ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

Liverpool FC want to sign Werder Bremen's Marko Marin and offer about €10m, according to "Bild". Marin reportedly confirmed the interest.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל אחד שהוא לא ברמה של מסי\רונאלדו הוא "דרג ב'".
    ג'רארד שחקן וורלד קלאס לכל דבר ולדעתי בעונה הבאה הוא סוף סוף יראה את זה שוב פעם.

לגבי בניון, בישראל מעריכים יתר על המידה את התרומה שלו אצלנו, והוא ממש לא גאון, או בעל בית.
    אפשר וצריך להביא שחקן בסגנון שלו אבל צעיר יותר, מוכשר יותר, מבטיח יותר. כמו הבחור שצוין בהודעה מעליי.

3. Haimazulay06 Member

מעניין האם בקיץ אשלי יאנג יגיע לליברפול?

האמת שחשבתי גם על ג'רמיין דפו מטוטנהאם שרוצה למכור אותו בקית וזאת ההזדמנות לקפוץ על המציאה!

4. Ian Wright Member

קני דלגליש בטוויטר:
    האמת שממש מגניב שלמנג'ר הקבוצה שלך יש טוויטר :aaa8:

5. ARSI Member

וזה עוד יותר מגניב כשהוא בן 60 פלוס

6. Mellow29 Kopite

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יכול להיות רכישה מצויינת, אם כי אני לא בטוח שהוא מתאים לכדורגל האנגלי.
    בברמן השנה הוא היה רחוק מלמצות את הפוטנצייאל שלו, אבל בשביל להסביר לכם כמה אני מרזיק ממנו אני יספר לכם שהוא לדעתי מאד דומה לאחד...הולנדי.....העונה לשם מארק אוברמארס.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

בהחלט יכול לחזק אותנו מאוד.
    כן מתאים לאנגליה, לא מתאים לאנגליה.. בהתחלה גם חשבו שלוקה מודריץ' רזה מדי לשחק במרכז המגרש.
    ועוד במחיר כזה, 10 מיליון יורו. הייתי גונב אותו לפני שהם היו מספיקים להגיד "ג'ק רובינסון".

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דרכים לדעת האם שחקן ישתלב באנגליה או לא, לפני שהוא מגיע לאנגליה ראסמית. אני מצפה מהסקאוטרים והצוות המקצועי לבחון את הדברים במקצועיות ולקחת את ההחלטה. כמובן שאף אחד לא יכול להבטיח הצלחה מראש, אבל זה לא תלוש מהמציאות לבחון האם שחקן יתאים לליגה או לא.

10. johnnie walker Member

אי אפשר לדעת דברים כאלה, לוקאס הגיע לליברפול כשחקן השנה בברזיל וצפו לו עתיד מזהיר ומה יצא ממנו כולם יודעים, ורון הגיע מאיטליה כאחד הקשרים הטובים באירופה ונכשל טוטאלית באנגליה ויש עוד מלא דוגמאות, זה ששחקן מצליח במדינה אחת לא נותן לך שום כלים להעריך איך הוא ישתלב במדינה אחרת.

מארין שחקן טוב שנמצא בכושר הכי גרוע בקריירה שלו ומאוד קשה להעריך איך הוא ישתלב באנגליה,
    הוא מזכיר במבנה גוף את בניון שעליו אמרו שאין סיכוי שישתלב באנגלי בגלל החסרון הפיסי שלו,
    איך בניון השתלב כולנו יודעים, אם מארין יצליח בליברפול זה נראה רק אם הוא ישחק שם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/11
  11. Muurad Member

עוד פעם עם עניין הלוקאס? מה שיצא ממנו זה שהוא בין הholding midfielders הטובים בליגה באנגליה השנה באופן יציב, מספיק עם הסיסמאות חברה ותראו אותו אשכרה משחק השנה.. מבין שזה מקובל לרדת עליו ופעם זה גם היה נכון לעשות את זה, אבל עכשיו זה נהיה מגוחך.

וכן אפשר להעריך אם שחקן ישתלב אבל ברור שזה הכל במידה מסויימת ולא יכול להיות משהו של 100% בגלל הפן המנטלי והאישיות של בנאדם של איך הוא יסתגל לאוכל, לחיים, לגעגועים הביתה עם החברים לקבוצה וכו'.

אבל אם מדברים מבחינת יכולת וסגנון משחק נטו - בהחלט אפשר להעריך אם שחקן X מתאים לליגה Y במידה מסויימת ודיי מדוייקת - כי לכל ליגה יש סממנים ודברים ששחקן צריך שיהיה לו בשביל להצליח במקום הספציפי ההוא.

בשבילי הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו כשזה מגיע לליגה האנגלית הוא מוסר עבודה על המגרש וכושר גופני גבוה.. ברור שלהיות דקיק משפיע, אבל זה דבר שכל עוד מוסר העבודה שלך גבוה הוא ישתפר ויהיה פחות פקטור במהלך השהות באנגליה, וגם עם הניסיון על המגרש אפשר יותר להסתגל ולדעת למה לצפות.

12. johnnie walker Member

כן עוד פעם לוקאס.

זה שעכשיו הוא הגיע לרמת שחקן סביר בפרמייר ליג זה מאוד מאוד רחוק מהציפיות שתלו בו כהביאו אותו,
    הוא לא היה ולא יהיה בין הטובים באנגליה בתפקיד שלו גם עוד 20 שנה.

13. Muurad Member

אז תן לי עוד 5 holding defensive midfielders ששיחקו טוב ממנו השנה.

14. johnnie walker Member

ומה זה יתן בדיוק? אני אגיד שהם יותר טובים ואתה שהם פחות טובים ואין לזה סוף,
    תמשיך להחזיק בדעה שלך ואני בשלי, הדיון הזה כבר מזמן מיצה את עצמו גם ככה.

15. Mellow29 Kopite

מניין לך מה היו הציפיות של הצוות המקצועי שהביא אותו בזמנו? ואיך אתה יודע אם הוא עומד בציפיות הללו?
    אני מהמר שלא ראית יותר מחמישה משחקים מלאים שלו השנה, ועם זאת זה לא מפריע לך לבלבל בשכל.
    הוא לא יהיה בין הטובים בתפקיד שלו באנגליה בעוד 20 שנה - הוא בין הטובים בתפקיד שלו באנגליה כבר עכשיו.

יש מספיק עגלות אחרות בליברפול שבאו עם לא פחות ציפיות מאשר להיטפל אל אחד מהשחקנים הכי יציבים אצלנו העונה.