ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Ori8 Member

מצחיק.

2. Mellow29 Kopite

אני פשוט לא מאמין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    הגעתי הביתה בדקה 85 ומיד הדלקתי טלוויזיה. עם חצי שחקן שלנו שעובר את החצי תיארתי שזה הולך להיות גארבג' טיים, אם כי אני חייב להודות ששמחתי לראות את רובינסון, פלאנגן, ספירינג ושלבי כולם על הדשא (כמובן שלא ידעתי על הפציעות).
    אני כ"כ גאה בשחקנים שלנו. גם בספירינג למרות הפאול האידיוטי, בלוקאס על זה שסחט פנדל וחצי בתוך דקה במאני טיים, בכל מי שהלך קדימה וניסה להשוות, וכמובן בדירק קאוט - שהראה שיש לו ביצים של אחד שגדל באנפילד.

לא מעניין אותי שהגשנו את האליפות ליונייטד על מגש, הוכחנו true merseyside spirit. אני כ"כ שמח.

מישהו ראה את שאר המשחק ויכול לרשום איך שיחקו כולם? ציונים, התרשמויות, בעיקר מהצעירים?

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוץ לשים ווינר.

אני במקומכם הייתי מסתובב עם חזה נפוח אחרי המשחק היום. לא הגיע לכם להיקלע לפיגור, וכל הקרקס בתוספת של תוספת הזמן רק עשה עימכם צדק. הילדים שלכם שיחקו היום כמו גברים אמיתיים. פלנגאן ורובינסון נראו כאילו המעמד בכלל לא מזיז להם. גם הפציעה הטראומטית של קראגר המנהיג לא פגעה בביטחון של הילדים האלה. משחק לחימה גדול של ג'יי ספירינג באמצע. כל הכבוד לילדים האלה וכל הכבוד לדלגליש שנותן להם את הקרדיט וקוצר פירות.

4. _Rushie Member

בהתחשב בנסיבות ובהרכב שאיתו סיימנו את המשחק אפשר להיות מרוצים.
    גם הבוגרים ובמיוחד הילדים שלנו כבר לא סחבו בתוספת הזמן, ספירינג נלחם ולא הפסיק לרוץ במשך כל המשחק ואני מאמין שבפנדל שהוא עשה הייתה גם קצת מן העייפות. למרות זאת דווקא היום בפעם הראשונה אני רואה ממנו דברים שגורמים לחשוב שאולי כן ייצא קשר אחורי לגיטימי ממנו. עשה היום עבודה נהדרת לצד לוקאס שבעיניי היה הMOTM ונתן משחק פנטסטי.
    עושה רושם שאנחנו הולכים לראות בקרוב את פלאנגן ורובינסון שוב, הראשון היה לא משהו היום, השני היה טוב.

למשחק הבא אני מצפה להרבה יותר מסוארז וקארול ומקווה ששם השחקנים ישחקו יותר קרוב אחד לשני ויפסיקו רק לחפש את קארול עם רקטות למעלה. החלמה מהירה לקרא.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מת על רובינסון וסומך עליו מאוד, לא חששתי כשהוא נכנס וידעתי למה.
    העונה גמורה אבל אנחנו מרוויחים שחקנים מהאקדמיה שמוכיחים שיש להם מקום בסגל בעונה הבאה, במקרה של קלי מקום בהרכב (והרבה לא מבינים באיזה שחקן מדובר, לטעמי הוא קונטנדר על שחקן ההגנה הכי טוב שלנו היום), וזה הפלוס הכי גדול שיוצא מהעונה השחורה הזאת, זה וסוארס. איזה דור גדל לנו שם, במיוחד בעמדות ההגנה (רוצה לראות כבר את וויזדום משחק קצת, אולי בפרי סיזן נראה אותו) אבל גם מהקישור ומעלה לא חסר כלום.

עוד משחק שהוצאנו בו נק' בשיניים בלי הרבה יכולת אבל עם הרבה לב, בינתיים אי אפשר לבקש יותר מזה, בעונה הבאה זה כבר לא יספיק ליותר ממקום 6.

וכמובן נחכה לחדשות על קרא... נראה מדאיג, מי יודע אם הוא עוד יחזור העונה, כנראה שלא, אבל המנוחה תעזור לו אם זה באמת המקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי יותר מחודש שלא ראיתי משחק שלם שלנו, אני לא לוקח מהמשחק הזה שום דבר חוץ מפלאנו ורובינסון. אשכרה שני גיבורים, פה ושם טעויות של חוסר נסיון אבל שניהם ובעיקר רובינסון במשחק מצוין. אני מתחיל לחשוב שלא צריך 2 מגנים שמאליים אלא רק אחד להרכב, ושבכלל לא ניאלץ להוציא כסף על מגן ימני... תענוג.

