ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Mellow29 Kopite

אלה הן חדשות די מעודדות. משתמע מכך שהוא לא ממש חושב על עזיבה עכשיו, למרות שמי יודע, גם טורס דיבר ככה פעם.
    ממש מזל שקני בא בזמן לפני שהודג'סון פירק לנו גם את מה שנשאר מהקבוצה (אגר, ריינה)...

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווילסון סיים כשחקן הצעיר של העונה בסקוטלנד ותפס מקום קבוע בהרכב של ריינג'רס, הוא היה רע נגד ווסטהאם אבל אני משוכנע שיש פוטנציאל בשחקן הזה. צריך לשחק איתו אך ורק כבלם ואין זמן יותר טוב מזה מאשר כרגע במקום לעלות עם בלם יווני בן 31 שאין לו שום עתיד במועדון.
    בקיץ נהיה חייבים להביא בלם, פשוט אין איך להשתחרר מזה, בתקווה שהבלם הזה יצוות עם קלי/קאררגר/אגר/ווילסון. קלי גם יהיה הגיבוי של ג'ונסון ולכן יקבל די הרבה דקות כשחקן רוטציה בכיר.

היקס? ג'ילט? מי אלה? גועל נפש, לא להזכיר לי את זה.

אם יש לדלגליש תמיכה רחבה -אמיתית- בקרב השחקנים, זה צריך להיות גם כן שיקול בהארכת החוזה שלו. אני לא יודע מה הבעלים עושים עכשיו בדיוק, יכול להיות שהם מחפשים אלטרנטיבות לפני שהם מתחייבים דווקא בפניו, מי יודע...אולי שואלים דעות של מי שהם מחשיבים כברי דעת. אני לא מצליח לחשוב על אלטרנטיבה טובה, פרט למוייס שהייתי רוצה אבל מדובר בתהליך מסובך מאוד, במצב שכזה אני בעד שימשיך.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

TonyBarretTimes Tony Barrett
    For those asking about Pepe Reina's future, it's starting to look more likely that he'll be staying rather than going......

מחר בטיימס תהיה גם כתבה מלאה על כך שריינה כנראה נשאר.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק מזכיר שראינו כתבות שגם טורס נשאר וזה בא לנו בבום לפרצוף ועוד הוא אומר שהוא כבר רצה לעזוב לפני. אם מנ יו תשים 20 מ' פאונד תהיה לו החלטה לקבל ואני ממש לא אוהב את הסיכויים שלנו. כרגע זה לבנות על זה שלא ירצו אותו יותר מאשר שהוא ירצה להישאר כי הוא כל כך מחובר לעיר/למועדון/לשחקנים.

5. Mellow29 Kopite

אולי אני סתם אופטימסט נאיבי שלא למד ממקרה טורס, אבל הפעם יש לי תחושה שהוא ישאר. טורס סבל שנה וחצי מהבעלים הישנים, ולא רצה לסבול עוד כדי לחכות ולראות מה יש לבעלים החדשים להציע. הייתה לו הזדמנות לברוח והוא ברח בזמן. ריינה לעומת זאת כבר רואה שעושים המון צעדים בדרך לעתיד הרבה יותר טוב - ההחתמות של קארול וסוארז, השילוב של צעירים, התוצאות שלנו מול הגדולות בחצי השני של העונה.
    אני גם חושב שאין ממש קבוצות בפרמייר-ליג שכ"כ מעוניינות בו. אני חושב שיונייטד יותר בקטע של דה-חאה או סטקלנבורך ואני לא חושב שהם יקחו לנו אותו מתחת לאף (ממש נאיבי, מצפה מהמאנקס להיות ג'נטלמנים), ארסנל כנראה תישאר עם שצ'סני שמראה באמת פוטנציאל גדול, וכל השאר לא ממש מחפשות שוער.
    הלוואי שישאר. לא חסר לנו בעיות בקיץ כדי שנצטרך גם לדאוג לעוד עמדה רגישה לעונה הבאה...

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראינו שום כתבות שטורס נשאר, לא יודע על מה אתה מדבר. להפך כבר בקיץ ידענו מעיתונאים כמו בארט שהוא לא עזב בעיקר כי המועדון לא הסכים לשחרר נכס כמוהו בזמן תהליך מכירה לבעלים חדשים.

נראה מחר את הכתבה המלאה, לא חושב שלשחקן כמו ריינה יהיה חסר לאן ללכת אם הוא ירצה.

7. A. Arshavin Member

זה לא שהוא ילך לקבוצה אחרת באנגליה חוץ מארסנל, יונייטד או צ'לסי.

8. Mellow29 Kopite

דיברתי בעיקר של סיטי וצ'לסי שהן האופציות היחידות האטרקטיביות באנגליה חוץ מארסנל ויונייטד (בגלל המשכורת בעיקר). גם בספרד אני לא חושב גם שיש לו לאן ללכת, בקיצור אני פשוט לא חושב שיש לו אופציות יותר טובות מאיתנו, למרות שאנחנו כבר מזמן לא משהו...

