ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Ian Wright Member

אני מאמין שהוא יותר מוכשר מקראגר אבל רק הזמן יגיד. אני בטוח שקלי ישמח אם הוא יעשה חצי מהקריירה של קראגר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דלגליש הפך את המועדון הזה, לקח אותו בנקודת שפל והפך אותו בזמן קצר מאוד. זה עוד יכולנו להגיד לכם לפני המשחק היום. כל הכבוד. עכשיו רק להמשיך ככה.
    כשסוארז,קארול יחזרו ואולי גם ג'ו קול ייכנס לעניינים, אנחנו נהיה קבוצה עם הרבה יותר מחץ בהתקפה, אין לאף אחד ספק בכך.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלושה בלמים ו2 ווינג-באקים. זה שקלי בתכל'ס היה מגן כי הוא לא מכיר את העמדה הזאת זה משהו אחר, לג'ונסון היום בטח אי אפשר היה לקרוא מגן לדוגמא. אל תהיה מריר.
    לא יודע אם זה ליברפול, אבל ניצחנו. לנצח זה ליברפול.

4. KirkH Member

אין בי שום מרירות. זו המציאות.

שלושה בלמים ושני ווינג בקים זו שיטה שהודל המציא לפני כמעט עשרים שנה. זה הביא אותו לגמר גביע שבו הוא קיבל בראש ואחרי זה אפילו הוא הבין שאין מקום לשיטה הזו.

אז כן, ניצחתם אותנו בגשר וכל הכבוד.

אבל אני לא חושב שהצגתם יכולת גבוהה במיוחד בחלק ההתקפי. לייצב את ההגנה זה חשוב - אבל אם אתה מוכר בשביל זה את העקרונות שלך אז בסוף זה גם יפיל אותך.

5. Muurad Member

מזל טוב על הניצחון חברים, באמת שאפו לקני עם מה שהוא עשה עם הקבוצה.. אפשר להתווכח עד מחר אבל איתו התוצאות מגיעות.

6. Strawberry Fields Member

קירק, השיטה הזו היא זמנית. סוארז עוד לא כשיר לפתוח כנראה וקארול עוד פצוע. כששניהם יחזרו זה יהיה אחרת.
    לא באמת ציפית שנפתח עם אנגוג רק כדי שהמערך יראה פחות הגנתי או "יותר ליברפול", נכון?
    מה שחשוב זה להתשמש בכלים שעומדים לרשותך ותמיד להוציא מהם את המקסימום ואת זה קני עושה.

7. Ian Wright Member

אני לא מבין מה אתה רוצה קירק? אני לא באמת חושב שלליברפול היה את הכלים היום לשחק התקפי בברידג' ולא נראה לי שיש קבוצות בעולם הזה חוץ מארסנל וברצלונה שיבואו לשחק התקפי אצל צ'לסי בבית(לא שזה היה נראה כמו אחד כזה היום). בונקר או לא? אני חושב שליברפול עמדו נכון מאוד לאורך כל המשחק ולא יודע אם ניצחון פה היה מוצדק אבל גם לכם לא הגיע לנצח למרות שהגיע לכם לפחות פנדל אחד היום.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה ניצחון של אופי, נחישות ומשמעת טקטית גבוהה, לא של כדורגל גדול. מול צ'לסי ביום נרפה ומפוזר זה היה די והותר. ובאמת כל הכבוד לדלגליש על היכולת להרים בתוך זמן קצר את הקבוצה לרמות כאלה של נחישות ומלחמה, אחרי תקופה כבויה וחסרת חשק תחת הודג'סון. אבל אני מאוד מקווה בשבילכם שדלגליש לא הולך להתאהב ב5-3-2 הזה שהביא לו את הניצחון (מרטין קלי לא מגן תוקף, לא משנה כמה תנסו למכור לי את זה שהוא היה חצי קשר היום) ולהמשיך איתו במשחקים הקרובים. זה לא מערך שקבוצה גדולה כמו ליברפול צריכה לשחק בו, בטח כשהיכולות של ההתקפיות של שני המגנים בו הן מוגבלות (קלי לא מגן אלא בלם וג'ונסון משחק עם רגל הפוכה ומתקשה לתמוך בהתקפה כמו שצריך ככה).

