ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם רכישה מיותרת לגמרי, אין באמת מה להגיד על זה ואני לא מבין בכלל למה מנסים להחתים אותו, לא צריך עוד קשר מרכזי, ג'רארד-מיירלש זה די והותר, אם מחזקים את הקישור אז למצוא מחליף ללוקאס. כל מה שעשינו פה זה לגרום לשחקן להגיש בקשת העברה ולעצבן את הולוואי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/11
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך מאוד את השחקן ואת העונה הגדולה שהוא נותן עד עכשיו, רק לא יודע לאיזה מטרות הוא מגיע. אם הכוונה היא לעשות מה שרשמתי זה יכול להיות ניסיון מעניין, החלק הקדמי שלנו אכן חסר יצירתיות באופן משווע והוא יכול לעזור בעניין הזה. אם הכוונה היא לשחק עם לוקאס מאחור זה מאבד את האפקט ומדובר במהלך שמעמיק את הסגל ולא משפר את איכות ההרכב.
    הזמן הולך ואוזל ואני עדיין מקווה שנצליח להביא 2 שחקנים שכן ישפרו את ההתקפה האפורה שלנו.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם חסרה לנו יצירתיות בקישור כשג'רארד משחק, גם הוא יודע לתת את הפאסים האלה על 80 מטר וכדורי עומק גדולים, יצירתיות חסר בשלישייה הקדמית, קויט-טורס-מקסי זה על הפנים, סוארז יכול לעזור מאוד אם העסקה תצא לפועל, אבל אם לא, אדם לא יעזור בזה, בסדר, שייתן כדור גאוני על חצי מגרש לקויט, מה כבר יקרה? הוא ימסור את הכדור חזרה כי אין לו מושג מה לעשות איתו.

צריכים לעזוב את הקישור בינתיים ולהתמקד באגפים ובהגנה, לוקאס-מיירלש-ג'רארד זה קישור שיכול לסחוב עד הקיץ בקלות ואם כבר רוצים לחזק את הקישור אז שיביאו איזה גרזן.

בכל מקרה אני לא אכעס על הבעלים עם עסקת סוארז לא תקרה, ממה ששומעים אייאקס פשוט עושה מאתנו בדיחה ומעלה את המחיר כל פעם, בהתחלה הצענו 13-16 מ' פאונד ודרשו 18, הצענו את זה והעלו את המחיר ל22, הגענו גם לשם ועכשיו מדברים כבר על 25-28 מ' פאונד, אם זה באמת מה שקורה צריך להגיד לאייאקס ללכת לעזאזל, תנקבו במחיר שלכם או שתגידו לא מעוניינים למכור במקום לבזבז לכולם את הזמן ולהשתמש בכל טקטיקה שקיימת כדי לעקב את העסקה ולחכות להצעות אחרות או לנסות להעלות את המחיר.

4. Mellow29 Kopite

על פי אותו עיקרון, גם בהגנה נסחוב עד הקיץ עם ג'ונסון, קלי, ווילסון, אורליו, אגר, קאראגר ואחד מהליצנים במקרה הכי גרוע (שקרטל/קירגיאקוס).

ההתקפה זה החיזוק הכי בוער, אבל אני לא בטוח שיש לנו עוד אופציות ריאליות לינואר מלבד סוארז. לפי כל מיני דיווחים לא ברורים אפשר להבין שבנזמה זה הגיבוי שלנו, אבל במקרה שהוא אופציה אני כבר מעדיף את לוקאקו. לא סובל את בנזמה, הוא לא יצירתי והוא חסר תועלת, שלא הראה מספיק קבלות ויציבות גם בליון ובטח שבריאל.

עריכה: הנה הדיווחים. לא יודע עד כמה אמין.
    http://www.imscouting.com/global-news-arti...-Benzema/12988/
    לא הצלחתי למצוא את הדיווח על כך בדיילי מירור.

5. Ori8 Member

אם זה נכון, אני בהחלט מבין את אייאקס, סוארז שווה היום יותר מ- 18 מיליון, 25 מ' בשבילו זה רחוק מלהיות מטורף וחבל שאנחנו לא מוכנים לשים את הכסף, השוק הזה משוגע ובדרך הזו אנחנו נמשיך לאבד את השחקנים האלו לקבוצות אחרות, ונמשיך להיחלש ולתת לאחרות להתחזק.

מעניין מאוד מה יהיה בקיץ, אני בספק ענק אם כוכבים בסדר גודל של סוארז יסיכימו לבוא אלינו אחרי שיראו איפה נסיים את העונה, שלא לדבר על מה שסביר שיקרה, כשטורס יגיד שנשבר לו וירצה גם הוא לעוף מפה.