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/11
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Walkon
    תרשום בגוגל torres liverpool staying, תקבל מספיק כתבות שאמרו שיישאר.

אין לריינה לאן ללכת מעבר למנ יו, ריאל וברצלונה כבר יש שוער, ארסנל תרצה לבנות על הפולני, צ'לסי צ'ך, סיטי הארט. אולי מילאן או משהו.
    בסופו של דבר זה לא תלוי בנו, זה תלוי בעיקר במנ יונייטד. אני מאמין שזה שם או אצלנו.

10. oginath Member

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות שפאולסן חוזר בקיץ לדנמרק אחרי שנאמר לו שהוא חייב לשחק בקביעות אם הוא רוצה להשאר בנבחרת.

1 down
    9 to go

12. Strawberry Fields Member

קני על אקווילאני:

When people talk about next season, I'm surprised they don't give Alberto a mention. Everyone seems to have forgotten about him. I know he has done really well at Juventus this season. When the loan finishes at the end of the season, he reverts back to being a Liverpool player. Nothing is cast in stone and he could be coming back to play for Liverpool. He could be a valuable asset here next season. He's still our player.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...rget-about-aqua

שמח שהוא אמר את זה ואשמח לראות את אקווהמן חוזר. אופציה עדיפה בהרבה על אדם (שגם נחשב כ-"זר").

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם שני שחקנים שונים לגמרי לכן ההשוואה פה היא מאוד לא הוגנת... מה שכן, גם אני אשמח לראות את אקווה נשאר. עכשיו כשג'רארד בדעיכה ומיירלש - למרות תקופה מצוינת - הוא עדיין לא בדיוק הקשר ההתקפי שאנחנו מחפשים אלא יותר קשר מרכזי, אנחנו צריכים את היצירתיות של אקווה מאחורי השלישייה ההתקפית כעוד אופציה לרוטציה. השאלה היא אם הוא מוכן להיות מחליף ראשון למיירלש-ג'רארד, כי כשהם יהיו כשירים אני חושב שקני (והאמת שגם אני) יעדיף אותם בהרכב על פניו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אקווילאני לדעתי שחקן טוב יותר ממיירלאש.
    הוא יודע לנהל משחק, יש לו טווח מסירות מרשים והוא גם מסתנן לרחבה ביעילות כשצריך.
    מיירלאש הוא סוג של רמאי, יש לו בעיטה נהדרת והוא סקורר יחסית לקשר אבל צריך לזכור מה התפקיד שלו...קשר מרכזי, יכולת המסירה שלו מוגבלת מאוד, תשימו לב שאחוזי ההצלחה שלו במסירות שהן מעבר לobvious הוא נמוך מאוד, הוא אמנם תמיד משחק קדימה ואני אוהב את זה אבל הוא פשוט לא מסוגל לתת פס יצירתי, הוא שחקן צפוי למרות ההתקפיות שלו.
    אם מסביב למיירלאש היה לנו ים של יצירתיות זה משהו שהיה אפשר לסבול, כשהוא עוד אחד בהתקפה מאוד אפורה, זה בלתי נסבל וזה צריך להשתנות.

עוד נקודה ששכחתי, כשאקווילאני היה אצלנו היה לו קשה מאוד עם הקצב, הוא אוהב לקחת את הזמן עם הכדור וזה מה שהכי הפריע לו להציג את הכדורגל שהוא יודע, מיירלאש פחות חושב ולכן מסתדר עם המהירות של המשחק. צריך לראות האם אקווילאני מתאים בכלל לקבוצה, זה עדיין בגדר סימן שאלה.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה רמאי אני לא מבין, זה לא התפקיד שלו להיות יצירתי, הוא לא הקשר הזה ומעולם לא היה, הוא קשר 50\50 שצריך לשחק באמצע, זה שהחליטו אצלנו שהוא משחק מאחורי החלוצים (או גרוע יותר, באגף) זה בגלל שזאת לא קבוצה של ליברפול אלא אם כן יש כמה שחקנים שלא ישחקו בעמדה שלהם גם אם העולם יתהפך, צריך לשמור על המסורת פשוט, גם אקווילאני שיחק אצלנו בעמדה קדמית מדי, היום ביובנטוס הוא טוב במרכז הקישור ב4-4-2.

אני ממש לא חושב שאקווילאני שחקן טוב יותר בסה"כ, הוא מציע דברים שונים, את העבודה השחורה של מיירלש, ההסתננויות שלו לרחבה אקווה בחיים לא ייתן. מיירלש כמו שאמרת זה שחקן שצריך יצירתיות סביבו כי לבד הוא לא ייתן מספיק.

אגב גם אקווילאני ממש לא פגע בכל המסירות שלו שניסו להיות מתוחכמות, אם אתה מחפש שיפור על מיירלש באספקט הזה אז ממש לא תקבל אותו. הוא לא אלונסו.