שוב, well done על הניצחון היום, ניצחון של גברים. טוב לראות שהרוח הקבוצתית שלכם חזרה.

9. KirkH Member

כל מה שאמרתי שחמישה בלמים זה לא הכדורגל של ליברפול. אף אחד לא אמר שהייתם צריכים לבוא עם שלושה חלוצים אבל אל תמכרו לוקשים של כדורגל איכותי.

זו אפילו לא היה משחק חזק וחריף של כדורגל כמו שראינו בלא מעט מפגשים בשנים האחרונות.

אנחנו באנו שאננים ותחת פסטיבל טורס כולם שכחו שהדברים לא בדיוק מקליקים בגשר לאחרונה ואתם עמדתם מהעבר השני והלכתם הבייתה עם שלוש נקודות. איזו "מלחמה" גדולה הייתה כאן?

למעט שתי דקות של חילופי גליצ'ים פרועים זה היה משחק על מי מנוחות.

10. Strawberry Fields Member

איזה כיף! לא רוצה להשתמש במונחים של נקמה כי זה שטויות. הניצחון היום הוא בעיקר morale boost מצוין להמשך.
    6 נק' מטוטנהאם וצ'לסי זה לא כ"כ הרבה, בטח כשלצ'לסי יש את 2 משחקים נגד מנ' יונייטד ומשחק נגד טוטנהאם ואברטון.

למישהו יש Xxx של התקרית בין אגר לטורס?

11. oginath Member

http://i677.photobucket.com/albums/vv135/jitsan1990/hot.Xxx

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב חמישה בלמים, יש לך 3 בלמים ואת קלי ש(לצערי) צוות האימון בקבוצה בכלל לא רואה בו בלם אלא מגן. ג'ונסון זה בלם? למה לעוות את המציאות?

מישהו מכר לוקשים של כדורגל איכותי? תראה לי איפה מישהו דיבר על כדורגל איכותי.
    אם אתה רוצה לדבר על לוקשים, אל תמכור לי לוקשים שאתה לא מריר, בא אחרי משחק ואומר כמה אנחנו מביישים את המסורת של ליברפול, כאילו אתה רוצה שאני אגיד לך וואלה כן הנצחון מרגיש חלול, תאמין לי שלא, הוא מתוק מתמיד.

13. Ori8 Member

ישששששששששששששששששששששששששששששש
    איזה תענוג,
    משחק ענק.

שמעו, לא נעים להגיד, לוקאס לאט לאט ניהיה פאקינג שחקן, לדעתי היום, מספר 1 על המגרש.
    מיירלש ענק.
    ג'רארד היה גדול.

והמיני אגרוף של אגר הוציא חיוך גדול, אין מה לעשות.
    טורס נראה בדיכאון
    ואם אני עוצם עיניים נשמע כאילו המשחק באנפילד, קהל אדיר.

דלגליש ענק, פשוט ענק.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהקהל החוץ עשה בית ספר לאוהדי הפלסטיק זה לא משהו שצריך לציין, זה מובן מאליו בכל משחק בגשר.

נותרו עוד לא מעט משחקים קשים אבל נגד הגדולות נשאר לנו רק את ארסנל בחוץ, כשנגד טוטנהאם, יונייטד וסיטי יהיה לנו את אנפילד. אולי העונה הזאת לא תגמר באסון אחרי הכל.

15. Bill Shankly Member

התרומה של מירליש לאחרונה רק מחזק עד כמה הודג'סון היה אדיוט. ניתן לו את הקרידיט שהצליח להביא את הפורטוגלי לליברפול, אף כמו טמבל הוא תקע אותו באגף. קני היה מספיק חכם לראות את הטעות של הודג'סון והוא דאג להחזיר את מירליש למרכז ומאז אנחנו פשוט קוטפים את הפירות.

נצחון כ"כ מתוק. אני כ"כ שמח. סוף סוף טיפה נחת. רק שימשיכו ככה עד סוף העונה. YNWA . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

:aaarse: