ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מטומטם !!!!!!!!

ולעניין, טורס עבר, בסכום מדהים האמת, למרות השגעונות בכדורגל בשנים האחרונות זה עדיין סכום מדהים, שאני אישית לא חושב שטורס שווה אותו.
    אז ליברפול עשתה השבוע מהלך גאוני, טורס הלך ב50-58 מיליון, סוארז בא במחצית הכסף, שחקן יותר צעיר, בכושר יותר טוב מטורס, נכון שהוא הרבה פחות טוב מטורס אבל אני מאמין שהוא יוכל לספק את הסחורה שטורס סיפק בליברפול. מהלך דומה עשתה ולנסיה שמכרה את וייה והביאה את סולדדו, שלדעתי חלוץ יותר טוב גם מוייה. קארול ? חלוץ מצויין, אבל הסכום עליו מטורף, לא שווה את הכסף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/11
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו שלא...זאת פשוט האמת שבצ'לסי הסיכוים הם הרבה הרבה יותר גבוהים לזכות בתואר מאשר בליברפול... להשוות את ליברפול-צ'לסי לריאל-אתלטיקו זה מגוחך..מודע לזה שכל משחק שני בליגה האנגלית הוא דרבי אבל זאת יריבה לצמרת לא יריבה שנואה עירונית ויש הבדל ענק

3. h2z Member

לדעתי ההחלפה של חלוץ אחד, אמנם בקנה מידה כזה, בשני חלוצים קצת פחות טובים תעשה לליברפול רק טוב. מעכשיו לא תלויים רק ביום של שחקן אחד, אלא של שניים. מעכשיו יש גם את האופציה של כדורים ארוכים שכמעט ולא הייתה קיימת בעידן טורס. אני לא כל כך שלם עם הסכומים שהוצאו על השחקנים, אבל מבחינה מקצועית אני חושב שזו דווקא התקדמות ולא צעד אחורה.

4. Ampelmann Member

"סוכן" ללינק שהבאת אין קשר למה שמכנים "מדיקל" והוא נוגע בכלל למה שקוראים "אנמנזה", או במילים פשוטות, לרשימת שאלות וטסטים שעושה רופא בעת אבחון של מטופל טרם תחילת הטיפול (כמו למשל בדיקת דם או ברור עם במשפחת המטופל יש רקע של מחלה כלשהי שיכולה להשפיע על אבחון מצבו הנוכחי או הטיפול שינתן לו).

את המאמר הבא כתב גארי פלמינג, הפיזיותרפיסט של נוטינגהאם פורסט (לפחות נכון ליום כתיבת המאמר).
    http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/t...000/3083908.stm

עיקרי הדברים:
    המדיקל כולל-
    *בידקת תצלומי רנטגן של השחקן (ודיווח על שברים ופגיעות עצם שונות בעבר).
    *ברור האם השחקן או מי ממשפחתו סבלו בעבר מסכרת\מחלות לב
    *כתוב כאן שבמקרה הצורך תעשה גם בדיקת א.ק.ג אבל בפועל לא מחתימים היום שחקנים בלי א.ק.ג וגם בדיקות לב נוספות עקב ריבוי מקרי מוות במגרשים בשנים האחרונות.
    *בדיקת ראיה (נשמע לי מוזר אבל שיהיה)
    *בדיקת תקינות מפרקים, גידים ורצועות, בעיקר לצורך אבחון דלקות פרקים אצל שחקנים מבוגרים יותר.
    *ברור לגבי בעיות גב

בסוף המאמר יש גם מספר הסתייגויות לגבי המדיקל (כמו למשל ששחקנים שבאים בהעברה חופשית לא תמיד יקחו מדיקל) אבל חשוב לזכור שמדובר במועדון קטן יחסית ושלעומת זאת במועדונים גדולים יותר עם צוות רפואי רחב יותר ויותר אמצעים כלכליים, הבדיקות קפדניות פי כמה.

5. Ampelmann Member

מה שהכי מעניין אותי בכל הסיפור הזה, זה איך שחקן שהגיע לליברפול לא מזמן מדי עם הצהרות שזו קבוצת הילדות שלו שתמיד חלם לשחק בה, עוזב אותה בטריקת דלת וללא געגועים?
    תגידו כסף? כנראה שזה משחק תפקיד, אבל לא רק... אז מה יכול היה לקרות לטורס בשנתיים האחרונות?

