ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם רכשו אותו מוויגאן, זאת הייתה התקדמות מקצועית בשבילו בלי קשר למי הוא אוהד.

הודג'סון הליצן עם פניני חוכמה חדשות על הזמן שלו בליברפול.

SiClancy Simon Clancy
    "I'm enjoying it more at WBA than at Anfield because no-one likes to be in a situation where the work you are doing is not appreciated."

SiClancy Simon Clancy
    Roy: "We lost 2 games when we were 7th or 8th which put us down to 12th. If you get pilloried for losing 2 games I suppose I was pilloried"

SiClancy Simon Clancy
    Roy: "I always knew we'd finish in the top 6, 7 or 8 once we got our players back. My misfortune was we also lost 2 games at the wrong time"

SiClancy Simon Clancy
    Roy: "My misfortune was to be at a club where the fans made it pretty clear early on they really wanted the manager they have got now."

SiClancy Simon Clancy
    Roy: "But that side of it I think I accepted pretty gracefully.. After all, I do have 37 years experience of being gentleman Roy".

הליצן באמת ובתמים חושב שהוא לא עשה עבודה כ"כ רעה פה. כנראה שכשאתה חוזר על שקר מספיק פעמים אתה באמת מתחיל להאמין בו.

גונב דעת גדול יותר מגרנט ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת. אעלק Once we got our players back... היה לו הכי הרבה מזל עם פציעות שאני זוכר בשנים האחרונות, ג'רארד וטורס היו כשירים כמעט כל הזמן, עם דלגליש אנחנו נסיים מקום 6 כמעט בלי ג'רארד ואגר והוא עם סגל בריא הוביל אותנו לעונה של מקום 12.

מצא את הרמה שלו בקרבות ההשרדות.

2. Ian Wright Member

אם הוא לא היה אנגלי אני לא רוצה לדעת מה התקשורת הייתה עושה לו. אני לא מבין איך הוא מצליח להשפיל את עצמו ראיון אחרי ראיון.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביינס שחקן התקפי טוב מאוד, בהגנה הוא פחות יציב.
    הייתי מעדיף את אנריקה של ניוקאסל.

4. Strawberry Fields Member

אני מאוד נהנה לעקוב אחרי סיימון קלנסי, הבנאדם שרוט ומצחיק. מי שעושה את זה בתדירות גבוהה מספיק יודע שבכל פעם שהוא מצטט ראיון הוא מוסיף ציוץ אחד שהוא המציא. לדעתי את האחרון הוא המציא.

לגבי ביינס, קראתי הודעה של מישהו שאמר שפגש אותו פעם כשעוד היה בוויגאן והם דיברו הרבה על איסטנבול בצורה שלא משאירה שום ספקות לגבי "הדת שלו". ניק בארמבי, ג'ימיי קראגר, גארי אבלט. זה לא בלתי אפשרי לאהוד את ליברפול/אברטון ולעבוד עבור היריבה.

5. Ian Wright Member

הוא לא רע הגנתית. הוא פשוט עולה יותר מדי לפעמים להתקפה ומשאיר חורים. אלה דברים שאפשר לעבוד עליהם עם הזמן. לא מדובר בשחקן בלי שכל(ראה ערך: מארסלו).

6. Strawberry Fields Member

7. Strawberry Fields Member

8. ArsenalFan Member

יש לי הרגשה מוזרה שאתם יכולים להתחיל לספור את ימיו של קומולי לאחור.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיון מוזר יש לך, הוא בעצם קיבל קידום, הרחיבו עוד יותר את האחריות שלו.

10. ArsenalFan Member

לא הבנתי איפה הקידום פה, מהי הרחבת האחריות ועל חשבון מי זה מגיע (לא מייצרים אחריות יש מאין, היא נלקחת ממישהו) - כל זאת כשממנים מנכ"ל חדש. בהתחשב ברקורד הבעייתי למדי של קומולי ובכל סלט הסמכויות הזה שאני אשמח להסבר לגביו, אני לא חושב שההרגשה המוזרה שלי היא כזו מופרכת.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה להגיד, בגלל שאף אחד לא יודע לפרטים מה בדיוק התפקיד שלו היה לפני הקידום הזה.

TonyBarretTimes Tony Barrett
    Comolli now has bigger remit, hence new job title.

כמו שאמרתי רק חיזקו את המעמד שלו בעצם, אני חושב שכל מני דברים שקשורים לקבוצה עצמה שהיו תחת האחריות של המנכ"ל (הרבה אוהדים התלוננו על זה, רצו "איש כדורגל" ולא איש עסקים שיטפל בדברים האלה) עברו אליו.

לכן כתשובה לשאלה לך ממי נלקחה האחריות, כמעט בטוח מהמנכ"ל וזה צעד נכון, אני מעדיף איש כמו קומולי שיטפל בדברים האלה ולא איש כמו פורסלאו שהנחית לנו פה את ג'ו קול עם חוזה של 90 אלף פאונד לשבוע רק כי זה ג'ו קול, החלטה שהבעלים החדשים וקומולי בחיים לא היו עושים. זה כנראה team administration שמצוין בידיעה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/11
  12. Strawberry Fields Member

כדי להבהיר, טום וורנר אמר על קומולי לאתר הרשמי:

This promotion will see him assume extra responsibilities including overseeing areas such as performance analysis, medical provision, and team administration.

13. Strawberry Fields Member

ב-RAWK יש דיון של העברות/ספקולציות. קפץ לשם Tommo86 שכבר הוכיח שיש לו מידע פנימי מספיק פעמים. הוא רשם...

We bid £15,000,000 for Young on 31st of Jan. We will be back in for him in the summer.

Just be patient Liverpool fans. Hard work will be taking place during the off season for many names, If I could tell you one thing id expect up to 7 players coming in.

Like I've said attraction to play for Liverpool is a very big attraction. DC has a 15 point plan its down as 15 bullet points and its basically where we are going and what our plan is under FSG.

Expect Baines to have talks with Moyes come the end of the season. and Adam was told by in Jan that he will be sold in the summer.

Hope to get 7 players in. Not sure on how many [out] but calls have happened for Konchesky and Ngog.

Spearing won't be sold, High in Kenny's plans.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/11
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כרגע מאוד מבסוט מהשמות שעולים לקיץ... הייתי בעד אדם כבר בינואר, ליאנג אף אחד לא יתנגד, וביינס ששמעתי שמקושר אלינו לאחרונה יכול להיות פנטסטי. שלושתם יכולים להפוך אותנו לקבוצה פשוט מפחידה התקפית.

15. Ori8 Member

לא הייתי אומר "מפחידה התקפית", בטח לא כשהחלוץ המרכזי שלנו הוא עדיין סימן שאלה ענק, אבל יאנג לבד יכול להוסיף לנו המון, הלוואי.

למרות האיכויות שלו, על אדם לדעתי צריך לוותר לטובת גרזן איכותי שיאפשר למיירלש ולג'רארד חופש פעולה אמיתי.

"Spearing won't be sold, High in Kenny's plans"
    לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין כבר היום שקני מחזיק ממנו מאוד, אבל 'חזק בתוכניות שלו' זה קצת מדאיג,
    אני מאוד מאוד מקווה שלא בונים עליו כשחקן הרכב לעונה הבאה...