ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניתוח סטטיסטי של המצב שלנו.

Just to put some reality around the numbers of points gained and required.

With 30 games to go there are 90 points available.

In order to get into a Champions League spot, the normal target is 67 points, so we would need 61 more points, slightly more than 2 a game. This is not far short of title winning form.

Assuming the two domestic cups are won by teams at the top of the Premier League, so freeing up an extra 2 places in the league – in order to get a Europa League spot, the target would be about 62 points, so we would need 56 more points, slight less than 2 a game. This is approximately the same as form to qualify for the Champions League over a full season.

Let’s look at the worst case scenario – relegation. In order to be guaranteed avoiding relegation, we would need approximately 42 points, or 36 more points from 30 games. Surely this is achievable? Well, combining Roy’s and our recent record, we can expect to win no more than about 2 and draw 5 of our remaining 15 away games, giving us 11 points. We would therefore need 25 points from our remaining 15 home games.

Discounting Chelsea, Man Utd and Man City at home, which are unlikely to return much in the way of points, and draws at best against Everton, Spurs and Villa, that still leaves us needing 22 points from 9 home games. Unless we pick up unexpected points from the above 6 home games, or improve dramatically on our away form, we have about 5 points to play with in those 9 home games, before we are staring relegation squarely in the face.

In short, and without being overdramatic about this, if we fail to Blackburn at Anfield, we could be at the point of no return.

הודג'סון חייב ללכת מחר בבוקר. מחזור הבא בלקבורן בבית. מקום שבו אפשר לתת משחק טוב ולצאת לדרך חדשה לא? טעות. אמרנו את זה על סנדרלנד ועל בלקפול, יצאנו עם נקודה אחת מתוך 6 משני משחקי הבית האלה. אני לא חושב שנצליח לגרד נצחון כמו נגד ברומיץ' אבל גם אם כן, זה רק יכסה את הבעיות.
    לדבר על מקום 4 זה מעליב. אפשר לחשוב על מקום 7 אם שולחים כבר מחר את הודג'סון הביתה או לכל המאוחר אחרי התצוגה המבזה שתגיע ללא ספק ביום חמישי.

עריכה:

RT @MaheshChandra: Turkish media reporting Rijkaard has resigned and is set to become the new LFC manager..

לא מתלהב..

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/10
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ננצח את בלקבורן זה יהיה תודות לכישרון של שחקנים כמו ג'ררארד,קול וטורס. אני צופה משחק קשה מאוד.

אני לא תופס מרייקארד בכלל, לדעתי הוא קיבל סגל מדהים בברצלונה ורק שם הוא זכה בתארים. בגאלאטסריי הוא רחוק מאוד מהציפיות בכל העונות שלו שם, בספרטה רוטרדהאם (נדמה לי) הוא ירד ליגה. הטורניר שלו עם הולנד לא מעניין אותי כי זה נוק אאוט, יש שיגידו שבטורניר ביתי הוא היה צריך לעשות יותר.

Rijkaard agent: "There has been no approach from Liverpool - at this moment Frank is still manager of Galataseray"

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, להגיד שהוא קיבל סגל מדהים וכו' זה מטעה. הוא זה שהביא שחקנים כמו רונאלדיניו, אטו, דקו מלכתחילה.
    אבל גם אני לא מתלהב מהאפשרות הזאת. לא שזה משנה אם הסוכן שלו באמת הכחיש את זה כרגע.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אף פעם לא יודע איזו השפעה היתה למאמן על הבאת שחקנים במועדון ספרדי.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמצא עיתונאי צדיק בסדום (כמה צפוי שהוא לא מאנגליה) ששואל את הודג'סון אם טורס מקבל מספיק תמיכה בהתקפה, הודג'סון מגיב בצורה מזלזלת כמובן כי אין לו תשובה אמיתית לענות:
    http://lfcglobe.com/hodgson-attacks-norweg...on-defeat/5782/

Walkon
    לא רק שלא בטוח שהוא זה שהביא אותם, אני גם לא חושב שצריך להיות גאון גדול כדי לזהות את הכישרון שברכישות מהסוג הזה.

