ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה מדבר נגד?

מאמן שעוד לא קיבל את ההזדמנות בקבוצה גדולה, סך הכל עשה עבודה אדירה בסלטיק ובוילה. מאמן עם ים ניסיון בליגה האנגלית.

מה מדבר נגד?

2. Strawberry Fields Member

השערה אחת אפשרית היא שלא רוצים שהמשחק הראשון של המאמן החדש יהיה באולד טראפורד אלא בבלומפילד רואד.
    לגבי קויל, קשה לי להאמין שפנינו לבולטון וזה עוד לא יצא החוצה אז כנראה שנלך על אופציות זמינות כמו דלגליש/רנגניק. לגבי קני הבנתי שיש לו התחייבויות בדובאי ושמועות טוענות שזאת הסיבה שהוא יתמנה רק אחרי יונייטד. לא נדע עד יום שני.

הייתי נותן הרבה כדי לראות אותו חוגג שוב באולד טראפורד...
    http://i54.tinypic.com/2ezi88z.Xxx

לגבי טום אינס, אני מניח שהוא "הקורבן" הראשון של הפייר פליי הפיננסי. לא יודע כמה זה הוגן להציע לשחקן אחד משכורת נמוכה כששאר המועדון ממשיך להרוויח את אותם הסכומים. אני חושב ש-FSG בונים הרבה על החוקים האלה שיעזרו להם לחזור לצמרת. לדעתי אם כבר מחליטים על צמצום משכורות אז שיודיעו לכולם שמהיום יש תקרת שכר, שכולם הרוויחו יפה מאוד עד היום ומעכשיו לכולם יש קיצוץ. מי שלא מתאים לו ולא נמצא במועדון כי הוא רוצה לשחק עבור ליברפול שילך.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/11
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

- החוסר המוחלט באמון בצעירים שרק העונה תחת הוייה מתחילים לראות מה הם שווים.
    - הכדורגל המחריד, המשעמם והחד-גווני.
    - מה שמסתמן כחוסר ידע טוטאלי בשוק הזר לשחקנים. אוניל קונה רק מקומי.
    - בהמשך לנקודה האחרונה, הרקורד שלו בשוק ההעברות. כמות הכסף שאוניל בזבז בוילה על כל מני בריטים אפורים ביותר היא בלתי נתפסת.
    - חסר רעיונות מבחינה טקטית. לקבוצות של אוניל יש תוכנית אחת של כדורים ארוכים ודילוג מוחלט על הקישור וכשזה לא עובד אין שום דבר אחר חוץ ממצבים נייחים.

לא מעוניין באוניל מהסיבות האלה. מבחינתי לא מדובר במאמן של קבוצות גדולות. מוטיבטור טוב ואחד שיכול לבנות קבוצה קשוחה שבאופן קבוע תתסכל את הגדולות. התיאור מזכיר לי איזה מישהו.. רוי הודג'סון.
    לדעתי כמו הודג'סון גם אוניל נעצר איפשהוא. הוא מאמן אפור מדי בשביל לקחת את ליברפול למקומות שאליה היא שואפת.

4. Strawberry Fields Member

5. alexshw Member

וזה לעומת הוייה ורפא שכל זר שלהם היה תותח על.
    בסך הכל שניהם הביאו את ה"חברים" שלהם. הויה אהב דוברי צרפתית ורפא דוברי ספרדית.
    אולי אוניל יהיה יותר "אובייקטיבי" לפחות.
    אחד כמו טורס גם מנג'ר כמו אוניל יכול להביא, אם יתנו לו את המשאבים הכספיים לכך.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך בכלל אתה מוצא פה קשר להוייה ובניטז? הקריטריון למאמן הבא הוא שהוא יהיה טוב יותר מהוייה? וואלה, אז אפשר גם להביא את רוני לוי.
    עזוב את זה שבניטז מאמן גדול פי כמה מאוניל, לא נכנס לשם.
    שאוניל יקבל את הצ'אנס שכל כך מגיע לו במועדון גדול אחר, אני רואה בו הודג'סון+התלהבות. הכל כבר תואר בהודעה מעלי, אין טעם לחזור על הדברים.

מה שמדהים אותי באמת זה כמה שחקני עבר ועיתונאים מגבים את הודג'סון, פיטר בארקלי-ג'ון בארנס-מקמנמן-קיגן...לא ברור לי בכלל הקטע הזה. לפני חודשיים כבר אמרתי לאנשים שהודג'סון צריך לקבל בעיטה כל מה שקיבלתי בתגובה זה harsh. המילה האהובה על הבריטים. האיפוק והסבלנות הזאת עוד תעלה לנו ביוקר.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשור הוייה ובניטז?
    מספיק כל הזמן עם הטיעוני "אבל גם בניטז עשה ככה" כאילו שאני איזה מעריץ של בניטז כי אני ממש לא.
    ובלי קשר בניטז הביא ספרדים בשנים הראשונות שלו ואח"כ הפסיק עם זה.

אתה משווה בין אוניל לבניטז? בן מנג'ר בן 50 שיש לו לג"א, גביע אנגלי, 2 אליפויות ספרד בארון למנג'ר בן 58 שמשום מה, עוד לא קיבל את הצ'אנס הנחשק שלו במועדון גדול? מעניין שאף אחד אחר לא רואה את מה שאתה רואה. בטח, כמו אצל הודג'סון, ליברפול צריכה להיות הפראיירית שתיתן לו את הצ'אנס שלו ואם היא מתרסקת יחד איתו, לא נורא.

