ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ברור. הוא מתחרה עם הולוואי כנראה על מי לא מצליח לסתום את הפה בתקשורת. לבנאדם יש אובססיה חריפה לדיבורים בתקשורת על העברות. איפה הוא ואיפה דלגליש שלהוציא ממנו משהו על מה שקורה בתוך המועדון זה כמו לנסות להוציא מים מסלע, שילמד קצת, לא הכל צריך להוציא החוצה.

2. Haimazulay06 Member

למה מוחקים לי את התגובה?

אני באמת חושב שדייגו מתאים לליברפול,מה כבר אמרתי שמוחקים לי את התגובה?

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברורה לי ההבטחה הזאת למיירלאש, השכר מוכפל לא משנה מה? איזה מן דבר זה? עוד מנפלאות פרסלו. אם ההבטחה לא בכתב מבחינתי היא לא שווה שום דבר.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

there was an informal agreement to review his terms if his first season in English football proved successful.

השכר שלו זה 30 אלף לשבוע, אחד הנמוכים בקבוצה. אם הובטח לו שדרוג בשכר במקרה של עונה טובה שלו אז מה ההתנגדות הגדולה פה?

5. oginath Member

LFC team v Villa: Pepe Flanagan Carra Skrtel Aurelio Spearing Lucas Shelvey Meireles Kuyt Suarez. No Johnson Maxi or Carroll.

לא יודע כמה זה אמין אבל סיימון קלנסי עשה לזה ריטוויט.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השלושה מחוץ לסגל כי הם פצועים/מקבלים מנוחה, הייתי מאוד רוצה לראות את סוסו, סטרלינג ופאצ'קו מקבלים מקום בספסל ועולים במקרה שהמשחק גמור או שנצטרך שינוי יצירתי. זה לא שיהיו לנו יותר מדי אופציות מעניינות על הספסל אם מקסי וקארול בחוץ, נישאר רק עם קול, יובאנוביץ' ואנ'גוג, ואני לוקח בכל יום את השלושה שציינתי מקודם על פני האחרונים שככל הנראה בדרך החוצה...

7. oginath Member

פאצ?קו לא השתתף באימונים האחרונים וכבר נסע לחופשה בספרד.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה סיקספול סיזן בדיוק? איך קובעים אם היא הייתה כזאת או לא?
    למה הוא חתם על 30 מלכתחילה אם הוא חושב שהוא שווה יותר מזה? לא הייתי מתפרע עם השדרוג, קראתי שאנחנו אמורים להכפיל את שכרו, זה מגוחך.
    בכלל, במהפיכה המושלמת שאומרת שאנחנו רוכשים 2 קשרים מרכזיים, מבחינתי הגיבוי להם זה שלבי ולוקאס, ולא מיירלאש. לא רואה סיבה להענות לדרישותיו.

מקווה מאוד שקארול לא נפצע, שוב. זה כבר מדאיג מאוד קצב הפציעות שלו.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שיש לך איזה אנטי בלתי מוסבר למיירלש אבל מבחינה אישית הייתה לו עונה די מוצלחת, הוא היה אחד מהשחקנים היותר טובים שלנו העונה למרות שזה לא אומר הרבה.

להכפיל את שכרו זה מגוחך? אתה מדבר כאילו הוא על איזה שכר עתק, 30 אלף בשבוע זה גרושים בסטנדרטים של היום לשחקן ברמתו, המשכורת שלו היא אחת הקטנות בקבוצה, גם אם תכפיל לו סביר להניח ששחקנים כמו לוקאס וסקרטל עדיין יקבלו יותר. הוא לא ימות מ30 אלף לשבוע אבל פייר זה פייר.

"בכלל, במהפיכה המושלמת שאומרת שאנחנו רוכשים 2 קשרים מרכזיים, מבחינתי הגיבוי להם זה שלבי ולוקאס, ולא מיירלאש." - מה זה אומר? שאתה מציע למכור אותו עכשיו? לקחת את זה עוד רמה ככה שאפילו לסגל אתה לא רוצה אותו? הוא בא לטייל בישראל ונכנס בך עם האוטו מאחור וברח בלי לתת פרטי ביטוח או משהו במקרה? כי זה מתחיל להיות מוזר.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו הצמיד לו אקדח לרכה כשהוא חתם על החוזה? חתם על 30, אם רוצה לשפר שיבקש ונראה מה אפשר לעשות, מי אמר שחייבים להכפיל? רק כי פרסלו הבטיח?

