ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Bill Shankly Member

פשוט בושה וחרפה שהחלאה הזה לבש פעם את החולצה האדומה. אני מתבייש בכל פעם שמקשרים את שמו של דיוף לליברפול.

2. alexshw Member

חחח
    אחד הפלופים הגדולים של ליברפול מעיז לרדת על אחד הסמלים הגדולים.
    ועוד באנגליה שמקדשת את המסורת.
    סטנד אפ טוב.

שחקן של 3 משחקים במונדיאל חושב שהוא אלוהים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/10
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיוף...כשרכשנו אותו התרגשתי, מי היה מאמין שמה שייצא ממנו זה בנאדם מטונף ושחקן גרוע.
    בניטז חזרה? קופץ על זה. המאמן הכי גדול של המועדון ב20 השנים האחרונות (לפחות...)
    נכתבו פה עליו הרבה דברים, אני לא אכנס לדיון הזה שוב בינתיים, בעיקר כי אני לא מאמין שהוא אופצייה רצינית לאמן את הקבוצה.
    אני לא יודע מי בדיוק יחליט על המאמן הבא כשיגיע הרגע אבל מי שזה לא יהיה יקבל חוות דעת גם מהשחקנים וגם מאנשי מקצוע ורובם יגידו לו שבניטז מיצא את עצמו במועדון, הוא עשה הרבה דברים יפים וזה הגיע לנקודה ממנה קשה היה להתקדם. זה שיש לנו כרגע מאמן כל כך רע גורם לגעגועים לבניטז אבל בפועל אפילו אני הייתי מעדיף כמה מאמנים רעננים וצעירים על פניו. אם האופציות שיציבו בפנינו הן אותן האופציות הנדושות של מרטין אוניל וכו', אז זה משהו אחר.
    כרגע כל מה שאני מקווה זה שיום אחד הדיון הזה באמת יהיה רציני ונהיה בתהליכים למינוי מאמן חדש, המצב כרגע רחוק מכך לדעתי. אני חושב שהודג'סון מסיים את העונה הנוכחית לכל הפחות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/10
  4. Strawberry Fields Member

הבנתי שבפורמים יפנים מדברים על זה כעסקה סגורה אבל כנס לשם ותנסה להבין משהו. הלוואי שיבוא.

http://www.youtube.com/watch?v=ekw5SOB-OMQ

שמועות מתחילות לצוץ לגבי תלבושות החוץ לעונה הבאה. מדובר על סט צהוב (נהדר!) וסט שני שיש בו כחול (לא יודע כמה).
    בעונה הבאה, ב-15 למרץ ליתר דיוק, ליברפול תחגוג יום הולדת 120! בהתחשב בכך שהתלבושת הראשונה שלנו נראתה דומה לזו של בלקבורן כיום זאת לא תהיה הפתעה גדולה במיוחד אם ישחזרו אותה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הונדה... לא יודע, שחקן לא רע אבל זה לא הסגנון שאנחנו צריכים כרגע בקישור ובהתקפה, אנחנו צריכים הרבה יותר את מה שקראסיץ' עשה שם בסביבות הדקה השנייה, לא את הבעיטות הנפלאות של הונדה שרואים בסרטון וכמובן גם בלעדיו ידועות כמומחיות שלו. תקן אותי אם אני טועה כי לא ראיתי את הונדה מספיק בשביל לקבוע בוודאות אבל עד כמה שאני זוכר - הוא לא מהיר, לא חזק, ולא טכני ברמה שמאפשרת לו לשחק לדוגמא באגפים אצלנו למרות זאת. אז לאיזו עמדה בונים עליו? מרכז השדה? שוב, נתונים פיזיים לא מספיק טובים וגם הגנתית הוא לא טוב מספיק... העמדה היחידה שהוא מתאים לה בפרמיירליג זה מאחורי החלוץ, ושם כידוע משחק סטיבי אם בכלל נשחק 4-5-1 העונה. לא נראה לי כמו רכש נחוץ באמת, הרבה יותר דחוף לי לפחות שנביא קיצוני ברמה או קשר אחורי טוב. 15 מיליון פאונד עכשיו לשלוף עליו זה פשוט מיותר לחלוטין לטעמי.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מכיר בכלל את השחקן אז אין לי מה להגיד בנושא שלו, באופן כללי אני רוצה לכתוב שהסגל שלנו מספיק טוב לריצה לטופ 4 פרט לתפקידים שהיקס+ג'ילט+הודג'סון+בניטז גרמו לנו לא לחזק בשנתיים האחרונות שזה אומר:
    1. בלם מחליף - רכישת קיריאקוס נעשתה כשקופת המועדון הייתה דלילה מאוד, הוא היה פיתרון זמני כשסקרטל ואגר היו פצועים בתחילת עונת 09-10, היום בזמנים שבריאותו של אגר אפילו נהייתה גרועה יותר ושקאררגר כבר מעבר ל30 ושסקרטל בכושר חרא, צריך להביא בלם אחד שיתחרה בכל אלה. לחילופין אפשר לנסות להריץ יותר את קלי ו-ווילסון אבל הם עדיין בגדר סימן שאלה. עד שיבוא המאמן שייתן להם ריצה של כמה משחקים בהרכב ונדע בדיוק מה הם שווים לא נוכל להתייחס אליהם ככאלה שימנעו מאיתנו לרכוש בלם.
    2. מגן ימני - המחליף של ארבלואה היה גלן ג'ונסון והוא שחקן שעושה יותר חורים מאשר התקפה, יש שיגידו שזה לא עמדה דחופה אז לא צריך לטפל בה אבל אני חושב שבגלל שהוא אנגלי והמוניטין שלו עוד גבוה החלפה שלו עוד תכניס לנו כסף בנטו, אפשר למכור אותו במחיר יחסית גבוה ולקנות מחליף בחוכמה שיעלה חצי מחיר. מרטין קלי לא מגן ימני טבעי ולכן לטווח הארוך נצטרך להביא גם מגן ימני גיבוי אבל זה כבר משהו שבאמת אפשר לדחות.
    3. מגן שמאלי - קונצ'סקי ואורליו, לא רציני. כנראה העמדה הדחופה ביותר.
    4. קשר אחורי - השיפור ביכולת של לוקאס, לא צריך לבלבל אותנו, המחליף של מאסצ'ראנו היה פולסן. צריך להוסיף מילים?
    5. קשר יצירתי - מאז שעברנו ל4-5-1 בשביל טורס, קאוט הוא קשר ימני לכל דבר, במקרה ששמים שחקן כל כך מוגבל בטכנית בצד אחד של המגרש צריך מישהו שיאזן את זה בצד השני. בניון עשה את זה קודם, ג'ו קול מתקשה לעשות את זה עכשיו.
    6. חלוץ גיבוי - עמדה שנדחית מאז מכירת רובי קין. מעולם לא הגיע מחליף.

