ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Ori8 Member

דווקא מאוד אהבתי את ההחלטה לכבד את קול במקום בהרכב במשחק האחרון שלו בליברפול,
    הוא לא שחקן נוער שלא עשה כלום בקריירה, מגיע לו הכבוד הזה אחרי שבילה 90 אחוז מהעונה על הספסל ומחוץ לסגל.

כל הכבוד לקני.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  2. Mellow29 Kopite

דווקא פה אתה לא מעביר עליו ביקורת? באמת שבדקות הראשונות קול ירד לתיקולים וקפץ והתרוצץ, מאז הדקה ה-20 נראה לי שהוא כבר התעייף ואפשר להחליף אותו. לא שאני מבין בכלל מי יכול להחליף אותו, שלבי כבר במגרש...
    שחקן נוער או לא, אני מעדיף שחקני נוער כמו שלבי וקלי ופלאנו שתרמו לנו הרבה מאשר אחד כמו קול שהתרומה שלו הסתכמה באיזה שער נצחון בדקה ה-90 בתחילת העונה וזהו בערך.

בסה"כ משחק די חלש, שלטנו בהתחלה אבל אח"כ נעלמנו. הנעלם הכי גדול זה סוארז, שבמשחקים הראשונים פשוט כל נגיעה שלו הייתה magic touch, עכשיו בכלל לא רואים ממנו פעולות חיוביות בכלל. קשה לי לראות אותנו מנצחים פה.

אגב, שידור משולב בלי אף פריצה לספרס-בירמינגהאם. האם הם למדו לקח משבוע שעבר או שפשוט כשזה לא קשור לאברם אז אפשר לעבור רק לגולים במגרש השני ולא חייבים להעביר גם לכדורים חופשיים?

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עגלה קול, איזה עגלה. פשוט לא להאמין.

4. Ori8 Member

סבבה, אז אתה מעדיף שחקני נוער, ואני חושב שנכון ויפה לתת לקול לפתוח בהרכב במשחק האחרון שלו בקבוצה אחרי שהוא כמעט ולא שיחק במשך עונה שלמה, והחיבור שלו עם הקבוצה לא הצליח, סוג של מחוות פרידה, אני חושב שזה יפה ומכובד, הוא לא ריירה או קירגיאקוס, מגיע לו לדעתי.

5. Mellow29 Kopite

ותודה לספורט2 שחסכו ממני את השליש האחרון של המשחק, שלפי מה שהבנתי לא היה שונה בהרבה מקודמיו.
    ובכן, תמה העונה, וטוב שכך, סיבות להיות אופטימיים עם הנהלה חדשה ומנג'ר-מלך. נתראה בפרי סיזן...

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמרה העונה בצורה הולמת, לא הגיע לנו לסיים את העונה הזאת בטון טוב, חודשיים-שלוש מצוינים עם קני לא מכסים את הבעיות ואת איך שנראנו כל העונה. זאת עונה שצריכה להחרט בראש כעוד עונה רעה מאוד, אני חושב שהתוצאה מאוד מחמיאה לוילה, אבל צריך לדעת לסיים מצבים וכשסוארז ומירלש מחטיאים פעמיים-שלוש כל אחד כמו טירונים אז לא מגיע לנו לצאת עם משהו מהמשחק הזה.

זה חסר משמעות גם ככה. מה שמשנה זה שנגמרה העונה הזאת סוף סוף, ומסתכלים קדימה, לעונה בלי אירופה, שזה יהיה מוזר מאוד למועדון הזה אבל אם זה יעזור לנו בליגה אז מה טוב.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר לי מאוד שנשחק פעם בשבוע...ייקח זמן לעכל דבר כזה. זה לא קרה מאז עונת פול אינס הידועה לשמצה. מקווה שהצוות המקצועי יסיק את המסקנות בקיץ, אולי זה הפלוס היחיד בסיום החלש הזה, שאנשים יבינו עוד יותר טוב כמה שחסרה לנו איכות ועומק בקבוצה.

8. Bill Shankly Member

זה רק אני או שקארול באמת היה חסר קצת היום? אני מרגיש שהדברים היו יכולים להיות טיפה אחרת
    אם הוא היה על המגרש.

בכל אופן הגענו למספיק הזדמנויות לנצח, מירליש (בעיקר) וסוארז עם החמצות נוראיות. אסטון וילה
    בשבילי לא הייתה משהו בכלל. מצב אחד גול אחד. אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו.

במבט על החצי כוס מלאה: העונה של "רכבת הרים" נגמרה. העתיד הוא ורוד תחת קני דלגליש וFSG.
    מפה אפשר רק לעלות למעלה, אני בטוח שנסיים בטופ 4 בעונה הבאה. אליפות זה קצת יותר מדי לבקש.

