ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה קלארק?

3-5-2 לא יעבוד בטווח הארוך, חבל לנו על הזמן אם זה מה שמתכננים ואם כן לפחות תעיפו את סקרטל לעזאזל ותנו לקלי לשחק כבלם, יש גבול כמה רחוק אפשר להזיז שחקנים מהעמדות שהם רגילים אליהם, זה כבר עובר את הגבול.

2. StevieG Member

קלי, לאורך כל התקופה שלו בקבוצה הראשונה של ליברפול שיחק כמגן ימני. לא רואה סיבה למה זאת לא עמדה טבעית שלו?

3. Mellow29 Kopite

מה רע במערך הזה? בהנחה ונגיד הבאנו קיצוני שמאלי כמו קונטראו, קלי בלם וג'ונסון ווינגר ימני?

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נכנס לדיון הזה שוב אבל הוא לא משחק כמגן ימני היום.
    העובדה היא שכשקלי משחק כמגן ימני זה בעיקר בזכות היציבות בהגנה. הוא נותן פחות תרומה התקפית ממה שמצפים ממגן, זה המצב מה לעשות, אז לדחוף אותו לעמדה עוד יותר התקפית זה מגוחך, מה כבר מצפים שהוא יעשה אני לא מבין?

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  5. StevieG Member

הוא מגביה כדורים נהדר, כנראה הטוב ביותר שיש לנו מהאגפים. זה כנראה מה שקני מחפש.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אבל זה לא נכון וגם אם כן, מי אמור להגיע לכדורים שלו בדיוק? קויט, ג'רארד סבירים באוויר אבל בחיים לא יתחרו עם איבנוביץ' וטרי. מילא היה קארול, אבל אין.

אני לא אוהב בכלל את ה3-5-2 הזה ובאמת צריך רק לקוות שלא בונים על זה לטווח הארוך ואחרי המשחק הזה נחזור לרביעייה אחורית כמו שצריך.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת לא העמדה הטבעית שלו ואפשר לראות את זה עליו. הוא גבוה וחזק והוא גדל כבלם.
    הוא מתקשה נגד קיצוניים זריזים, הוא לא מגביה נהדר כמו שאתה אומר, הוא די מוגבל התקפית כי אין לו דריבל והוא לא מהיר יחסית למגן.
    אני מרוצה שהוא עושה את המקסימום אבל לטווח הארוך הוא צריך לחזור ולשחק כבלם. שם נפיק ממנו את המקסימום וגם נפנה עמדה שיכולה לתת לנו יותר תפוקה התקפית ממה שהוא נותן.

8. Strawberry Fields Member

הפך לאוהד אמיתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

RyanBabel Ryan Babel
    I'm on the airport at the moment, so give me a lil update .. Is Torr * don't know how 2 pronounce it * starting? Lol

9. Mellow29 Kopite

יש לחלקם נטייה להפוך לכאלה אחרי שהם עוזבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx נקווה שלפחות בזה הוא יתרום לנו יותר...

אני מתבייש באופטימיות שלי, אז אני ארשום בצבע לבן בתקווה שאף אחד לא ישים לב....2:1 לטובים, וסטיבי יכבוש גול בפנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  10. 亚历山大帕托 Member

http://img109.imageshack.us/img109/3871/1297013794807.Xxx

11. Ian Wright Member

אני חושב שהחיפוש היום אחרי מאמן לשנים הבאות נגמר. מעניין איפה הייתם היום אם המלך לא היה מחליט לקחת מנוחה של 20 שנה. אני באופן אישי התאהבתי באיש ואני לא אחד שרואה את עצמי כרומנטיקן.

נראה שפתאום דיבור על הטופ 4 לא נראה בשמיים וזאת צריכה להיות המטרה שלכם לדעתי עד סוף העונה לא פחות ולא יותר. ביחד עם אנדי קארול וסוארז בחוד ועם שחקנים לוחמים כמו קאוט, קלי ומיירלש זה בהחלט אפשרי.

כל הכבוד לכם! מאחל לכם רק הצלחה כי באמת מגיע לכם קצת נחת.

12. KirkH Member

כנראה בליגה השנייה.

חמישה בלמים ושני מגינים זה לא ליברפול. גם אם זה מספיק לניצחון בגשר.

13. Mellow29 Kopite

טוב קיוויתי ל2:1, וקיוויתי שנשחק טיפה יותר יפה, אבל עדיין נצחון ענק!!!

מישהו באמת רוצה לבדוק מה הסיכויים שמיירלש יזכה בנעל הזהב עכשיו?

14. AW forever Member

אמנם ניצחון קטן ובעיקר תוך כדי סגירה טובה ולא מיכולת מדהימה, אבל מה שכן- נוק אאוט מוחלט ביציע. לא שמעו בכלל את אוהדי צ'לסי, הסקאוזרים נתנו תצוגת עידוד מרשימה לאורך כל המשחק.

15. Rudess Member

משחק מלחמה ענק של ליברפול, קלי מצוין (הקראגר הבא שלכם), גם קראגר גדול וכל שאר הקבוצה פשוט התאבדה על כל כדור. מגיע לכם קצת נחת בעונה כל כך נוראית עבורכם, לכו לחגוג!!!