ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות ששמחתי בשער של קול, לראות את הודג'סון חוגג בסוף המשחק היה ממש עצוב, אשכרה חגג כאילו עלינו למקום הראשון בטבלה או משהו.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק. ניצחנו והכל, אבל החגיגות שלו הרגיזו אותי כי אתה יודע שהוא חוגג את ההשארות שלו בג'וב יותר מכל דבר אחר. בכלל בא לי להקיא כל פעם שאני רואה אותו עם הסמל שלנו על המעיל בזמן האחרון, לא מגיע לו.

באמת שאני קרוע פה, מצד אחד הראש אומר שאני מבין את ההתנהלות של הבעלים ואני לא תומך נלהב של מנג'ר זמני, גם לא קני, מצד שני הלב אומר שאני לא יכול לסבול את האיש הזה על הקווים יותר.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התפטר לפני מס' שעות כי הופנהיים סגרו עם באיירן מכירה של גוסטבו לואיז לבאיירן בלי ליידע אותו בכלל.

paul_tomkins Paul Tomkins
    RT @karlsentk: (hypothetically) appointing ragnick today no more from the left field than appointing wenger 15 years ago. similar characters

paul_tomkins Paul Tomkins
    According to @karlsentk, Rangnick an "advocate of (very!) attractive football and has no hestitation in launching young players"

מישהו שמכיר אותו יותר יכול אולי לפרט? יש לי הרגשה שקומולי ושות' מקבלים התרעה כל פעם שמתפנה מאמן טוב, אולי יבדקו אותו.
    הוא התפטר בגלל שמכרו לו שחקן מתחת לאף, זה כבר מצביע על כבוד עצמי שאין להודג'סון.

4. שלו Guest

כמה אופייני לו :aaarofl:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/11
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואו, זה קורה.

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...ish-return.html

רורי סמית' מדווח עכשיו שהבעלים נחושים מאוד להעיף את הודג'סון לעזאזל, והם מוכנים לשים את דלגליש בתפקיד זמני כדי לתת להם עוד זמן למצוא את המאמן המתאים ביותר לטווח הארוך.
    זה תואם שמועות ממוקדם יותר היום שהיום בערב הייתה פגישה של ההנהלה כדי לסכם את הפרטים על הפיטורים של הודג'סון ושהשחקנים נפרדו ממנו בסוף המשחק.

לא יודע מה להגיד למען האמת, מדובר ברורי סמית', לא איזה צהובון ב2 גרושים. זה סיכון גדול ואני מקווה שהאגדה לא תוכתם אם זה אכן יקרה. נקווה שהוא מוכן לזה.

6. Strawberry Fields Member

גם 3 נק' וגם הודג'סון הביתה? זה רק הולך ומשתפר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Ori8 Member

הולך לישון ומחזיק אצבעות שזה אכן יקרה.
    כמו שגיל אמר, NESV חייבים להוכיח פה שהם לא היקס וג'ילט רק בלי חובות.

הודג'סון חייב ללכת.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי וואי...וואי. בבקשה שמה שאני מרגיש עכשיו לא ייעלם בימים הקרובים. מוזר שהוא לא כתב שום דבר בטוויטר על זה ואף אחד גם לא התייחס לדברים האלה.

מRAWK:
    Elijero Elia and Wolfswinkel has agreed to join Liverpool according to a very very close source to Damien Comoli

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/11
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שציינת על אליה וואן וולפסווינקל זה מטוויטר של סתם איזה אוהד (לא איזה עיתונאי או מישהו אמין).
    השמועות על אליה משתוללות, אומרים שהוא נמצא כרגע בליברפול, בתכל'ס הכל שטויות, מה שנקרא silly season. כל ינואר זה ככה.

עריכה: רק עכשיו נתקלתי בעוד פנינה קלאסית של הודג'סון שעכשיו אני מצטער שנתקלתי בה.

“I do not know if this was a game we had to win" - אחרי בולטון.
    הוא באמת לא מאמין שמשחקים כמו בולטון בבית צריכים להחשב כבאנקרים וכל דבר פחות מ3 נק' הוא כשלון.
    הוא פשוט מרתיח ומביש.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גדול... פשוט גדול. אם זה נכון מדובר בטווח הקצר בהחלטה מצוינת, בטווח הארוך זה ישאיר לבעלים החלטה מאוד קשה בקיץ אם דלגליש יצליח.

12. Andrei Kanchelskis Member

לא מבין על מה בדיוק ההתלהבות....
    אז דאלגליש יעמוד על הקווים במקום הודג'סון סוו וואט מי מבטיח לכם תוצאות טובות יותר? מי אמר שדאלגליש חסין מכשלונות במיוחד אחרי שלא אימן יותר מעשור? ו-Scouser Tommy איך לכל הרוחות אתה מעלה ספקולציה שהוא יצליח בגדול והבוס ירצה להשאיר אותו לעונה נוספת?

