ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. StevieG Member

זהו רציתי להגיד שאם לקומולוי ולהנרי היו מחשבות שניות על סוארז, עכשיו אני מקווה שכבר אין.

גם קלין שיט שני ברצף, גם אם זה בשן ועין, זה עדיין הישג העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/11
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום מחשבות שניות אסור שיהיה, חוץ מטורס אין לנו שום שחקן בקבוצה עם דריבל (אלא אם מכלילים צעירים כמו פאצ'קו) ויכולת לעבור מגן באחד על אחד, וכשטורס לא פוגע זה נראה ככה בחלק הקדמי.

הגארדיאן מדווח שקונצ'סקי בשיחות עם פולהאם לגבי חזרה לשם והיו שיחות בין נציגים של 2 המועדונים לפני המשחק היום, אם הוא יחזור נשאיל את וורנוק עד סוף העונה.
    http://www.guardian.co.uk/football/2011/ja...ulham-liverpool

להתראות לך PFK, נקווה שימחקו את השם שלך מספרי ההסטוריה של המועדון יחד עם האיש שהביא אותך.

3. Ori8 Member

4. oginath Member

בטלגרף ההולנדי מדווחים שהיום נגיש את הצעתנו האחרונה, סוארז רוצה מאוד את המעבר ויודע שעתידו בהולנד גמור.
    כמו כן הוא לא שמח שאייאקס מנסים לחסום את המעבר.
    http://bit.ly/gTfIZb

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות זה נגמר היום, לכאן או לכאן. נמאס כבר מהדרמה הזאת, אם מגיע - יופי, אם לא - להתרכז באנזוגביה או שחקן כנף דומה.

6. Ori8 Member

לא משנה כמה אנשי צוות יתחלפו במועדון, מדהים שכל סאגה בליברפול, בין אם מוכרים שחקן ובין אם מנסים לקנות שחקן, נמשכת כל כך הרבה זמן עד שזה פשוט יוצא מכל החורים ואז מתפללים שזה כבר ייגמר, לכאן או לכאן, כבר לא אכפת, רק שייגמר כבר.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר שזה ייגמר היום, אמרנו הדדליין ב29.1 ויודעים מה? גם את זה אני לא קונה. אם שמים לאייאקס 25 מ' פאונד ב30.1 הם לא ימכרו? מספיק עם קשקושים. הדדליין הוא ב31.1 בחצות.

8. Strawberry Fields Member

למחוק.

9. Strawberry Fields Member

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטלחראף ההולנדי מדווח שהיום נציע את ההצעה האחרונה שלנו, take it or leave it מה שנקרא. אני מניח שהיה תהיה גבוהה יותר מהקודמות.
    העיתון הזה הוא אמין והיה די מדויק עד עכשיו בהתפחות של הדברים.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעייה עם זה. אבל זה ייפסק כי זאת ההצעה האחרונה שלנו ולא כי נגמר הזמן. הזמן מסתיים כשנסגר החלון, עד אז הכל פתוח ושום דיבורים לא ישנו את העובדה הזאת.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שזה ייפסק בגלל איזה דדליין של אייאקס. אם הידיעה בטלחראף נכונה, אז היום זה D-Day, אם ההצעה שלנו לא תתקבל נפנה לשחקנים אחרים.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שתוכניות גיבוי לסוארז,אדם ו-וורנוק כבר יצאו לפועל ולא מחכים שייפלו דברים בדקה ה85, צריך לעבוד על מספר שחקנים במקביל אתה אף פעם לא יודע את מי כן תצליח להשיג.
    אחרי הציטוט של דלגליש אתמול ש"אם נסיים את ינואר בלי רכש זה לא כי לא ניסינו" נראה לי שהאופצייה הסבירה ביותר היא שנסיים את ינואר עם ידיים ריקות ומינוס באבל.

14. Strawberry Fields Member

TotalfootballNL Ernst Bouwes RT by SiClancy
    More numbers from the grapevine : Liverpool € 29 mln v Ajax € 35 mln for Suarez. I wish it was Tuesday.

The win over #Fulham means @kennethdalglish now has the highest win-to-games ratio of any #lfc manager - 60.7%

ג'ון אלדו: Talk going about last night Liverpool may get nzogbia? Lets see

למרטין קלי ומיירלש יש חשבונות טוויטר, מישהו יודע אם זה באמת הם?

15. Cup of Tea Liverpool, UK

אני לא חושב שהטוויטים על המחיר נכונים. 35 מיליון אירו זה 30 מיליון פאונד בערך, אייאקס לא יבקשו 30 מיליון פאונד על שחקן שרוצה לעזוב כי הם יודעים שאין סיכוי שיקבלו. נראה לי סתם הנפצה. סוארז בא וביקש לעזוב, לא טוב לו שם ואין עוד הצעות ממועדונים אחרים. לבקש 30 מיליון פאונד זה להגיד "אנחנו לא רוצים למכור", תכלס אייאקס יצאו מלוכלכים כל פעם שבאים אליהם עם הצעה הם מעלים עוד קצת את המחיר. אם זה באמת ככה, אז לא צריך טובות יש עוד שחקנים שיכולים להתאים לא פחות.