ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Ori8 Member

דווקא עם המחצית השניה אין לי שום בעיה, זה היה צפוי ומובן, לא אמרתי אחרת.

אני פשוט לא חושב שהמחצית הראשונה הייתה טובה כמו שעשו ממנה, הבקענו 2 שערים אדירים, השחקנים נלחמו כמו אריות, אבל רוב 45 הדקות ניסינו לצאת למתפרצות, לא זכורה לי יותר מהתקפה אחת שהחלה בהנעת כדור מסודרת שהובילה למצב הבקעה..
    ניהיה חייבים לשפר את הנעת הכדור, לכן מיירלש חייב לשחק במרכז למרות שהיום הוא עשה עבודה טובה מאוד באגף על קול.

אבל 0-2 על צ'לסי, באמת שאסור להתלונן, רק להנות ולקוות שנהנה מעוד כמה רגעים כאלו העונה..
    ואם הודג'סון יגדל ביצים וישאיר את קלי בהרכב במקום ג'ונסון אני בכלל אהיה מאושר עד הגג.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כל ההודעה (למרות שאני עצמי הגבתי אולי בעצבים ופזיזות על הודג'סון ואין ספק שהוא הרוויח עם ארבעת הנצחונות האחרונים להיות לפחות עד קריסמס בתפקיד) אבל היית חייב להזכיר את מקסי כשחקן שיודע להניע כדור? למעט 180 דקות נגד בולטון ובלקבורן, כל שאר המשחקים שלו היו איומים מהבחינה הזאת...

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוזשן במחצית הראשונה היה איזה 51-49 לנו אם אני זוכר נכון. קשה להגיד ששיחקנו כמו פולהאם היום.
    אנחנו קבוצה נחותה מצ'לסי ולכן אי אפשר לסמוך על הנעת כדור ויצירת מצבים מסודרים נגד קבוצת כזאת כשיטת משחק רצינית. שיטת המשחק היא הרבה לחץ, התלהבות ומתפרצות והיום זה עבד. אני לא מבין מאיפה התלונות, שיטת המשחק הזאת הייתה הא' ב' של בניטז במשך שנים וזה מה שהביא לנו את ההצלחות באירופה, שיטת האנדרדוג הזה. לצערנו זה גם היה בערך הדבר היחיד שבניטז ידע ולכן נכשלנו באופן קבוע מול קבוצות שבעצמן הגיעו עם המנטליות הזאת ושהיה מצופה מאיתנו לנצח אותן בקלות.

4. Strawberry Fields Member

לא יצא לי לראות את המחצית הראשונה, הגעתי בדיוק כשירדו לחדר ההלבשה והייתי בהלם למראה התוצאה. מקריאת התגובות אני מבין שמדובר בשתי הבלחות ויתר המשחק עמידה מאחורי הכדור (פחות או יותר). אם כן, זה לא מפליא אותי ואם נמשיך בדרך הזאת זה גם לא יפליא אם ננצח את צ'לסי ונפסיד לוויגאן.

אגר בחוץ לזמן ממושך ולא ידוע. נשמע רע מאוד.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ool/9165142.stm

מתוך ראיון עם הודג'סון על קומולי:

I wasn’t ­involved in the ­appointment because that would defeat the object of it. The object for them is to put a team together that they want, not for me to populate the club with my friends.

כנראה אמרו לו שפולסן וקונצ'סקי הם החתמות גרועות והוא נעלב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Liver...icle623045.html

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית 1 טובה מאוד, אי אפשר לצפות מאיתנו להציג יכולת כמו ברצלונה, אם נשחק באותה נחישות של המחצית ה-1 גם נגד וויגאן אז ננצח גם אותם. היה ברור לכולם שבפיגור 2-0 צ'לסי תלך עם כולם קדימה במחצית ה-2 כי אין לה מה להפסיד, הם שלטו ושוב מוגזם לצפות מאיתנו להמשיך לשלוט גם ביתרון שני שערים. כל מה שאני דורש מהקבוצה זה רצון ולחימה כמו שהראנו ברוב שלבי המשחק, בד"כ זה יספיק לנצחונות בליגה ו(גם) זה מה שהיה חסר כשאיבדנו הרבה נקודות מוקדם יותר העונה.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://tomkinstimes.com/2010/11/liverpool-...d-and-the-ugly/

כתבה עם נתונים מעניינים מאוד של פול טומקינס. הנתון האחרון לגבי ריינה הכי תפס לי את העין, מהסיבה הפשוטה שבלי לשים לב לעובדה שהוא נותן הרבה כדורים ארוכים לעומת פעם, נורא התרגזתי עליו במהלך המשחק שהוא מיהר מדי כשצ'לסי לחצו עלינו במקום להרגיע את הקבוצה ולנסות להחזיק בכדור יותר.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך מה להתרגז, זה מה שמבקשים ממנו הודג'סון ואדון מייק קלי. הוא בעצמו אמר שרוצים שהוא יהיה שוער בסגנון אנגלי יותר, מה שזה לא אומר. אתה לא הופך משוער שמעיף כדורים רק בחוכמה וכשאתה רואה מצב למתפרצות לשוער שמעיף כדורים כל פעם שאתה מקבל כדור לרגל. זה חלק מהשיטה.

8. THE STRETFORD END Member

פעם ראשונה שאני שומע שיש כזה דבר,שוער בסגנון אנגלי,
    מה המאפיינים בדיוק?