ג'יי ספירינג עם פאול מטופש אבל משחק לא רע בכלל, הבעיה היחידה היא שאי אפשר לפתוח גם איתו וגם עם לוקאס במרכז הקישור (בטח ובטח כשקויט באגף), פשוט אין יצירתיות ומיירלש לא מסוגל לשחק ככה כי כמו שאמרתי לא פעם - הוא שחקן משלים ולא שחקן מוביל. סוארז במשחק חלש יחסית ועדיין הכי מסוכן על המגרש מבחינתנו.

בהתאם לנסיבות, תיקו מצוין שלא באמת הגיע לנו מבחינת המשחק עצמו, אבל מי אני שאתלונן.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תותח קויט. ידעתי שיחזיר לי על המחמאות מהר מאוד. כמה קור רוח בפנדל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

8. Muurad Member

עוד משחק מצויין של לוקאס, עוד פעם נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה.. לאט לאט ממתג את עצמו כאחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה - ומי שרוצה להיות עיוור להעלים עין ולהתעלם מהיכולת שלו שימשיך לעשות את זה בכיף עם הבדיחות הישנות, זה ממש לא מופרך להגיד שלוקאס בין הholding midfield הטובים בליגה השנה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, העניין עם לוקאס הוא שהוא תמיד מופיע למשחקים האלה בשנתיים האחרונות, כל משחק גדול אני מוכן לשים את הבית שלי בהתערבות שהוא ייתן משחק מצוין, אבל הוא מתקשה הרבה יותר במשחקים שצריכים להיות נוחים יותר ובעיקר במשחקי חוץ. ווסט ברומיץ', בלקפול, ווסטהאם וכו', הפסדי חוץ שלנו תחת דלגליש שבהם לוקאס היה ממש passanger על המגרש.

שם המשחק זה יציבות, זה משהו שמאוד חסר לו ובגלל זה אי אפשר להגיד שהוא אחד הקשרים האחוריים המובילים בליגה, מה שכן הוא שחקן לגיטימי לגמרי שאוהדים אחרים עדיין מטפסים לו על הגב ולא בצדק.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה מגזים קצת, כן לוקאס השתפר המון אבל יש לא מעט קשרים אחוריים שהייתי לוקח על פניו בפרמיירליג, אם זה פלטצ'ר, אסיין, סונג, האדלסטון, טורה, דה יונג... ואפשר להמשיך עוד. לדעתי אנחנו צריכים קשר אחורי טוב ממנו אם אנחנו רוצים להתמודד על האליפות בעונה הבאה או בזו שאחריה.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שצריכים להפסיק לדבר על אליפות בעונה הבאה, את השינויים שצריכים לעשות בסגל כדי להגיע למצב של התמודדות על התואר אי אפשר לעשות בקיץ אחד וזה לא משנה כמה כסף יש לך (וזה לא שיש לנו איזה אייל נפט כבעלים), תסתכל על סיטי שלקח לה זמן לבנות קבוצה לאליפות למרות המשאבים העצומים שיש שם.

12. Muurad Member

אני לא אומר שהוא שחקן טוב מהם אם כמוהם שלא תבין אותי לא נכון - אבל היכולת שלו השנה היא של אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה לדעתי, לפחות במשחקים החשובים והרציניים נגד היריבות החזקות שבהם בעצם רואים ממה עשוי קשר אחורי.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שצריך להתחיל ולשאוף לשם כבר מהעונה הבאה, זה לא אומר שאני מצפה ליותר ממקום רביעי, אבל זאת צריכה להיות השאיפה עם דלגליש כמנג'ר ובעלים עם נכונות ובעיקר אמצעים לבנות קבוצה לאליפות.

14. oginath Member

קארגר כנראה בסדר, אומרים שבסוף המשחק הוא הלך לאוהדים ומחא כפיים.

15. Ori8 Member

ונגר אגב יצא מלוכלך כשלא רצה ללחוץ לדלגליש את היד, אבל קני החזיר בתנועות ידיים נהדרות, כמו שצריך.

ספירינג - שלבי - לוקאס.
    אחד מהם צריך ללכת בקיץ, אי אפשר להחזיק 3 שחקנים 'צעירים' על אותה משבצת, אני מאוד מאוד מקווה שנחזק את החלק הזה במגרש ולא בונים על הרוטציה בין החבר'ה האלה.
    מסכים עם תומר ב- 20000 אחוז, אי אפשר בשום פנים ואופן לשחק עם ספירינג/לוקאס - מיילש ביחד, בנוסף לקויט, זה מתכון לאסון מבחינת תצוגת כדורגל, איום ונורא.

שוב, לדעתי שאלת מיליון הדולר היא מה יהיה מעמדו של קויט בעונה הבאה, שאלת השאלות.
    אני במתח.