ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשסאמי לי רק חזר סיימנו מקום 2 עם 86 נק' ואז נתנו לו קרדיט שבעונה ההיא עלינו עם יותר מוטיבציה. בניון אמר עליו שהוא הרבה פעמים צועק ואף אחד לא מבין בדיוק מה הוא רוצה.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img213.imageshack.us/img213/6006/17102010128.Xxx

מישהו יכול להסביר לי מה כ"כ מצחיק אותו?
    ממש נראה כאילו משהו הורס אותו מצחוק. אדון הודג'סון, עוד הופעה מבזה ועוד הפסד להוסיף על מה שכבר היה הפתיחה הכי גרועה שלנו באלוהים יודע כמה עשורים, מה מצחיק אותך בסיום המשחק? ממש קורע.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כל כך נחמד וג'נטלמני שהוא שמח בשביל מוייס שהקבוצה שלו דרסה אותנו במשחק דרבי פעם ראשונה אחרי 4 שנים. מאסיב ריספקט לאברטון יש לו, שכחת?

4. Don Joan Roman Member

מצחיק אותו והאמת שמצחיק כל אחד שלא אוהב את ליברפול איך בחרו בו לתפקיד.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא רואה במינויו שום דבר מצחיק. הוא הצליח בקדנציה שלו בפולהאם, מי חשבתם שימונה במקומו? מאמנים גדולים, לכאורה, סירבו ולמתוך כל שוק המאמנים הוא היה אופציה לא רעה, אפילו טובה.

6. Don Joan Roman Member

כן אבל גם בפולהאם ראו שהוא מנסה הרבה דברים הזויים, בפולהאם אתה יכול להרשות לעצמך להיות בינוני ומטה כי הקבוצות באות מולך בפחות מוטיבציה, כשאתה מאמן את ליברפול במיוחד במצב קשה קבוצות רואות בזה סיכוי לעשות ניצחון היסטורי ומפואר והן באות מוכנות הרבה יותר, זאת הסיבה שלא כל שחקן שטוב שפולהאם יהיה טוב בליברפול, כך גם לגביי מאמנים.

7. Strawberry Fields Member

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לי כוח לנתח את המשחק מקצועית אחרי המשחק אבל עכשיו בא לי החשק... מעבר לאשמה הברורה של הודג'סון יש פה כמה שחקנים שמפשלים בצורה עקבית מאוד והמשיכו גם במשחק הזה.

ריינה - סביר, לא היה לו יותר מדי מה לעשות בשערים.
    קראגר - בקושי תקפו מהאגף שלו ועדיין הוא הצליח להיראות רע. מדהים.
    סקרטל - מעל כולם מבחינת הבזיון לדעתי. איבד משהו כמו 10 כדורים קריטיים בתוך או קרוב לרחבה שלנו, חילק לאברטון מתנות בלי סוף ועם חלק עצום בשער הראשון. הוא עמד ליד קייהיל בתחילת המהלך ופשוט עזב אותו כדי לשמור על אף אחד בקצה של רחבת החמש, השאיר אותו חופשי ומאושר להבקיע. השחקן הזה מביך ואיבדתי כל תקווה לגביו.
    קיריאקוס - פשוט שחקן גרוע, אפילו באוויר היום הוא לא היה פקטור, קייהיל שנמוך ממנו בראש וחצי לקח לו כל כדור גובה, וגם את הנגיחה שהוא כן הצליח לקחת הוא שיגר היישר לארטטה לשער השני. מי מרחיק ככה כדור מקרן? א'-ב' של כדורגל זה לא להרחיק חזרה לאמצע, בטח שלא לקצה הרחבה שכל ילד יודע שתמיד מחכה שם שחקן לריבאונד.
    קונצ'סקי - הוא היה החוליה היחידה בהגנה שהייתה סבירה היום אבל גם הוא ממש לא משהו ועם חלק גדול בשער הראשון. לוקאס ליווה את קולמן ממרכז המגרש וכמובן שלא עמד בקצב שלו, קונצ'סקי היה חייב לסגור את הפריצה לאגף כשהוא כבר היה ממש קרוב לרחבה והוא עשה את זה בצורה רעה. עדיין, במצב של ההגנה שלנו הוא היחיד שאני ממשיך איתו למשחקים הבאים.
    לוקאס - לא קיים. אני לא זוכר תיקול אחד שלו כל המשחק. בהתקפה עוד היה סביר עם מסירות טובות אבל בחייאת... קשר אחורי? בחיים לא. מצד שני גם קשר מרכזי הוא לא. אין לי מושג מה הוא.
    מיירלש - אולי היחיד שאני יכול להגיד עליו שנתן משחק טוב. איים על השער, מסר מסירות עומק (אחת גאונית ממש למקסי אם אני לא טועה), ניסה להניע כדור... חבל שהפרטנרים שלו לא עזרו לו כל כך. רכש מצוין של הודג'סון וסוף סוף הוא השתמש בו בעמדה שלו.
    מקסי - שחקן מביך פשוט, כל מסירה או אחורה או במקרה הטוב לרוחב, פשוט זבל של שחקן. לא יאומן שאנשים אשכרה העדיפו אותו על פני קויט לפני כמה שבועות.
    קול - פשוט מרגיז, לבנאדם יש כל כך הרבה כדורגל ברגליים ובפעמים הבודדות שהוא קיבל כדורים קרוב לרחבה הוא העביר לרגל ימין והרים. אין לי מושג אם זאת הוראה של הודג'סון (נשמע לי הגיוני דווקא) או סתם קבלת החלטות גרועה של קול, מה שזה לא יהיה, אפשר להוציא ממנו כל כך הרבה יותר. מעצבן.
    ג'רארד וטורס - אני שם אותם ביחד פשוט כי הם עמדו לבד בהתקפה, אם במשחקים הקודמים טורס עמד בודד ללא תמיכה אז היום ג'רארד שיחק קרוב יותר אליו ועדיין, כשעמדות המוצא של קול ומקסי הם על קו החצי והם נראים כמו שהם נראים, וכשאין תמיכה התקפית מהמגנים - קשה לי לבוא בטענות לג'רארד וטורס. הם פשוט מיואשים. אנשים כבר זורקים את טורס לכלבים ואני אומר שאם נאבד אותו נתחרט על זה בוודאות, הם צריכים שחקנים יותר טובים לידם ומנג'ר שישחק איתם בצורה הרבה יותר חכמה מאשר קרוסים וכדורי גובה. אצל ג'רארד אגב אני רואה שיפור מהעונה שעברה, אבל זה עדיין פשוט לא זה.

