ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. StevieG Member

שהמועדון מה?

2. Don Joan Roman Member

נקווה שיימכר ושניפטר סוף סוף מהאמריקאים האלה שהרסו לי כבר את הלב עם ההתעקשות ההזויה שלהם להחזיק בליברפול למרות שאין להם ליש"ט אחד על הנשמה, עוד כמה שנים איתם ואני לא רוצה לחשוב לאן היינו מתדרדרים.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרסלו התראיין לרדיו עכשיו, הוא אמר שאין עדיין הוכחה לגב כלכלי אצל הרוכשים הפוטנציאלים, אין סיכוי שהמועדון יעבור לידי RBS (כלומר המועדון יעבור בעלות לפני אוקטובר) ושכרגע ההנהלה וברקלייס עדיין עוברים על מספר הצעות שהתקבלו לרכישת המועדון.
    זה הולך לקחת זמן אבל לפחות הם לא ממהרים למכור, מקטין את הסיכוי שניפול שוב לידיים של אנשים שלא מסוגלים להחזיק את המועדון.

6. שלו Guest

למחוק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/10
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הרשמי:

ריינה
    אגר סקרטל קראגר ג'ונסון
    מסצ'ראנו ג'רארד
    יובאנוביץ' קול קויט
    אנ'גוג

ספסל: קבאליירי, קלי, אורליו, לוקאס, מקסי, באבל, טורס.

ההרכב צפוי וקצת מרגיז (אני פשוט שונא לראות את אגר בשמאל, פחד אלוהים מה שיקרה בכדורי הגובה עם צ'מאח מול סקרטל וקראגר) אבל הספסל מאוד מפתיע, גם פאולסן וגם אקווילאני אפילו לא בספסל... מוזר מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/10
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שחשבנו. חבל שאגר מגן שמאלי קצת לא נוח לי עם זה גם כי הוא לא מתאים לתפקיד וגם כי הוא חסר במרכז. אקווילאני ואינסואה לא ב-18.
    פאולסן לא בסגל כי הוא הגיע מאוחר מדי, כבר דיברו על זה שלשום.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור איזו פתיחה מטורפת, אני חושב שירדו לי משהו כמו 10 שנים מהחיים מהמשחק הזה. מה לא קרה פה ואיכשהו הכל נגדנו. אני מנסה להסדיר נשימה וזה פשוט לא עובד.

קירק, יש לך דיבור עם אלוהים במקרה אחרי הדיון על ריינה? כי נראה כאילו הוא סידר את הטעות הזאת במיוחד בשבילך.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז אחרי 2 ליטר מים ונסיונות רבים להירגע אני אנסה להתייחס למשחק מבחינה מקצועית. ב45 הדקות הראשונות נראנו נורא. הדבר שהכי בלט זה חוסר התנועה ללא כדור, פשוט כלום ושום דבר, סטיבי בהגנה ירד לגליצ'ים, הקריב ונתן מעצמו אבל בהתקפה היו לא מעט התקפות שבהן הוא עמד כמו קונוס וחיכה לכדור במקום לעשות תנועה לשטח פתוח יותר. קויט היה מנקודות האור היום אבל גם לא מספיק תנועה, יובאנוביץ' ואנ'גוג דווקא כיסו המון שטחים אבל זה לא מספיק. במחצית השנייה אחרי ההרחקה אני לא חושב שאפשר להתייחס ליכולת שלנו, אני תמיד טוען שכשמגיעים למצב כזה פשוט קשה לשחק כדורגל נורמלי, אז נכון שגם לפני כן לא שיחקנו יותר מדי טוב, ועדיין אני חושב שזה מאוד משפיע.

