ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

קראגר על עצמו:

I want to play for Liverpool as long as I can. I picked up some of the papers after the Chelsea game and each one said ‘veteran Carragher’. It made me think to myself: ‘God – I mustn’t have too long left’. I know that at a minimum I have two-and-a-half years – and that time will fly.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

royhodgson_lma The Hodge
    I watched the #LFC Youth Cup game last night. I feel my time at the club really kicked a few of those players on to the next level.

royhodgson_lma The Hodge
    I know Rafa will claim he signed some of them including Sterling, but my inspiration during the time I spent there was massive.

royhodgson_lma The Hodge
    It's easy to underestimate just what being around someone with 36 years experience and a respected managerial award such as the LMA can do.

royhodgson_lma The Hodge
    I don't like to dwell on the fact I have 36 years in the game or that I am LMA Manager of the year so it's easy for people to forget.

אני מת על זה :aaarofl:

3. Lazarobbie Member

הוא לא באמת זה שכותב את זה, נכון? חח

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

royhodgson_lma The Hodge
    Last night went very wrong, I got ready for Mrs Hodge by stripping naked, painting myself in fluorescent colours and put the UV lighting on.

royhodgson_lma The Hodge
    I then put boing boing baggies on the stereo and bounced around the room, at which point Mrs Hodge entered the room with her mother.

לא.

5. Bill Shankly Member

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premie...but-wasnt-given?

"I wanted to take Liverpool back to the very top spots but wasn't given the time to do that."

מזל שלא נתנו לו את הזמן. להיות במקום הראשון או השני בליגת המשנה לא מתאים לנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פשוט אפס של מאמן. הוא יתאים בול לווסטברום ולבינוניות שהיא שואפת להגיע אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11
  6. oginath Member

אנדי קארול ממשיך בהתאוששות שלו ורורי סמית' כותב שסימנו את המשחק מול יונייטד כתאריך חזרה אפשרי. עם קצת מזל אולי הוא יהיה על הספסל נגד ווסטהאם.

תמונות מהאימון שלו היום עם ספירינג שגם הוא חוזר מפציעה:
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...oll-in-training

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רורי סמית' גם אמר שקומולי והפמלייה היו במשחק של ניוקאסל ועוקבים אחרי אנריקה, אחלה מגן שמאלי, אני בעד. הוא גם שנה לסיום חוזה אז יהיה אפשר לסגור את זה במחיר שפוי.

8. StevieG Member

אני מאוד אוהב את אנריקה. הוא אמנם הבקיע עבורינו גול עצמי ביזארי במיוחד לפני כמה עונות, אבל אני חושב שהיום הוא אחד המגנים השמאליים הטובים בליגה. טוב מאוד הגנתית והתקפית. לא ברור לי איך הוא לא זומן לנבחרת ספרד עדיין. הוא גם מכיר את קארול טוב, ככה שזה עוד פלוס. רק שלא יביאו את ג'ואי בארטון גם.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה של מגן, מעבר כזה יכול גם לתת לו את משבצת המגן השמאלי בספרד במקום קפדווילה המזדקן. לגמרי בעד כל עוד זה מחיר שפוי, אני לגמרי נגד לזרוק איזה סכום מגוחך על מגן שמאלי כמו קונטראו, יש מקומות טובים יותר לבזבז בהם את הכסף, צריך מגן יציב ומוכח בגיל טוב ואנריקה מתאים.

10. Strawberry Fields Member

11. Magpie22 Member

ממש מרגש!
    ניוקאסל מפתחת שחקנים ומעבירה אותם לליברפול.
    אני מאוד אתאכזב אם כל הכוכבים האלה שלנו יעזבו ויעברו לקבוצות אחרות. זה אומר שהמועדון שלנו מעולם לא יחזור למה שהיה.
    בגדול אני אשמח מאוד אם שחקנים כמו אנריקה,גוטיירז ורכש העונה של הליגה מבחינתי טיוטה ישארו בקבוצה ועם ה-35 מיליון מקארול נחזק אותם ליחידה שתוכל לחזור לחלק העליון של הליגה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעייה שלכם היא שלאנריקה יש רק עוד שנה בחוזה, אם הוא לא יסכים להאריך אותו הוא יעזוב בוודאות בקיץ כי יהיו קבוצות שירצו אותו.

סגל לפראג:
    ג'ררארד ואגר בחוץ, ג'ו קול חוזר, סטרלינג בפנים.
    http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-28180333/
    Liverpool squad to face Sparta: Reina, Jones, Gulacsi, Johnson, Meireles, Aurelio, Cole, Pacheco, Jovanovic, Kyrgiakos, Rodriguez, Kuyt, Lucas, Wilson, Carragher, Ngog, Carroll, Skrtel, Kelly, Flanagan, Robinson, Sterling, Coady, Ince.
    קארול בסגל אבל לא ישחק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/11
  13. Strawberry Fields Member

23 שחקנים זה אומר ש-5 ישארו מחוץ לסגל.
    כנראה שאלה יהיו סטרלינג, קודי, רובינסון, פלאנגן, אינס אלא אם קני יפתיע.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קח בחשבון ששוער אחד בהכרח יישאר מחוץ ל18, ז"א שלפחות אחד מהצעירים יהיה ב18.
    אם הוא יעלה מהספסל זאת כבר שאלה אחרת.

אגב, פולסן בחוץ כי אשתו יולדת.

15. Mellow29 Kopite

ואני מניח שגם קארול לא ממש הולך לעשות את הבכורה שלו במדינו אי-שם בפראג, אם הוא בכלל כשיר...אני מניח שלוקחים אותו לשם בתור גיבושון או משהו כזה, שיהיה עם שאר השחקנים ויתרגלו זה לזה. אז כנראה שגם הוא לא ישב על הספסל בפראג.