ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

דובר של אייאקס אמר לסקיי שהם לא הולכים לגשת לפיפ"א או לאופ"א ולהתלונן על כך שכביכול פנינו לסוארז, הכל שטויות.

אני לא יודע מה לחשוב על העסקה הזאת, כ"כ הרבה מידע סותר יוצא החוצה ותמיד יש הרגשה שאף אחד לא יודע מה באמת קורה. כולם מברברים על סוארז ובלי שאף אחד אומר את זה לפני כן פתאום באבל נמכר - זה רק מחזק את ההרגשה שאף אחד לא יודע כלום.
    תחושת הבטן אומרת לי שבסוף הוא יחתום, אבל זה כנראה wishful thinking.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/11
  2. Ori8 Member

ליברפול עשויה לפספס פה צ'אנס להחתים שחקן שיתן את הטון לשנים הבאות,
    רק אלוהים יודע אם שחקנים ברמה שלו יסיכימו בכלל להסתכל לכיוון שלנו בקיץ, אחרי שנסיים רחוק מהטופ 5-6 וטורס, ריינה ושות' יעשו קולות של עזיבה, כאשר סביר לניח שהראשון יעזוב.

אין הרבה שחקנים שכל אירופה מסתכלת עליהם שישמחו להגיע לליברפול במצבה הנוכחי, וכמו שאנחנו לא באמת יודעים מה צופן העתיד, גם לשחקנים אין מושג, הבטחות נתנו להם בכל שנה ובכל קיץ על חיזוק וקשקושים אחרים, כשבתכלס כלום לא קרה.
    לא חושב שטורס וריינה יאכלו את הלוקש הזה קיץ נוסף

לדעתי יש פה צ'אנס נדיר שאסור לפספס.
    סוארז מסוגל לשנות לגמריי את העונה ועוד לגרום לטורס וריינה להישאר..

3. Strawberry Fields Member

לא מבין את הטענות נגד בלקפול. הרגזנו אותם והם לא רוצים לנהל איתנו מו"מ יותר. לא בדיוק מפתיע בהתחשב בהתנהלות שלנו.

David Amoo on one month loan to MK Dons. David's best time for 100 metres is 10.5 seconds. #rapid

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגזנו אותם? מה זה פה גן ילדים? הגשנו הצעה על הקפטן שלהם, זכותנו. הקפטן שלהם שמע על זה, כנראה בעזרתנו, ועכשיו הוא רוצה ללכת אלינו. מה לעשות שהם בלקפול ואנחנו ליברפול? שיתמודדו עם זה עכשיו.
    לא רוצים לנהל איתנו מו"מ יותר? אז אם אנחנו מציעים להם עכשיו 15 מ' פאונד הם לא לוקחים?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגזנו אותם, נו באמת. זכותנו להציע כמה שבא לנו, גם 2 פני ופחית קולה וזכותם גם לדחות את ההצעה, זה שבבלקפול הפכו את זה למשהו אישי כאילו ליברפול הגדולה והרעה באה לגנוב להם את הקפטן זה בעיה שלהם, שילכו לעזאזל, אף אחד מהצד שלנו לא מדבר בזמן שהולוואי עושה הכל חוץ מלהפסיק לדבר על זה והיו"ר שלהם אומר בטוקספורט ברדיו שאנחנו הולכים עם זה לתקשורת - ההגדרה של אירוניה כנראה, איזה אהבל.

לא רוצה את אדם גם ככה, שיהנו איתו.