ריינה - לא רוצה לתת ציון אבל כוס אמק, מצאת לעצמך זמן לעשות טעות אחרי 2 עונות נקיות ועל סף שלמות. היו לו שתי שטויות, גם במצב המסוכן עם ההרמה מצד שמאל שואן פרסי נגח כמעט מהחוץ הוא משום מה רץ החוצה במקום לחזור לשער כשהוא רואה את ואן פרסי, וגם כמובן הגול האומלל. יחד עם זאת הצלה מעולה מהבעיטה של רוזיצקי. מרגיז.
    ג'ונסון 6 - בסה"כ הוא היה טוב, ארשאבין ממש לא בלט תחת השמירה שלו והוא תרם המון בהתקפה.
    קראגר 7 - אפור אבל המשחקים האלה תפורים עליו, מקריב ונלחם יותר מכל אחד אחר (היום מסצ'ראנו למען האמת הצליח להאפיל עליו) ונתן משחק טוב מאוד.
    סקרטל 6.5 - אותו דבר כמו קרא, המון הקרבה ונחישות ויכולת טובה מאוד בסופו של דבר. מה שכן, קיבלנו היום בדיוק את הסיבה למה שניהם לא יכולים לשחק ביחד במרכז השדה, פשוט חוסר טכניקה ויכולת להרחיק כמו שצריך, בקושי כדור ארוך אחד של שניהם ביחד הגיע לכתובת או אפילו לאיזור של שחקן ליברפול. הסלובקי גם הוסיף 2-3 איבודים שעשו לי התקפי לב.
    אגר 7 - טוב מאוד, אין לי מושג מה קרה לו שם לקראת הסוף אבל לעלות בכל זאת אחרי מצב של התייבשות ככל הנראה זה מראה עליו המון, והוא עוד הספיק להרחיק 2-3 הרמות אחרי זה. אבל התרומה הדלה שלו בהתקפה בלטה, פשוט אסור לו לשחק כמגן שמאלי. הוא בלם ובלם מצוין ואנחנו חייבים אותו במרכז ההגנה.
    מסצ'ראנו 8 - עוד אחד שהמשחקים האלה פשוט תפורים עליו, איזו יכולת אדירה ועוד הוסיף בישול, איש המשחק ללא ספק, אני מקווה שנצליח לשמור עליו כי לא נראה לי שפאולסן יכול לעשות את התפקיד ההגנתי הזה בהצלחה כמו מסצ'.
    ג'רארד 6 - בחלק ההגנתי היה נפלא אבל בהתקפי פשוט לא קיים. ועדיין משחק בסה"כ טוב, אבל אנחנו חייבים אותו יותר דומיננטי.
    קויט 7.5 - נפלא, עשה פשוט הכל, אין עליו.
    קול - תיקול לא חכם ואני מקווה שהוא יצליח להרים את עצמו אחרי הפתיחה האיומה הזאת. ולא הגיע לו אדום.
    יובאנוביץ 6 - רץ המון אבל הוא משחק נסוג מאוד, צריך לחפש יותר קדימה ולהשתחרר מהפחד שלו, ייקח לו עוד קצת זמן להתאקלם אבל דווקא הייתי מרוצה מהצד הפיזי שלו והוא נראה מוכן לפרמיירליג במובן הזה.
    אנ'גוג 6 - גם הוא ניסה וניסה ובסוף נתן גול עם סיומת פנטסטית, אבל זה לא זה. הוא לא יכול לשחק לבד בחוד. המון נבדלים, לא מספיק תרומה בהנעת הכדור, הוא צריך עוד חלוץ לידו, פשוט ככה.

מקסי - עזבו מגן שמאלי, הוא נתן שם תרומה פשוט מצוינת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    טורס - צריך להתחדד עוד אבל בסה"כ כשנגע בכדור עשה דברים חיוביים.
    לוקאס - כשהוא עלה במקום מסצ'ראנו צעקתי "לא!!!" כי פחדתי מהרכות שלו אבל הוא חילץ לא מעט כדורים והיה טוב בדקות המועטות שלו.

משחק פתיחת עונה הזוי, אני עדיין לא מבין מה הלך בו, אבל כמו שהזהרתי את האופטימיים - ייקח לנו זמן להתחבר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/10
  11. ArsenalFan Member

