ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הסנדיי אקספרס דלגליש קיבל כבר הצעת חוזה לשנתיים.

2. oginath Member

3. Ori8 Member

הוא לא בין איזה 26-7?

עריכה: הוא נולד ב- 86, עוד רגע בן 25.
    לא ברור לי למה כתוב "The France Under-21 international admitted"

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/11
  4. StevieG Member

http://www.magictv.co/

זה לינק למשחק של הנוער נגד היונייטד 1-0 לנו משער של מורגאן. בישול פנטסטי של סטרלינג.

5. Strawberry Fields Member

ההרכב נגד מנ' יונייטד:

בלפורד
    סמית' סמה וויזדום פלנגן
    סטרלינג קודי רודן סוסו
    אדג'ורן
    מורגן

דקה 33 - מורגן כובש! בישול של סטרלינג. 1-0 לתוך הקופ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. StevieG Member

אני רק מחכה ליום שבו ראחים סטרלינג יעלה לקבוצה הבוגרת. איזה שחקן הוא נראה! גם סוסו ו-וויזדום מרשימים אותי מאוד.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוויזדום עוד יצא בלם אדיר.
    מחצית טובה של הילדים, טוב שאפשר לראות מישהו משחק כדורגל מצוין בחולצה האדומה כי בבוגרת בטח לא נקבל את זה.

אגב הקופ מלא עד אפס מקום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אגב 2, מיותר לציין שגם במשחק נוער אפשר לשמוע את אוהדי יונייטד שרים על הילסבורו והייזל, אה וגם הדליקו חזיזים. גדולים.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

קודם כל, למה אני בבית(?) - חופש עד מחר.

מחצית ראשונה טובה שלנו מהשידור הקצת תקוע שהתחברתי אליו, אפשר להגיד בוודאות שיש עתיד מבחינת הנוער והצעירים מצדיקים את ה'הייפ' לאחרונה סביבם.
    נקודות אור: סטרלינג, מורגן, סוסו, וויזדום ובלפורד השוער (לא הייתה לו הרבה עבודה).
    אצל יונייטד בולטים: רייבל מוריסון ומייקל קין. פוגבה עם כמה הזדמנויות אבל לא ממש הרשים.

9. Strawberry Fields Member

דקה 53: 2-0 מורגן משלים צמד (11 שערים ב-8 משחקים רצופים) אחרי עבודה טובה של אדג'ורן וסמית' באגף שמאל.

דקה 55: סאמה נותן פנדל על טניקליף ורואה כרטיס אדום. פוגבה גם רואה אדום (2 צהובים אחד אחרי השני) אחרי שהבקיע פנדל שנשלל וסירב לקח פנדל נוסף. ליונל קול הבקיע את הפנדל החוזר.

דקה 62: מוריסון משווה ליונייטד רגע לפני שמקגיברן עמד להיכנס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

דקה 66: מורגן כמעט משלים שלושער אבל יציאה טובה מאוד של ג'ונסטון.

דקה 75: מורגן נפצע והוחלף ע"י טוני סילבה.

דקה 85: מוריסון מעלה את יונייטד ל 3-2. מייקל אנגו ינסה לחקות את ראדוק.

דקה 88: קודי ובלקט מקבלים אדום, קודי יצא עם הנזק הכפול (אדום ואף מדמם). 6 דק' תוספת זמן.

דקה 92: פלנגן מתקל את מוריסון, מוריסון שם ידיים על הצוואר של פלנגן. רק פלאנו עם צהוב.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן יונייטד, זה כאילו כל חוסר הקלאסה עובר למטה לרמת הנוער. ממש מלמדים אותם את זה מגיל צעיר.

11. Strawberry Fields Member

חבל על ההדחה מהרבה סיבות אבל יותר חשוב מכל תוצאה זה ההתקדמות של השחקנים לקבוצה הראשונה.

ב-92/3 כשמנ' יונייטד הפסידה ללידס בגמר גביע 4-1 שיחקו עבורה הנווילים, בקהאם, סקולס, באט, גילספי וסאבאג'.
    אמנם היום לא היה גמר אבל משחק שתמיד מרגיש כמו גמר עם יריבות עצומה. אני שוב אגיד שמתוך המחזור הזה יש הרבה עם פוטנציאל לקבוצה הראשונה: וויזדום, פלנגן, רובינסון *שפצוע, קודי, סוסו, סטרלינג ומורגן. לא כולם יצליחו לפרוץ את דרכם אבל יש להם את הכלים ולמען האמת גם את האפשרות מאחר והסגל שלנו הוא... לא משהו.

12. k_700 Member

http://s291.photobucket.com/albums/ll315/r...rent=WMCap3.mp4

Walkon
    לא יאומן יונייטד, זה כאילו כל חוסר הקלאסה עובר למטה לרמת הנוער. ממש מלמדים אותם את זה מגיל צעיר.

בנוער יש לא מעט שחקנים שהם ילידי האיזור או אפילו ילידי סלפורד עצמה.
    לפני שהם משחקים בשביל מנצ'סטר יונייטד הם קודם כל אוהדים של הקבוצה עוד מגיל קטנות.
    את השנאה לליברפול הם לומדים בבית ואני לא רואה בזה שום דבר גרוע.

זה בדיוק מה שגורם לי כל כך לאהוב את המשחקים בינינו. השינאה, האיבה, האדומים, האטרף, השגעון.
    אני מברך על כל אדום במשחק כזה. אגב, גם אצלכם ממש לא פראיירים, גם שם הילדים מבינים בדיוק מי האויב שעומד מולם.

אז בבקשה, את חוסר הקלאסה אל תתרגם איך שבא לך, יש לזה תרגום במילון.

13. StevieG Member

נאום יפה קיי-700, רק שהוא דיבר על כל סאגת הפנדל של פוגבה, שהוא לא ממש יליד האיזור.

קודי ממש מזכיר לי את ג'רארד במשחק שלו. מדהים. סטרלינג נפלא, סוסו, וויזדום, מורגן חלוץ גדול. לא יודע איך יונייטד גירדו היום ניצחון, אבל אין ספק איפה השחקנים היותר מוכשרים משחקים.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

מישהו יכול בבקשה להעלות תקציר של כל המשחק? אני אודה לו מאוד.

15. k_700 Member

היו עוד אדומים ואירועים במשחק חוץ מהרגע עם הפנדל. אני התכוונתי לאווירה הכללית שהייתה במשחק בין שתי הקבוצות. ואני חושב שזה נהדר לראות את זה עוד מהגילאים הצעירים יותר.

אגב, לא ברור לי כל כך למה פוגבה הגיב ככה אבל אין לי ספק שהוא יקבל על זה בראש.
    אין דבר כזה לא להסכים לבעוט שוב פנדל אתה לא בשכונה משחק על קטרגל 5-5 ומה שלא נראה לך אתה לא עושה.