ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. _Rushie Member

אני לא זוכר איפה קראתי את זה, אני חושב שזה היה במקום אמין כלשהו, אבל דשאן אמר שהוא לא מעוניין לעזוב את מארסיי ורוצה להתקדם איתה בליגת האלופות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Andrei Kanchelskis
    הרקורד של רייקארד הוא בעיקר בזכות רונאלדיניו אטו וצ'אבי. בספרטה וגאלאטסריי הוא נכשל כישלון מחפיר.
    Strawberry Fields
    אני לא יודע מה מצחיק בזה, זה היגיון בריא. מי שהצליח בעבר סביר יותר שיצליח בעתיד. זה שקלופ יכול להתברר כמו פגיעה בול וליפי יכול להתברר כמו כישלון חרוץ זה ברור לכולם, מה לעשות שעוסקים פה בסיכויים ומאמנים כמו קוייל,קלופ וזה של פורטו היו אנונימיים עד לפני כמה חודשים, כבר להריץ אותם לעמדה כל כך יוקרתית של מאמן ליברפול אחרי שאנחנו כבר לא בסכנת חובות זה מה שמצחיק בעיני. המועמד צריך להרוויח את המעמד הזה, הם עוד לא עשו מספיק, רחוק מכך.
    Rushie
    בסקיי היה ראיון של דשאן שאמר שליברפול פנתה אליו בקיץ אבל הוא מעדיף להישאר במארסיי, זה היה בזמנים שלא יכולנו להציע לו גיבוי כלכלי לשינוי סגל השחקנים, אני רוצה להאמין שהפעם המצב שונה.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב שליפי הוא לא סיכון?
    אין מאמן שהוא לא סיכון. בקיץ כולם אמרו שהודג'סון הוא לא סיכון, שהוא זוג ידיים בטוחות ושגם אם לא נגיע למקום 4 ונתקדם הוא לפחות יעצור את הצניחה החופשית, בגלל הנסיון שלו וכו'. הכל שטויות, הקבוצה תחתיו הגיע לשפל שלא נראה כבר עשרות שנים באנפילד. ליפי בחיים לא אימן באנגליה, הוא הימור בדיוק כמו כל האחרים.
    ליפי קרוב לפרישה, עזוב שאני בכלל לא רוצה לראות את הכדורגל הזהיר וההגנתי שלו פה.
    ואן חאל מאמן שקשה מאוד לעבוד איתו, לך תדע מתי הוא ייכנס לכסאח עם מישהו ויעזוב.
    צריכים לחשוב לעתיד ולא רק להסתכל לכיוון של כל מני 'שמות'.
    ליברפול צריכה מאמן צעיר, עם חזון, מישהו שאמור להיות במועדון שנים. המחשבה רק על הטווח הקצר ורק על השנה-שנתיים הקרובות גג זאת אחת הסיבות שהמועדון נמצא בחרא כ"כ עמוק.

תציע לי את קלופ, דשאן, וילאס בואס או אפילו קויל על פני ליפי, ואן חאל, הידינק ואני הולך על הראשונים בלי לחשוב פעמיים. לא רוצה מאמן שיבוא לשנה-שנתיים ואז יפרוש.

4. alexshw Member

ליפי הוא מאמן של קבוצה אחת(בכדורגל המועדונים), חוץ מזה שהוא מעולם לא אימן מחוץ לאיטליה. אז גם אנצ'לוטי לא אימן והצליח בגדול בעונה שעברה, אבל גם ראמוס לא אימן ונכשל בכל מקום מחוץ לספרד.
    ליברפול צריכה את מרטין אוניל לדעתי.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוייל על פני הידינק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ממש לא נסחפת.
    מעניין אם הייתי מציע את קלופ וקוייל פה בקיץ כמינוי במקום הודג'סון מה הייתם עונים לי, כנראה "מי?".
    בניטז הגיע לליברפול לאחר 3 שנים בהם זכה ב2 אליפויות ספרד וגביע אופ"א, זה מה שאנחנו צריכים לחפש שוב. לא מישהו שנתן עונה אחת טובה בקריירת האימון שלו, טובה ככל שתהיה, מבחינתי זה שקול לרכישה של אלמנדר לחוד שלנו, הוא נותן אחלה 4 חודשים כרגע.
    המועמד המועדף שלי מאז שבניטז הלך היה ספאלטי, גם פילוסופיה התקפית, גם לקח את רומא למאבקי אליפות, גם החזיר את האליפות לזניט. רזומה מבטיח למשך תקופת זמן לא קצרה, יש פוטנציאל לעבוד איתו. קלופ,קוייל? אולי למאמן הבא הבא.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין שלפי מה שאני רואה אלו אוהדי יונייטד שחושבים שאוניל הוא הבחירה הכי טובה שלנו כשכל אוהדי ליברפול מציעים להתרחק ממנו כמו מאש.
    אתם כנראה יודעים בתת מודע איזה קבוצה נהיה תחתיו ולכן מציעים אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אם הוא מקבל את המשרה חבל לנו על הזמן, אפשר לסגור את הבאסטה ולהתכונן לשנים של בינוניות וכדורגל שיתחרה עם זה על הודג'סון על הגרוע ביותר בהסטוריה של ליברפול. עכשיו טורס משמש כבובי זאמורה של הודג'סון, תחת אוניל הוא יהיה ג'ון קארו. מה השתנה?
    נמאס מנגרים, נמאס מבינוניות, נמאס מאפרוריות, נמאס מרקטות וכדורים ארוכים. שאלוהים יעזור לנו אם מרטין אוניל הוא המאמן הבא.

