ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כזה בטוח שהודג'סון יאמן בראשון.
    למעשה, אני אופתע אם זה יקרה. יש גבול כמה המועדון מוכן לבזות את עצמו ולקבל תוצאות וראיונות שכאלה. רדיו סיטי בטוח שמתרחש משהו מאחורי הקלעים, אני מקווה שהפעם אלה לא יהיו שמועות שווא.

2. THE STRETFORD END Member

לפני כמה ימים כתבתי שאני חושב שהודגסון ישאר המנג'ר של ליברפול לפחות עד המשחק נגד יונייטד בגביע ואם יהיה הפסד גם שם הוא יקבל את מכתב הפיטורים.
    אחרי היום אני יותר חושב בכיוון של קני דלגליש יהיה בספסל הקבוצה האורחת באולד-טראפורד ביום ראשון.

3. Strawberry Fields Member

כשנשאל לגבי עתידו אחרי המשחק הודג'סון הגיב:

I am not prepared to talk about that because I am depressed enough with the performance and result. I have no comments to make and I have no intention to answer any questions on the subject.

פעם ראשונה שהוא לא נוזף בעיתונאי שהעז לעלות את השאלה ולא מדבר על רצון להישאר, חזון, קבוצה בצלמו וכו'. האם הוא סוף סוף ראה את האור והבין שעליו ללכת? שישן על זה טוב הלילה גם אם יש מספיק אוהדים שלא יצליחו.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ool/9342544.stm

4. StevieG Member

אולי, בתקווה, שגם הוא יודע מה צפוי לו מחר בבוקר.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא בונה על זה שהוא יתפטר, הוא לא ג'נטלמן למרות שניסו למכור לנו את זה. מיוטצ'אל קונסנט או פיטורים. יאללה הנרי תעשה את העבודה מחר.
    Hodgson's Premier League win % at Blackburn: 34%. At Fulham: 33%. At Liverpool: 35%. Consistent

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/11
  6. Strawberry Fields Member

מהטוויטר של TIA:
    We now have it from 3 separate "sources" that Roy Hodgson has been sacked.

לא מספיק אמין אבל מספיק כדי שאוכל ללכת לישון.
    בטח אתעורר באמצע מסיוטים בהם ליברפול צונחת בחזרה אל מתחת הקו האדום.

מקווה להתעורר לחדשות טובות ורישמיות.

Did you know... Dalglish has won more trophies than Hodgson has won away games in all his time managing English sides.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטיאן פורסלאו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    איך לעזאזל אחד עמד מול השני בקיץ והחליפות בחרו בהודג'סון. מה הם חשבו לעצמם? איך אף אחד במועדון לא עמד והראה להם את רקורד החוץ שלו?
    אני פשוט לא מבין את המינוי של הודג'סון מלכתחילה, כ"כ מסריח מפוליטיקה.

אז בוקר טוב לעולם ובוא נקווה שזה הבוקר האחרון שאני קם בו בידיעה שרוי הודג'סון עדיין המאמן של ליברפול.

אגב, אחוז הנצחונות של הודג'סון בליגה - 35%. הנמוך ביותר בליברפול של אחרי מלחמת העולם השנייה. גם כשהיינו יורדים ליגות לא היו לנו מנג'רים גרועים כ"כ.

8. Strawberry Fields Member

Since Shankly won promotion in the 61/62 season, Liverpool have never finished lower than 8th in the League.

To put that in perspective, in that time there's only been two other clubs who have been in the top flight the whole time - Arsenal and Everton, both of whom have finished as low as 17th (Arsenal when there were 22 teams).

Since Hodgson arrived Liverpool never sat higher in the table than 8th, only in the 16th matchweek.

---------
    Liverpool have lost seven of their ten PL away matches this season – their most at this stage of a top flight season in 57 years.

---------
    @Jeff_Stelling1 Jeff Stelling
    Thommo's just called Roy Hodgson a very rude word. Forget the Lfc board, that's Hodgson's fate sealed right there. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. Andrei Kanchelskis Member

מדהים לראות כיצד כל מאמן כושל שעבר ועובר בליברפול בעשר השנים האחרונות מציג עונת נפל איומה ויוצר תחושה שאולי עמידה על הקווים באנפילד היא כישוף שמביא עימו כשלונות ובזיונות כמו אלו שעוברים עליהם העונה:
    -בניטז כבר פוטר מאינטר אחרי חצי עונה עלובה
    -ז'רארו הווייה(איך לעזאזל הביאו אותו לשם?!)מתבזה ומבזה את אסטון וילה שנראית כמועמדת של ממש לירידה,לא פחות!
    -רוי הודג'סון... נו באמת כל מילה שאכתוב פה מיותרת, לא צריך להיות חכם כדי להבין את רמתו ואת החורבן שהוא מביא עליכם העונה...

אולי זה צירוף מקרים,אולי זוהי קללה של ממש אבל מה שבטוח הוא שעמידה על הקווים בתקופה כזו או אחרת באנפילד היא מתכון להריסה של קריירת אימון שעד לאנפילד נראתה מבטיחה וראוייה וזה מה שבהחלט קורה העונה...

10. Strawberry Fields Member

קנצ'לסקיס,
    על מה אתה מדבר?! "עמידה על הקווים בתקופה כזו או אחרת באנפילד היא מתכון להריסה של קריירת אימון שעד לאנפילד נראתה מבטיחה וראוייה"?!

קריירת אימון מבטיחה?! מה עשו בדיוק הוייה והודג'סון לפני שהגיעו לליברפול?!
    הוייה אמנם זכה בליגה עם פ.ס.ז' אבל זה היה 12 שנה לפני שקיבל את התפקיד. 12 שנה שבהן הוא פחות או יותר נעלם בכדי "לשרת את המולדת".
    על הודג'סון אפילו לא שווה להגיב. בניטז היחיד שהגיע עם פוטנציאל אבל נהרס בין היתר בגלל היצר הפוליטי שבו.

אין שום קללה על התפקיד, סה"כ בחירות לא טובות.

11. Andrei Kanchelskis Member

האם במידה וקרלו אנצ'לוטי יפוטר בימים הקרובים הקרובים מצ'לסי(דבר שנראה הגיוני מאוד) יש לדעתכם סיכוי ואיזשהו היגיון שהוא ישאר באנגליה ויגיע לאנפילד?

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

על האיכויות של אנצ'לוטי לא צריך להרחיב אבל במצב שלנו הייתי מעדיף מישהו שאני יודע שייתן הזדמנות לצעירים שלנו מה שלא בטוח שאנצ'לוטי יעשה בהסתמך על התקופה שלו בצ'לסי עד עכשיו.

זה בכלל לא משנה לי כרגע מי מגיע. רק שיעיפו את הינשוף.

13. Strawberry Fields Member

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר מסריח. אחד בדיוק סיים תקופה מוצלחת מאוד בפולהאם, בעוד האחר - עם כל הכבוד להיסטוריה שלו - לא אימן משהו כמו עשר שנים. דלגליש היה המינוי הרומנטי, אבל באמת שלא המינוי הנכון יותר אז - ולטעמי גם היום הוא לא האיש הנכון, אפילו אם מאז התברר שהודג'סון הוא בהחלט לא.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל מסתכם בזה - האם תקופה מוצלחת בפולהאם הופכת אותך למינוי הנכון בליברפול? בטח כש35 שנים הייתה לך קריירה מאוד לא מרשימה?