לאוניל היה הרבה יותר כסף משאנשים חושבים, הוא בזבז הרבה ממנו על כלום. אחרי הכסף שהוצא בוילה זה בדיחה שהסגל שלהם נראה כמו שנראה כשאוניל עזב.

8. alexshw Member

סגל שהוא פחות בארי(שעזב שנה לפני אוניל) ומילנר.
    לא פלא שוילה מתרסקת עם הויה, אחד המאמנים הכי חלשים ביבשת.
    אוניל לא קיבל צ'אנס בקבוצות הבכירות באנגליה, מהסיבה הפשוטה שיונייטד וארסנל "תפוסות" מן הסתם ובצ'לסי רומן ממנה את כל העולם ואישתו.
    בנוגע ליתר הקבוצות אז אצלו וילה הייתה קבוצת דרג שני לגיטימית.
    דווקא ליברפול יכולה להיות הזמדנות אמיתית בשבילו להתקדם באנגליה מבחינה מקצועית.
    השמות שהציעו כאן לפני הזויים הרבה יותר לדעתי. רנגניק? נו באמת.

9. שלו Guest

גם אם ננצח את המשחק בראשון ב-OT זה לא ישנה את העובה שהוא צריך ללכת לדעתי. אני מקווה שזה יהיה ההרכב פחות או יותר:
    http://i56.tinypic.com/97kyh3.Xxx

כמובן שהסיכוי שנעלה עם הרכב כזה כשהודג'סון על הקווים שואף ל-0, אבל בכל זאת...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/11
  10. הקופ בישראל Member

קשה לי לראות מאמן כמו רנגניק או בכלל כל מאמן חדש שיבוא וקומולי יכתיב לו את מי הוא צריך למכור או לקנות.

בינואר קשה לבצע שינויים משמועותיים וליברפול חייבת חריש עמוק בכדי להפטר מיותר ממחצית הסגל הבכיר ולהבריא (קונצ'סקי-אורליו-סקרטל-הרקולס-ג'ונסון-פאולסן-לוקאס-מקסי-קול-אנגוג-יובאנוביץ'-באבל).

אם הסגל של העונה שעברה בקושי הספיק למקום 7 , הריי שהעונה נחלשנו עוד יותר ואני כבר לא יודע איזה מטרות יציבו למנג'ר חדש לתקופה של פחות מחצי עונה מעבר לאולי השגת כרטיס לליגה האירופית.
    זה לא יחשב הצלחה או כישלון , סיותר וג של השגת מטרה כלכלית לקראת העונה הבאה.

------------

הופנהיים מעונינת בראיין באבל.

סוכנו ואביו של השחקן נמצאים בשיחות עם המועדון הגרמני שמחפש מחליף לדמבה בה.

http://www.vi.nl/Nieuws-item/193052/Hoffen...n-Liverpool.htm

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטורס וריינה נמאס לשקוע בבינוניות. פיטורי הודג'סון לא יספקו אותם. הם יירצו לראות שם גדול על הקווים באנפילד והשקעת כספים מאסיבית בקבוצה בקיץ. אני בספק אם שמות שמקושרים כרגע לליברפול כמו רנגניק, קויל או או'ניל, הם מי שיצליחו לשכנע את הצמד הספרדי להישאר. ואני עוד יותר בספק אם ליברפול בכלל מסוגלת למשוך במצבה את אחד מהשמות הגדולים באמת בעולם האימון.

12. Bill Shankly Member

סקר בLFCTV לקראת המשחק נגד מנ' יונייטד.

אני לא מופתע (הצבעתי 2-1 ליונייטד) שהתוצאות יצאו ככה:

http://img35.imageshack.us/img35/8628/88256257.Xxx

13. Strawberry Fields Member

מארק רובינס מודה שהסיכויים שהאמיל ישאר באוקוול קטנים מאוד. בלקפול, וולבס, ווסטהאם ואברטון הן קבוצות הפרמיירליג שמקושרות אליו.

http://www.skysports.com/story/0,19528,12876_6635865,00.html

אני עדיין לא סולח לבניטז על שמכר אותו, על שהעדיף את פאקינג אל-זהאר על פניו.
    אם הוא יעבור לקבוצת פרמיירליג אחרת האמון שלי בקומולי יירד קרוב מאוד לאזור האפס.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

יש שני צדדים לסיפור הזה.
    צד אחד הוא שהשחקן מככב בצ'מפיונשיפ והוא גדל בליברפול ונמכר בגיל צעיר ע"י רפא בניטז מבלי למצות את יכולותיו במועדון
    והוא משחק בעמדה שבה חסרים לנו כיום שחקנים זריזים, חוצפנים ומשפיעים.
    הצד השני הוא שהוא בכל זאת שחקן צ'מפיונשיפ ולא בטוח כמה הוא מתאים לרמה שליברפול שואפת אליה (לעומת בלקפול, וולבס, ווסטהאם ואברטון).
    כמובן שהוא עדיין יכול להשתפר, אבל האם אתם חושבים שהעובדה שהוא סקאוזר בדמו לא טיפה מסחררת אתכם? כי להרכב הוא בטח לא נכנס, אז כעוד שחקן לרוטציה?

15. Strawberry Fields Member

לא והוא נכנס להרכב בהליכה.