Liverpool Forever הידינק אם הוא מגיע זה ללא יותר משנתיים גג. לא רוצה מאמנים שעל סף הפרישה, טובים ככל שיהיו.
    וכן אני בעד לקחת סיכון על מאמן צעיר. גם את ספאלטי הייתי מקבל בשמחה אבל הוא אמר שהוא לא יעזוב את זניט אם אני זוכר נכון.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  7. Andrei Kanchelskis Member

עוד מאמן צעיר שנחשב לאופציה ראוייה מאוד לטעמי זהו יורגן קלינסמן שאומנם נכשל בתקופה הקצרה בה אימן בבאיירן אבל אלה דברים שקורים וגם מאמנים בכירים ממנו ידעו כשלונות בקבוצות אותן אימנו, כמובן שאסור לשכוח גם את העבודה הנפלאה שעשה קלינסמן בנבחרת גרמניה בה הנהיג כדורגל התקפי ושובה עין ושמדובר פה באחד שמכיר היטב את הכדורגל האנגלי מהתקופה בה שיחק בטוטנהאם.
    קלינסמן יוכל לדעתי לבנות כאן קבוצה לטווח הרחוק והוא אופציה שבהחלט שווה בדיקה...

8. Bill Shankly Member

למחוק

9. alexshw Member

למה, אני דווקא חושב שמדובר במאמן טוב למדי. תראה איזה עבודה הוא עשה עם סלטיק, והכוונה למסגרת האירופית. גם באסטון וילה הוא עשה עונות יפות, אם כי לא הצליח להשתחל לטופ 4. וגם בלסטר בשנות התשעים.
    אין בכלל מה להשוות שינו להודג'סון, שהיה כישלון ידוע מראש.
    קלינסמן בינתיים לא הוכיח דבר מלבד אותו מונדיאל, כאשר שמעתי לא פעם שאחראי עם המהפך במשחקה של הנבחרת היה דווקא עוזרו יוגי לב.

10. johnnie walker Member

אם כבר בשוק הגרמני עסקינן אז יש כמה שמות "קצת" יותר איכותיים מקלינסמן או קלופ עם
    כל הכבוד לחצי עונה הזאת בדורטמונד לפני זה הוא היה סתם עוד מאמן בינוני.

יש את כריסטוף דאום, ראלף ראנגניק, אפילו מאגאת יכול לבוא בחשבון במקרה של כישלון בשאלקה(מה שדי קורה האמת).

ליברפול צריכה פתרון זמני עד סיום העונה ואז ללכת בכל הכוח על מאגאת שהוכיח בכל מקום שהוא עבד שהוא שייך לטופ של המאמנים כיום.

11. Strawberry Fields Member

יש לנו כנראה התבוננות שונה על הישגים. מבחינתי היא לא מחייבת תארים, זה נחמד אם יש אבל לא חובה. היא כן מחייבת בנייה נכונה, גישה נכונה וכדורגל נכון. אה, וזה מצחיק כי המשוואה שלך ריקה ממשתנים.
    ליפי?! מה שאני חושב על זה אפילו לא רלוונטי. כשהיו שמועות עליו הוא או הסוכן אמר שאין לו כוונה לאמן באנגליה כי הוא לא יודע אנגלית ולא רוצה ללמוד.
    אופציות של בני 55+ לא ילקחו בחשבון. אפשר לשכוח מליפי, ואן חאל, הידינק, מאגאת' וכו'.
    בהתחשב שקומולי מוביל את החיפוש לא אתפלא אם בראש הרשימה יהיה מישהו מהליגה הצרפתית כמו רודי גארסיה למשל.

מצד אחד, אין ספק שמדובר בג'וב נחשק מאוד. מצד שני, אנחנו לא באותו מקום שהתרגלנו אליו ומאמן מהטופ עם רזומה כמו שאתה רוצה יצטרך ביצים גדולות מאוד כדי לעזוב מקום נוח שמתחרה באירופה עבור מאבק מאוד קשה, גם אם התנאים טובים יותר, בליגה אחרת.
    אנחנו אמנם מועדון גדול אבל מבחינת הקבוצה ומצבה ניתן לומר 'יש פוטנציאל' והמנג'ר יהיה בהתאם.

12. Strawberry Fields Member

אני הצעתי אותם ע"פ הודג'סון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. Bill Shankly Member

לדשאן יש חוזה עד 2012 במארסי שזה יכול לעזור לנו להביא אותו אם נרצה.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את ההנחה הזאת שכל מי שמעבר לגיל 60 בהכרח מגיע לשנה-שנתיים. הידינק לא יכול לבוא ל10 שנים? זה כזה מופרך?
    לא רוצה קלופ, לא קוייל, לא דשאן ולא ההוא מפורטו. שיעבדו בדיוק על פי אותם עקרונות שהמועדון עבד כשהוא חיפש מאמן בקיץ 2004. לדברי ריק פארי , מאמן עם רקורד משמעותי שכבר זכה בתארים בליגות גדולות או לכל הפחות היה בסביבת תארים.
    לא מצאתם כזה? תמשיכו לחפש. בינתיים שיהיה דלגליש או סאמי לי, זה אפילו לא משנה, העיקר שלא הודג'סון.

15. Andrei Kanchelskis Member

כן מתאים לא מתאים זה לא רלוונטי בשום מצב כיוון שמדובר פה באדם (אוניל) בן 59 שבשום פנים לא יכול לבנות כאן קבוצה לטווח הרחוק ובלי קשר לגיל קשה לי להאמין שהוא יוכל לשרוד במסגרת מלחיצה שכזו יותר משנתיים וגם זה יחשב להישג ענק עבורו...