ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

סקייספורטס מדווח שמנ' סיטי דחתה הצעה ע"ס 20 מ' פאונד מאיתנו על ריצ'ארדס! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

בסוף נביא גם חיזוק להגנה? האם בולטון תסרב לסכום כזה על קייהיל? (חבל שדן גמר את העונה).

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואו, זה באמת מדהים. רק דיברתי על איך שזה עוד לא מספיק.
    NESV משתגעים פה עם צ'ק פתוח, אני אוהב את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/11
  3. Ori8 Member

נראה שבכלל לא מסתכלים בכלל לכיוון של יאנג, חבל

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח שזה דיווח רשמי של סקיי ולא סתם שמועה בתוך האתר? כי לא ראיתי שום דבר בסקיי ספורטס ניוז בסטרים.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Skysportsed Chris Harvey
    by danremedios
    @skysportspeteo told Liverpool approached Man City for Micah Richards. Prepared to go up to £20m for defender. #MCFC rejected #LFC move.

להתנפל על קייהיל או איזה מגן שמאלי בכסף הזה.

6. Strawberry Fields Member

האמת, אני לא בטוח בכלום. עזבתי את המחשב לחצי שעה, בדקתי בפורום של החוג והעתקתי. ההתרגשות עיוורה את ההגיון. מצטער. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרו מילה על זה בטלוויזיה.
    בכל מקרה, אם באמת יש תכנון לרכש נוסף וסגרו כבר עם אדם....הלוואי אנזוגביה. אבל אני לא חזיר, לא מאמין שיהיה משהו נוסף לאדם-סוארז-קארול.

8. John Barnes Member

אנשים פה הגזימו לגמרי עם התגובות שלהם. כאילו הכסף הזה יוצא לכם מהכיס. 35 מיליון או לא. קארול טוב לליברפול מאשר טורס הגמור. שחקן שלא רוצה להיות בקבוצה, שלא משקיע, שלא מתאמץ כבר להראות שאכפת לו. עדיף שיישאר? אולי הוא יחזור לשיאו בצ'לסי, אבל לדעתי אצלנו זה לא היה קורה.הוא כבוי וחסר חשק.

במקומו קיבלנו 2 שחקנים מצוינים, צעירים ובעיקר רעבים להוכיח את עצמם ברמות הגבוהות (סוארז וקארול) + הצהרת כוונות של ההנהלה שליברפול חוזרת להיאבק על השמות הגדולים בשוק. אני מרוצה.

9. ArsenalFan Member

אני לא חושב שיש יותר מדי אנשים שראו העונה את ניוקאסל כמות סבירה של פעמים ולא התרשמו מהיכולת של אנדי קארול, ברור שהוא אחד החלוצים המבטיחים שיש לכדורגל האנגלי להציע, אם לא המבטיח שבהם בשכבת הגיל שלו. במידה רבה זה נכון גם לגבי צ'רלי אדם. אין שום ספק שהם הראו יכולת טובה ופוטנציאל, הכל טוב ויפה. רק שזה נוגע לחצי עונה בקבוצות שאין בהן אפילו טיפה מכמות הלחץ והפרסום שיש במועדון כמו ליברפול, ועוד יותר מכך - חצי עונה ראשונה של שניהם בפרמייר ליג. עד לא מזמן אלה היו שחקני צ'מפיונשיפ.

ברור שהמצב הכלכלי של ליברפול הוא טוב בהרבה ממה שהיה בתקופת היקס וג'ילט והארנק, כך עושה רושם, פתוח יותר. ובסופו של דבר, לא מדובר כאן בהתפרעות כלכלית כי הכסף הגיע בחלקו הארי ממכירת שחקן. אבל כאשר נופלים לידך 50 מיליון ליש"ט (על שחקן שלא רצה להישאר דקה אחת נוספת בליברפול) אתה מצפה למהלכים אחרים, לחריש קצת יותר עמוק בקבוצה. לא להתפרעות של היום האחרון במחירים מופקעים.
    אגב, אני לא מתייחס לסוארס בדברים שלי. אני מאמין שהוא הולך להיות נהדר לליברפול, הוא שחקן ברמה גבוהה מאוד וזה רכש במקום.

וגם זו בעיה. אין יותר מדי מנג'רים שמוכנים שיקבעו להם כפי שקומולי עושה, הוא נזרק מהתרנגולות בדיוק בגלל הדברים האלה, אחרי שגרם שם את הנזקים.

10. Drorik0 Member

אני לא מבין רק איך עדיין לא הצענו למסי??? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Ori8 Member

תכלס לא מתאים,
    http://img716.imageshack.us/img716/6629/32722563.Xxx

12. ArsenalFan Member

מנין לך שבסוף אלה לא יהיו האוהדים שישלמו, למשל דרך העלאת מחירי הכרטיסים?
    תזכרו היטב - לליברפול אין הכנסות מהצ'מפיונס ליג, לא העונה ולא בעונה הבאה, לכל הפחות.

כשמנצ'סטר סיטי עושים את זה, זו חזירות, נכון?

13. StevieG Member

צריך לזכור שאין לנו חובות, וזה דבר שמאוד משפיע על ההתנהלות שלנו בתחום ההעברות.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שNESV השתגעו. כל מה שהם עשו פה זה להוציא את הכסף שהם קיבלו.
    בסה"כ אם נמכור את באבל ב6 וטורס ב50 = 56. נביא את סוארז 23, אדם 8, קארול 35+ = 66+. לא מדובר בהוצאה גבוהה במיוחד. הקרדיט הולך אליהם שהם החזירו את הכסף בו הם מכרו, שכחנו כבר שיש כזאת אופצייה.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמדובר פה בחוקי הFFP. אם הבנתי נכון, מכירה של טורס עכשיו מחייבת אותנו להשתמש בכל הכסף הזה היום אם אנחנו רוצים להשקיע אותו חזרה בסגל, בגלל שהמכירה של טורס זה רווח שלא יופיע בחשבון של הFFP שכן החוקים נכנסים רק בקיץ. לכן, ובידיעה שזה או לבזבז את הכסף הזה עכשיו או אף פעם, פשוט זרקנו את הכסף הזה על שחקנים ששווים הרבה פחות. לפחות אדם כנראה יעלה 8 מ' ולא 14 וזה הרבה יותר הגיוני ושפוי.

לא יודע אם הם יהיו הצלחה או לא אבל שאפו לבעלים שאם אני צודק לא השתמשו בזה כתירוץ אלא יצאו ושילמו את כל הכסף הזה על חיזוק הסגל.
    יכול להיות שזה באמת חזירי אבל אני מקווה שיגיע עוד מישהו, או קיצוני או חיזוק להגנה. אפילו על חשבונו של אדם.

אגב, אני לא אמרתי שזה שלסיטי יש צ'ק פתוח זה חזירות או שהם עושים משהו לא בסדר. אל תניח עליי דברים, יש להם כסף והם מבזבזים אותו, אני עצבני שהבזבוזים שלהם גורמים לאינפלציה בשוק (ככה גם שלנו), אבל בטח אי אפשר להאשים אותם שיש להם כסף.