ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך לכל הרוחות? כתבתי את זה בצורה הכי מסויגת שיש, אני רק לא מבין על מה אתה עף בעצבים... תרגע.

2. George Best Member

תגידו, היה נבדל בשער של קול?

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלמנדר היה זה שהסיט את הכדור לקול כך שלא...

4. George Best Member

אחלה, תודה תומר, נבצר ממני לראות את המשחק.
    איך היה דיוויס?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שם גול בראש אחרי שמירה גרועה של ג'ונסון. מה חדש?

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמעניין אותי לגבי הסיפור של המירור אם הוא בכלל נכון זה האם פיפא בלמה את המהלך לאחר שהבענו את ההסכמה שלנו או רק הזכירה לווסטהאם את החוקים לפני שבכלל הייתה תשובה מצידנו.

בכל מקרה, היום בבוקר ישר שמתי את האתר של הBBC בתקווה לחדשות, אבל זה עוד לא קורה.
    קנצ'לסקיס, רק כשמאמן ימרר לך את החיים מבחינת תוצאות ובאותו הזמן גם מבחינת ראיונות משפילים אתה תבין מה זה פתאום לראות את הגב שלו...גם אם המחליף יהיה מרקו בלבול.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/11
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחור אחד בטוויטר שנקרא Tor-Kristian Karlsen, שמסתבר שהיה סקאוט בלברקוזן, המבורג ו-ווטפורד, טוען שיש לו מקורות מאוד אמינים שדיווחו לו שליברפול הציעו ליורגן קלופ את עמדת המנג'ר לפני כמה שבועות והגרמני סירב. הוא גם כן אומר שראלף ראנגניק הוא מועמד.

http://twitter.com/karlsentk

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6630223,00.html
    ריינה שוב פעם מדגיש כמה הוא מחוייב למועדון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/11
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינה מלך.
    השמות החמים כרגע לחלון ההעברות הם אליה ומרטסאקר.
    מרטסאקר הוא מגדלור כמובן אבל מבחינה פיזית לא ראיתי ממנו את הנוכחות שיש לשחקנים כמו קראגר וקירגיאקוס למשל. אבל באמת שלא ראיתי אותו הרבה. באוויר נגד הסטוק וכו' של הליגה הוא נכס אבל מה עם משחק הקרקע?

9. Rudess Member

הוא יודע למקם את עצמו טוב , אני מאד אתאכזב אם הוא יגיע לליברפול כי אני רוצה כבר הרבה זמן שיגיע לארסנל והוא בעצמו כותב באתר שלו שהחלום שלו הוא לשחק בארסנל. חבל שאצל ונגר שחקני ההגנה חייבים לדבר צרפתית.

10. johnnie walker Member

מרטסאקר שחקן חלש ברמות, חוץ מגובה אין לו כלום אבל ממש כלום.
    איטי מסורבל וחסר טכניקה בסיסית, חור מהלך בהגנה שמאז המונדיאל ב2006 (פאקינג 5 שנים)
    הוא בנפילה חופשית, לא רק שאף אשם בהגנה הגרועה בגרמניה, לפחות 50 אחוז מהאשמה נופל
    על השחקנים שמרכיבים אותה ומרטאסקר הוא אחד מהם.

11. _Rushie Member

טורס גמר לו ת'צורה בגמר של היורו, גם בגובה כל כדור הוא לקח לו. אני לא מחזיק ממרטסאקר וכמובן שגם לא מאפסון אבל שמח מההתעניינות המשתמעת בבלמים, רוצה כבר לראות את סקרטל וקיריאקוס בחוץ.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגר אתמול היה נפלא. כמעט כל מאבק בגובה מול דייויס ואלמנדר הוא לקח, בבניית ההתקפות כרגיל שקט ובטוח בעצמו, כל כך התגעגעתי אליו...

ראשי -
    אני חושב שבהתחשב באיך שהעונה הזאת הולכת אנחנו פשוט חייבים לתת לקלי את הקרדיט לצד אגר, להריץ אותם חצי עונה ביחד ולראות איך זה הולך. התחושה שלי היא שנוכל לחסוך לעצמנו בלם כי לקלי יש את כל הפוטנציאל שצריך בשביל להפוך לבלם נהדר.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל זה לא יקרה אז חבל על התקוות שווא.
    ההעדפה שלי היא קייהיל.

14. Rudess Member

שכנעת אותי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. _Rushie Member

זו ממש לא הסיבה שבגללה אני לא מחזיק ממרטסאקר, סתם הזכרתי את העובדה הזאת. טורס היה מדהים במשחק ההוא ולא רק מרטסאקר היה אוכל קש ככה.

לגבי קלי, אני בכל מקרה הייתי שם כסף גדול על בלם רציני לא משנה מה יקרה, עם הכשירות של אגר פתאום אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם קראגר עוד פעם בריצה של כמה חודשים וזה מצב שהייתי מעדיף להימנע ממנו.
    כן הייתי נותן לקלי ו-ווילסון ריצה השנה יחד עם אגר במרכז ההגנה בתקווה שנמצא באחד מהם או בשניהם מספיק פוטנציאל שימנע מאיתנו לקנות בקיץ עוד בלם בנוסף לבלם שהזכרתי מלמעלה, זה תרחיש שצריך לקחת ברצינות ואני מקווה שהם אכן יגרמו לנו לא לפעול על פיו.