ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי להיות מנותק מהקבוצה למשך כל כך הרבה זמן זה איום ונורא.. איזה כיף שאני אתפוס משחק בשידור ישיר ומלא מחר בצהריים!
    אני בהחלט מקווה שהשמועות על החתמת סוארז נכונות, אני חושב שהוא שחקן שיכול לשחק מצוין בצד שמאל ב4-3-3 וגם לצד טורס למרות האגו של שניהם. הוא שחקן נהדר, אמנם חולה בראש אבל מבחינת אינטליגציית משחק לא חסר לו בכלל והוא מקריב המון על המגרש בפעמים שראיתי אותו באורוגוואי וכמובן גם באיאקס (אמנם לא הרבה אבל זאת ההתרשמות שלי לפחות).
    אם הוא אכן יגיע אז בהתקפה חסר לנו בעיקר עוד שחקן 'מבשל' אני אקרא לזה, סוארז וטורס אמנם יודעים גם יודעים לתת את המסירות החכמות אבל הם שחקנים שהם יותר מכדררים וסקוררים, לצידם צריך עוד שחקן שיהיה פחות אנוכי ויחבר את השלישייה הקדמית. אני לא בטוח שקויט מסוגל להיות כזה אבל ממש לא הייתי מוכר את ההולנדי כמובן אלא מוריד אותו כאופציה ראשונה להתקפה ומכניס במקומו מישהו בסגנון שאמרתי לאגף ימין. אמנם נסחפתי קצת כי סוארז כמובן עוד לא פה בכלל ורחוק מכך, אבל אני מניח שאתם מבינים אותי...

בטווח הקצר, למרות שלא ראיתי את המשחק מול אברטון מן הסתם, ראיתי את התקציר המורחב של MOTD ואת ההרכב שעלה - ואני חושב שקני צריך להתחיל לעשות שינויים ומהר. לא ייתכן שסקרטל מחבל לנו בהגנה ברמה של אסון התאומים כבר כמעט שנה ופותח כל משחק, פשוט לא ייתכן, הוא פשוט פאקינג לא יודע לעשות הגנה ובטח שלא יודע לנגוח, הגיע הזמן להטיס אותו על טיל ואו לתת לווילסון את הצ'אנס, או להכניס את קלי למרכז ההגנה, להחזיר את ג'ונו ימינה ולשים את אורליו בשמאל. הכל כדי שסקרטל לא יפתח בהרכב מבחינתי. עוד דבר שחייב להשתנות זה שלישיית מרכז השדה. ג'רארד מורחק? אין בעיה, מיירלש ולוקאס במרכז וברביעייה ההתקפית יש המון אופציות (לא בהכרח טובות מאוד, אבל הן קיימות), בשום אופן לא לשים עוד קשר הגנתי כמו ספירינג ולהזיז את מיירלש קדימה למרות השער שכבש.

זהו בעקרון, אנחנו חייבים לעשות רכש וזריז עד סוף החלון, מגן שמאלי וקיצוני ברמה גבוהה אלו צריכות להיות שתי המטרות הראשונות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/11
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הרווחנו שום זכות להשמע כמו בכיינים, זה לא אשמת FSG שהיקס וג'ילט עשו מה שעשו.
    יכול להיות שעוד דקה תהיה הודעה באתר הרשמי שהחתמנו 3 שחקנים במכה, אנחנו לא יודעים, קצת סבלנות, קצת פחות ילדותיות.

3. StevieG Member

קומולי אומר בראיון שאין יותר חובות ושהבעלים מוכנים להשקיע, ושבדקנו את אופציית בנט, אבל החליטו שלא לבסוף בגלל שהוא לא יוכל לעבוד טוב עם טורס, שהוא מופתע מכמה ששחקנים עדיין רוצים לבוא לליברפול ושהמטרה הראשית שלנו העונה היא לזכות בליגה האירופאית.

