לה סקוואדרה אזורה 2022-2023:: מפח נפש נוסף, מונדיאל נוסף ללא איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/18.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהטורניר הזה הוא אחלה עבור כל הנבחרות, אין שום סיבה שנבחרות ישחקו משחקי ידידות מוח נבחרות בפערים כאלה גדולים, אז עדיף לעשןת את המשחקים האלה במקום טורניר ידידות, כשיש בסוף גם ךרס כספי, גביע ופלייאוף לטורנירים. לדעתי זה העלה משמעותית את הכמות קהל ואטרקטיביות.

מה שמדהים בעיניי זה שמאנציני ממשיך להיות מאמן נבחרת איטליה. עם כל הכבוד ליורו, הוא ביזה את הנבחרת בצורה כזו שאפילו ההוא שהיה לפניו עם הכישלון מול שוודיה לא ביזה! 3 משחקים אחרונים בולגריה, שוויץ וצפון אירלנד, מקדוניה בפלייאוף (לא היה שום בעיה אם היה מפסיד בגמר לפורטוגל) ועכשיו חמישייה מגרמניה. הוא חייב ללכת הביתה ויפה שעה אחת קודם. המזל של הנבחרת האיטלקית שלמונדיאל הבא ישלחו 16 נבחרות ולא 13 מאירופה אז יש מצב שישתחלו למונדיאל.

יורו 2021 (2020) הוא האמא של ההבלחה. איטליה שיחקה 3 משחקים בבית שלה ועלתה בקלות, לא בטוח שזה היה המצב אם היתה משחקת את אותם משחקים מחוץ לבית. בוומבלי 3 משחקיפ היא לא ניצחה ב90 דק והמשחק היחידי שבו היא באמת היתה מצוינת היה ברבע גמר מול בלגיה במינכן. מה זה עוזר הזכיה הזאת אם בסוף אתה לא משתתף ב2 מונדיאלים רצוף? וואלה מ2006 איטליה לא עברה בתים במונדיאל ועד הפעם הבאה שתהיה לה הזדמנות אנחמו נהיה ב2026, 20 שנה! יש שפל כזה תגידו לי?

2. SerieA Il Capitano

כשאתה אומר שצריך להחליף את מאנצ'יני, את מי אתה רוצה במקומו שיעשה עבודה טובה יותר?

היורו לא היה הבלחה. לא הפסדת משחק כדורגל מ-2018 ועד היורו.

itzik.miro ו-VAR אוהבים את זה.
  3. VAR Member

חוץ מזה, אין דבר כזה שפל שנמשך 20 שנה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק. איטליה במונדיאלים זה שפל שיגיע ל-16 שנה

התוצאות של איטליה במונדיאל מאז 2006:
    2010 ניו זילנד! תיקו 1 1
    2010 פראגוואי תיקו 1 1
    2010 סלובקיה! הפסד 3 2
    2014 אנגליה ניצחון 1 0
    2014 אורוגוואי הפסד 1 0
    2014 קוסטה ריקה! הפסד 3 0
    2018 לא השתתפו
    2022 לא ישתתפו

אם זה לא שפל אז מה כן? תראו למי פאקינג הפסדנו קוסטה ריקה וסלובקיה. לא לנצח את ניו זילנד ופראגוואי אפילו לא בתקופת צ'ילאברט. לא לעלות למונדיאל פעמיים ולהתבזות מול צפון אירלנד, בולגריה (אנחנו חא ב1994) ומקדוניה.

הדברים האלה מזכירים את השפל והעליבות של צפון קוריאה ב-1966! בעצם זה הרבה יותר גרוע כי אס זה היה משהו חד פעמי בין 70 שנה של השתתפויות ןהצלחות. עכשיו? עולב העולבים. הכדורגל התקדם מאות ואלפי מונים ובטח באיטליה במרוצת השנים, אבל מה שקורה עכשיו זה הליכה לאחור. אין בנבחרת איטליה שחקן אחד שאפשר להגיד עליו כוכב אבל הרבה מאוד שנים.

אם היורו לא היה מוגדל ל24 נבחרות, אני לא בטוח שאיטליה היתה עולה ל-16!

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהגיע הזמן לתת לצעירים את המושכות גם בנבחרת. קנאבארו, פירלו, סימונה אינזאגי. למה לט לשנות? תסכים איתי לדוגמא שאי אפשר לבוא ולהגיד שפירלו בהכרח מאמן כישלון. מגיע למועדון אחרי 9 אליפויות רצוף. 2 גמרים. דור שלם של הצלחות. היה ברור שמתישהו זה יגמר וזה נגמר על המשמרת שלו. עובדה שהשנה אלגרי הצליח להתעלות עליו ולהשיג תוצאות פחות טובות.

