ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שנתחיל לראות את קויט יותר משתתף ברוטציות בניגוד לבאנקר בהרכב היום.
    שלבי בכלל לא דומה בסגנון המשחק ללוקאס או ספירינג, הוא יותר קשר 50\50 כמו מיירלש.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דיי בטוח שקויט לא יהיה באנקר בהרכב. יש יותר מדי דיבורים על קנייה של קיצוני ברמה בשביל שהם לא יהיו אמינים, אני חושב שנביא בסופו של דבר את יאנג, מה שידחוק את קויט לספסל - אבל מצד שני אין לי ספק שהוא גם ישחק במשחקים הגדולים ויספק גיבוי ראשון לשלושת העמדות בהתקפה. כמו שצריך.

לגבי ספירינג-שלבי-לוקאס, הם לא יושבים על אותה משבצת בכלל. כמו שאני רואה את זה, זה צריך להיות ספירינג-לוקאס קשרים אחוריים, שלבי-מיירלש קשרים מרכזיים, ג'רארד קשר התקפי (או שתחליף בין ג'רארד למיירלש).
    אבל עדיין, באופן כללי למרות השיפור שספירו מראה והסימפתיה אליו, הוא צריך לפנות את מקומו בסגל לקשר אחורי ברמה גבוהה שייכנס להרכב.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון עבודה לעשות בקישור, הייתי רוצה לראות את סוסו מתחיל להכנס לרוטציה כדי לתת את המימד היצירתי שחסר כרגע בלי ג'רארד, את שלבי צריך להשאיל וספירינג... לא יודע, תעלומה, תלוי כמה הצוות המקצועי מחזיק ממנו.

לגבי קויט הורסטיליות שלו זה מה שיעזור לו, הוא יכול לכסות 3 עמדות בהתקפה וגם לשחק כקשר צד ב4-4-2 ואז גם כשחקן רוטציה יצא שהוא מקבל מספר מכובד מאוד של משחקים, אבל כמו שאמרתי אני חושב שבעונה הבאה המעמד שלו ירד ובהרכב בריא לגמרי ובפורמה הוא יהיה על הספסל.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שצריך להשאיל את שלבי. אם הייתי צריך לבחור את הקישור האידיאלי לעונה הבאה מבחינתי, זה היה: קשר אחורי חדש-לוקאס-שלבי-ג'רארד-מיירלש-סוסו על 3 העמדות בקישור. לדעתי זה בהחלט מספיק טוב, בוודאי כשאני לוקח בחשבון שאם נביא שחקנים כמו שנראה כרגע אז תהיה לנו את האופציה לעבור ל4-4-2 בחלק מהמקרים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובו :aaa021:
    עוד כמה שנים יהיה לנו קו אחורי על טהרת הסקאוזרים, חותם על זה.

6. Bill Shankly Member

תודה לאל הכל בסדר עם קראגר. הייתי ממש בהלם כאשר ראיתי שהוא לא זז. פשוט לא האמנתי שזה קראגר.

דלגליש התראיין ואמר שהוא כמו חדש עכשיו. הוא ספג זעזוע מוח אך אין נזק והכל בסדר.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

Wake him up, tell him He's Pique.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תארו לכם שקלי היה היום על המגרש לצד פלאנאגן,רובינסון וקאררגר ברביעייה האחורית, איזה גדול זה היה. אולי בעתיד.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלי אדיר, רק שיישאר בריא, ואם זה אומר שפאביו ימשיך לזמן את קייל ווקר על פניו אחרי 2 פריצות נחמדות באגף, אז שימשיך מבחינתי, לא צריך לשתף אותו עם אף אחד.