מדכא...

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/10
  9. Taker Member

כשאתה אוהד מנצ'סטר יונייטד, קל להגיד את זה.
    למה קבוצה עובדת כל העונה אם לא בשביל אירופה? זה דבר שאני לא מבין.

הבעיה של ליברפול פשוטה - הקאדר שלה לא מספיק עמוק ואיכותי. מי החלוץ ליד/מחליף את טורס? עם איזה קשרים ג'רארד משחק? לדעתי בניון חסר מאוד, שחקן שיודע להכריע משחקים, להוסיף עוד מימד של יצירתיות בחלק הקדמי, אין דבר כזה היום. ג'ו קול הוא פלופ, תמיד היה. היום רואים את ההבדלים בניהם.

להודג'סון גם שיטת משחק הגנתית מדי, ממה שאני רואה, וראיתי לפחות חמישה משחקים של ליברפול העונה. אף פעם לא החזקתי ממנו כמאמן, לא סתם לבנאדם אין קריירת אימון מרשימה במיוחד. פה זכיה בגביע אופ"א עם אינטר, שם הגעה לגמר עם פולהאם, לא משהו ליפול מהכיסא.

אני חושב שמרטין אוניל יהיה מושלם לליברפול. 4-5 שחקני רכש בינואר, בעיקר חלוץ אמיתי לי טורס במערך של שני חלוצים, ואוניל על הקווים, וליברפול תצא לדרך חדשה.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אומר שלהודג'סון שיטת משחק הגנתית מדי ואז מעיז להזכיר את מרטין אוניל?
    אם הבנאדם הזה מקבל את הג'וב אני אורז חפצים ומפסיק לצפות בקבוצה הזאת. איכס איכס איכס.
    אעלק מושלם לליברפול. מושלם לאסטון וילה, שיישאר ברמה הזאת.

יוסי בניון? אה שכחתי, בישראל יוסי בניון היה שחקן מפתח בליברפול. יצירתי אעלק, מכריע משחקים עוד יותר אעלק. אפשר להפסיק עם הקטע הזה שכל פעם שאנחנו עושים תוצאה רעה לבוא ולהגיד כמה בניון חסר? כי באמת שאי אפשר להכביר במילים על כמה שזה לא נכון.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מרטין אוניל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx אתה רוצה שאמיל הסקי יעשה עונת פרישה באנפילד? אני בעד.

