ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא בונה היום אצטדיון בלי למכור את השם, מה לעשות.
    ארסנל מקבלת 100 מ' מאמירייטס אם אני זוכר נכון, פרוס על תקופה ארוכה, לא יודע כמה כל שנה.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההסכם שלנו עם אמירייטס זה משהו מעפן של הנהלה מעידן האבן ולא צריך לקחת את זה ברצינות. מדובר לדעתי ב-100 מליון לאיזה 10 שנים אם אני זוכר נכון, ליברפול יכולה להשיג כל כך הרבה יותר כסף מזה על אנפילד.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 - Jamie Carragher has scored as many Premier League goals for Tottenham as he has for Liverpool (3). Generous.

:aaarofl:

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבור מנ יו לדעתי יש לו איזה 5-6. כולל צמד במשחק אחד בו הפסדנו 3-2.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דווקא לא, נדמה לי שמלבד אותו משחק אגדי הוא לא הבקיע לטובתנו.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המממ...כן. בלבל אותי לגמרי הנתון שראיתי די מזמן, זה היה לגבי מי השחקנים שכבשו הכי הרבה נגדנו בפרמייר ליג. קאררגר היה בצמרת שם, אבל מדובר על כל היריבות נגדנו, לא רק מנ יו כמובן.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, יש פה גם חיובי - אנשים שהיו זקוקים לזה קיבלו קריאת השכמה חשובה. סגל טוב יותר משל טוטנהאם אעלק.

8. Mellow29 Kopite

בסדר, היום ראינו את הסגל הכי חזק של טוטנהאם, אנחנו בלי חצי קישור (סטיבי ומיירלש) ואי אפשר להגיד שהמשחק היה חד צדדי. הוא היה כ"כ משעמם, חטפנו גול מקרי לחלוטין שאחריו התחלנו לשחק, ואז הווארד ווב החליט לקבור אותנו סופית. אתה ראית פערי רמות בין שתי הקבוצות?

לא נורא, חבל שהפסדנו, אבל התקוות הן להצלחה בעונה הבאה ולא העונה. נקווה לסיים בכבוד בווילה פארק.

9. Ori8 Member

בושה וחרפה המפלה הזאת במאני טיים,
    דלגליש לא הכין את הקבוצה, אעלק יבואו בשיא המוטיבציה כי הוא חתם, גם הם כמו רוב אוהדי ליברפול פה כנראה, חשבו שזה גמור ונדרוס גם אותם.
    הפסדנו לקבוצה הרבה, הרבה יותר טובה ומוכשרת מאיתנו.

אני אומר, 50 מיליון פלוס קארול לוויגאן תמורת אנז'וגביה

יאאלה לים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/11
  10. Mellow29 Kopite

לפטר את קני! לזרוק את קארול! להעניש את סוארז! להוריד את פלאנאגן לעונה במילואים! בושה וחרפה! בזיון!

(תדמיינו את זה עם הרבה סימני קריאה. משום מה באייסוקר מצנזרים את זה...)

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא גמור עד שזה גמור. צריך לנצח בוילה ולבנות על זה שברמינגהאם לא תפסיד בוויט הארט ליין.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו, ראיתי מולנו קבוצה עם הגנה וקישור טוב יותר בהרבה. וואלק יופי פציעות, כאילו שלהם אין פציעות, אז אצלנו לא היו ג'רארד ומיירלש ואצלהם לא היה בייל וVDV נפצע באמצע המשחק. יש להם סגל כ"כ יותר עמוק ומוכשר משלנו, אבל זה לא מפריע לכם לברבר על כמה הסגל שלנו טוב יותר משלהם.

לא הולך להתווכח פה יותר מדי... עמוק עמוק מי שהיה צריך לחטוף את הכאפה חטף אותה, הגיע הזמן להתאים ציפיות.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך לדיון קארול, יש לו המון נסיבות מקלות, הוא עדיין לא כשיר ב100%, הוא לא אשם ששילמו עליו 35 מ' פאונד וכו'. אני לא אומר שהוא שחקן בינוני, הוא שחקן טוב. אני פשוט מסתכל על כדורגל ככזה שמצריך שחקני התקפה זריזים וטכניים למעלה, הסטטיות הזאת שלו פשוט מפריעה לי. אז כן, זה ישתפר כשיהיה לנו משחק אגפים נורמלי אין לי ספק, אבל מחלוץ ששילמת עליו מחיר כזה אתה מצפה שייתן לך תוצרת כמעט ללא קשר לתרומה מהקישור. כמו שעשה טורס, כמו שעושה סוארז. הרכישה הזאת הייתה נמהרת ולצערי אני לא חושב שהיא אי פעם תהיה הגיונית.

14. Ori8 Member

מסכים עם בר לגבי הציפיות, ועם גיל לגבי קארול.
    הגיע הזמן אחת ולתמיד שהאוהדים הישראלים של ליברפול יצאו מהסרט העצום שהם חיים בו ויבינו את המצב כמו שהוא.

הקבוצה פשוט לא הגיעה למשחק.
    והעניין הוא שאצלנו, לאורך כל השנים, אפשר לראות אחרי 3 דק' אם נביא נקודות או לא.
    היום ראו מהשניה הראשונה שזה לא הולך.

שיחשבו בקיץ טוב טוב מה לעשות עם קארול, כי לבנות עליו כחלוץ 9 שיוביל אותנו לאן שהו זו טעות שתוכיח את עצמה בקרוב מאוד לדעתי.
    סגנון המשחק שקני רוצה להנחיל לא יעבוד איתו, וגיל הסביר את זה הכי טוב שאפשר, למרות שאני לא חושב שיש איזה שהו קשר לפציעה שלו, גם אם הוא היה כשיר זה היה נראה אותו דבר, כמו שטורס לא מתאים בשיטת המשחק לצ'לסי הנוכחית, כך קארול לא מתאים לשיטת המשחק של ליברפול הנוכחית.

מופתע מאוד, ומאוד לא מופתע.

15. Mellow29 Kopite

אף אחד לא אומר לך שהסגל שלנו טוב יותר משלהם, אבל השד לא כזה נורא. בסה"כ הפסדנו לטוטנהאם, אז מה? ניצחנו את צ'לסי, סיטי ויונייטד עם אותו סגל, אז מה קרה?
    עם כל הכבוד לבייל ו-VDV, לנו אין את הלוקסוס לשים את פינאר ודפו כמחליפים אליהם, אנחנו מאלתרים עם ספירינג פה ושלבי שם וברור שזה לא זה.
    נכון שיש להם סגל עמוק יותר, אבל מה זה מוכיח בדיוק?

הציפיות הן לבנות את הסגל כך, שהזבל יימכר ויבואו 4-6 שחקנים ברמה שתאפשר לנו להאבק על אליפות. אף אחד לא אומר שהסגל הנוכחי צריך לזכות באליפות, אבל הבנייה של הסגל צריכה להיות תוך כדי כוונה לזכות בתארים ולא להיבנות.

אורי, אתה מדבר על סרטים? אתה זה ששלחת בערך כל שחקן אפשרי של ליברפול בתקופה זו או אחרת לרשימת ההעברות, וגם את דלגליש. חאלס להיות כזה היסטרי. הפסדנו לקבוצה טובה, מה פאקינג קרה?