אתם צריכים לעשות הכל כדי לשמור על מסצ'ראנו. אמנם מולו שיחק היום בחור טיפש שאין לו מושג מה זה להיות קשר אחורי ולצדו היה ילד בן 18 שהמעמד עדיין גדול עליו בכמה מידות, אבל הוא נכס שאסור לליברפול לוותר עליו בשום אופן, אם פניה לצמרת.
    גלן ג'ונסון במשחק טוב? מה, היום כאילו? ומה אתה רוצה מאנגוג... סיומת אדירה בשער שהיה צריך להספיק לכם לשלוש נקודות, עשה לקלישי את המוות והסתדר בקלות עם ורמאלן, משחק מצוין שלו. אני אמרתי כאן בדיון הזה לפני כמה ימים: הרבה מאוד נוטים לזלזל בו, לא לוקחים אותו ברצינות מספיקה. הוא יכול להוכיח שהוא מספיק טוב לרוטציה שלכם.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגוג עשה עבודה גדולה היום. לא קל לשחק חלוץ יחיד גם לחלוצים גדולים ממנו, אבל היום הוא הטריד את ההגנה שלנו נונסטופ. הם עבדו קשה מאוד מולו, היו כמה פעמים שהיינו זקוקים לכמה שחקנים כדי לעצור אותו. הוא שמר על הכדור יפה וקינח עם שער מצוין, מה עוד אפשר לבקש מחלוץ?

דניאל אגר כזה גבר. אני חושב שזו לא היתה התייבשות אלא זעזוע מוח, במיוחד לפי הבדיקות שהרופא של ליברפול ביצע לו על הקווים. ראו שהוא לגמרי לא מבין איפה הוא נמצא במשך כמה דקות. לעלות אחרי זעזוע מוח חזרה למשחק, למרות שכל הספסל שלך מנסה למנוע ממך לחזור, זה להיות מטורף אמיתי. ככה שחקן הגנה צריך להיות, ריספקט.

13. _Rushie Member

הודג'סון הודה שזה היה זעזוע מוח.

14. Raulito Madridista

לולא השגיאה הגדולה של ריינה בסיום(אין מה לעשות, זה מה שיזכרו לו מהמשחק הזה ולא את ההדיפה המצויינת מול רוזיצקי), ליברפול הייתה יכולה להיות מרוצה גם מהניצחון שהיה מגיע וגם מהדרך. הכרטיס האדום הלא-מוצדק לטעמי של קול, קילקל לקבוצה את המשחק וגרם לה להתבצר בהגנה, וגם את זה היא עשתה לא רע בכלל - אגר גם עם סחרחורת הציג משחק טוב כמגן שמאלי וארסנל לא הגיעה כמעט להזדמנויות. הודג'סון אומנם פתח רק עם חלוץ אח(אנגוג נתן יותר ממה שהוא נותן בדרך-כלל) אך מדובר בהרכב התקפי ומעניין - רק מסצ'ראנו שנתן היום הכל והצטיין במגרש, היה קשר בעל אופי הגנתי. ג'רארד לא הוצב מתחת לחלוצים אך ברור שהוא יצטרף הרבה מאוד להתקפה. לליברפול יש שחקני התקפה לא רעים בכלל, הסגל מעט יותר עמוק.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הבא שלנו למי ששכח הוא כבר ביום חמישי ליגה האירופאית, באנפילד מול טרבונזספור. אני מקווה שג'ואי יתאושש כבר נגדם ויעלה בהרכב, כשהייתי נותן לאנ'גוג לפתוח עוד פעם ובעצם גם נותן עוד זמן לטורס ומעלה את הספרדי בהרכב מול סיטי. מסצ'ראנו חייב לשחק ולו רק בשביל שאינטר יירתעו מלהציע עליו, נתן היום משחק גדול. בעקרון הייתי עולה בהרכב דיי משני מול הטורקים ונותן מקומות בהרכב לאורליו, ווילסון, קלי ופאצ'קו שמסקרן אותי מאוד לראות אותם, ועל הדרך כמובן נותן מנוחה לשחקני ההרכב.

מול סיטי אפשר בהחלט לנצח. זה לא שהם נראו הרבה יותר טוב מאיתנו נגד טוטנהאם, גם הם עוד לא התחברו ואם נבוא חדים מספיק נוכל לצאת משם עם 3 נקודות.

נ.ב
    חובה חובה חובה מגן שמאלי חדש, דיי נמאס לא רוצה לראות את אגר בצד שמאל. אם הודג'סון לא מאמין באורליו מספיק כדי להעלות אותו בהרכב שיקנה עוד מגן. חובה שהדני המעולה יהיה במרכז ההגנה כי סקרטל וקרא פשוט יותר מדי נגרים בשביל לשתף פעולה במרכז השדה.