Walkon, קל להגיד זאת בדיעבד, אך אני בטוח שבניון היה מפיק הרבה יותר תועלת מג'ו קול לדוגמא, שהגיע בקול תרועה ועד כה לא סיפק את הסחורה. לדעתי ויתרתם עליו מהר מדי.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה הבטחון הזה שזה באמת המצב? בניון היה לרוב לא אפקטיבי. שחקן של הבלחות. הוא "הכריע משחקים" בתדירות הרבה יותר נמוכה מאשר נעלם לגמרי ממשחקים.
    אף אחד לא ויתר עליו, הוא זה שרצה ללכת.

13. riquelme1 Member

העיקר שכולם צעקו לפטר את בניטז. לא יאמן שעדין יש אנשים כאן שמאשימים אותו במצב של ליברפול, שבכל 5 השנים שלו בקבוצה הוא לא הביא את המועדון לכזה שפל כמו שהיא נמצאת היום, ולקח את ליגת האלופות עם סגל פחות טוב מיזה שיש להודג'סןם היום, אבל מזה ליגת האלופות זה לא אינדקציה לכלום, מזה קבוצה שנמצאת כמעט בכל שנה ברבע\חצי גמר ליגת האלופות?

חששתי שהעזיבה של בניטז תפגע בטורס, וזה בדיוק מה שקורה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/10
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון על בניטז לעוס ומיצה את עצמו אבל אתה שוכח שמי שהביא את כל שחקני הזבל לליברפול היה בניטז עצמו, לשחקן אפס כמו מקסי רודריגז אין מקום גם בקבוצה השלישית של ליברפול ומי הביא אותו? בניטז כמו גם את קיריאקוס, לוקאס ושאר השחקנים הבינוניים ובמחירים מופרזים(18 מיליון פאונד על גלן ג'ונסון), לבוא אחרי כל הפסד של ליברפול ולומר שזה בגלל שבניטז עזב זה אטימות, ראית איך ליברפול נראיתה בעונה שעברה?

יש כ"כ הרבה שחקנים בינוניים-מינוס בליברפול שזה מדהים, וצריך ניקוי אורוות רציני וכזה שיעיף את כל הלוקאסים ופאולסנים משם, ולא להביא על חשבונם שחקנים בינוניים אחרים כמו שהודג'סון עשה בקיץ על חשבון אינסואה ומסצ'רנו אלא אם אין כסף להביא שחקנים ראויים אז שייתנו לילדים המוכשרים כמו קלי, ווילסון, שלבי ופאצ'קו לשחק, יותר גרוע זה לא יהיה.

למרות שגם להודג'סון יש חלק במצב(הסיפור עם אגר למשל), עדיין חומר השחקנים בליברפול הרבה פחות טוב מהעונה הגדולה ב08/09 שחלק מהאוהדים עדיין נשענים עליה, שחקנים משמעותייים כמו אלונסו, מסצ'רנו וארבלואה עזבו בלי מחליפים ראוים, גם שחקנים משלימים כמו בניון ואינסואה עזבו וכל המחליפים שהגיעו לא מתאימים, שחקנים כמו ג'רארד וטורס נראים מתוסכלים מהמצב.

15. riquelme1 Member

מקסי רודריגז הגיע לליברפול בפחות מ-2 מיליון יורו, הגיע בתור שחקן שהיה אחד הקפטן ואחד משחקני המפתח של אתלטיקו בשנים האחרונות, אבל בתחילת העונה שעברה הוא איבד את מקומו בהרכב וירד ביכולת, אני היתי מאלה שנגד העזיבה שלו ואני לא חושב שהוא שחקן גרוע כמו שעושים מימנו כאן הוא לא שחקן מבריק אבל הוא שחקן יעיל ולהפיל את האשמה על השחקן במצב של ליברפול זה טעות.

בניטז ביזבז המון כסף על בלופים, אבל מצד שני גם הוציא המון כסף על שחקנים טובים כמו טורס, אלונסו, מסצ'רנו, אגר, קאוט וכו' וכו', חוץ מיזה הוא אחד המאמנים המעוטרים באירופה בעשור האחרון, המאמן הזה הוביל את ולנסיה לשתי אליפויות, וגביע אופ''א, את ליברפול בעונתו הראשונה לזכייה בליגת האלופות, וב-5 שנים שלו סיים 4 פעמיים ב-4 הראשונות והפך את ליברפול לקבוצה עוצמתית באירופה שאף קבוצה לא לקבל, נכון שאליפות הוא לא הביא למרות שלא היה רחוק בעונת 08-09 נגד מנצ'סטר יונייטד שהייתה הקבוצה הטובה באירופה דאז.

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על בניטז, הרכישות שלו, הקשר הלקוי שלו עם שחקנים, אבל מבחינה מקצועית נטו הוא אחד הטקטיקנים הטובים באירופה.