ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקסי טוב מאוד? אתה רציני?
    תן לי משהו אחד טוב שמקסי עשה היום. איזה שחקן מיותר, בחיי שאין דברים כאלה, גם כשהקבוצה משחקת מצוין הוא נעלם ולא תורם כלום. 2 מצבים טובים היום הוא חרבן, בנוסף להכל.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Ian Wright
    נכון, אני הייתי יורד על לוקאס הרבה כשהגיע לו, היום הוא אחד המשתפרים הגדולים ביותר שלנו. ממש גילה את עצמו מחדש כקשר אחורי, בגרמיו הוא היה בכלל קשר קדמי.
    מקסי אנמי, אני לא יודע מה הוא עושה על המגרש ובמשחקים שהיריבה רק רוצה לצופף ולצאת עם נקודה אז הוא עולה לנו ביוקר כי הוא בהרכב על חשבון קשר התקפי למרות שהתרומה ההתקפית שלו זניחה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/11
  3. Cup of Tea Liverpool, UK

לא הבנתי מה הקשר למראדונה - סוארז מאורוגוואי. אבל שיהיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

פשוט היה תענוג לראות את הקבוצה והקהל כמובן היום, אנחנו יוצאים עכשיו לשני משחקי חוץ בליגה (סנדרלנד ו-ווסט ברומיץ' של הודג'סון) בשילוב בראגה בליגה האירופאית ואין ספק שזה יתן לנו בוסט רציני להמשך. הופעה אמיתית של קבוצה גדולה והקהל הכי טוב בעולם. יהיה מעניין בקיץ.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לוקאס למרות ההשתפרות הוא הוא שחקן לא מספיק טוב כדי להיות באנקר בהרכב, זאת עמדה שצריכה שדרוג, לא היה לי צל של ספק שהוא ייתן משחק מצוין היום כי במשחקים הגדולים באנפילד הוא תמיד מתעלה על עצמו בכמה רמות, ועדיין במשחקים כמו ווסטהאם הוא לא מראה את אותה נוכחות. את מקסי עדיין צריך להעיף בקיץ, וקויט אמנם הוכיח שהוא יכול להיות נכס במשחקים הגדולים אבל עדיין, גם עליו צריך שדרוג.

אני לא נותן למשחק היום לעוור אותי לבעיות הרציניות שיש בקבוצה, עכשיו רצף של 3 משחקי חוץ וזה הרי ברור שלא ייקח הרבה זמן עד שנחזור לרדת על כמה מהשחקנים האלה. עדיין צריך עבודה רצינית מאוד בקיץ ולהחליף מס' שחקנים בהרכב, כולל כאלה ששיחקו היום נהדר.

5. StevieG Member

הוא פותח את המשחק, יש לו דריבל טוב, והוא יצירתי. הוא תרם רבות להנעת הכדור המצויינת שלנו במחצית הראשונה. הוא שחקן שראוי לעוד הזדמנויות.

6. Ian Wright Member

בכלל כל הקישור של ליברפול היה נהדר היום ולא צריך להסביר כמה ג'רארד משמעותי עבורכם. היה נהדר היום. צריך להגיד גם תודה לפרגוסון שהרכיב את סקולס וקאריק ביחד בלי פלטצ'ר.

אני גם מאוד אוהב את מיירלש. הוא לא הכי טכני או הכי חכם אבל הוא כל הזמן משחק לעומק והוא רץ ללא הפסקה. שחקן כזה וכמו קאוט מאוד מתאים לקהל שלכם ובכלל למנטליות של המועדון. שניהם לדעתי נכסים חשובים מאוד במועדון.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי שם את קויט ומיירלש באותה קטגוריה, מיירלש הרבה יותר טכני וטכניקת הבעיטה שלו (במיוחד מהאוויר כמו שנודע לנו בחודשיים האחרונים) מהטובות שראיתי, הוא גם שחקן הרבה יותר יצירתי מקויט ויוצר יותר מצבי הבקעה.