בטוויטר של LFC GLOBE רושמים שNESV החלו בחיפוש אחר מאמן אבל זה צפוי לקחת זמן ולא לפני המשחק מול בלקבורן.
    http://twitter.com/LFCGlobe

6. הקופ בישראל Member

קני ישב היום וצפה במש' של בלקבורן מול סנדרלנד לצד מויס ופרגי , יכול להיות שזה גם מרמז משהו.

7. Cup of Tea Liverpool, UK

אם נוכל להביא את חוס הידינק, אני אהיה מרוצה מאוד (כמו כל אוהד ליברפול שפוי).
    יש לו ידי זהב ואני בטוח ביכולת שלו לחבר את חלקי הפאזל השבור בקבוצה שלנו ולתת לנו שקט
    ולעשות עבודה טובה גם בגזרת ההעברות והשתלבות הצעירים.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שפרגי הולך לאמן את ליברפול ודלגליש יחליף אותו ביונייטד?

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו חוזה עם טורקיה, למרות שהם הפסידו עכשיו לגרמניה ואזרבייג'ן אני לא רואה אותו מתנער מאחריות ככה.

10. Taker Member

איזה מן אוהד ליברפול אתה אם אומר שיוסי לא חסר? לא קיים אחד כזה, אחרי כל מה שהוא עשה. תשווה את התקופה של ג'ו קול הנוכחית לזו של בניון. אפשר להשוות?! נכון, קול רק מספר חודשים ויוסי היה שלוש עונות, אבל אני מדבר על ההשפעה על המשחק, על הניידות, יצירתיות (כן, כן, סופר יצירתיות), העובדה שכמעט תמיד היית רואה אותו ליד טורס למעלה, גם אם בניטז היה קובר אתו באגף. איפה קול היום? מה הוא קשור לקבוצה? הייתי מעדיף בניון אחד על עשרה ג'ו קולים. ולא בגלל שהוא ישראלי. מה הקשר בכלל תגיד לי? יוסי שחקן כדורגל נהדר, ופה זה נגמר.

אוניל הגנתי? המצאה וולקונית או וואט? לא היו דברים מעולם. לא בסלטיק לא בוילה הוא נחשב להגנתי. וראיתי משחק אחד או שניים שלו. בוילה תמיד היו שני חלוצים, עם אגבונלאור וקארו/חלוץ אחר. אוניל יהפוך את ליברפול לגברית, יעשה ממנה קבוצה ווינרית, יש לו אופי כזה. זה המינוי הכי ראוי, הכי מתבקש.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה, מצאת עוד אוהד ליברפול שאומר שבניון לא חסר. בניון היה חרא בדיוק כמו כולם בעונה שעברה. לא הייתי מחליף את קול של עכשיו בתמורה לבניון של העונה שעברה, ממש ממש לא. שניהם שחקנים שונים בתכלית, ואני עדיין הייתי מעדיף את קול בשיאו מאשר בניון בשיאו. זה שבניון עזב זה לא מה שפירק את הקבוצה, תאמין לי, גם איתו היינו נראים בדיוק אותו דבר היום.

כל ההודעה שלך מראה על חוסר מושג. אוניל מאמן אפור, עם שיטות משחק מיושנות של רקטות למעלה ומשחק הגנה חזק, זה שהיה לו את אגבונלהור ויאנג לא אומר שוילה שיחקה כדורגל התקפי.

12. AW forever Member

מה גם שנוטים להתעלם פה בדיון שכאשר כל אותם "כישרונות מבטיחים" קיבלו השנה הזדמנות (בגביע הליגה) הם הפסידו בבית לקבוצה ששנה הבאה תשחק בליגת פאבים. גם אז הודג'סון שיחק הגנתי? ולא, אני לא "מתלהב על עצמי כי הייתי במשחק" כמו שאחד מאוהדי ליברפול כתב לי בהודעה- זאת המציאות. הם קיבלו הזדמנות והם חירבנו אותה.

