ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי עכשיו עוררת את חמת הזעם של אוהדי יונייטד, cue תקיפה מכמה כיוונים שונים שתציף לנו את השרשור עכשיו.

2. _Rushie Member

יש על ווילסון הסכמה והאמת היא שהוא בכלל לא הרשים אותי העונה, ולא בגלל שהוא לא שיחק בעמדה שלו, הוא אכזב בדברים אלמנטריים ביותר שהיה צריך לעשות טוב יותר גם אם היה משחק חלוץ.
    בזמן הזה דני איאלה עושה יופי של חצי עונת השאלה בדרבי קאונטי וזה אחרי חצי שנה טובה נוספת בהאל. אני לא אגמור את ווילסון כי הוא צעיר מאוד וגם כל העונה של כמעט כל השחקנים הייתה די חרא, אבל הספרדי מוזמן לחזור מבחינתי ואולי אפילו לאתגר יותר מאשר רק את ווילסון על מקום בסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/11
  3. Strawberry Fields Member

על סמך מה החלטת את זה?

4. _Rushie Member

הוא שיחק באופן די רציף בהאל עד שהחזרנו אותו בגלל משבר פציעות בהגנה, עכשיו הוא משחק באופן רציף גם בדרבי וממה שאני קורא בפורומים האוהדים של הראמס די מחבבים אותו וכבר מתכננים עליו לעונה הבאה.
    אם ווילסון היה מרשים או לחילופין קלי היה נכנס לרוטציית הבלמים ומרשים אז הייתי מניח שזו סוף הקריירה של איאלה אצלנו, אבל זה לא קורה ואני חושב שלא יהיה לנו מה להפסיד מלתת לו צ'אנס אצלנו. לא היו לנו יותר מדי שחקנים בזמן האחרון שהצליחו להשיג השאלות בצ'מפיונשיפ ועוד להסתדר שם.

5. Strawberry Fields Member

יש לו בהאל ודרבי ביחד 25 הופעות מתוך 42 מחזורים בהן קבוצותיו ספגו 31 שערים.
    זה מאוד יפה שהוא מרשים את האוהדים בפורום של הקבוצות הנ"ל אבל לא זה מה שצריך לזכות אותו בהזדמנות נוספת.
    גם ג'ק הובס נבחר לשחקן העונה בעונתו הראשונה בצ'מפיונשיפ עם לסטר זה לא הופך אותו לראוי.
    איאלה לא הרשים אותי אף פעם - לא בנוער, לא במילואים, לא בקבוצה הראשונה ומהמעט שראיתי גם לא בהשאלות - ואין שום סיבה שיחזור.

ווילסון הוא "כלב טוב" במובן שחסרה לו הנשיכה אבל את זה עוד אפשר לשנות. יש לו איכות לשחק כבלם ועד שהוא לא יקבל הזדמנויות בעמדה הזאת אני לא אחרוץ את דינו.

אגב, שכחת את וויזדום שיש לו פוטנציאל גדול יותר משל איאלה ואני מאמין שהוא יקבל הזדמנות בטרום עונה.

6. _Rushie Member

יכול להיות שלוויזדום יש פוטנציאל יותר גדול ויכול להיות שאפשר לשנות לווילסון את עניין הנשיכה, יכול להיות גם שלא. בינתיים היחידי שעושה את התכלס הוא איאלה.
    בכל מקרה אני בטוח שקני מודע לכל מה שהולך עם המושאלים ושופט אותם בצורה הכי טובה שיש. זמנים יגידו.

7. Strawberry Fields Member

איזה תכלס בדיוק? להיות בלם סביר מינוס בקבוצות תחתית בצ'מפיונשיפ בגיל 20? לא להיות מוכר ע"י כל הנב' הצעירות של ספרד? זה תכלס בשבילך? אתה כנראה כ"כ התרגלת לבינוניות ששכחת כיצד רזומה מרשים נראה.

8. _Rushie Member

כל מה שאני אומר זה שעקב כך שאני מקווה לראות בקיץ שני בלמים עוזבים אותנו-קיריאקוס וסקרטל, אז נצטרך למלא את מקומם איכשהו ולפני שאנחנו הולכים וקונים אולי שווה לנו להציץ בחומר הקיים. תן לי להמשיך לחלום שלא נצטרך להוציא כסף על שני בלמים חדשים ונסתדר עם איאלה, מה כואב לך? אני הצקתי לך כשפינטזת על פול אנדרסון (שעשה אפילו פחות מאיאלה) או שחשבת שלדני גאת'רי יש איזשהו עתיד אצלנו?