אמנם הוא כבר לא מבקיע כל משחק אבל זה בסדר, 5 שערי ליגה זה סכום מכובד מאוד לקשר אמצע גם לעונה שלמה, הוא עדיין נכס.

8. Ian Wright Member

טכניקת הבעיטה של מיירלש טובה מאוד אבל המסירות שלו לא מדהימות וגם אין לו שליטה בכדור יותר מדי מרשימה. בסה"כ איך שאני רואה אותו הוא הרבה יותר סוס עבודה. ברור שההבדלים בינו לבין קאוט גדולים והם לא משתייכים לאותה קטגוריה אבל מה שאני אוהב בשניהם שהם מאוד מחוייבים לקבוצה והם משחקים עם המון נשמה על המגרש. לדעתי קאוט חייב להישאר בסגל של ליברפול גם בשנים הבאות. יכול להיות שפן נהדר עבורכם מהספסל והוא גם תמיד טוב לרוטציה ואני לא אומר את זה על סמך המשחק היום. תמיד אהבתי אותו, שחקן עם לב ענקי. הלוואי שבארסנל היה לנו שחקן כזה בסגל.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם מיירלאש הוא שקבלת ההחלטות שלו בשליש האחרון של המגרש היא רעה, הוא כמעט תמיד מנסה ללכת על הקילר פס וכמעט תמיד כושל. אני משוכנע שמדובר בשחקן שחייב לשחק עמוק ולא קדימה במגרש, הוא יודע לנהל את המשחק בדאבל פסים של נגיעה אחת בכדור וזה מה שאנחנו צריכים. הוא יודע גם להסתנן לרחבה ללא כדור ולתפוס עמדות של כיבוש וכמובן שגם יש לו בעיטה טובה מחוץ לרחבה. הוא לא מספיק טוב כדי לשחק מאחורי החלוץ, הוא מתאים לשחק במרכז השדה. היום הוא בכלל פתח בימין את המשחק, שם אני לא מבין מה יש לו לחפש.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה הייתה העמדה המיועדת שלו היום, לא יודע מה היה המערך שלנו היום בכלל, לעתים זה נראה כמו 4-4-2 ולפעמים כמו 4-3-3. בכל מקרה בימין הוא לא היה, הוא היה כמעט כל המשחק במרכז.

הוא שחקן של מרכז קישור, האמצעי בשלישיית קישור ב4-3-3, זה משהו שאני אומר כל העונה, אבל לא קורה ומשום מה ג'רארד משחק בעמדה הזאת במקום לשחק קדימה יותר, לא יודע למה זה, אולי בגלל הקונצנזוס של התקשורת האנגלית שג'רארד צריך לשחק במרכז הקישור או כי הוא עצמו מעדיף לשחק שם.

11. StevieG Member

זה היה מערך 4-1-3-2 כזה. עם לוקאס כקשר אחורי ושלושת הקשרים באמצע מתחלפים במקומות. זה הרג את יונייטד היום.

12. oginath Member

קאוט עם כדור המשחק
    http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/r500.Xxx

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/6_4d739c21da06b245975727.Xxx

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל כך מקווה שבסוף מאי זאת תהיה תמונה שאני אמסגר ואתלה בחדר, כל כך מקווה.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודה שלא קשורה למשחק אלא באופן כללי, כששיחררנו את קונצ'סקי זה נראה לי כמו מהלך נמהר כי לא הבאנו לו מחליף. עכשיו שאורליו נפצע (ממש מפתיע) ולקלי יש חודש בחוץ אנחנו תקועים עם מגן אחד בסגל, רק ג'ונסון. חבל שזרקנו אותו ככה רק כי הוא הזכיר את הודג'סון, לא היה קורה כלום אם הוא היה נשאר כגיבוי בסגל למקרה ש2 מהם פצועים, הרי אנחנו יודעים כמה אורליו נפצע.

15. StevieG Member

יש גם את ווילסון.