6. Ori8 Member

מישהו שאין לי מושג מהי רמת אמינותו כתב בטוויטר שיש ניסיון לעשות טרייד בין קויט לסוארז, הידיעה כנראה מטוטאל פוטבול, ואין לי ממש מושג מהי רמת אמינות האתר, אבל אני מניח שמדובר בבולשיט גדול למרות שהייתי עושה את הטרייד הזה אתמול.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Walkon
    אני מבין את העצבים שלהם, אדם עושה להם שם הכל בקישור והם יודעים שעכשיו סובבנו לו את הראש וזה יכול לגרור אותם חזרה למאבקי ירידה. מה לעשות? אף אחד לא אמר שהכדורגל הוגן. לאלונסו סובבו את הראש לפני שנה וחצי ואנחנו עוד לא התאוששנו מזה, מישהו אמר מילה על ריאל? זה הכדורגל, בלקפול תמיד תהיה בסכנה לאבד שחקנים לליברפול, סדרי עולם לא משתנים.

אורי, אני לא בעד לתת שחקנים, אנחנו מתלוננים כמה הסגל קצר וחסר איכות, אני לא יודע למה מיהרו לתת את באבל, אני הייתי משאיר את כולם וחלון אחד סוף כל סוף מחזק את הסגל ולא מאזן אותו. לא לשחרר אף אחד, רק להביא. אם משחררים אז להביא 2.

8. yakov_y YNWA

הסגל שלנו ממש לא קצר, חסר לנו סה"כ חלוץ אחד. הבעיה היא שהסגל לא איכותי מספיק.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל לגבי עניין קויט והסגל - בן סמית' די מאשר שיש משהו בעניין שזה מאוד מאוד מוזר מבחינתי.
    bensmith_Times Ben Smith
    Wouldn't rule out the possibility Kuyt being a Liverpool or Ajax player come 1st February.

לגבי הסגל - כל עוד אנחנו מסיימים במאזן שלילי בהוצאות נטו אז אין בעיה לשחרר שחקנים, אני ממש לא מתנגד למכירה של באבל אם במקום זה מביאים את סוארז, כי שילמת פה בערך 15 מ' פאונד נטו ועשית שדרוג עצום. להגיד 'לא לשחרר אף אחד' זה לא לעניין, חצי מהסגל הזה צריך ללכת, נקודה. הרבה יותר מכמות ועומק, הבעיה שלנו היא איכות ויש שחקנים שהייתי משחרר גם אם היית אומר לי שאף אחד לא בא במקומם רק כדי שזה יפנה את הדרך לצעירים לקבל יותר דקות.

לגבי בלקפול - הזכרת את אלונסו, גם מסצ'ראנו עשה לנו פה שביתות כדי לעזוב, זאת המציאות בכדורגל, לא יכול שמועדונים יפסיקו להגיש הצעות על שחקנים מחשש שהשחקן יגיש בקשת העברה בשנייה שנודע לו שיש עניין.
    אפשר להגיד יפה לא להצעה, אבל זה לא מתאים לבלקפול, הולוואי והבוס שלו יוצאים לתקשורת ומתחילים לבלבל את המוח, איך אנחנו מעיזים להגיש הצעה כזאת וכו' וכו'. תחיו עם זה, נדמה שהם ממש נעלבו אישית מזה שאנחנו רוצים את אדם, והצביעות שלהם זה בכלל משהו מדהים, איך אפשר לקטול אותנו על כך שאנחנו לא עושים דברים בפרטיות (מי דיבר אצלנו בכלל בתקשורת על אדם?) כשאתה שופך את כל פרטי העסקה ברדיו?

