ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Drorik0 Member

אנחנו בדחיפות צריכים בלם ומגן שמאלי. ההגנה שלנו על הפנים
    חלוץ לדעתי זה דבר הכרחי בינואר לא יכול להיות שיש לנו שתי חלוצים בכל הסגל, אנחנו צריכים עוד חלוץ ולעבור כבר לשיטה של 4-4-2 לדעתי מצינו כבר את ה4-5-1
    אני מקווה שהודג'סון יעשה רכשים נכונים בינואר כמו טייאו, שוקרוס וגומז

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/10
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי סביר כרגע שיירדו לנו 9 נק', במקרה שכזה זה אומר שהעונה הנוכחית שרופה, מקום 4 לא נסיים והעפלה ליורופה ליג לא מעניינת אותי, מה שיישאר זה להישאר בליגה.
    קשה לי לראות מסע רכש מטורף בינואר, זה לא משהו שקבוצות בד"כ עושות, אני חושב שהאמריקאים אולי יממנו מספר מועט של רכישות בינואר, את החשבון נפש האמיתי נבצע בקיץ.

3. Cup of Tea Liverpool, UK

כמה נקודות לגבי הרכש :

* לפי המידע באתר transfermarkt.co.uk, טאיה טאיוו המגן השמאלי של מארסיי עוד לא חתם על חוזה חדש ובינואר יהיה אפשר להתחיל בשיחות עם השחקן ללא רשות הקבוצה לקראת מעבר בקיץ הקרוב. מגן שמאלי נוסף שאני חולם שינחת במלווד הוא דומניקו קרישיטו של גנואה. גנואה השלימו את רכישת כרטיס השחקן שלו הקיץ תמורת סכום של 11.5 מיליון יורו מיובנטוס ויש לו שם חוזה עד 2013, אבל אם רק נצליח להביא אותו, אם רק.

* ארדה טוראן וחאתם בן-ארפה שבדיוק שבר לאחרונה את הרגל יכנסו לשנה האחרונה בחוזה בקיץ הקרוב מה שיאפשר לקנות אותם במחיר שפוי במידה וירצו לעזוב כדי לעבור אלינו.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. הקופ בישראל Member

נראה לי בפעם הראשונה בתולדות עיתונות הכדורגל הדנית ובכלל , פאולסן קיבל ציון 0 על מש' במדי דנמרק נגד פורטוגל והוצע לו להחליף ספורט.

RT @Ohpebbles: Danish newspaper Ekstrabladet gave Christian Poulsen 0 on their performance ratings, and told him to change sports.

6. Ryan Giggs11 Member

רק על הבישול היפה לנאני הגיע לו לקבל 6

7. Ori8 Member

זה מאוד לא מפתיע, הוא שחקן איום ונורא, אני חושב שהמשחק באולד טראפורד היה הטוב בקריירה שלו, השיא מה שנקרא.
    הוא ולוקאס, רק מלחשוב על שניהם אני נכנס לדיכאון.
    לא יאמן איזה שחקנים אוכלים למועדון הזה את תקציבי המשכורות.

8. שלו Guest

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/10
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי רציני שרוכשים שמסתכלים לטווח הרחוק ימשכו את ההצעה שלהם רק כי הסיכוי לכסף מליגת האלופות לעונה הקרובה קלוש. יכול להיות גם שמדובר בהפעלת לחץ תקשורתי לפני המשפט.

10. שלו Guest

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/10
  11. Strawberry Fields Member

הגארדיאן בחר לסלף את דבריו. ב-RAWK הביא לינק לשמיעת הראיון ומישהו כתב את מה ששמע.
    כשפורסלאו נשאל האם הרכישה בכל זאת תתבצע במקרה של אדמיניסרציה הוא השיב שלא דובר על האופציה הזו עם NESV. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. שלו Guest

זה לא פורסם רק בגארדיאן.
    http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...id-succeed.html

ולמה שלא ידובר על האופצייה הזו? הרי NESV ידעו שהקבוצה עומדת להכנס להליך משפטי.
    או שלא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/10
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מניח שהיה ידוע מראש שהיקס וג'ילט ינסו לפטר דירקטורים ואז יילכו לבית משפט בטענה שיש להם את הזכות לעשות זאת וכך בעצם לבטל את המכירה...

14. Strawberry Fields Member

15. שלו Guest

בינתיים כמעט בכל משחק נבחרת ששלבי משחק מגיעים רשמים חיוביים. הבעיה היא שוב, המאמן. גם ככה לא הכל התחבר לו עד עכשיו, יש לו שחקנים מצויינים בסגל הרחב, למה לא לתת לשלבי ומיירלש לשחק בקישור האחורי כשג'רארד מאחורי החלוץ, ווילסון/קלי ואגר במרכז ההגנה, שילוב שיכול להיות מצויין לדעתי. הודג'סון יכול להוציא מהסגל הנוכחי הרבה יותר ממה שהוא הוציא עד עכשיו. אפרופו נבחרת, יהיה מעניין לראות את ג'ונסון שהיכולת שלו הלכה ופחתה במשחקים האחרונים בתוספת של ביטחון עצמי מעורער בהגנה וגם בהתקפה. למשל במשחק מול בלקפול במחצית הראשונה, הוא הגיע לרחבה, עשה הטעייה יפה ושחרר בעיטה אל מעל השער, כשבד"כ הוא בועט שטוח, חזק ולמסגרת. במשחק הזה הוא לא נתן תפוקה בכלל, החל מהפנדל שאליו גרם וכלה בשריקה של השופט. ולא רק במשחק הזה, אלא גם בסיינט אנדרוז, ב COMS ובעצם בכל המשחקים העונה פרט למשחק מול ארסנל ששם הוא היה יחסית בסדר. הוא אמנם לא הכי טוב בצד ההגנתי אבל בהתקפה יש לו מושג. יכול להיות שמשחק אחד טוב יחזיר אותו לתלם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/10