נ.ב. זה שקאפלו לט אימן טת הנבחרת בכל שנותיו זה די מאכזב

6. VAR Member

הרמה של הנבחרת.

כאילו, אתה מכיר בזה שלא לנצח את בולגריה לא מתקבל בהבנה "כי אנחנו כבר לא ב1994" אבל לא מסוגל להכיר בכך שאיטליה כבר לא ב2006?

זכינו ביורו - טוב. איזו נבחרת מרגשת. איזה גבר מנצ'יני.
    9 חודשים אחר כך מפסידים לצפון מקדוניה - לא טוב. איזה פחים. מנצ'יני הביתה.
    אחר כך מנצחים את הונגריה ומסיימים בתיקו מול גרמניה עם סגל חדש וצעיר יותר - טוב. יש משב רוח מרענן בנבחרת.
    חוטפים חמישייה מגרמניה - לא טוב. ביזיון. צריך להצעיר גם על הקווים.

אולי חלאס? אולי הגיע הזמן להפנים שבכדורגל נבחרות אתה מסתדר עם מה שיש, ושמה שיש כרגע (ובעצם כבר די הרבה זמן) לא מספיק טוב?

7. SerieA Il Capitano

קודם כל, מאמנים צעירים לא ירצו לאמן נבחרת. הם לרוב ירצו לאמן קבוצות. לא סתם קשה למצוא מאמני נבחרות.

עכשיו נניח שירצו, אתה טוען שקנאברו שבחר לאמן קבוצות בסין או קטאר או אלוהים יודע איפה, העיקר לא באיטליה, עדיף?

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קנאברו לא,פירלו אולי.
    מסכים כגרע גם בשוק המאמנים האיטלקי (כמו בשחקנים) המצב לא משהו בכלל.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שוק המאמנים לא שונה כל כך ממה שהיה ב-2006 ביחס למעמדו בכדורגל העולמי (באיטליה תמיד האיטלקים ישלטו). אני כן חושב שהיה אז דור זהב פסיכי שבא לידי ביטוי בשחקני טופ בכל עמדה ולא צריך להציב את הרף לפי הדור ההוא כדי לפסול את הדורות הבאים או להנמיך אותם. איטליה נמצאת במשבר מנטלי יותר מאשר משבר מקצועי לדעתי, הרי זו לא באמת נבחרת שכל כך נחותה מגרמניה או שלא אמורה להתעלות מול צפון מקדוניה. יש פה משהו מעבר ופה מנאצ'יו יצטרך לדעת להרים אותם כדי להגיע כמו שצריך לקמפיין לקראת יורו 24. אין ראוי ממנו אחריי מה שעשה בשנים האחרונות.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הנבחרת של פראנדלי ב2012 לא היתה טובה? חוץ מהגמר שהיה דיזאסטר היא היתה נבחרת מעולה. ב2016 עם קונטה איטליה לא היתה נבחרת ברמה טובה? היתה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה שבן אדם בוחר לדוגמא ללכת לאמן בסין או קטאר לא הופך אותו ללא מספיק טוב לנבחרת. חסרים מאמנים שהיו טובים בנבחרת בלי שאימנו קודם ואחר כך בקבוצות היו פחות טובים? סלאבן ביליץ חדוגמא בקרואטיה זה אחד.

12. VAR Member

אז מה אתה מציע? להחזיר את פראנדלי? את קונטה? את פירלו למרכז הקישור? את באלוטלי לעמדת החלוץ? את BBC?

חלפו הזמנים האלה, תתקדם הלאה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע קודם כל להחליף את מאנציני. לא חושב שהוא יכול לקחת את איטליה לזכיה נוספת ביורו. הייתי מעדיף לראות לדוגמא את פירלו מחליך אותו עכשיו במקום ללכת לאמן בטורקיה. למה לא גאספריני לנבחרת איטליה? לא סוד שהוא לא מרוצה ממהלכים אחרונים באטאלנטה.

14. VAR Member

ואם פירלו יאמן אתה מבטיח לי שיהיה לאיטליה חלוץ יותר טוב מאימובילה? שבאסטוני-מנצ'יני יהיו ברמה של קייליני-בונוצ'י? שדונארומה יהיה בופון? שלא כל שחקן שלא קוראים לו מרקו וראטי ייחנק לגמרי במשחק שחייבים לנצח בו?

אם כן, אני בעד.

15. Alta Tensione Member

9-7 שמח לכולם.

SerieA, itzik.miro ו-uri אוהבים את זה.