ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Mellow29 Kopite

בכל מקרה לא משנה אם נשחק 352, 433 או 442 - אנחנו עדיין חייבים להחתים חלוץ, ווינגר או קשר התקפי, קשר אחורי ולפחות שני שחקני הגנה. עדיין אנחנו חייבים עומק בסגל ואפשרות לגוון בין כמה מערכים, וכשיש לנו שחקנים כ"כ לא רלוונטים כמו מקסי, אנגוג ויובאנוביץ', אנחנו ממילא נצטרך להחתים שחקנים חדשים עם פוטנציאל.

2. Cup of Tea Liverpool, UK

Walkon,
    לא התכוונתי שמארבו לא יתאים לשיטה, התכוונתי שלקארול באופן עקרוני יהיה עדיף לשחק ב4-4-2 שהוא מכיר מאשר ללמוד לשחק ב4-3-3. אבל זה יצור לנו בעיות אחרות בקישור.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאיכפת לקארול יותר מדי ואני לא חושב שניוקאסל שיחקה רק במערך של 2 חלוצים כל הזמן, למעשה אני זוכר אותו משחק הרבה כחלוץ בודד עם נולאן מאחוריו. יש לו את הנתונים הפיזיים להוביל את החוד לבד.

בכל מקרה, לחשוב על איך משלבים מס' שחקנים טובים בקישור ביחד זאת דילמה חיובית.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר אתה מזכיר פלופים בחינם, שווה להזכיר גם את גארי מקאליסטר ומרקוס באבל שבאו בחינם לא מזמן ונתנו תרומה טובה, הסקוטי אפילו טובה מאוד.

5. Mellow29 Kopite

מקאליסטר גיבור ילדות :aaa031: איזה פצצות הוא היה מוציא מהרגל

6. Cup of Tea Liverpool, UK

ריינה
    חדש-אגר-קלי-ג'ונסון
    מיירלש-חדש-ג'רארד
    סוארז-קארול-חדש(הזארד?)

נשמע טוב.
    אבל לא יודע, אני פשוט לא בטוח לגבי מארבו. נשמע לי כמו התפשרות ללא צורך בכזאת. לא אומר שחייבים לשבור את הבנק על כל שחקן, וזה גם לא יהיה נכון כלכלית, אבל משהו באקט הרכישה מהסוג הזה עושה לי פלאשבקים לא טובים מתקופת בניטז.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכחו שצריך גם לרפד את הסגל טיפה עם שחקני סגל איכותיים, לא יזיק לנו לקבל אחד כזה בחינם.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער דקה 95 בערך נגד אברטון בדרבי...אחד המרגשים שלי בחיים. בעיטה חופשית מ35-40 מטר שכולם היו בטוחים שמישהו נוגע בזה ובסוף זה נכנס...איזה רגע גדול יא אללה. אני עוד זוכר איך גרגורי וינייאל מתכופף כדי שזה לא ייגע בו.

9. Mellow29 Kopite

http://www.youtube.com/watch?v=6-bc0wWMNT0

אני טיפה יותר צעיר ככה שלא ממש היה לי סיכוי לזכור את זה, אבל הריצה של השוער מזכירה קצת את העקיצה של אורליו ב4-4 המטורף נגד צ'לסי בצ'מפיונס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שלושה שחקנים חדשים להרכב ברמה גבוהה זו הוצאה של משהו כמו 50 מיליון ליש"ט, לא כולל הכנסות, אבל מצד שני כמה כבר נוכל להרוויח אחרי שנעיף את כל חסרי התועלת מהסגל?
    הזארד בד"כ לא משחק בעמדה ששמת אותו פה - הוא משחק איפשהו בקישור ההתקפי מעל החלוצים, 433 כזה אמור להביא את החלוצים מהאגף. קבאני זו מילה גסה אחרי העונה האדירה שלו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx חוד אורוגוואי....