אה, אפשר לשמוח על הירידה של בירמינגהאם (אף פעם לא סבלתי אותם). על בלקפול קצת עצוב לי.
    די אהבתי אותם.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא שמח ברמינגהאם ירדה כי זה אומר שוויגאן נשארה, מלבד זה שאני לא אוהב את זה שמדובר בעיירה של רוגבי שלא מצליחה למלא איצ' כמעט אף פעם, היא מספקת למנ יו 6 נק' מדי עונה כחלק מהיותה ב greater manchester. הייתי מעדיף לא לראות אותם יותר.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

Oh christ...

טוב, נו, התבדחת. אני מקווה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי קצת את סוארז ויופי, אני רואה שהוא ראה טוב מאוד לאן הוא הגיע. היו לא מעט משחקים באייאקס (במיוחד בחצי העונה הנוכחית) שבהם הכדורים הלכו לו לכל מקום חוץ מהרשת, החמצות מדהימות והדריבלים המפורסמים נתקעו. לא נורא יש גם ימים כאלה.

אבל בניגוד למשחקים באייאקס הוא לא היה כפה את עצמו וחירב את המשחק. הוא השאיר לאחרים. כשסוארז לא היה למגיע למשחק באייאקס זה היה גמור. רק מההבנה שהוא מתעצבן שלא כל כדור הולך אליו בהתקפה. היום לפחות, ממה שראיתי, הוא הבין שזה לא נורא.

מקווה שזה יהיה ככה בשניים שלושה משחקים שהוא לא יהיה טוב בעונה הבאה. לא יהיו הרי יותר מזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. בכל זאת, למעט הארגנטינאי והפורטוגזי, סיכמנו שהוא השחקן התקפה הכי טוב ומגוון שיש היום.

סוארז אווו...סוארז אוו...

12. Cup of Tea Liverpool, UK

עונת 2010/2011 הסתיימה!

עכשיו הזמן לסכם ולהגיד, שהייתה לנו עונה מזעזעת. נוראית. טראגית.
    אבל אנחנו ליברפול, אנחנו רגילים להיות עם הגב אל הקיר עוד ממשחקי הצ'מפיונס. אנחנו נקום גם מזה.
    זה הזמן להגיד תודה גם לקני דלגליש הג'נטלמן שלקח את המועדון מידיו המצורעות של רוי הודג'סון שבתחילת העונה איכשהו נראה כמינוי סביר (טוב נו, היקס וג'ילט).
    תודה לחברת Fenway Sports Group שרכשה את המועדון ברגעים קשים ומבקשת לעזור למועדון לחזור למסלול אליו הוא שייך.
    שוב תודה לקני, שהביא איתו את סטיב קלארק ויחד הם הנחילו מחדש את סגנון ה-Pass and move הידוע של ליברפול עוד משנות ה-80, על אף השחקנים המוגבלים שברשותם.
    תודה לחלק מהשחקנים, וגם לשחקנים הצעירים ששולבו, שבסוף העונה נתנו לנו כמה רגעי נחת והרהורים לגבי החומר הקיים באקדמיה. לטעמי, יש למה לצפות בהמשך.

אני יודע שגם בשנה הבאה, אם נסיים בטופ 4, קני עדיין יעבוד פי 4 יותר קשה כדי שנסיים ראשונים. הבעלים הודיעו רשמית שיש תמיכה כלכלית במועדון (אף אחד לא יודע באמת כמה). אני מאמין שיש כסף לשלושה שחקנים איכותיים בסכומים שנעים בין 18-20 מיליון פאונד, לפני מכירות של שחקנים נוספים, ויש כמה (לא מעט האמת) שאסור להם להישאר במועדון. אפשר לבנות סגל עמוק מספיק לליגה ולגביעים, ואם נצטרך להוסיף עוד שחקן איכותי או שניים אז יש את ינואר. יש מקום לשאוב תקווה אבל הכל יהיה תלוי בהתנהלות של המועדון בשוק ההעברות בקיץ. בפעם הראשונה זה נראה כאילו אפשר באמת להביא את המטרות שרוצים, את העדיפות הראשונה.

יאללה למים! :aaa021:

13. oginath Member

עכשיו כשנגמרה העונה, נוכל להחתים שחקנים ממועדונים באנגליה מה-1 ביוני, ומשאר אירופה מה-1 ביולי.

ז"א ששחקנים כמו יאנג, אדם, קייהיל, ג'ונס, מקארת'י, אנריקה אנחנו יכולים להחתים כבר בחודש הקרוב.

----------------------------------

סטיבי ביציע החוץ היום
    http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/4_4dd93a6aa3d15826757610.Xxx

14. Mellow29 Kopite

בסדר, לסכם אפשר עם הרבה מועדונים בלי קשר לחתימה רשמית. אני מקווה שלא נחכה ל-1 ביולי כדי להתחיל לדבר עם שחקנים משאר היבשת.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...and-glen-update
    ממקסי וג'ונסון אני מודאג פחות, אבל אני מקווה שבפגרה יסדרו לקארול את הברך. זה כבר מתחיל להדאיג, הוא רכש יקר מדי מכדי להיות פצוע נונסטופ כמו אורליו, אגר או קיואל...

15. Strawberry Fields Member