ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נטלמן אמיתי.
    תראו גם איך הוא בא לעזרתו של החבר הכי טוב שלו שקרוב לאבד את רוני, מציע לו את טורס, בנאדם למופת.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הזו אבודה גם ככה, מה שחשוב הוא שהודג'סון לא יהיה פה בינואר.
    תצחקו כמה שבא לכם, אבל ממש לא יפתיע אותי אם אגר וטורס יימכרו ויוחלפו בהנגלאנד וקנווין ג'ונס\מריו גומז, חלוץ מטרה כזה שיתאים לשיטת הבעט ורוץ של הודג'סון.

אני מקווה שהודג'סון יישפט גם לפי ההופעות של הקבוצה ולא רק התוצאות, אם באיזה נס נוציא נצחון ביום ראשון עם הופעה עלובה כמו נגד ברומיץ' ולא תראה שום התקדמות זה לא צריך להציל לו את הג'וב.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהיא כן תציל לו את הג'וב לעוד כמה ימים, העניין הוא שאם הוא לא ישנה את הדרכים שלו וימשיך לעלות למשחקים בכזאת זהירות אז התוצאה הרעה הבאה היא פשוט עניין של זמן. אם לא מול בלקבורן, אז מול בולטון.

4. הקופ בישראל Member

"אם גלן לא ישחק אז ג'יימי ישחק כמגן ימני. קראגר ישחק איפה שתבקש הוא פשוט שחקן ליברפול נפלא שמשרת אותה. הוא וסטיבן ג'רארד מייצגים כל מה שליברפול מייצגת."

"ג'יימי הוא בלם ושם אני חושב שהוא צריך לשחק. אני לא אוהב להזיז אותו לעמדת המגן אבל זה יהיה שגוי לשים את קלי הצעיר בהרכב ולהשאיר מישהו כמו קיריאקוס וסקרטל בחוץ. אנחנו צריכים את הנסיון."

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...s-injury-update

המאמן הזה הוא חתיכת ..... , שגוי למשיך לשים אותו בתור המאמן שלנו.

הוא מנסה בכח לשבור את קלי ?! הבחור מול נאפולי ובכל הזדמנות שמשחק מראה על מי שיש לסמוך והחתיכת חסר מושג הזה לא מתבייש לצלוב אותו בפומבי.

שמישהו כבר יטביע אותו במרסי.

http://img145.imageshack.us/img145/5278/execm.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/10
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצוטט את סלבה - אין לו מושג.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

עכשיו (אחרי הראיון על ההגנה) אין משוכנע ממני שהודג'סון חייב ללכת כבר!
    איזה דביל, שחקן הגנה ורסטילי ומדהים ביכולותיו ובבגרות המשחק שלו בגיל כה צעיר וגם ג'ונג'ו שלבי שהוא יכול להיות דוגמה להרבה שחקנים שלנו בסגל וקפטן האנדר-19 של אנגליה והשניים האלה בכלל לא רואים ספסל בליגה ב-99% מהפעמים. אין טיפשות גדולה מזו.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אמרתי פה שצריך היה להעיף את קירגיאקוס בקיץ. שחקן כ"כ מיותר שנמצא בסגל רק כי 2 המאמנים שהיו לנו השנה הם פחדנים ומעדיפים לקנות נגרים בשלהי הקריירה ולהזיז שחקנים מהעמדות שלהם (קראגר היה מגן בינוני גם כשהיה בשיא הקריירה, אז היום זה בכלל מגוחך, כבר אין לו מה לתרום בעמדה הזאת גם מבחינה הגנתית) רק כדי לא לשתף צעירים.

מה היה קורה עם שלבי וספירינג היו בתמונת הספסל וההרכב יותר מאשר פאולסן הכלומניק? מה הייתה הבעיה בדיוק להשאיר את אינסואה במקום להחתים מחדש את אורליו שגם ככה לא קיים למשך רוב העונה?

פשוט סבל הקטע הזה של החוסר אמונה בצעירים מהמאמנים שלנו. לא יודע אם הם הדור הבא של שחקני הוורלד קלאס, כנראה לא, אבל לתרום את אותה תרומה ואפילו יותר משחקנים כמו אורליו, פאולסן וקירגיאקוס הם בהחלט יכולים. מקווה שנקבל מאמן שכן מאמין בצעירים, שיחתים את אינסואה על חוזה חדש, ייתן לו לסיים את העונה בגלאטאסריי ולחזור לפה, ייתן לקלי צ'אנסים כבלם וישלב יותר את שלבי ופאצ'קו. שחקני סגל טובים לכל הפחות אני מאמין לגמרי שיצא מהם.