(לפי וואן, זה הרצון להתאחד עם בניון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא זיבל במוח כנראה, שאף אחד לא ימכור לי לוקשים שהוא בא לשחק פה בגלל המסורת ואיזה חלום ילדות. הוא בא בשביל כסף וליגת אלופות, 1-2 עונות בלי לג"א (הוא רצה לעזוב עוד בקיץ) והצעה כספית טובה יותר ממקום אחר והוא הלך. אין לי בעיה עם זה, הוא שחקן נפלא ומגיע לו לשחק ברמות הגבוהות ביותר, ואנחנו כבר לא שייכים לצמרת בשנה וחצי האחרונות, אבל הטיימינג שלו מוכיח שלא באמת איכפת לו.

שילמד מאלונסו שרצה לעזוב, דחף את המעבר בעצמו וזה עוד היה בקיץ 2008, הוא לא קיבל את מבוקשו, נשאר עונה ונתן עונה פנטסטית, ואז בקיץ הבא אפשר למועדון להשיג את העסקה הטובה ביותר בשבילו ונפרד ברוח טובה ובליברפול עדיין אוהבים אותו כי הוא הראה שהוא אוהב את המועדון והוא אפילו מגיע למשחקים פה ושם כשמתאפשר לו.

bensmith_Times Ben Smith
    Fernando Torres arrives at #Chelsea and says: “I’m now at one of the top clubs in the world." #lfc #cfc

נו שווין...

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/11
  7. h2z Member

הבחור ספרדי (משמע לא אנגלי), אני דיי בטוח שלפני המעבר שלו מספרד, הוא לא הכריז על "אהבתו הבלתי נגמרת לליברפול" או הכריז על רצון עז לשחק בשורותיה. בעידן של היום אין כמעט שחקני בית שנשארים במועדון שלהם לאורך כל הקריירה ובהדרגה הופכים לסמל. להזכירכם, אפילו ג'ררד רצה לעזוב....

נכון, טורז היה (ועדיין) חלוץ מאוד מוכשר שכבש המון שערים לזכותכם, אבל להפוך את העזיבה שלו לבגידה נראית לי תמוהה מאוד. אין לו שום סיבה, פרט לעובדה שהוא שיחק עבורכם 3-4 עונות, להפוך לסמל. כולם משתעממים בסופו של דבר, וכולם רוצים אתגרים חדשים והתחלות חדשות, זה בדם שלנו.
    בנוסף, אני לא הייתי רוצה אצלי בקבוצה שחקן שלא רוצה לשחק עבורי. כל שחקן אפשר להחליף, וכמו שציינתי בכמה פוסטים למעלה, עדיפים לכם שני חלוצים שיחדיו יכולים לתרום יותר מאשר טורס לבדו, במיוחד לפי היכולת שלו בתקופה האחרונה. ובכל מקרה, גרוע יותר זה לא יהיה.
    אני גם לא בטוח לגביי האמיתיות של כל העקיצות שלו כלפי ליברפול כביכול, לדעתי אלו סתם המצאות של חלק מהאוהדים הממורמרים יותר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שכל אלה שנכנסים לפה ורושמים לנו "מה אתם רוצים ממנו? צ'לסי יותר טובים" לפחות יעברו כמה עמודים אחורה לפני שהם כותבים את זה כי נמאס לכתוב את זה 100 פעם.
    התזמון התזמון התזמון התזמון.
    72 שעות לפני תום חלון העברות בינואר טורס בא ומגישת בקשת העברה, על זה התלונה חד משמעית. אף אחד (שפוי) לא היה בא בטענות כלפיו אם היה עושה את אותו הדבר בקיץ או בקיץ שעבר ואפילו נותן את אותו הראיון בצ'לסי טי וי.
    אחרי שמייקל אואן אמר שהוא רצה תמיד לשחק תחת פרגוסון ומנ יו המועדון מספר 1 בעולם אפשר לשמוע הכל.

9. h2z Member

לדעתי התזמון שלו מתאים לכם בול! אני בטוח שמעתה ועד לסיום העונה תציגו משחקים הרבה יותר טובים עם צמד החלוצים החדש, מאשר בחצי הראשון של העונה עם טורס.

