ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת אוף טופיק שמעלה גיחוך, שימו לב מה כתבו על טורס בכתבה על הזכייה של מאבינגה וצרפת באליפות אירופה עד גיל 19 אחרי נצחון בגמר על פאצ'קו וספרד:

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ga-s-euro-glory

"The former Paris St Germain defender had an outstanding 90 minutes and he now follows in the footsteps of Fernando Torres in 1992 and Alberto Aquilani in 2003 in winning this prestigious tournament."

"Overall Pacheco ends the tournament emulating Torres's 1992 four goal total"

כנראה שלא היינו מודעים לכמה הוא היה כשרון בצעירותו... כבר בגיל 8 זכה עם ספרד באליפות אירופה עד גיל 19, ועוד כבש ארבעה שערים!
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעו, התכוונו ל2002.

3. oginath Member

הייתי בטוח שהעמדה המקורית של מאבינגה היא בלם, אבל מתברר שהוא מגן שמאלי.
    הייתי רוצה לראות אותו העונה כאופציה שניה לאגף שמאל אחרי פיגרואה, מבחינתי זה עדיף מאשר להסיט לשם את אגר או את ווילסון.

4. _Rushie Member

הוא לא שיחק היום בלם? לפי מה שראיתי כן.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דפור ופולסן המועמדים העיקריים להחליף את מאסצ'ראנו, לפי מקורות בבלגיה דפור יעלה בערך 9 מ' פאונד.
    http://www.liverpooldailypost.co.uk/liverp...00252-26967904/
    קשיים בהעברה של פיגרואה מבחינת המחיר והדרישות לשחקנים אנגליים בסגל ה-25, לכן הודג'סון שוקל להציע על קונצ'סקי.
    http://www.liverpooldailypost.co.uk/liverp...00252-26967903/

פולסן וקונצ'סקי לטעמי שחקנים בינוניים שרק יגדילו את הרשימה שנצטרך לשחרר עוד שנה-שנתיים.

6. StevieG Member

קודם כל, אני מעדיף את דפור על פאולסן כל יום, וזה כשלא ראיתי את דפור משחק בכלל. הבנתי גם שהוא שבר את הרגל בעונה שעברה, נצטרך לבדוק את זה.

מבחינת מגן שמאלי? אני לא חושב שיש פה מקום להתפשרות. עמדת המגן השמאלי זו לא עמדה שאפשר לדחוף לשם איזה מגן אנגלי בינוני ב10 מיליון פאונד ופשוט לזרום עם זה. צריך מגן איכותי, כי צריך לזכור שבכל שאת מדובר בליגה האנגלית ומשחקים פה שחקנים כמו ולנסיה, ארשאבין, דילבה וכו'. הייתי מעדיף לקנות קשר אחורי אנגלי, למשל קאטרמול, מאשר לקנות מגן אנגלי בינוני כמו קונצ'סקי.

7. ArsenalFan Member

זה נחמד שאתה מעדיף את סטיבן דפור כמחליף למסצ'ראנו, אבל מה לעשות שהם בכלל לא משחקים באותו תפקיד... דפור שחקן יותר התקפי והרבה פחות פיזי ממסצ'ראנו. אני לא יודע אם הוא שבר את הרגל בעונה שעברה, אבל הוא נעדר בחודשים הראשונים של העונה בגלל פציעה ולא שיחק נגדנו בכלל בצ'מפיונס ליג.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  8. Bill Shankly Member

אני לא מוצא את ההגיון בלקנות שחקן כמו דפור כאשר יש לנו כבר קשרים אנגרטיים כמו אקווה וג'רארד, ושלבי לעתיד. אם כבר יותר הגיוני לקנות את פאולסן שהוא יותר הגנתי. עם כל הדיבורים האלה על קשרים אני שואל איפה החלוץ הגיבוי/פרטנר לטורס שאנחנו כ"כ צריכים בדחיפות ? איפה !? לפני הכל אנחנו חייבים חלוץ !

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחליף למאסצ'ראנו ומגן שמאלי (0 בסגל) הם כרגע הרכישות הכי דחופות.
    בונים הרבה על אקוויאלני, אבל יש יותר סיכויים שהוא לא יצליח לעמוד בציפיות מאשר שהוא יסחוב אותנו קדימה, בזה לצערי כבר כנראה שלא יישאר כסף כדי לטפל.

10. StevieG Member

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שרק כגיבוי, לאורליו אין יכולת מספיק טובה בשביל להיות המגן השמאלי הראשון שלנו, ואני בספק שעם הסטוריית הפציעות שלו הוא מסוגל לכך פיזית...

אם הוא בא כגיבוי זה בהחלט יכול להיות צעד נכון.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועה שרצה מזמן כבר ועכשיו מקבל אישור בסקיי.
    אני רציתי שישוחרר אבל עכשיו שאינסואה כבר על סף חתימה בפיורנטינה אז להשאיר את אורליו יהיה צעד נבון.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

כגיבוי עם חוזה pay-as-you-play אורליו זה החתמה מצויינת.
    אבל עדיין צריך מגן ראשון, טוב יותר, יציב יותר ועמיד יותר בפני פציעות כמו מאיינור פיגרואה.
    לדעתי במועדון פשוט מחכים שיכנס כסף מאינסואה או ממסצ'ראנו כדי לסגור עסקאות.

14. oginath Member

רשמית, אאורליו חתם מחדש על חוזה לשנתיים
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...re-sign-aurelio

הודג'סון אמר:
    "ביקשתי מהמועדון לבדוק האם פאביו מצא קבוצה חדשה,"
    "כשהיינו בטוחים שלא, הזמנו אותו למלווד כדי שאני, הצוות המקצועי והצוות הרפואי נוכל להעריך את השחקן כמו שצריך"
    "התרשמנו ממנו מאוד ואנחנו מאושרים שהחתמנו מחדש את פאביו."

השחקן טס לגרמניה עם הקבוצה היום, ויהיה חלק מהסגל במשחק מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  15. StevieG Member

לפחות זה מוריד מאיתנו את הלחץ למצוא מגן שמאלי כמה שיותר מהר. ואני שמח שהוא חזר, אני באמת מאמין שהוא יכול עוד לתרום. אני בחיים לא אשכח את הבעיטה החופשית המושלמת שלו נגד יונייטד באולד טראפורד. נקווה שהוא יהיה כשיר במשך העונה ושהפציעות יהיו מאחוריו. נראה לי שהרווחנו אאורליו שמח יותר, עם יותר ביטחון, כמו לכל הסגל בעצם, אז אני מבסוט על זה.