אני בסה"כ יכול להבין את הדינאמיקה- ההרכב הראשון גרוע, המחליפים גם, המאמן עושה טעויות והבעלים- תעלומה. אז מה עושים, סוגרים את המועדון? לא, מפילים את הכל על הnew guy, ברגע שיפטרו את הודג'סון הכל יהיה טוב. אוהדים צריכים משהו להאמין בו.
    בניטז... עשה לכם נזק לדורות.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, ההרכב הראשון גרוע ושווה מקום 19, נילחם נגד הירידה כל העונה ואין שום אנדר אצ'יבריות. כל אותם צעירים שהופיעו נגד נורת'המפתון יכולים לפרוש מכדורגל, ה90/120 דקות האלה חרצו את גורלם לעד.
    יכולים להיכנס אנשים לדיון ולהגן על הודג'סון כל פעם, רק האוהדים שלנו שראו כל דקה מהעונה הזאת מבינים למה הוא האשם העיקרי ולמה הוא חייב ללכת. אחוזי התומכים בפיטורים גבוהים באופן חסר תקדים לקהל שבד"כ לוקח לו המון המון זמן עד שהוא מאבד אמון במאמן, יש פה חוסר השגיות ברמה קיצונית.
    שימשיך להפיל את התיק על טורס ואגר (.....), אנשים אוכלים את זה וזה קונה לו עוד זמן, אולי טורס יציל לו את התחת עם איזה מבצע נגד בלקבורן.

הציטוטים ממשיכים לבוא , בלתי נמנע להתייחס אליהם. הפעם הודג'סון אומר שאנחנו סופגים הרבה גולים בגלל ההרכב ההתקפי שלנו.
    "It is a problem we are letting in goals but with the offensive line-up we have that is going to be a risk," he said.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מן אוהד ליברפול אני?
    עוד לא ראיתי אוהד אחד שחושב שבניון עדיף על ג'ו קול, גם כרגע. אחד. זה בולשיט שקיים פה בארץ, התקשורת הפרובנציאלית שמפמפמת לך שבניון היה איזה שחקן מפתח והכל בגלל העזיבה שלו. מגוחך פשוט.
    בניון היה ונשאר שחקן בינוני פלוס, שחקן של הבלחות, שיהיה יצירתי כמו צ'אבי מצדי (נזרום איתך, נניח), הוא עדיין נעלם אצלנו לפרקים ארוכים, קיבל החלטות של ילד בן 3 וחשב שהוא מראדונה, ובסופו של יום החסרון שלו בסגל כמעט לא מורגש.

אוניל לא מאמן הגנתי ואפור? אתה מדבר ברצינות? וההוכחה שלך לכך הוא שהוא משחק עם 2 חלוצים?
    הכי ראוי והכי מתבקש אעלק. לאוהדי יונייטד זה מתבקש. לא ידעתי שעם שחקנים כמו קראגר, ג'רארד, קאוט וכו' מה שחסר לליברפול זה גבריות.
    אין לי מה להגיד, נסכם את זה ככה -
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

יום טוב.

Liverpool-Forever - הודעה מצוינת. אני לא יודע כמה מאלה שמגנים על הודג'סון בחירוף נפש פה ראו אותנו העונה, מעבר לתוצאות.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל ודניס, אני רואה את עצמי כאחד מהיותר אובייקטיביים בכל הסיפור הזה. משתי סיבות: הראשונה היא כמובן שלעולם לא באמת אהבתי את בניטז, אפילו לא חיבבתי. אני לא אחפש בכוח להגן עליו. הסיבה השנייה היא שאני חיבבתי את הודג'סון והיגנתי עליו בחירוף נפש עד לא מזמן (יותר נכון, עד למשחקים מול סנדרלנד ובלקפול).

