ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. ArsenalFan Member

דווקא לדעתי השחקן שמחכה אצלכם לעשות את הפריצה הוא אנ'גוג. אני לא חושב שהוא חלש כמו המוניטין שיצא לו, הוא מסוגל להתקדם השנה ולהבקיע יותר.

2. Ori8 Member

אנגוג טוב ברחבת ה- 5.
    הדבר היחיד שיש לו לדעתי זה מיקום טוב, מעבר לזה, לראות אותו רץ עם הכדור זה חתיכת עסק מביך.
    על כל גול שהוא נותן הוא מחמיץ 5 בטוחים, אי אפשר לסמוך עליו בגרוש.
    להעמיד אותו בתור חלוץ חוד בודד זו התאבדות.
    פיזית הוא גם חלש מאוד, ובניגוד לבניון לדוגמא, אין לו מהירות, אין לו זריזות וטכני, הוא ממש לא.
    בקיצור, מעבר לכך שאני מאוד לא אוהב אותו ורק העמידה שלו מעצבנת אותי, אין לו יותר מדי מעלות.
    מאוד מביך שהוא המחליף הראשון לטורס איך שלא יהפכו את זה.
    אם חלוץ חדש יגיע אני אהיה מאוד שמח.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגוג לא חלש כמו המוניטין שיצא לו, ממש לא. הוא חלוץ לא רע יחסית לגילו, הוא פשוט לא החלוץ שייכנס לנעליים של טורס כחלוץ הבודד בחוד בחצי העונה שהוא יבלה פצוע. אידיאלית הייתי שולח אותו להשאלה באיזה קבוצת תחתית בפרמיירליג אבל אנחנו כ"כ קצרים מבחינה כמותית בעמדה הזאת (במיוחד אם אתה חושב על קאוט ויובאנוביץ' כשחקנים שהם לא חלוצים טבעיים או לא מסוגלים לשחק לבד בחוד), והרי כסף לחלוץ נוסף אין, שכרגע הודג'סון מן הסתם צריך אותו בקבוצה.

4. פול סקולס Member

מעניין מה יהיה מעמדם של לוקאס ואנגוג תחת הודג'סון, כי עד כמה שאני מבין הם היו סוג של "שחקנים של בניטס", כלומר, הסבירות שמאמן אחר היה מביא אותם ומאמין בהם היא לא כ"כ גבוהה.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגוג לא היה 'שחקן של בניטז' כמו לוקאס. הסיבה שהוא שיחק כ"כ הרבה היה הקבעון המחשבתי המדהים של בניטז שלא הסכים להזיז שחקנים אחרים לעמדה הזאת כשטורס היה פצוע, בעיקר קאוט שהוא חלוץ במקור, רק כדי לא לערוך שום שינוי בתפקוד ובמערך כנראה כי אתה מבין, בניטז הוא מאמן שלא יודע לעשות שינוי. "תכנית ב'" לא קיים בלקסיקון שלו.

זה לגבי אנגוג, לגבי לוקאס, אף אחד לא באמת יודע מה קרה שם ולמה לוקאס זכה למעמד של אלוהים מבחינת בניטז. לדעתי, בהתחשב בעובדה ששחקנים כמו קאוט ומסצ'ראנו קיבלו אצלו מעמד דומה (ובמקרה שלהם הרבה יותר בצדק) וגם הם שייכים למועדון הזה של "השחקנים של בניטז", זה די קל להגיע למסקנה שבניטז פשוט מת על שחקנים אפורים שעובדים קשה. חבל רק שבניגוד לקאוט ומסצ'ראנו, לוקאס תורם מעט מאוד על המגרש. את בניטז זה לא ממש עניין.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לאוואנס היו שחקנים שהוא הרכיב לא משנה מה ואף אחד לא הבין למה (באב,תומאס), גם להוייה היו כאלה (ריסה,הסקי), לבניטז היו וגם להודג'סון יהיו.
    תתקדמו הלאה בבקשה. מספיק להתעסק בו.

אנגוג שחקן בינוני מאוד, בימים אחרים הוא לא היה מגיע לסגל שלנו, בימים שאנחנו מתקשים מאוד להרכיב תקציב נורמלי לרכישות הוא חלק מהסגל.
    אולי יצא לו שם של אפס והוא לא אפס, אולי, אבל הוא פשוט בינוני.
    לדעתי עניין של זמן עד שנביא חלוץ, כנראה קראוץ' שיותר מדי מקורות טוענים שהמחיר איתו כבר סוכם ומה שמעכב את השלמת העסקה זה דווקא התנאים האישיים שלא הולכים חלק כמו שחשבו שיילכו.

7. THE STRETFORD END Member

גרארד על ג'ו קול:

"Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.

"He used to shock us in training by doing footy tricks with a golf ball that most players can't even do with a football.

"I really fancy Joe for the [player of the year] award this season.

אני מאוד מחזיק מג'ו קול אבל אני חושב שגרארד הלך כמה צעדים רחוק מדי...