8. Strawberry Fields Member

Fuck you! המנג'ר הגרוע ביותר בתולדות המועדון. מודה לברוטון ופורסלאו על שהעיפו את היקס וג'ילט אבל לא אשכח ולא אסלח על שדחו את קני בשביל הליצן הזה.

למישהו יש את האימייל של ג'ון הנרי?

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיריאקוס זה חתיכת בוק, לא להאמין שהוא ממשיך לקבל הרכב משחק אחרי משחק, מילא קראגר שבאמת צריך מנג'ר עם ביצים של שור להוריד אותו לספסל, מילא סקרטל שעוד מכניס איזה תיקול טוב פעם במשחק... אבל היווני הזה זה אסון מהלך, אולי הודג'סון צריך ללמוד קצת ולעבור על הקלטות של המשחקים נגד אוטרכט ונאפולי. מבחינתי זה ממש לא במקרה שדווקא בהם, עם קלי בהגנה, לא ספגנו שערים. הבנאדם עושה עבודה טובה בכל משחק שהוא עולה, למי אכפת בכלל מנסיון? לקיריאקוס לעולם, לעולם לא יהיה וגם לא היה את הזריזות רגליים של קלי, את האתלטיות שלו ואגדיל לומר את קריאת המשחק שלו. אז קלי לא איזה וורלד קלאס אבל יותר טוב מקיריאקוס זה בטוח וגם הרבה יותר טוב מקרא בעמדת המגן.
    מבחינתי זה לא פחות משערורייה שהוא לא פותח בהרכב קבוע כשהאופציות האחרות הן כאלה עלובות.

--

נזכרתי באחד הראיונות הראשונים של הודג'סון בקבוצה לא מזמן בו הוא מדבר על סגנון המשחק ואומר שהוא רוצה להחזיר אותנו לפאס-אנד-מוב של שנות ה70. הנה קטע נבחר:

"I like a high-tempo passing game. I like players to work hard, I like players to get back in position. Those are my priniciples. I was influenced by the Liverpool team which dominated the 70s with all its great players and playing the football they played.

כמה מגוחך זה נראה עכשיו...

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שיקר לגמרי, זה ברור. אעלק 'הסגנון שלי זה משחק מסירות בקצב מהיר'. הסגנון שלו זה הבעט ורוץ של שנות ה70, לא הpass and move שלנו מהתקופה הזאת.

איזה כדורגל מגעיל אנחנו משחקים תחתיו. הוייה כבר עדיף פי 10.

אגב אני חייב להודות שמעולם לא ראיתי בנאדם שרק הופך את המצב לגרוע יותר כל פעם שהוא פותח את הפה. כל מילה שיוצאת לו מהפה רק מרגיזה את כולם עוד יותר, איזה חוסר טאקט. אולי ליברמן מתחרה על התואר המפוקפק.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלומר לא משנה באיזה רמה קלי ישחק באירופה, כשיגיע משחק הליגה זה יהיה שגוי לעלות איתו בהרכב, מעניין. לפחות הפעם הוא לא נכנס באגר, לשם שינוי.
    נתראה בראשון בערב עם ציטוטים חדשים ובטח עם מקום דומה בטבלה. אפשר רק לקוות שלא נשארו לו עוד הרבה פעמים לפתוח את הפה שלו כמאמן ליברפול.

12. Strawberry Fields Member

דיויד גינסברג ומיקל גורדון מ-NSEV מונו להיות חלק מהבורד החדש ויהיו נוכחים במשחק נגד בלקבורן לצד וורנר. הנרי לא יגיע עקב מחלה. החיפוש אחר יו"ר נמשך.

http://www.teamtalk.com/liverpool/6462890/...n-Anfield-board

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sunday promises to be a special day at Anfield in more ways than one.

מעניין למה הוא מתכוון.

14. Strawberry Fields Member

בסוף המשחק הכרוז יודיע על פיטוריו של הודג'סון ולאחר מכן יהיה מופע זיקוקי דינור?

15. Strawberry Fields Member

מצד אחד, קני שוב נכח במשחק של היריבה הבאה שלנו - אצל וויגאן נגד בולטון. מצד שני, שמועות שרייקארד נמצא בליברפול.

הראשון יכול להיות מקרי והשני יכול להיות שקרי אבל אני מתפלל שמאחורי הקלעים צעדים ננקטים כדי להסיר את רוי ומיד להחליפו. לא שאני רוצה את רייקארד אבל אני מניח שזה טבעי ונכון לפחות לראיין אותו (אם זה מה שקורה).