ריינה אתמול בדקות הקריטיות כשצ'לסי ישבו על השער של ליברפול הוציא התקפות מהירות מדי במקום להרגיע ולתת אוויר להגנה ולקבוצה בכלל.
    זה בסדר גמור להוציא למתפרצות מהירות,אם ע"י שיחרור כדור ביד או בעיטה ארוכה למעלה
    אבל גם את זה צריך לעשות בשכל,בזמן מתאים ולא כמשהו סיסטמטי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג מה זה שוער בסגנון אנגלי, אני יודע שדיברו עם ריינה באקו מתישהוא והוא הזכיר שמייק קלי שהודג'סון הביא אותו מפולהאם רוצה לשנות את סגנון השוערות שלו ל'אנגלי' יותר. אנגליה בורכה בכ"כ הרבה שוערים טובים שזה בדיוק מה שאנחנו צריכים, לא?

ריינה תמיד מחפש להוציא התקפות מהירות, הבעיטות שוער שלו גם בדר"כ כ"כ מדויקות שזה לא בעיה, הוא כבר הביא לנו הרבה שערים עם הוצאות הכדור המהירות שלו בין אם זה עם הרגל או עם היד. זה היה עובד יותר בתקופת בניטז כשקו ההגנה היה גבוה יותר וכתוצאה מזה כל הקבוצה שיחקה גבוה יותר במגרש, היום ריינה עושה את זה ואין שום כתובת חוץ מטורס כי הוא כ"כ מבודד למעלה, פלא שרוב הבעיטות שלו מול צ'לסי לא הגיעו לאף אחד לפי הסטט' הזאת?

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/10
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האנגלים קוראים לזה דיסטריביושן, אצל ריינה זה משהו בולט, אני לא רואה אצלו שינוי של פחות/יותר כדורים מהירים תחת הודג'סון.
    בכלל, אני רואה שינוי לטובה בסגנון שלנו במשחקים האחרונים ולא רק בגלל התוצאות אז אולי הודג'סון הבין עד כמה הוא טעה והוא שינה את דרכיו, אין לי בעייה שיפיק לקחים וילמד להשתפר ואז הביקורת שלי, ושל רבים, עליו תירגע טיפה. עכשיו יש לנו שני משחקי חוץ מול קבוצות נחותות בהרבה, מבחן גדול להודג'סון ולשחקנים, לעלות חיובי ולהשתלט על המשחק, אם נעלה מפוחד נצבור עוד תיקו/הפסד ויהיה אפשר לחזור לעצבים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה היא גיל, וזה מה שמראים הנתונים גם שהביא טומקינס, זה לאן הכדורים האלה הולכים - פעם זה היה זריקות או בעיטות לשחקנים בחצי שלנו והיום זה כדורים שהולכים ישירות לטורס.

בלי קשר, הביקורת שלי על ריינה או על הודג'סון (תלוי אם פפה קיבל הנחייה כזו או לא) נקודתית נגד צ'לסי זה שהוא לא הרגיע את המשחק שהיה צריך ומיהר מאוד לעשות דברים כשאנחנו היינו צריכים לקחת את הזמן.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס נגד צ'לסי.

הוא משתפר ממשחק למשחק בתקופה האחרונה ואולי הגיע הזמן שניתן לו קצת קרדיט כשמגיע. אולי עוד יצא ממנו משהו, חוץ מהעבודה השחורה הרגילה שלו שגם היא השתפרה (הרבה תיקולים וחילוצי כדור), הוא יותר בטוח בעצמו ומעיז יותר למסור קדימה, להניע את הקבוצה, אתמול מסירות חדות ומדויקות. שימשיך כמה שיותר לפני שנחזור להתעצבן עליו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/11/10
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מרוצה ממנו, אולי מתאים לו לשחק כקשר אחורי, נהגתי לחשוב שזה בגלל שככה הוא פחות מפריע לי לעין בהתקפה אבל הוא משתפר ויודע גם לזכות בכדורים מדי פעם. כרגע אין סיבה שלא ימשיך לפתוח כקשר אחורי לאור היכולת העלובה של פולסן מאז המשחק שלאחר אולד טראפורד.

לטורס יש 44 שערים מ47 משחקים באנפילד בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/10
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

"But we have four good wins behind us and let's hope we can get at least one win in the next two games as our form away from home has not been good traditionally this year."

כמו שאי אפשר ללמד כלב זקן טריקים חדשים, כך גם אי אפשר ללמד את הודג'סון מה זה אומר להיות מאמן שאפתני של מועדון גדול ולא איזה פולהאם או הלמסטאד.
    אם גם אחרי נצחון על צ'לסי, 4 נצחונות רצופים, הרגשה טובה במועדון ופחות לחץ מהאוהדים הוא עדיין לא מבין, אז הוא בחיים לא יבין.

15. StevieG Member

תגיד לי, הכל בסדר אצלך?

בוא נסתכל על המצב שלנו. התחלנו חרא את העונה. את הניצחון חוץ היחידי שלנו השגנו רק לפני שבוע וחצי נגד בולטון, וגם הוא הושג בטעות. בכל מקרה אתם ממשיכים לנסות ולהפיל אותו, ממש לחפש אותו בקטנות עם זכוכית מגדלת, אתה ידוע מה? לא עם זכוכית מגדלת, אלא מיקרוסקופ. זה נהיה מטריד לראות את זה כשאתם מחפשים את הרע גם כשהכל סוגה בשושנים.

אתה יכול ללעוג לו כמה שאתה רוצה על זה שהוא אימן בסקנדינביה, אבל את זה שהוא זכה שם באיזה 7 אליפויות, את זה אתה לא יכול לקחת לו. להגיד שהודג'סון לא אימן מעולם במועדון גדול זו בדיחה עצובה ומעידה על הבורות שלך(עזוב את זה שהוא אימן גם באינטר, כן?).