ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. riquelme1 Member

אתה פשוט הזוי. להגיד שמקסי האכיל אותך מרור, כאילו מדובר בשחקן שנמצא במועדון 5 שנים שהציג יכולת רעה, אין לך מושג מיזה מקסי, ואין לאף אוהד ליברפול כאן מושג מיזה מקסי שכולם קטלו את השחקן הנפלא הזה כאן כל כך הרבה.

מקסי לא שחקן מבריק, אבל הוא שחקן נהדר, הוא יעיל בצורה יוצאת דופן, הוא הכובש מספר שתיים של ליברפול העונה, הוא שחקן שנותן את הנשמה ומביא קבלות, להגיד שהוא לא לרמה הזאת זה דמגוגיה בשקל שלא שווה התייחסות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת התייחסת, אז אם כבר עשית את זה, יכולת להימנע מהמילים האחרונות.
    אנחנו יודעים טוב מאוד מי זה מקסי, אנחנו רואים אותו כבר שנה וחצי בכל אחד מהמשחקים שלו, שחקן בינוני להחריד שנמצא כרגע בתקופה הכי טובה שלו מזה כמה שנים. הוא יהיה בסגל גם בעונה הבאה, סביר מאוד להניח, אבל תהיה בטוח שיהיה פיחות משמעותי במעמדו.

3. הקפיטליסט משער 2 Member

האנטי שאוהדים של ליברפול פה פיתחו כלפי מקסי זה משהו שלא היה ראיתי בשום מקום אחר. הם שוכחים שיש עניין של התאקלמות בארץ חדשה ובליגה שונה. ואפשר לחשוב באיזה מחיר הביאו אותו - משהו בסביבות מיליון יורו.
    הכי מצחיק שהם מדברים כאילו בשנים האחרונות הקבוצה שלהם לא הפסיקה לאיים על האליפות וכל שחקני הסגל היו כאלה ששייכים לטופ העולמי.

מקסי מעבר לשיאו - אבל הוא עדיין אחד הריבאונדרים הטובים בעולם ואחד שיודע תמיד איפה להתמקם.הייתי נותן לו בשקט מקום בסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/11
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה, אז שיילך לשחק כדורסל.
    תעשו לנו טובה ואל תספרו לנו סיפורים כאילו מדובר בשחקן שאתם מכירים טוב מאיתנו.
    אני לא זוכר אותך כותב פה הודעות בדיון שלנו ולמרות זאת נראה שיש לך דעות מאוד נחרצות על האוהדים שלנו. אף אחד פה לא חי בסרט של אליפות ושחקני סגל בטופ העולמי, מקסי שחקן בינוני ואם היית טורח לצפות בו בכמות המשחקים שאנחנו ראינו ממנו, אז היית מבין את זה בעצמך.
    אני לא בא אליו בטענות, הוא נותן את המקסימום ובמחיר הנמוך בו רכשנו אותו הוא נותן תפוקה סבירה. הוא פשוט סימפטום של המצב הרע שהמועדון שלנו נכנס אליו מהרגע שהיקס וג'ילט שמו עליו את הידיים שלהם. רכש כמוהו וכמו קיריאקוס,קונצ'סקי,אנגוג...בחיים לא היה נעשה בתקופה נורמלית. הם נעשו בגלל מגבלות תקציביות חמורות שאילצו אותנו לחפש פתרונות בזק במחירי רצפה.

5. הקפיטליסט משער 2 Member

דווקא היו לי איזה 2 או 3 הודעות בעניין מקסי פה אבל הזיכרון הצולע שלך זה לא האישיו פה. אנשים פה כינו אותו "נכה" יותר מפעם אחת, אם זה לא אנטי אני לא יודע מה כן. וראיתי אותו ברוב המשחקים שלו בליברפול. אם לא קראת טוב כבר ציינתי שהוא מעבר לשיאו אבל עד כמה שאני יודע הסגל של הקבוצה לא משופע בשחקנים בינוניים שכובשים 10 שערים בעונה ("תפוקה סבירה" אתה קורא לשחקן שעשוי להביא אותך בסיטואציה מסוימת וקלושה לליגת האלופות).
    שורה תחתונה - שווה מקום בסגל.