אז אולי אתם תקשיבו לי יותר מלאחרים שכותבים דברים נכונים, כי זה פשוט לא הגיוני שאתם מגנים בצורה כל כך חזקה על הודג'סון ופשוט פוטרים אותו מאשמה במצב הזוועתי שלנו כרגע. אבל נתחיל מההתחלה - בניטז. הוא השאיר פה סגל לא חזק, לא אחד שמספיק למקום רביעי, אבל בהחלט חומר שחקנים של מקומות 5-6-7. מעבר לזה, החורבה היחידה שהוא השאיר מבחינת הרכב זאת ההגנה הנוראית עם שחקנים כמו סקרטל, קיריאקוס, קראגר כמו שהוא נראה כבר עונה וקצת, ג'ונסון שהגנתית הוא חלש מאוד וללא מגן שמאלי ברמה. גם על הספסל הגרוע הוא אחראי במידה מסוימת. אבל פה מסתכם חלקו של הספרדי במצב שלנו.
    עכשיו נעבור להודג'סון. לא ייתכן שהוא יעלה משחק אחרי משחק את מקסי הנוראי בהרכב כשיובאנוביץ', פאצ'קו ואנ'גוג (אם נעבור ל4-4-2 נוכל לשלב אותו) מחכים להזדמנות בספסל. לא ייתכן שאגר התייבש על הספסל מתחילת העונה או שיחק כמגן שמאלי, כשסקרטל, קראגר וקיריאקוס מחרבנים כל דקה ודקה שהם על המגרש. לא ייתכן שמרטין קלי, שבכל הזדמנות שקיבל העונה ובעונה שעברה הראה יכולות נהדרות (חוץ מהמשחק מול נורת'האמפטון שאני מודה שלא ראיתי), לא יקבל מקום בהרכב כשג'ונסון לא בסגל. לא ייתכן שמיירלש ישחק רק משחק אחד בעמדה הטבעית שלו מאז שהגיע. עד כאן להחלטות בנוגע להרכבים ההזויים שהוא העלה.
    ועכשיו לצד הטקטי... אני לא גאון כדורגל ומתיימר להבין את המשחק ברמה של הודג'סון, אבל דברים בסיסיים אני מבין ורואה. כמו שהזכרתי כאן לא מזמן, גם שחקני פולהאם הודו שיוז נותן להם ללחוץ את היריבה ופשוט לשחק קדימה יותר, ומול אברטון המיקום ההזוי של השחקנים על המגרש בלט לי מאוד. שני המגנים תקועים מאחורה רוב המשחק בקו אחד עם צמד הבלמים, הקיצוניים מתחילים לשחק מקו מחצית המגרש כשמיירלש באותו קו איתם ולוקאס קצת מאחורה, וטורס וג'רארד תקועים למעלה ומחכים לכדורי גובה שמגיעים מההגנה. גם כשכבר הגענו לאיזורים מסוכנים, ג'ו קול ומקסי דאגו טוב מאוד לתת כל הזמן קרוסים במקום לשחק על הקרקע כמו שלפחות קול בוודאות יודע. אם זאת לא הוראה של מנג'ר אז האמת שאין לי מושג מה זה, כך שאני מייחס את זה להודג'סון גם כן. אין נסיון בכלל לשחק על הקרקע בהתקפה, אין תנועה ללא כדור... איך אפשר להאשים בכך את בניטז ולא את הודג'סון?
    אבל, עם זאת, כמובן שחלק נכבד מהאשמה צריך ללכת לשחקנים. למרות שהמנג'ר שלהם אונס אותם התקפית, הם חייבים להיראות טוב יותר. לדעתי אין סיכוי שהם יעשו את זה תחת הודג'סון. כשאתה נכנס לבור כזה עמוק קשה עד בלתי אפשרי לצאת ממנו. אני לא חושב שהודג'סון מנג'ר רע, אני חושב שהוא לא עושה עבודה טובה אצלנו ושכנראה שהוא פשוט לא מתאים, כמו חואנדה ראמוס בטוטנהאם לדוגמא. הגענו למצב שתחתיו הסיכוי שניראה טוב יותר הוא קלוש, וזאת ה-סיבה מבחינתי שהוא צריך ללכת. עוד סיבה היא השאיפות שלנו כרגע. בשנייה שנחתם ההסכם עם NESV, המטרה בטווח הארוך צריכה להיות אליפות, ובשביל זה צריך מנג'ר עם רזומה טוב יותר וברמה גבוהה יותר מהודג'סון, במיוחד לאור ההתחלה האיומה שלו אצלנו. אני לא בטוח שאני רוצה שהוא יעשה את הרכש ה-יחסית- גדול שצפוי לנו בינואר, למרות שגם אין לי תלונות מיוחדות אליו בחלון ההעברות הקודם. מיירלש החתמה פנטסטית, פולסן בהתאם למחיר ולשאר האופציות זאת החתמה סבירה בהחלט, כנ"ל קונצ'סקי. ועדיין אני רוצה לראות על הקווים מישהו אחר במקומו פשוט כי הגענו לDEAD END מבחינתי.