יש פקק אצלנו במרכז השדה, אני נהנה לשמור בסגל שחקנים כמו ספירינג ושלבי שמראים פוטנציאל ונחישות על פני מיירלאש שאני יודע שמה שקיבלתי זה מה שאקבל גם בהמשך. במידה ורכשנו 2 קשרים מרכזיים (תסריט שהוא יותר בגדר פנטזיה מאשר מציאות) אז כן, לא הייתי זורק אף אחד מהם, הייתי משאיר את ג'ררארד שיוסט לשם כשצריך ואת לוקאס,שלבי וספירינג. מיירלאש לא יהיה מרוצה ממעמד כזה נמוך ממילא.
    אני לא הולך לפתוח מחדש את הדיון על מיירלאש, לדעתי מדובר בשחקן בינוני, באוסף הריקבון שיש לנו בחלק הקדמי הוא אולי בלט במשחקים מסויימים, בסופו של דבר מדובר בשחקן בינוני וזהו. שום יכולת למסירות חותכות הגנה, למסירות ארוכות טווח, לחילוצי כדור, לא הגנתי ולא יצירתי, פרווה. בעיטה טובה זה מה שיש לו.

11. Strawberry Fields Member

וויזדום מתאמן עם הקבוצה הראשונה לקראת אסטון וילה.

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/114450829ap045_liverpool_fc.Xxx

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל,
    תגיד מה שתגיד על מיירלש אבל אני לא יכול להישאר אדיש למשפט כמו "אני יודע שמה שקיבלתי זה מה שאקבל גם בהמשך". מאיפה הבטחון הזה? כמה פעמים ראינו שחקן, לא משנה באיזה גיל או תקופה בקריירה, מקפיץ את הרמה שלו בהרבה אחרי העונה הראשונה בפרמיירליג? זה יפה מאוד שהוא בכלל התאקלם בצורה כל כך טובה ומהירה, אני לא אומר שהוא בהכרח יראה שיפור משמעותי אך זאת אופציה ריאלית לחלוטין.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

צפיתי במשחק האליפות של ליל בפאריס מול סן ז'רמן, עדן הזארד ומאמדו סאקו אלו שני כשרונות שכמה שלא תשלם עליהם, הם יחזירו לך ביכולת ובווינריות (אצל סאקו גם במנהיגות) כמו שמעטים יוכלו לעשות למענך. ושניהם עוד ילדים. זה חלום יהיה לראות אותם שנה הבאה אצלנו, חלום יקר אבל לא כזה הזוי, קומולי כבר דיבר עם הסוכן של סאקו וזה ידוע שאנחנו מעוניינים בעדן הזארד, כלום לא סגור אבל אוי כמה שאני מקווה.

רק שישאר כסף למגן שמאלי, קשר אחורי ושחקן כנף נוסף.

14. oranfu Member

אני מסכים עם גיל בקשר למיירלש.הוא שחקן נחמד,לא הרבה מעבר לזה.אבל הוא לא שחקן צעיר שיכול עוד להתפתח.מבחינתי הוא לא מספיק טוב בשביל לפתוח בהרכב.הבעיה היא שהוא גם לא ממש שחקן שאם אתה מעלה אותו אותו מהספסל הוא שחקן שיכול ממש לייצר שינוי במשחק.
    אם יש לו טענות לגבי המשכורות שלו,והוא חתם על חוזה בסה"כ לפני שנה,אז אני אעדיף שנמכור אותו.

15. StevieG Member

מיירלש נתן עונה טובה. הוא מאוד דינמי בקישור ונותן לנו הרבה מאוד בהנעת כדור. אם הוא מרוויח 30,000 לשבוע כפי שנטען כאן, ברור שצריך לשדרג לו את השכר. מגיע לו לקבל שכר גבוה יותר מ30,000 פאונד לשבוע(לא שזה נמוך, כן? אבל עם כל המיסים שיש בבריטניה...).