9. Strawberry Fields Member

כל עוד אתה מודע לכך שזה בגדר חלום אז אין לי בעיה.

אנדרסון עשה פחות מאיאלה? על פי מה מדדת את זה? ובכלל מהם הפרמטרים שלפיהם משווים בין בלם לווינגר?
    אנדרסון, מאז שהוא בפורסט יש לה אחוזי הצלחה של כ-60% איתו בהרכב וכ-30% כשהוא בחוץ. הוא שחקן מפתח ומשפיע באופן חיובי על המיקום של הקבוצה בטבלה. זה רחוק ממה שאפשר לומר על איאלה מאחר והאל רק נסקה מאז שעזב אותה ודרבי המשיכה לדשדש בתחתית.
    גאת'רי הוא עדיין המושאל שהראה הכי הרבה "תכלס" בשנים האחרונות אצל סאות'המפטון ובולטון (שאז שיחקה באירופה) והקריאות לשתפו ברוטציה היו מוצדקות בהחלט, יותר מאשר במקרה של איאלה.

בכל מקרה, כבר ערכתי את הדיון הזה איתך ואני יודע שזה יוביל לשום מקום אז... חג שמח.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

אני צופה במשחק של ניוקאסל בבית מול החלאות, כדי לעקוב אחרי חוסה אנריקה ואחרי מחצית, יש לי רק מחמאות.
    שקט, טכני, לא מתרגש מאף אחד שבא מולו, איבד כדור אחד כל המחצית וזה היה אחרי שעבר שניים-שלושה שחקנים בפריצה דרך האמצע ולא הצליח לשחרר את הכדור. אני כל כך רוצה אותו אצלנו!

מקווה שלא ניחסתי בשבילו את המחצית השנייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

אז גם במחצית השנייה הוא היה שקט למרות שיונייטד לחצה יותר ויותר, שוב רק איבוד אחד וטכניקה נפלאה בהרמות. אנדי קארול חסר להם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנריקה מרשים כל העונה, הוא אחד המגנים השמאליים הטובים בליגה לטעמי ואני גם מעדיף אותו על ביינס (לא שזה היה ריאלי אי פעם), כי חסר לנו בעמדה הזאת כרגע שקט ויציבות הגנתית ופחות איזה הרפתקן שיצבור אסיסטים.

12. Strawberry Fields Member

פרק נוסף בעלילות ביווס ובאטהד ומתוכו פיסה קטנה...

מסתבר שנקבעה פגישה אחרי הגמר באתונה בין היקס, ג'ילט ובניטז באחד המלונות בכדי לדסכס על תוכניות העתיד אבל הם הבריזו לו בכוונה וטסו בחזרה לארה"ב. רפא לא רצה לחזור לשחקנים או צוות האימון ולדבר על מה שיכל היה להיות או לחזור בלי תשובות מהבעלים ולכן הסתובב ברחובות העיר. זה מה שהוליד את הראיון הזועם, התובעני והידוע.

http://www.mirrorfootball.co.uk/opinion/bl..._medium=twitter

אני יודע שהייתה לי הרבה ביקורת כלפי בניטז, חלק ניכר ממנה נשאר, אבל קשה שלא לתהות כיצד יכל להראות החצי השני של הקדנציה שלו עם בעלים ויו"ר אחרים.

----
    ליברפול פתחה בשיחות עם סטיב קלארק בנוגע לחוזה ל-3 שנים.

http://www.clickliverpool.com/sport/liverp...rid-circle.html?

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/11
  13. Cup of Tea Liverpool, UK

קראתי את כל הכתבה בנושא ביווס ובאטהד ואני פשוט לא האמנתי מה שאני קורא. תמיד הייתה את ההרגשה, ומהרגע שהם עזבו אנחנו מחכים לדעת את כל האמת, אבל אפילו כשמוכנים לזה - זה מזעזע. באמת קשה לי לקבל את זה, כאילו שעכשיו זה משנה משהו..

דבר אחד רק יש לי להגיד בשעה כזאת בלילה, טוב שזה מאחורינו. קשה, קשה להאמין.
    ----------------------------------

שמח לשמוע שמנסים להשאיר את קלארק. הוא וקני מובילים את המועדון בדרך נכונה, אני אשמח אם שניהם ישארו.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת שוקל להזמין את הספר הזה, אפשר לעשות pre order באמזון.
    כולנו ידענו באיזה חלאות מדובר אבל אני לא חושב שאף אחד הבין עד כמה הם עשו צחוק מכל המועדון הזה, ועם כל הביקורת שלי על בניטז מסתמן שלא ידענו עד כמה הם הקשו עליו לעשות את העבודה שלו.

15. oginath Member