4. A. Arshavin Member

בESPN מדווחים שמלבד סוארס, קומולי אישר שאתם גם מעוניינים באשלי יאנג מוילה.
    http://soccernet.espn.go.com/index?cc=4716

לא ברור לי העניין הזה, אל ראיתי הרבה מועדונים שעושים צעד כזה, יוצאים לתקשורת ומאשרים שהם מועניינים בשחקן X.
    לא ברורה לי האסטרטגיה הזאת, איך שאני רואה את זה זה רק יקפיץ את המחיר של שני השחקנים.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ציטוטים מלפני חודש לפחות.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסקיי אומרים שבלקפול דחו הצעה של 4 מ' ליש"ט שלנו על צ'ארלי אדם.
    לא בטוח לגבי אדם, אין לנו קשרים חוץ מג'רארד שיודעים למסור כמוהו אבל הבנאדם בגיל 25 עם נסיון של חצי עונה בפרמיירליג, ואני לא משוכנע שיצליח פה, מריח יותר מדי כמו עוד רכישה של איזה 5-6 מ' ליש"ט של שחקן סגל שלא מספיק טוב בשביל ההרכב הראשון, כאילו שאין לנו מספיק כאלה ואנחנו אף פעם לא לומדים.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שהוא שווה ניסיון, יודע גם לנהל את המשחק וגם לשחק פיזי.
    לגבי ניסיון, הוא גדל בריינג'רס ושיחק איתה בצ'מפיונס ליג.
    אני רק חושב שזה לא משהו שיכול להיסגר ב5-6 מ', יותר לכיוון ה10 ובמקרה כזה כבר לא ברור האם נרצה לשלם את זה והאם כדאי לשלם את זה.
    העניין הוא, וזה משהו שחוזר על עצמו עוד מנושא סוארז, אם נמשיך לחשוב שכל עסקה היא מוגזמת מבחינה כלכלית אנחנו לא נביא אף אחד. אם הצוות המקצועי באמת חושב שסוארז/אדם הם השחקנים המתאימים, אלה שחסרים לנו בסגל, אז שישימו את הסכומים שמבקשים עליהם ויסיימו ת'סיפורים האלה.

8. Strawberry Fields Member

TonyBarretTimes Tony Barrett
    Liverpool likely to come back with improved offer for Adam.

9. StevieG Member

עם אדם זה יכול להגמר בבידינג וור, כי יש כמה קבוצות שמעוניינות באדם, כולל את אסטון וילה שהוציאה כבר 24 מיליון פאונד החודש על שני שחקנים. ואיאן הולוואי כבר הבהיר כמה הוא שווה מבחינתו.

10. Mellow29 Kopite

עם כל השמות שזורקים בתקשורת - סוארז (הלוואי שיגיע), אדם, יאנג, דאונינג, אפשר להבין שבעצם לא מחפשים אף אחד לחזק את ההגנה?

אמנם אפשר לסחוב עד סוף העונה עם קלי, אגר, ג'ונסון, אורליו, ווילסון וקראגר/סקרטל בלי ששני האחרונים יגרמו ליותר מדי נזק, אבל חיזוק למרכז ההגנה ולצד שמאל הוא הכרחי. מוזר שבכלל לא מעלים מועמדים לזה, כבר עכשיו, גם אם יביאו מישהו ביולי.

צ'ארלי אדם זה לא ריאלי, ובטח שלא ב-4 מיליון ליש"ט. עד עכשיו כל מה שהולוואי אמר הוא קיים, והוא הבהיר באופן די ברור שאדם לא למכירה (46 מיליון...יה רייט...). בכל מקרה גם אם נכנס לבידינג וור הסיכויים להצליח הם נמוכים, כשאוטוטו צריך להיפרד מבערך 20 מיליון בשביל סוארז.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מבין מאיפה כל הידע הזה.
    כמה הצענו על סוארז, מה אנחנו חושבים שהם שווים, אין לנו מספיק כסף גם לסוארז וגם לעוד שחקן... זה הכל השערות שאתם מעבירים כעובדות.

תנו להם לנהל מו"מ כמו שהם יודעים, והם יודעים פי 10 יותר טוב מאתנו, אחרי שייגמר ינואר נסתכל על מי החתמנו ובכמה ואז נשפוט, משהו אחד אני כן יודע להגיד - א' ב' במו"מ על שחקן זה להתחיל עם הצעה נמוכה יחסית. אתה בא ומציע 20 מ' ליש"ט על סוארז ופתאום מבקשים ממך 25. תציע פחות ותוכל להגיע לפשרה בסביבות ה20.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/11
  12. Strawberry Fields Member

bensmith_Times Ben Smith
    Getting there with Suarez... Charlie Adam may arrive first though.

בהנחה שנשיג את שניהם ההרכב צריך להראות כך:

------------ריינה-------------
    --אורליו--אגר--קלי--ג'ונסון--
    -------לוקאס/מיירלש-------
    ------אדם--------ג'רארד-----
    ---סוארז---טורס---קויט---

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת לא יודע איך ההרכב ייראה עם צ'ארלי אדם, היחיד שהוא יכול להחליף בהרכב הוא מיירלש ואמנם לפורטוגלי אין את טווח המסירה של אדם אבל אני חושב שבגדול הוא קשר הרבה יותר שלם וטוב וממש לא מגיע לו לאבד את המקום בהרכב.
    את לוקאס הוא גם לא יזיז מההרכב כי צריך קשר אחורי ומיירלש לא יכול לשחק כקשר האחורי\גרזן אם בא לכם.
    בגלל זה אני חושב שזאת לא רכישה נחוצה עכשיו, אם משדרגים את הקישור זה חייב להיות קשר אחורי דפנסיבי שיחליף את לוקאס.

14. Strawberry Fields Member

למיירלש לא מגיע לאבד את מקומו? על סמך מה, חיבה? אפילו עם מסירות קצרות הוא עוד מתקשה ולדעתי זאת הסיבה למה בהיעדרותו של ג'רארד הוא נדחף קדימה במקום שפאצ'קו יפתח מאחורי טורס.

ב-RAWK מישהו כתב משהו נכון. אדם הוא החתמה מאוד טיפוסית ל-FSG וקומולי - ההחתמות שלהם מבוססות על נתונים סטיסטיים לא פחות מאשר ללכת לראות את השחקן משחק.

שווה לקרוא: http://tangerinedreaming.wordpress.com/201...ools-number-26/

אף אחד לא "יאשר" לי את זה אבל בפנטזי פרמיירליג ללוקאס יש 2.2 נק' למשחק, מיירלש 2.9 (2.4 עד למשחק נגד אברטון) למשחק ואדם 4.7 למשחק. הוא יוצר הרבה מצבים לקמפבל ואני חושב שטורס יהנה ממנו מאוד.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין, אם אני מסתכל בchalkboards בגארדיאן כמעט כל מסירה קצרה שלו מוצאת את השחקן במשחקים האחרונים. רוב המסירות הלא מדויקות שלו זה נסיונות לכדורי עומק ארוכים יותר, שבהם גם ראיתי את אדם נכשל, אתה מוזמן לבדוק בעצמך.
    אם אתה מסתכל על המשחק נגד בלקפול אלו הסטט' שקומולי כ"כ אוהב -

אדם - 56 מסירות, 41 מוצלחות.
    מיירלש - 58 מסירות, 44 מוצלחות.

לא מגיע לו לאבד את המקום כי אני חושב שהוא שחקן טוב יותר מאדם שעושה חצי עונה מצוינת בבלקפול והפכו אותו פתאום לאיזה קשר וורלד קלאס בתקשורת.
    הייתי שמח מאוד עם שחקן טוב כמו אדם בסגל ואפילו ראשון ברוטציה אחרי מי שפותח (במקום פאולסן או ספירינג לדוגמא) אבל אני לא רואה איפה הוא נכנס להרכב שלנו.