לא קונה את התיאוריה הזאת שאם ליברפול ישימו פה יותר ממה שהם חושבים שהוא שווה הם יתפסו כמועדון שאפשר לחלוב אותו כספית, לא כל רכישה והוצעה כספית גדולה הופכת אותנו ישר למנ' סיטי.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי Ori8, אבל אומרים שכבר העלנו את ההצעה למעל 20 והפתעה - אייאקס עוד פעם העלתה את המחיר.
    אם מה שקוראים מהעיתונאים הוא נכון אז הרי יש פה דפוס, אם נשים הצעה של 25 מ' פתאום יעלו את המחיר ל30. מי שמשלם גם 50 מ' על שחקן אם הוא מאמין שהוא שווה את זה לא הופך לשייח מנסור הבא אבל מי שנותן שישחקו איתו ויעשו ממנו צחוק ככה בהחלט חושף את עצמו לסחטנות בעתיד.

שיקבעו מחיר ויפסיקו לבלבל את המוח, לשנות את דעתם 50 פעם ולהדליף שטויות לתקשורת, זה לא יאומן מה שקורה בשבוע האחרון.
    ואגב, אני לא הייתי משלם מעל 21-22 מ' גג על סוארז.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שאי פעם עברנו את ה20 מ', היו יותר מדי דיווחים בנושא ואם קוראים רק את מה שנאמר ע"י אלה שקרובים ביותר למועדון אז רואים שמהיום הראשון ועד היום היה פער של 7-8 מ' פאונד בין המועדונים. אני מנחש שהם מעולם לא הסכימו לרדת מה25 ואנחנו מעולם לא הסכמנו לעבור את ה18. יש עוד זמן כדי לעשות שם משהו אבל אני רק מקווה שיש לנו תוכנית ב' במגירה.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך 25 מ' פאונד, לפני כמה ימים אני זוכר בבירור שאמרו שהם דורשים בסביבות ה20-22 ואנחנו הצענו 14-16. אז אם זה נכון אז כנראה שהעלנו את ההצעה והם מיד העלו את המחיר, אם זה נכון הם פשוט עושים צחוק וצריך לעבור לשחקן אחר.
    אבל יש כ"כ הרבה דיווחים שנוגדים אחד את השני, אי אפשר באמת לדעת מה הסכומים.

9. StevieG Member

Ajax want to bring an action (FIFA) because LFC has talked with Suarez and his agent without telling Ajax. (Voetbal International)

זה הולך ומסתבך, למרות שכשזה מגיע למצב כזה, בדרך כלל הוא יחתום בסופו של דבר.

רק אני לא מבין דבר אחד, אייאקס זקוה לכסף, אייאקס הולכת לקבל עליו מה שהוא שווה, השחקן רוצה ללכת, למה לסבך את העניינים? בשביל מה להגיע לדבר כזה?

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נו זה באמת נהיה קרקס, שישכחו מסוארז ויעברו הלאה, יש עוד שחקנים שיכולים לשדרג את ההתקפה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא חושבת שהוא שווה יותר ממה שאנחנו רוצים לשלם, זה די פשוט.
    זכותם לחשוב ככה, יש לשחקן חוזה.

12. StevieG Member

13. johnnie walker Member

יש שתי אפשרויות לקרקס של אייאקס:

1.הם קיבלו הצעה גבוהה יותר מקבוצה אחרת (אינטר או ריאל לדוגמא) ומנסים לעשות עליו סוג של מכירה פומבית למי שיציע הכי הרבה.

2.הם בכלל לא מעונינים למכור אותו או שהחליטו ברגע האחרון לא למכור כי לא מצאו תחליף הולם
    ועכשיו הם סתם זורקים מספרים באוויר שברור שליברפול לא תשלם.

כך או כך זאת התנהלות של שוק מצד אייאקס ולא פלא שהם במצב העגום שבו הם נמצאים.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מה שהם אומרים בלינק הזה הוא מדוייק ומה שהצענו זה 12.7 מ' פאונד אז הקרקס הוא שלנו ולא של אייאקס.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הופך את הידיעה הזאת ליותר אמינה מכל השאר? רק היום בבוקר עלתה ידיעה בגארדיאן שהצענו 18 מ'! בחיים לא ראיתי קרקס כזה, לא יודע של מי, אבל כל העיתונאים מקבלים מידע הפוך, הכל כאוס ואף אחד לא יודע שום דבר.
    הכי טוב להפסיק לעקוב אחרי העדכונים ולחכות למשהו רשמי.