היום הייתה עוד דוגמא לכמה עלוב ופאתטי המצב שלנו באגפים. כשקארול יצא זה הגיע למצב של 4-4-2 עם 2 קשרי באמצע בצדדים, שלבי ומיירלש. איזה חריש צריך לעשות בעמדות האלה, לסלק את יובאנוביץ', קול, מקסי ולהביא 3 קיצוניים חדשים, אבל זה באמת משהו שקשה להאמין שיקרה, אני אסתפק באחד מקול\מקסי נשארים ו2 קיצונים חדשים.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה סרט שקול נשאר במידה ודלגליש נשאר, הוא לגמרי לא סופר אותו.
    מקסי היה קבוע בהרכב כשהיה כשיר.
    בדיוק כשעברתי על הסגל היום ואמרתי למישהו איך הסגל צריך להראות שנה הבאה בעולם מושלם הגעתי למסקנה שצריך 3-4 קשרים תוקפים חדשים כמוך...לא יודע מה ייעשה בקיץ, יש הרבה שצריך להעשות זה מה שבטוח.

11. oginath Member

מה זאת אומרת כשהיה כשיר? הוא לא נפצע או משהו כזה.
    הפעם האחרונה שהוא שותף הייתה נגד המאנקס ומאז הוא רואה רק ספסל, מסיבות מקצועיות בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/11
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי אומר 3-4 קשרים תוקפים, יותר בכיוון של 2, אחד רציני להרכב ועוד אחד לרוטציה, כי בהנחה שנשחק 4-3-3 רוב הזמן, יש לך כבר את סוארז באנקר באגף שמאל וקויט מחליף לשני הצדדים, אז עוד שניים בנוסף אליהם זה מספיק ואם ניאלץ להשתמש בעוד אחד - מבחינתי שזה יהיה סטרלינג המוכשר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/11
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלת אוף טופיק לגמרי -
    קראתי קצת על אסון הילסבורו וראיתי שקני דלגליש לא התאושש מטראומת האסון ובחר לעזוב את המועדון למרות הצלחות בו. מהסתכלות מהירה בויקיפדיה אפשר לראות שהוא גם כמעט ולא אימן בעשור האחרון, יש קשר לאסון? ומה בדיוק היה הסיפור אחרי אסון הילסבורו שהוא עזב אתכם לבלקבורן?

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

דלגליש ביקר אישית כמעט בכל הלוויה שהייתה אז, בטווח כ"כ קצר להיות בכ"כ הרבה הלוויות, לנחם כ"כ הרבה משפחות ואחרי שהיית עד לאסון בעצמך, הוא היה צריך פסק זמן מכדורגל וזה מובן לגמרי. אני די בטוח שהוא אמר פעם שכבר שנה-שנתיים אחרי שהוא עזב הוא כבר היה מוכן לחזור אם יבקשו ממנו, במבט לאחור זאת הייתה טעות לא לפנות אליו שוב.

לאן הוא נעלם בעשור האחרון? תצטרך לשאול אותו בעצמך, הכל ספקולציות, לא חושב שהוא דיבר על זה, למרות שבאוטוביוגרפיה שלו הוא כותב שהוא דחה לא מעט הצעות לחזור לאמן.

15. Strawberry Fields Member

פלאנגן ורובינסון מתמודדים עם הקפיצה לקבוצה הראשונה בצורה טובה מאוד ובאופן לא מפתיע עבור מי שעוקב אחרי הנוער והמילואים.
    החלק האהוב עליי היה הפעם שרובו השיג את וולקוט ע"י מהירות כדי לתאקל אותו ליד דגל הקרן. בריליאנט.
    זה נהדר לראות כמה כישרונות יש לנו עם פוטנציאל להיות חלק מה-25 לשנים רבות.

סטרלינג נסע יחד עם הסגל ללונדון. זה טוב עבורו בגיל 16 ליצור חיבור עם הקבוצה ולאט לאט להרגיש יותר נוח במחיצתה. אני לא חושב שהכללה בסגל היא רחוקה עבורו.

http://paimages.s3.amazonaws.com/categories/sport/480x385/10555931.Xxx