אני לא מזלזל בדאלגליש להפך אני הכי מסמפט אותו ומדובר פה בכדורגלן עבר ענק ובאדם בעל אישיות נפלאה שטובתה של ליברפול נמצאת בראש מעייניו(סמל של ממש) אבל אני לא בטוח שהוא האיש שיכול לחלץ אותכם מהבוץ וגם אם אתבדה ואכן הקבוצה תשתפר העונה אני לגמריי לא חושב שהוא צריך לעמוד על הקווים בעונה הבאה.
    לליברפול אין יותר מדי לאן לטפס העונה מקסימום מקומות 7-6 ובשום פנים אסור להנהלה להסתנוור ולהחשיב זאת להישג משמעותי שמשקף את יכולתו של המאמן, זכייה באחד הגביעים(הגביע האנגלי והליגה האירופית)אינה הוכחה מוצקה ליכולת של מאמן כי כידוע לגביע חוקים משלו וגם הודג'סון שנוא נפשכם ניצל את את הקלישאה הזאת כדי להצעיד את פולהאם לגמר אשתקד ולהתחפש למאמן גדול שראוי לאמן בקבוצה גדולה...
    אני מאמין שאם דאלגליש יהיה מאמן המחוייבות והמוטיביציה של השחקנים יעלו לאור עברו ופועלו הרב עבור המועדון ויתכן שיתחולל בקבוצה שיפור כלשהו אבל מפה ועד להשאיר את קני עונה נוספת זה הימור גדול מאוד, האופציה שכולם העלו פה בשעות היום המוקדמות להביא מאמן צעיר בתחילת דרכו אך בעלות קבלות והישגים(דידייה דשאן לדוגמא)היא הטובה ביותר לטווח הרחוק....

13. Strawberry Fields Member

שמתם לב שאנפילד היה חמישית ריק? רק 35,400 הגיעו.
    מישהו ב-RAWK כתב על המשחק נגד בלקבורן: Bought my £37 quid ticket today on General, girl in the office said we're sending back thousands!
    כנראה שהאוהדים החליטו להצביע ברגליים - כל הכבוד להם!
    עצוב ובעיקר מדאיג שרק פגיעה בהכנסות (ולא חצי שנה של כדורגל רע ופה גדול) יביאו לפיטורי הודג'סון.

סמי לי עשה אתמול את מה שרובנו חולמים עליו... "סמי, תרפה, אין לי אוויר" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Liverpool+v+Bolton+Wanderers+Premier+League+fQkM0AhCwfbl.Xxx

עריכה: שאני אבין, הודג'סון קיבל גיבוי מהבעלים?!

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ool/9332585.stm

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני לא תומך נלהב של הרעיון אני מבין גם את העניין.
    אתה צריך להבין כמה דברים - התוצאות על המגרש הן רחוקות מאוד מהסיבה היחידה שאוהדי ליברפול רוצים את הודג'סון בחוץ, ודבר שני, המקום 6-7 שדיברת עליו נראה רחוק שנות אור תחת הודג'סון. עם קצב צבירת הנקודות שלנו אנחנו עכשיו אנחנו צפויים לסיים את העונה עם בסביבות ה50 נקודות או קצת פחות, זה בקושי מספיק לחלק עליון של הטבלה.

אם מחפשים קרטייקר עד סוף העונה אז כמובן שרק קני. הבן אדם הוא אחת האגדות החיות הכי גדולות בכדורגל האירופי ובטח הכי גדול של ליברפול וכמובן שהוא כבר שנים עובד במועדון ובאקדמיה ולכן מכיר את השחקנים ואת הצעירים שלנו בפרט.

רק יראת הכבוד שתהיה לו בחדר ההלבשה תשנה לא מעט דברים לעומת הודג'סון שמצטייר כמאמן שהשחקנים מצפצפים עליו. יש לנו שחקנים בקבוצה, גם בכירים, שצריכים בעיטה רצינית בתחת ואין מישהו שייתן אותה יותר טוב מקני כי הוא מבין ויודע מה האוהדים דורשים משחקנים של ליברפול. מבחינתי מי שלא מוכן לשחק בשביל קני דלגליש וממשיך להסתובב כמו נעל על המגרש בחוסר מאמץ יכול לעוף מהקבוצה מחר כי או שהוא לא רוצה להיות פה או שהוא לא שם פס על המועדון הזה ומרוצה לגמרי מלא לעשות כלום ולאסוף את הצ'ק בסוף השבוע. וזה כולל את טורס.

אני כן מאמנים שתחתיו נשחק עם תשוקה ושחקנים לא ייראו כאילו לא איכפת להם. לכל הפחות נשחק כדורגל על הקרקע. אני לא רואה את הודג'סון מביא אותנו לאירופה, פשוט לא.

המירור מדווח שFIFA חסמה השאלה של קונצ'סקי לווסט האם בגלל שהוא ערך הופעה אחת במדי פולהאם העונה ושחקן לא יכול לשחק ב3 קבוצות בעונה אחת.
    http://www.mirrorfootball.co.uk/news/FIFA-...icle662101.html

כנראה שלא הייתי רחוק אתמול מהסיבה שהוא לא היה בסגל. אבל זה אכן החוק ונהיה תקועים איתו עד סוף העונה.

15. Strawberry Fields Member

לפי מקורות יודעי דבר, סטוק רוצה 10 מ' על הות' אז ויתרנו. ראן רוצה 2.5 על מארבו אז ויתרנו ונכנס איתו לשיחות בנוגע להעברה חופשית. ו... פנינו לווסטהאם בנוגע לקול ואפסון.

http://www.redandwhitekop.com/forum/index.php?topic=268430.0

אם זה נכון אני לא מבין את זה. לשם מה הבאנו את קומולי? כדי שיהיה החבר הכי טוב של המנג'ר או כדי שיעזור לנו לסדר את העברות וימנע מאיתנו לקנות דחלילים?

-------
    לפי המירור, ווסטהאם שניסתה להשאיל את ברידג' ונכשלה פנתה אלינו בנוגע לקונצ'סקי אבל פיפ"א לא תאשר כי הוא כבר שיחק העונה גם עבור פולהאם.

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/FIFA-...l#ixzz19pqqfMF2