6. Strawberry Fields Member

מקסי יהיה בן 31 בעונה הבאה ומעולם לא נחשב או יחשב כפתרון לטווח הארוך. אם מישהי תזרוק לעברנו כמה מיליונים הוא שווה מקום בסגל... של קבוצה אחרת.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון היחיד שיכול להיות לליברפול כתוצאה מהפורמה האדירה של מקסי לאחרונה זה שיהיו עליו קופצים בקיץ, והיא תוכל למכור אותו למרבה במחיר. אם בזכות הפיניש של העונה שהוא נותן הוא ירוויח מקום בסגל שלכם גם לעונה הבאה כל אוהדי היריבות שלכם יחככו את ידיהם בהנאה. כל עונה שבה הווינגרים שלכם הם קאוט ומקסי זו עוד עונה מחוץ לצמרת הגבוהה. חד וחלק.

אתם חייבים לנקות את שרידי הבינוניות שנותרו מימי בניטז והודג'סון. עשיתם צעדים בכיוון הנכון בינואר ואתם צריכים להמשיך עם זה בקיץ.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

riquelme1, הקפיטליסט משער 2

נחמד שקפצתם לביקור בדיון שלנו שעד שהגעתם לפה היה ברמה מאוד גבוהה, ואז אחד מתחיל לדבר עליי כדמגוג והזוי והשני על זכרון צולע של משתמש אחר פה... תשמרו את הדיבור הזה למקום אחר, לא מתאים לדיון של ליברפול ובטח שלא לאייסוקר באופן כללי. אם אתם רוצים להתדיין פה על ליברפול תעשו את זה כמו בני אדם ואז אתם יותר ממוזמנים, ככה בטח שלא.

9. StevieG Member

אמרתי את זה פעם ואני אומר את זה שוב - אני באמת חושב שלמקסי יש מקום בסגל בעונה הבאה. אני באמת חושב שהוא יכול לתרום עוד. הוא שחקן טוב, מניע כדור מצויין, הוא משתלב בצורה נהדרת בפאס אנד מוב של דאלגליש. אני מאוד אוהב את מקסי, למרות שהוא לא אנגלי והוא כבר ותיק.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין ובחיים לא אבין את הטיעון המטומטם הזה. זה מזכיר לי שאנשים אמרו לנו שמרטין אוניל יהיה ענק אצלנו ומה איכפת לנו שהכדורגל שלו מחריד, כי גם ככה לא שיחקנו כדורגל גדול תחת בניטז.

למה אתה כ"כ בטוח שלא ייעשו שינויים בקיץ? בגלל שהסגל חרא כרגע אז הוא יישאר חרא לעולם ולעד ואז למקסי יש מקום בסגל החרא הזה?

פשוט טיעון מגוחך ברמות שקשה להסביר. רוצים לשדרג את הסגל, חלק מזה זה להעיף שחקנים כמו מקסי, אז מה שאתה אומר זה "הסגל גם ככה בינוני אז יש לו מקום"? רוצים לצאת מהבינוניות.
    אנחנו רואים כל דקה ודקה שהוא משחק בשנה וחצי האחרונות אז אל תתיימר לדעת יותר טוב מאתנו איזה שחקן הוא ומה הרמה שלו. אתה מקסימום יודע איזה שחקן הוא היה פעם, וזה בכלל לא רלוונטי מאחר שהוא הרבה מעבר לשיא.

11. Ori8 Member

אני חושב שהוא כן הוכיח שיש לו מקום בסגל המורחב לעונה הבאה, וסביר להניח שגם דלגליש חושב ככה.
    צריך לזכור שאנחנו לא תחת ידיו של שייח מנסור, ואם המהפכה שצריכה לבוא בקיץ יכולה להתקצר בשחקן או מקסימום שניים, אז למה לא?

אין ספק שהפחד פה הוא כרגע מהאימפקט של סיום העונה, אבוי לנו אם דלגליש וקומלי פתאום רואים בקויט ובמקסי שחקנים לגיטימים להרכב של שנה הבאה.
    תכלס אין לי ספק שלא בונים על מקסי ככזה.
    על קויט אני לא יודע, הוא לא יירד לספסל כל כך מהר, הצוות מהקצועי מאוהב בו, אין לדעת מה יהיה,
    נקווה שנצליח לשים את היד על ווינגר ימני קלאסי, ובעיקר מהיר, שיהיה באנקר.