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציטוטים האלה מלפני המונדיאל, אפרופו בדיון של טוטנהאם שכתבתי שיש שם כתבה שאולי היא מאתמול אבל הציטוטים שלה גם יכולים להיות מלפני חודשיים, זאת דוגמא טובה.
    בטוויטר מישהו השווה בין הנתונים של ג'ו קול לאלה של מסי כדי להביך את ג'ררארד עוד טיפה.
    Since 2007/08 (League only) - Joe Cole v Messi = Apps:73-94, Goals:11-67, Assists:14-33, Key Passes:94-179

אגב, כתבתי איפשהוא שברד ג'ונס משחק אצל בורו בגביע הליגה, בסוף הוא לא היה בסגל.

מרטין קלי כבש בבכורה באנדר 21.

9. הקופ בישראל Member

יש הסכם סופי.

פאולסן עובר לליברפול תמורת 5.7 מיליון יורו (4.5 מיליון פאונד) + 1 מיליון יורו בונוסים עתידיים.

יום רביעי הוא יגיע לבדיקות הרפואיות במלווד ויחתום על החוזה.

EXCLUSIVE TMW - Juventus-Liverpool, reached agreement to Poulsen
    10.08.2010 20.34 di Redazione TMW
    Source: Gianluca Di Marzio

Juventus have reached an agreement with Liverpool for Christian Poulsen (30). The Danish player goes to Liverpool for 5.7 million euros plus a million euros in bonuses. There are only a few details for the official announcement. The midfielder will make tomorrow a medical.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

10. Bill Shankly Member

4.5 מ' ליש"ט מחיר בסדר. העוד מיליון יורו זה זניח מבחינתי.

עכשיו נותר לראות אם הוא ייכנס להרכב או שהוא בא להיות שחקן גיבוי.

יש לי הרגשה שהוא ייכנס להרכב במקום לוקאס.

11. Don Joan Roman Member

אוי לא פאולסן, עד מתי הוא יידבק לקבוצות שאני אוהב? השחקן היחידי של ליברפול שכל משחק שאני אראה של הקבוצה אני אגיד לעצמי בלב שהלוואי והוא ישבור רגל, אם יש מישהו יותר חלש מלוקאס הרי שזה פאולסן.

12. Strawberry Fields Member

יופי של נגיחה.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח שג'רארד הגזים אם הוא התכוון למה שאני חושב שהוא התכוון. אני סבור שהוא מדבר על השליטה בכדור והטכניקה, לא בכלליות על קול מול מסי בכל האספקטים של המשחק. אם הוא באמת התכוון לזה אז סיכוי לא רע שהוא צודק, לג'ו קול יש טכניקה נדירה ברמה העולמית וגם למסי, בכלל לא בטוח שלארגנטינאי יש יותר שליטה בכדור.

מה שכן כמובן שמסי פשוט שחקן טוב יותר ואם ההשוואה של סטיבי הייתה ביניהם מכל הבחינות ולא רק טכניקה אז זה קצת מגוחך.

בנוגע לפאולסן,
    אני רוצה להאמין שהוא בסופו של דבר בא לגיבוי בין אם מסצ' עוזב ובין אם הוא נשאר, אם זה באמת לגיבוי אני יוצא מרוצה (שחקן עם נסיון כמוהו לגיבוי במחיר כזה זה בכלל לא רע), אם להרכב יש פה המון סימני שאלה לגבי היכולת שלו להשתלב כבר ב11 הראשונים.

14. Don Joan Roman Member

אין לו יכולת להיות גם ב11 של האימונים, סתם שחקן מיותר, אני אף פעם לא הבנתי מה מוצאים בו חוץ מלכסח הוא לא יודע לעשות כלום, בטח לא להניע כדור.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שלא נתקלתי בכזה אנטי לרכש לא חינמי בחיים שלי, אולי תתנו לו כמה משחקי חסד קודם? הורידו כבר את הציפיות ממנו כל כך נמוך שנדמה שהוא כבר לא יכול להיכשל...
    שחקן קבוע בנבחרת דנמרק, עבר בקבוצות גדולות כמו שאלקה,סביליה,יובנטוס, לא ראיתי ממנו מספיק כדי לקבוע דעה אבל בטוח שהוא לא גרוע כמו שהרבה אנשים אומרים.

קשה לי מאוד להאמין שפאולסן הוא המחליף של מאסצ'ראנו, אני חושב שמדובר בעיבוי הסגל כי כרגע הודג'סון עוד חושב על להרכיב את הארגנטיני נגד ארסנל. הוא עדיין שחקן שלנו עד שאינטר תגיש הצעה מקובלת.
    המחיר לא נמוך על שחקן שאומרים שיובה מתה להיפטר ממנו ואם נוסיף לזה את המחיר שמסתמן שנשים על בראד ג'ונס אנחנו מקבלים פה סכום שאפשר לעשות ממנו הרבה יותר עושה רושם. נקווה שהודג'סון יודע מה הוא עושה.