ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Raulito Madridista

אני לא בקיא מן הסתם בסגל המורחב בליברפול. אני חושב שגלן ג'ונסון מזכיר את מרסלו בלא מעט פרמטרים. הוא מאוד לא מרוכז, קל לעבור אותו באחד על אחד והוא עושה נזק אחד גדול להגנה. מרסלו בריאל היה מסוגל לערער ביטחון של שלושה שחקני הגנה ברמה גבוהה, נניח ראמוס, פפה וקנבארו. בליברפול גם ככה אין שחקני הגנה מי-יודע מה אז הציוות של ג'ונסון בהרכב הוא פשוט הרסני, למרות שהוא יודע לתמוך בהתקפה. הודג'סון ניסה הרכב מאוד התקפי בהתחלה כאשר שיחק עם ג'רארד במרכז השדה בידיוק וברור לכל שג'רארד אוהב להצטרף להתקפה כך שהעבודה נופלת על הקשר האחורי. בנוגע לקארגר - שוב, זה גם עניין של תחלופות. כמוכן, לא בטוח שמאמן אחר בסדר הגודל הזה יספסל את קארגר, למרות שהוא גרוע יש שיקולים אחרים. הוא מקבל הזדמנות בעיקר בגלל היותו סמל ועברו המפואר. בכל-מקרה - גם אם ליברפול הייתה משחקת בהרכב האידיאלי מבחינתך - אולי גג היא הייתה ממזערת נזקים. עדיין, בכושר הנוכחי של שני השחקנים המרכזיים - ליברפול לא הייתה קוטפת יותר מידי נקודות, בטח לא בלוח משחקים שכזה.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

i rest my case...

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגובות של אלירן נשמעות יותר wishful thinking מאשר דעה רצינית. בטוח שאתה לא אוהד של הצד האדום של מנצ'סטר?

4. ELIRAN767 Member

מה הקשר,מה שכתוב בSKY וBBC ושאר האתרים זה על ידי מקורות שיש להם אינטרס מסוים.
    בוא נגיד ככה עם תשאל את אנשים בצד של ג'ילט הוא יגיד לך משהו אחד והם תשאל מישהו בצד של אלה שמעוניים להעביר את הבעלות יגידו לך משהו שונה.

5. Strawberry Fields Member

נמאס לי מאנשים שבאים לפה רכובים על סוסים בכדי ללמד את פשוטי העם והמחשבה כיצד עלינו להרגיש, לחשוב ולנשום, חלאס.
    טורס והחלודה, ג'רארד והצל, קראגר והנסיגה, ג'ונסון והאוויר בראש וכן הלאה. הבנו.
    יש להבדיל ולהפריד בין יכולת של שחקנים ליכולת של מאמן. 35 שנה הודג'סון בכדורגל ולכל מקום הוא לוקח איתו את אותן השיטות, טקטיקות ואמונות מבלי לזוז מילימטר הצידה (ועל זה נאמר you can't teach an old dog new tricks). כל ההתנהלות שלו בבחירת הסגל וההרכב למשחק, האופן שבו אנחנו עומדים על המגרש, המחסור בתוכנית ב' וג' (בעצם יש אבל אחרי 35 שנה במקצוע אתה מצפה למשהו קצת יותר יצירתי מאשר לזרוק את הבלם קדימה ולהגביה כדורים) והראיונות התבוסתניים. הדבר שהיה לו הכי חשוב אחרי ההפסד לבלקפול זה לומר שהוא מצטער ולהרגיע את האוהדים שליברפול לא תרד העונה ליגה. אל תיסחף עם השאיפות, רוי.
    הודג'סון יכול ללמוד מאיאן הולווי שבמקום לעמוד במקום ולהפגין קבעון מחשבתי החליט אחרי הירידה עם לסטר לקחת הפסקה כדי להשכיל, להשתפר ולחזור עם רעיונות חדשים מה שעשה לו רק טוב. בחיי, אני מעדיף אפילו אותו על הפינגווין.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודע מה, צודק. למה להקשיב לBBC וSKY? כולם שקרנים, הכל קונספירציה של התקשורת. עדיף להקשיב לך, הו אלירן767 הגדול, אנא נצל את רשת הקשרים המסועפת שלך בעולם העסקים ותראה לנו, אנשים פשוטים ותמימים את האור, איפה היינו בלעדיך?

ועכשיו בנימה רצינית יותר, 'ארי פותח את פיו, לפי אדון רדנאפ הפשע היחיד של היקס וג'ילט היה לתת כסף לבניטז.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...stly-flops.html?

'It’s not often you’ll hear a manager stick up for a chairman or chairmen but I’d love to know what the two Americans have done that is so wrong.