שאלה מעניינת נוספת היא מה יהיה בגזרה של ג'ונסון & קלי שהראשון השתפר פלאים מאז שקני הגיע, ואין שום סיבה למכור אותו, בטח כשקלי מראה אי כשירות לאורך כל כך הרבה זמן.

יהיה קיץ מעניין מאוד, זה בטוח.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי,
    אני לא יודע מה איתך - אני מעדיף שנביא שחקן צעיר מבחוץ או נקדם שחקן מהמילואים או הנוער במקום שנבזבז את המקום בסגל על מקסי, שחקן סביר בן 31. סתם חבל. כמו שאני רואה את זה בעונה הבאה, אם ניקח בחשבון שמארבו רוב הסיכויים סגור אצלנו ונביא ככל הנראה עוד קיצוני ברמה יותר גבוהה, המקום שלו בסגל פשוט מיותר והוא יקבל מעט מאוד דקות שכבר עדיף שניתן לשחקן שיכול להפוך למשהו באמת גדול בעתיד.
    בנוגע להולנדי המעופף... באמת קשה לדעת מה יהיה, שחקן יעיל ברמות אבל כמו שאמרנו בעבר כשחקן באנקר בהרכב הוא מכביד עלינו בלא מעט משחקים.

בנוגע לג'ונו וקלי, השיפור של הראשון באמת ניכר בעיקר בצד ההגנתי, ולדעתי זה יוביל למהלך המיוחל (לפחות מבחינתי) של העברת קלי לעמדת הבלם. תחשוב על רביעייה הגנתית של אנריקה-אגר-קלי-ג'ונסון... חלום!

13. StevieG Member

יש לנו בעיות טובות, לשם שינוי.

אין שום דבר רע בתחרות ובסגל שמשופע בשחקנים טובים. זה יכול לעזור לנו עם כמות המסגרות שנשתתף בהן בעונה הבאה.

דירק קאוט ענק. הוא היה פשוט יוצא מן הכלל אתמול. השילוב שלו עם סוארז הוא פשוט פנטסטי. הם פירקו בקלות את ההגנה של פולהאם אתמול עם דאבל פסים ותנועה ללא כדור. מעבר לעבודה הקשה שלו, הוא גם שחקן מאוד חכם ומנהיג בחלק ההתקפי. ההשפעה שלו היא פשוט אדירה. תחשבו קצת לפני שאתם זורקים אותו לספסל, כי גם הוא עשה שיפור ביכולות שלו מאז שדאלגליש הגיע. שחקן עם כושר גופני גבוה כמו שלו יהיה ערך מוסף לשיטת המשחק של קני.

מתי דאלגליש יחתום על החוזה החדש?

14. Ori8 Member

אמרת "אורי, אני לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף..." וכתבת את מה שכתבתי מעליך.
    גם אני מעדיף שחקן צעיר חדש או אחד שיעלה מהנוער/מילואים, אבל שוב, אנחנו לא מנ' סיטי, ואם המהפכה יכולה להתקצר בשחקן אחד או שניים, מה טוב.

בכל אופן, הרביעייה ההגנתית שרשמת היא אכן חלום, רק שאגר מבחינת כשירות עומד באותה שורה עם קיואל, ההרגשה שלי היא שהוא בכלל לא יישאר למרות שאני מקווה שאני טועה, אבל לבנות עליו כשחקן הרכב זה לא מציאותי.
    כנ"ל קלי שיש לו בעיית פציעות רצינית, איך אפשר לבנות עליהם?

דלגליש לדעתך יוריד את קאראגר לספסל? לדעתי לא, גם אם תיהיה לו אופציה טובה יותר, אבל הלוואי.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לחשוב, קויט לא יכול להיות באנקר. כמו שטומי אמר יש לכם זכרון קצר מאוד. זה שעכשיו הוא נכנס לפורמה לא משנה את השחקן שהוא, וזה שחקן שבהרבה משחקים מתקשה מאוד לתרום משהו ואפילו מזיק (בחייך, הנגיעה הראשונה שלו בכדור היא כמו מכונת פינבול). אם נשחק 4-3-3 אז ברור לגמרי שצריך שחקן אחר במקומו בהרכב, כמו יאנג, וב4-4-2 הוא ממש לא יעיל.