10. Ori8 Member

זה מדהים אותי שהוא מדבר על הבכורה נגדנו וכמה שהוא רוצה להבקיע, מדהים כמה אין לו טיפה אחת של סנטימנט עלוב,
    זה לא יאמן לאיזו רמות צביעות השחקנים האלה מגיעים.
    הרי בשביל מה אתה צריך להגיד שמהקיץ שעבר כבר רצית לעשות שינוי אם לפני שבועיים הצהרת כמה אתה נאמן? בשביל מה השקרים האלה..שמור את זה לעצמך ולפחות לא תצא כזה זבל.

לא תופס את זה עדיין.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, תתאכזב מעצמך שבאמת ציפית לנאמנות משחקן כדורגל אחרי שקיבלת יריקות יותר מפעם אחת ב15 שנה האחרונות.

יש לי ויכוחים עם אוהד ניוקאסל במסנג'ר כשלא ברור מי מאיתנו מגזים יותר לגבי אנדי קארול.
    אני טוען שהוא לא הרבה יותר טוב מקראוץ' וקווין דיוויס והוא טוען שאנדי קארול חלוץ אדיר שינצח לנו 90% מהכדורים הנייחים ושגם עוזר בהגנה בכדורים נייחים וזה בסופו של דבר חלק מכריע ממשחק כדורגל. חוץ מזה שיש לו רגל שמאל אדירה.
    אני מניח שנחכה ונראה, בטח האמת איפשהוא באמצע.
    אני לא מאמין שקארול אי פעם יהיה שווה באמת 35+ מ' פאונד, הוא פחות ססגוני מטורס ופחות מוכשר מטורס ובזה אין בכלל ספק, אבל אולי הוא יהיה יעיל עבורנו במידה כמעט קרובה. אפשר רק לקוות.

12. Ori8 Member

לא ציפיתי, ועדיין זה פשוט כואב.
    עזוב את העזיבה, שישמור את הדברים שהוא אומר לעצמו, בשביל מה לסובב את הסכין שתקעת כבר באוהדים? בשביל מה?

אני אלך איתך בויכוח, סה"כ עושה רושם שהוא גרסה משופרת ושרירית יותר של קראוץ', ראיתי משחקים של ניוקאסל ובחיי שלא ראיתי בו שום דבר מיוחד, הוא שחקן רחבה, הוא טוב ב- 16, מחוץ לרחבה אין לו את זה, הוא לא טכני, הוא לא דריבליסט, הוא יצטרך להישאר כל הזמן ברחבה ולחכות לכדורים, מכיוון שאין לנו שחקנים טובים שיתנו לו את הכדורים האלה, אנחנו בבעיה קשה.
    ג'רארד ומיירלש יכולים לתת לו פסים קדימה עד מחר, אם זה לא יהיה בתוך הרחבה, זה ילך לאיבוד.
    לפי דעתי הוא בלוף וזה יתגלה בקרוב, הלוואי ואני טועה.
    שיסתפר גם כי זה מכוער.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/11
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

If you think davies is anywhere near carroll..........
    Not got time for stupidity
    Going to work
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שמע לא נשווה אותו לדיוויס וקראוץ' בסדר? אבל צריך להתרגל לכך שאיבדנו שחקן שיכול לעשות הכל עם הכדור והמחליף שלו זה מישהו שיעיל מאוד במשימות די ספיציפיות.

14. THE STRETFORD END Member

Ori8

אני מבין ומזדהה עם תחושת הגועל שאתה מרגיש.
    לא משנה כמה פעמים אנחנו,אוהדי הכדורגל נקבל יריקה לפנים תמיד יהיה שחקן אחר שיגרום לנו לחשוב
    שהוא שונה,שבאמת יש לו רגש אלינו וכמעט בכל פעם אנחנו מקבלים את הבומרנג בחזרה בפרצוף.
    רק צדיקים בסדום עושים זאת אחרת והם בודדים.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא הרגשתי גועל במהלך הזה. הרגשתי אכזבה על התזמון.
    ועדיין, הבוקר אני מסתכל עם הפנים קדימה על העתיד עם קארול וסוארז ולא על העבר, טורס כנראה גם יכבוש נגדנו בראשון, הוא חלוץ גדול, אבל הוא כבר חלק מההיסטוריה. אני מקווה שקארול וסוארז ירכיבו שותפות כזאת שתוך כמה שנים נחזור לחלון הזה ונגיד שהכל היה שווה את זה.