ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Gnus Avenue Member

אפשר בבקשה קישור לטקס של אבי כהן אתמול באנפילד?

2. oginath Member

3. _Rushie Member

היום אני כבר באמת לא מצליח לראות מה נפסיד מלמנות את קני כקרטייקר עד סוף העונה...
    הקבוצה מעבר לכך שהיא בינונית במקרה הטוב פשוט מפוררת... בחיים לא ראיתי כזה מפגן של חוסר ביטחון משחקני ליברפול. איבדנו כל צורה שאי פעם הייתה לנו.
    לפני שאשכרה נמצא את עצמנו יורדים ליגה, תנו לקני את המושכות... כמה אפשר לענות אותנו?
    לאף אחד לא אכפת כבר מהליגה האירופית. רק שיקח את השחקנים ויחזיר את הבטחון כדי שנוכל לאסוף מספיק נקודות ולהישאר באזור בטוח ולפתוח דף חדש ונקי בעונה הבאה. אף אחד לא יוכל להאשים אותו ולהכתים את שמו כביכול בשום דבר.
    שיחזיר לנו את האמונה שאפשר לנצח גם בחוץ... שיחזיר משחק מסירות מינימאלי... משהו שיראה שאנחנו עדיין קבוצת כדורגל. שיספסל את הנפלים שהודג'סון מאמין בהם וילך עם הצעירים. בשיא הכנות הייתי מריץ לצד אגר במרכז ההגנה את ווילסון וקלי לסירוגין עד סוף העונה. אולי נופתע לטובה ובקיץ נצטרך לקנות בלם אחד במקום שניים. יותר גרוע מהקרקס של סקרטל וקיריאקוס הם לא יכולים להיות כנראה.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר לא עניין של מה תפסיד אם תמנה את קני, זה עניין שקבוצה גדולה לא יכולה להרשות לעצמה שלא לעשות שינוי קיצוני כשהיא נמצאת במצב כל כך עגום.
    הודג'סון אמר שזה יהיה עגום ולא הוגן אם הוא יפוטר, אני חושב שזה עגום שהוא עדיין המאמן, איך נוכל לטעון שאנחנו מועדון גדול כשמה שקורה כרגע על המגרש ומחוצה לו מקובל עלינו?

#lfc confirm chief scout Eduardo Macia has left by mutual consent. Not unexpected following Comolli's arrival

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/10
  5. Strawberry Fields Member

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

"I am trying the best I can do and the group of players I put out there was probably the best XI, apart from Daniel Agger who has been injured long term.

האם הודג'סון מתחיל להתפקח לגבי הדני הפנטסטי...?

7. Strawberry Fields Member

הנימה שבה נאמרים דבריו כ"כ מרגיזה שהתוכן, גם אם בטעות הוא לא פלט דברי הבל, פשוט לא מעניין.

רק לרקורד, הודג'סון מעולם לא היה ולא יהיה פיקח. אם אגר יפתח בשבת זה רק בגלל שהוא איבד אמונה בסקרטל, סוטו או שניהם ולא בגלל שהוא הבין שאגר טוב מהם. הבעיה היא שהטקטיקה לא פתאום תשתנה אז במקום שנניח סקרטל יעמוד על קו החמש זה יהיה אגר וככה לא בונים חומה.

------------
    הדיילי פייל טוען שאם לא ננצח את בולטון, FSG יפנו לקני שיקח את המושכות. דילמה?

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...ash-Bolton.html

*עריכה: עכשיו שמתי לב שהכתב הוא דומיניק קינג, אקס-אקו. אולי הוא יודע משהו?

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/10
  8. Strawberry Fields Member

פרק ההמשך...

I had asked Santa for a magic wand but it did not materialize
    :aaa021:

9. הקופ בישראל Member

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs793.ash1/168344_10150366955655524_257025930523_16627681_6305862_n.Xxx

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מדבר על ההרכב הטוב ביותר האפשרי, אחרת היה מזכיר גם את קאררגר. אתה יכול להסיק מזה רק שאגר מועדף על פני קיריאקוס בעיניו. סקרטל פתח בכל משחק ליגה העונה למרות שהוא בעונה הגרועה ביותר בקריירה שלו, לפחות מאז שהוא עבר אלינו.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח. אגר זה שחקן שלא מסוגל להעיף כדורים סתם אלא רק עם כתובת אם הוא כבר מחליט להרחיק, אני כן צופה שהנעת הכדור שלנו תשתפר אפילו אם מעט.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתעה!
    הודג'סון מתנצל לאוהדים על כך שתקף אותם בראיון אחרי המשחק.
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ool/9330251.stm

כמה פעמים הודג'סון אמר משהו מביך בצורה יוצאת דופן ואח"כ הלך והתנצל על זה? זה כבר פעם שלישית לא? אני זוכר את התקיפה על ג'ונסון ועוד משהו. הייתה גם התקפה על קול אבל אני לא בטוח שהוא התנצל על זה.

זה פשוט מדהים, כאילו הוא לא שולט בכלל במה שיוצא לו מהפה. קורס לגמרי תחת הלחץ, לבנאדם בגילו הייתי ברצינות מציע להתפטר לפני שיגמור בבית חולים כמו הוייה.
    פעם הצעתי להצמיד לו יחצנ"ים שיעזרו לו להמנע ממבוכות אבל כל עוד הוא ממשיך לחפור לעצמו בור שימשיך.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

" I don't think I was the first choice as an appointment with a lot of the fans and my only way to win them around is to produce a better team and win matches."

וואלה... גאון אתה, מה שאתה צריך לעשות כדי לזכות באהדת האוהדים זה לספק תוצאות. והוא עוד בוכה שהוא לא היה האופציה הראשונה, למי אכפת?!

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התערב איתי אוהד מנ יו שאנחנו מסיימים בחלק התחתון, אמרתי שאני משוכנע שהוא טועה ואנחנו נסיים ב10 ומעלה. זה מה שנהיה מהעונה הזאת ובכל זאת אנחנו קמים בבוקר והמאמן הזה עדיין בתפקיד. שהנרי ו-וורנר לא יצפו שניקח אותם ברצינות עם החלטות כאלה, לא ייתכן שמחכים שהמועדון יהיה כבר קרוב לירידה רק כדי לבצע מהלך. הזמן לבצע שינוי הוא עכשיו, לפני שהמאמן הזמני יצטרך לקבל את הקבוצה במצב קריטי.
    המשחקים הבאים זה בולטון בבית (קבוצה טובה יותר מאיתנו) ואז 3 משחקי חוץ (בלקבורן,מנ יו,בלקפול) ואז דרבי. תצרפו לזה את 3 התוצאות האחרונות: ניוקאסל 1-3, אוטרכט 0-0, וולבס 0-1. מישהו באמת רוצה לחכות ולראות אם אנחנו מסיימים את רצף 8 המשחקים האלה עם 0-1 נצחונות? יאללה NESV לעבודה, תראו שאתם לא היקס וג'ילט רק בלי חובות.

15. alexshw Member