הוא רציני בכלל?
    איזה אהבל. כמו הבן. מה שנאמר במיוחד מצחיק כשזה נאמר ע"י האדם שהחתים את דיוויד בנטלי. ורובי קין. שוב. שישכח מדברים שלא מבין בהם, עדיף שיתעסק באיך להתחמק ממסים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/10
  7. Strawberry Fields Member

חוואנדה ראמוס החתים את בנטלי ולא הייתי נותן יותר מדיי תשומת לב למה שהוא אומר. בין אם יש אפילו חצי אמת בדבריו הוא סה"כ מנסה להקטין מנג'רים אחרים כדי שיסתכלו עליו. מי יודע, אולי הוא מעוניין להחליף את הודג'סון. האמת לא יהיה אכפת לי כל עוד הוא ימשיך במסורת של רכישת שחקנים מהאקסית. שיביא את לנון ובייל וילך.

8. ELIRAN767 Member

Walkon , אכן רשת הקשרים שלי מסועפת. בגלל זה הגעתי לפה חשבתי שאני הכי מבין אבל אז נדהמתי,ראיתי אותך ואת הידע העצום שלך והבנתי שמה שאני לא יגיד ישתווה לך ולידע הרב שלך.

קל לך ליתחבא מעל חומות הציניות שלך שאין לך מה לגיד.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה שאני אגיד לך? כבר הייתי בסרט הזה של לנסות לדון איתך במשהו. אני אוותר הפעם.

אגב..
    Strawberry Fields, Liverpool-Forever - זה לא נכון להגיד שככה או ככה היקס נדפק ויאבד את המועדון, ושכל המשפט הזה לא רלוונטי ויכול מקסימום לעכב את המכירה.

המשפט הוא לא קשור לRBS, הטענה שאיתה ניגש היקס למשפט היא שיש לו את הזכות להעיף את פורסלאו ואייר וזה מה שבית המשפט יבדוק. אם הפסיקה תהיה לטובתו של היקס, הוא יעיף את פורסלאו ואייר וזה ייתן לו את האפשרות לעשות מה שהוא ניסה כל הזמן הזה לעשות - לקחת הלוואה חדשה עם הנכסים של ליברפול כעירבון. זה לא התאפשר לו עם פורסלאו ואייר אבל עם 2 בובות במקומם בהחלט כן.

הכל תלוי בהאם יש מישהו שבאמת מוכן לתת לו את ההלוואה הזאת. אני חושב שכן, אחרת הוא לא היה ניגש למשפט בכלל כי זה באמת חסר טעם מבחינתו.
    התוצאות של המשפט הרבה יותר קריטיות משנדמה לך.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל גדול מאוד בין ידיעות ניוז רגילות, לבין ניתוחים של אנליסטים שמכירים את התחום הכלכלי והמשפטי וכלל אינם קשורים לליברפול.

11. ELIRAN767 Member

ידיעות ניוז,מתבססות על מקורות בתוך המועדון שלאותם מקורות יש אינטרסים שונים.

ובאמת הדיון הזה עכר,צריך לקוות שליברפול תעבורר ליידים יותר בטוחות מהיקס וג'ילט.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת תודה על ההסבר...

כל העניין הוא שיש ידיעות ניוז, וצריך לקחת אותן בחשדנות, אבל היו גם טורים של אנליסטים שאינם קשורים לצד כזה או אחר ואין להם אינטרס כשהם אומרים מהו המצב לפי הנתונים העומדים לרשותם. וגם אותם הכללת בקלחת האינטרסים והצדדים שלך, כשזה פשוט לא רלוונטי.

13. Strawberry Fields Member

היום הכל קורה. הפרמיירליג תסיים לבדוק את NESV בזמן שיתכנסו בבית משפט בשביל השימוע.
    כבר לא נותרו ציפורניים לכסוס.
    http://www.liverpool-il.com/forum/images/smiles/scary.Xxx

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

השימוע היום אבל זה לא אומר הרבה, המשפט יהיה ביום שני וההחלטה תתקבל שם.

לא יהיו שום בעיות עם הפרמיירליג, הם כבר אמרו שהכל תקין עם NESV

מסתבר שהחבר'ה בNESV קיבלו סיור באמירייטס וקצת טיפים מגאזידיס. רוצים אמירייטס משלנו.

http://www.sport.co.uk/news/Football/44891...nfield_bid.aspx

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

mfowen91
    Premier League have approved the takeover of #lfc

Walkon
    אמירייטס משלנו? אוי ואבוי... אצטדיון נורא מבחינת אווירה, עגול... אני רוצה בראש ובראשונה הרחבה לאנפילד אם היא אפשרית, ואחר מכן את התכנון המקורי של הסטנלי פארק עם יציע הקופ שתיכננו שם.