10. Strawberry Fields Member

כן, בכדורגל יש הרבה מקומות/אנשים שאפשר לומר עליהם גן ילדים. רק לא מזמן היה לנו את בניטז/פארי/הודג'סון/פורסלאו/היקס וג'ילט/רובי קין.
    ברור שזכותנו להציע אבל לא לגרום לשחקן שלהם לדרוש העברה ולא לעשות שום צעד לעבר פשרה. לחכות שהכל יתבשל לפי המתכון שלנו ולחשוב שבגלל שאנחנו ליברפול קבוצות צריכות להודות לנו על שאנחנו בכלל מסתכלים על שחקנים שלהם. גם אני לא הייתי עושה עסקים איתנו. בלקפול רוצה סכום מסוים שהיא כנראה הבינה שלא תקבל מאיתנו. מה היא עושה? לומדת מסאגת בארי/אסטון וילה. הם צריכים את השחקן יותר מאשר הכסף.
    אנחנו חושבים שאדם הוא השחקן המתאים שחסר לנו (לא מקושרים לקשר אחר)? יופי, אז צריך להציע הצעה מכובדת יותר באיזור ה 7-8 מ' ולא להתקשר ולשאול "אז מה המחיר שלכם?" ועוד אחרי שהוולווי אמר בתקשורת מה הסכום שהם רוצים. או שנגיש או שנעבור הלאה אבל אנחנו לא עושים כלום ומחכים שהכל ישחק לידיים שלנו. אי אפשר לנהל מו"מ אם הצד שלנו לא זז לעבר הצד השני, פשוט מאוד.

--------
    מתוך היומן של קודי על האימונים במלווד: We did a lot possession work with two v twos, and three v threes before finishing off with a 5-A-side at the end.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...s-melwood-diary

11. Strawberry Fields Member

איזה עניין? כנראה פיספסתי...

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולוואי אמר בהתחלה שהם רוצים 46 מ' פאונד, אולי זאת ההצעה שצריך לעשות?
    ממתי עושים דבר כזה? אתה חושב שלהולוואי יש את המילה האחרונה בעניין? לא ממש מעניין מה הוא אומר לתקשורת על המחיר של אדם, יש אנשים מעליו וברגע שיוצרים קשר עם האנשים האלה והם אומרים לך בנימוס 'לך לעזאזל' כאילו הם נעלבו אישית מזה שאנחנו חושבים שאנחנו יכולים לקבל את אדם, אז פה היינו צריכים להגיד שלום ולהתראות ואני מקווה שזה מה שעשינו.

אגב, בן סמית' ועוד איזה עיתונאי אמר ש4.5 מ' הייתה רק הצעת הפתיחה ושבסוף אנחנו מתכננים להציע גם 7-8 כמו שאמרת. זה כבר יותר ממה שאני הייתי משלם אבל ככה זה מו"מ, מתחילים נמוך תמיד.

13. Strawberry Fields Member

זאת הייתה הדרך שלהם לומר שהם לא רוצים למכור.

בן סמית' לא יודע כלום. הוא אידיוט שרק העובדה שהוא עובד בטיימס מקנה לו אמינות כלשהי אצל אנשים. יכול להיות שניחוש שלו נכון אבל זה לא הופך אותו לאמין.

----
    אשאל שוב, איזה עניין עם קויט והסגל? הוא לא בסגל למשחק נגד פולהאם או משהו כזה?

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום עניין, לא ניסחתי את עצמי טוב, התכוונתי לענות לOri8 על השמועות על קויט ולLiverpool-Forever שאמר שצריך לא לשחרר שחקנים.

15. ArsenalFan Member

תקן אותי אם אני טועה, אבל זו ממש לא הייתה הרוח הכללית בקרב האוהדים שלכם כשמסצ'ראנו התנהג כפי שהוא התנהג. האצבע המאשימה הייתה, במידה לא מבוטלת של צדק, כלפי ברצלונה על התנהלות שחצנית וחסרת כבוד כלפיכם. אמרתם "זה הכדורגל"? לא נראה לי. כי זה מעצבן. אגב, עבור שחקן להגיש בקשת העברה זה רחוק מלהיות עניין פרוצדורלי סתמי, יש לזה משמעות (בהרבה מקרים גם משמעות כספית - הן לשחקן והן למועדון שמוכר). אם למנג'ר שלכם לא היו קוראים קני דלגליש, לא בטוח שהוא לא היה זוכה לאותן הערות שהולוויי השמיע על ז'ראר הויה (כמה אירוני).

הסאגה שלכם עם סוארס מתחילה להזכיר לי קצת את מה שהיה לנו לפני שנתיים עם ארשבין...