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/11
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רדפנו אז אחרי לידס במאבק על המקום האחרון לצ'מפיונס (אז עלו 3), זה היה שער קריטי לעלייה הראשונה בהיסטוריה של המועדון. בכלל הסיומת שלנו בעונה ההיא הייתה מטורפת, ניצחנו את כל המשחקים בליגה חוץ מ2-2 עם צ'לסי ובאופ"א ובגביע האנגלי עברנו את כל השלבים עד לזכייה. השבוע האחרון בלתי נשכח....2-1 על ארסנל, 5-4 על אלאבס ו4-0 על צ'ארלטון עם מספרת של פאולר. תענוג.

11. Cup of Tea Liverpool, UK

Mellow29,
    הזארד משחק העונה בכנפיים. גם בימין וגם בשמאל, יצא לי לראות אותו מול מארסיי וגם בכל סרטון שלו שתסתכל תראה אותו בא מהכנפיים. לפעמים הוא ממש רץ על הקו, אז הוא יושב טוב במערך הזה. זה נכון שהוא התחיל כקשר התקפי, אבל הוא עבר הסבה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער ככה ליפול עליכם, אני בבסיס ואני מת לאיזה תקציר מילולי או סיכום של המשחק ואני ממש רוצה לדעת עוד פרטים עליו. הצלחתי לתפוס כמה דק' בתחילת המשחק ואת סופו כולל תקציר, אבל שוב, אשמח לעוד פרטים או אפילו גליון ציונים כלשהו, אין לי זמן לעבור על כל ההודעות ואני עוד סוגר שבת... תודה מראש

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער ככה ליפול עליכם, אני בבסיס ואני מת לאיזה תקציר מילולי או סיכום של המשחק ואני ממש רוצה לדעת עוד פרטים עליו. הצלחתי לתפוס כמה דק' בתחילת המשחק ואת סופו כולל תקציר, אבל שוב, אשמח לעוד פרטים או אפילו גליון ציונים כלשהו, אין לי זמן לעבור על כל ההודעות ואני עוד סוגר שבת... תודה מראש

14. StevieG Member

פירקנו להם תצורה. זה בקצרה.

שיחקנו במערך של 4-1-3-2 כשלוקאס קשר אחורי וג'רארד, מיירלש ומקסי מחליפים מקומות באמצע ובאגפים. שלטנו לחלוטין במרכז השדה והמערך הזה פשוט בלבל אותם בהגנה. לא היתה להם תשובה לזריזות ולטכניקה של סוארז שהכדור פשוט היה דבוק לו לרגל. הגענו להרבה מאוד מצבים וזה יכל היה להגמר בתוצאה גבוהה יותר. ההנעת כדור שלנו היתה נהדרת ובגלל התנועה ללא כדור והיתרון הברור שלנו במרכז המגרש הצלחנו להביך אותם פעם אחר פעם. ההגנה שלנו היתה טובה מאוד וקירגיאקוס וסקרטל נתנו משחק מצויין. גם ג'ונסון נתן משחק לא רע בכלל מבחינה הגנתית. ריינה לא נגע בכדור עד הדקות האחרונות של המשחק כשהמשחק כבר היה בגארבג' טיים. קארול נכנס בדקה ה75 ונתן כמה נגיחות טובות והראה חלקיק קטן מאוד מהפוטנציאל הגבוה שיש לו להצליח אצלנו.

15. Strawberry Fields Member

ג'רארד לא טס לפורטוגל. סוארז, קלי ושלבי טסו למרות שאינם זמינים. שוב יהיו 3 שחקנים שימצאו את עצמם מחוץ לסגל.

הסגל:
    Jones, Johnson, Meireles, Carroll, Cole, Pacheco, Kyrgiakos, Maxi, Kuyt, Lucas, Wilson, Carragher, Ngog, Reina, Spearing, Poulsen, Skrtel, Hansen, Gulacsi, Flanagan, Mendy.

הייתי עולה כך:
    ריינה
    ווילסון סקרטל קראגר
    ג'ונסון לוקאס ספירינג מיירלש פלנגן
    קול*
    קויט

*קול רק אם קארול לא כשיר מספיק כדי לפתוח.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/11