בקיצור, הצטברו פה הרבה שגיאות, חלק מהחלטות רעות, חלק בגלל הנסיבות. אני לא מצפה שנרכוש 6 שחקנים בינואר, אולי 3, אז נצטרך לראות מה מושכים לקיץ ומה לא.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הונדה הוא חלוץ נסוג. הוא יכול לשחק בהרבה עמדות מה שהופך אותו לשחקן משלים מצוין אבל העמדה שלו היא חלוץ שני\נסוג שכזה. זה לא כמו ג'רארד.
    העניין עם הונדה הוא שהוא ישלם חלק נכבד מהסכום שלו רק עם מכירות חולצות ביפן. זה רכש שאני רואה דווקא את הספונסרים שלנו (standard chartered) מעודדים. הוא די מהיר ויש לו טכניקה מצוינת למען האמת. הוא לא שחקן האגף האידיאלי שלי (שם אין ספק שהודג'סון ירצה אותו. החלוץ ליד טורס בעולם של הודג'סון צריך להיות חלוץ מטרה כמו קרלטון קול כדי שתהיה כתובת לרקטות) אבל זה לא שיש לנו מישהו טוב יותר ממנו באגפים.

לגבי ינואר - הכי דחוף זה מגן שמאלי, בלם וקשר שמאלי. כל השאר יכול לחכות לקיץ.

8. oginath Member

9. Strawberry Fields Member

אגר חזר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

http://i56.tinypic.com/max7hj.Xxx

קלי גדול יותר מסוטו.

http://i51.tinypic.com/351ee7o.Xxx

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל פעם שומע על שוק החולצות האסיאתי, אבל מנגד אני שומע כל פעם על כך שרוב המוצרים שנמכרים במדינות הללו הם זיופים, כך שהמועדונים לא בהכרח עושים מזה ים של כסף. אולי זה נגרם בדרכים אחרים, כמו קשרים עם חברות מקומיות,

11. Strawberry Fields Member

ליברפול הגישה הצעה ע"ס 10 מ' יורו/8.5 מ' פאונד עבור חלוץ אוטרכט, ריקי ואן וולפסווינקל. תשובה צפויה להתקבל בשבוע הבא.
    אני יודע שמדובר ב- talksh*te אבל רשום לפי דיווחים בהולנד. אולי יש אוהדי הליגה ההולנדית שיכולים לאמת?

http://www.talksport.co.uk/sports-news/foo...d-dutch-striker

12. StevieG Member

זה לא רק שוק החולצות. הרבה אוהדים ממזרח אסיה(לא שאין לנו נוכחות שם גם עכשיו, כן) יגיעו לאנגליה לליברפול. אם ליברפול תפתח חנות ביפן, החנות הזאת תהיה להיט בטוח. הנה סיפור, פעם רומא קנתה את הידטושי נקאטה ב20 מיליון דולר. איך זה מומן? בחלקו הגדול ע"י העירייה. למה? כי זה הבטיח תיירות גדולה מיפן. יש הרבה דרכים להרוויח מהשוק האסיאתי שהוא פנאטי בהערצה שלו.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. זה כמו הפרובנציאליות הישראלית שהיא כנראה בין הפאתטיות בעולם, רק עם אוכלוסיה הרבה יותר גדולה ואנשים פחות קמצנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. הקופ בישראל Member

צלמתי אותה במוזיאון:

http://img704.imageshack.us/img704/9471/img0077iz.Xxx

15. Strawberry Fields Member

כמה טוב שהחלפנו לאדום.

מצד אחד, מאדוק במירור טוען שלבעלים אין כוונה להחזיר את בניטז (לינק).

מצד שני, מישהו ב-RAWK כתב:
    Benitez was at Anfield on Wednesday evening and will be there again at some point on Thursday of next week.
    He also had a telephone conversation with Damien Comolli yesterday.