    - הקבוצות האיטלקיות משלמות שכר יותר נמוך מהליגות המקבילות
    - פחות צופים בממוצע מהמקבילות
    - פחות קהל בממוצע מהמקבילות
    - פחות עוקבים במדיה החברתית מהמקבילות
    - הישגים פחות ברמת הנבחרת מהתקופה המקבילה.

בכל פרטמר שתרצה למדוד את הענף(כסף, השגים מקצועיים, פופולריות) יש ירידה. זה גם קשור לפנדל של ז׳ורז׳יניו?

חייל שוקולד, itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אפשר להקביל את איטליה לישראל כי אני חושב שבשתי המדינות יש אנשים איכותיים שיכולים במקרה של ישראל להצעיד את הספורט למחוזות טובים ובמקרה של איטליה, להחזיר אותה לאן שהיא שייכת בכדורגל. הבעיה היא שכיום מי שנמצא בקודקודים, הן בישראל והן באיטליה, עושה יותר נזק מתועלת לתפקיד ואני לא חושב שזה משהו שאפשר להתווכח איתו.

וצריך לציין שהפיירפליי הוא אחד הגורמים המשמעותיים ברגרסיה של האיטלקיות.

14. itzik.miro Member

ההשוואה שלו היא ברמת הפער בין הדרישות למציאות.

לדרוש מאיטליה לעלות למונדיאל ובטח שלעבור את צ. מקדוניה זה הרבה יותר הגיוני מלדרוש מישראל לעבור למוקדמות.

טל. ו-EO11 אוהבים את זה.
  15. טל. Member

צפון מקדוניה ועוד מארח אותה במשחק ביתי.