ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

על הספסל. לגבי ספירינג/שלבי אין ספק שאחד מיותר אם נביא קשר אחורי רציני (וצריך). מאחר ולשלבי יש יותר פוטנציאל, ספירינג יהיה זה שיעזוב אלא אם הוא יהיה מרוצה להיות קבור בהיררכיה לעונה נוספת.

ק.אחורי/לוקאס
    מיירלש/אדם ג'רארד/שלבי*

קיימת אופציה אולי להביא את מקארת'י ולהשאיל את שלבי לוויגאן לעונה כך שיצבור יותר ניסיון. עד אז ג'רארד יהיה בן 32, מיירלש כמעט 30 ויהיו לנו יורשים פוטנציאלים צעירים אך בשלים יותר בדמותם של שלבי ומקארת'י ואולי גם פרננדז.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

להביא את אדם לספסל מבחינתי זה מגוחך. כבר שנים על גבי שנים אנחנו מתלוננים על רכישות כאלה, כל מני שחקנים די בינוניים שבאים במחירי ביניים כאלה כדי "לחזק את הסגל". עדיף לחזק את ההרכב, רוצים פליימייקר תותח, תביאו פליימקר תותח ושמיירלש ירד לרוטציה, קראתי שלבאנגה בולנסיה יש סעיף שחרור של 13 מ' אירו, וואלה גניבה,אבל נמאס לי משחקנים שמגיעים כדי לשבת על הספסל.

האסטרטגיה צריכה להיות שחקנים שיבואו לשדרג את ההרכב בצורה משמעותית ובכך יורידו שחקנים כמו קויט, לוקאס וקראגר לספסל כדי לתת עומק.
    ואם מרגישים שצריך שחקן "לסגל", אז למה אדם ולא מקארת'י? השני בא על תקן פרוספקט שתוך שנתיים-שלוש מצפים ממנו כבר שייכנס להרכב, זה כבר סיפור שונה מרכישה כמו אדם לספסל.

3. Strawberry Fields Member

קודם כל, אדם לא בינוני. רק הקרנות שלו שוות 10 מ' פאונד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    שנית, שנינו מבינים שצריך עומק בסגל אני רק חושב שמיירלש לא יהיה מרוצה לספק אותו ושאין מספיק קשרים מרכזיים זמינים בשוק וברמה גבוהה מספיק כדי לדחוק את מיירלש לספסל (אלא אם אתה רוצה להאיר את עיניי). בנוסף, יש מספיק עמדות אחרות לחזק שנמצאות בעדיפות גבוהה יותר (מבחינה תקציבית).

--------
    כאן רשום שהעסקה על מקארת'י היא 90% סגורה:
    http://www.clicklancashire.com/sport/wigan...2%E2%84%A2.html?

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי כ"כ העסק עם מקארת'י. הבחור קשר התקפי או 50/50, פחות או יותר משחק בעמדות ששלבי אמור לשחק בהן. אני חשבתי שמחזיקים מאוד משלבי (גם אני מאוד מחזיק ממנו), אז למה להביא שחקן פחות או יותר באותו גיל לאותן עמדות?
    אני לא כ"כ מכיר את מקארת'י אז אני באמת שואל אתכם כי ממה שאני רואה אתם כן מכירים אותו יותר טוב ממני...

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקארת'י לטעמי הוא קשר יותר התקפי באופי שלו משלבי. הוא נייד יותר, קצת זריז יותר, נמצא מקדימה יותר. אם הייתי צריך להשוות הייתי אומר ששלבי דומה בסגנון המשחק למיירלש (לא רואה אותו משחק בעמדה הכי קדמית בקישור מאחורי החלוצים) ומקארת'י לג'רארד. אין שום סיבה שהם לא יוכלו להרכיב קישור עתידי אם שניהם יגיעו לרמות שמצפים מהם.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

Walkon,

לקחת לי את המילים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

רואים את ההשקעה של המועדון בצעירים וכבר יש לנו פרוספקטים מצויינים בנוער ובמילואים, ממש קשה לחכות לראות מה יצא מהם.
    שחקנים שנראה שהם בוגרים יותר מגילם וקיבלו יסודות, לשחקנים כאלה בדרך כלל יותר קל לפרוץ להרכב.

7. Ian Wright Member

8. A. Arshavin Member

ואני ממש בטוח שהוא הולך להפציץ עם ציוץ בסגנון "אחרי פגישה עם אשלי יאנג....he's on his way to Anfield"

9. Ian Wright Member

טוב. זה לא באמת הוא למי שצירף אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/11
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חשבון פארודיה.

11. Strawberry Fields Member

12. Mellow29 Kopite

ועם זאת, אני מסכים עם התגובה שבאה לאחר מכן-

13. Strawberry Fields Member

הצורך נובע מכך שקירגיאקוס לא צפוי להיות איתנו בעונה הבאה, על הכשירות של אגר לא צריך לבנות, סקרטל בינוני להחריד ואילו היו לנו אופציות טובות ממנו (ודן הוא בהחלט כזה) הוא היה רואה את הדלת, קראגר בעונה הבאה בן 34 וצריך מישהו עם יותר ניסיון מקלי/ווילסון/וויזדום שיהיה בסגל. הוא גם אנגלי ואנחנו צריכים להביא כאלה אם אנחנו לא רוצים סגל קצר מדיי. דן יהיה מסוג ההחתמות שיסתכלו עליהן אחרי תקופה ויהללו אותה, כמו ג'אגיילקה לאברטון משפילד יונייטד אחרי שירדה.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

לא חושב שיש מנוס מיציאה של ווילסון להשאלה בעונה הבאה.
    אנחנו לא רוצים את סקרטל במעמד גבוה יותר מבלם רביעי בסגל, את קראגר אופציה ראשונה למקרה שיש פציעה, אגר בעיקרון אמור לפתוח כשהוא כשיר (כי לא נביא שני בלמים ונמכור שלושה) ובלם חדש נוסף להרכב כדי לחזק את האזור. קלי כרגע נספר יותר כמגן ימני ולדעתי הוא המגן הימני הכי טוב שלנו, טיפה לפני ג'ונסון, וראו את זה כשהוא שיחק. לכן, צריך למצוא לווילסון קבוצה שבה יקבל דקות משחק באופן קבוע ויגדל כשחקן כדי שיחזור בעונה הבאה טוב יותר ושנוכל למכור גם את סקרטל או שקראגר יפרוש. אני די בטוח שאחת העולות החדשות - או וויגאן / וולבס תשמח דווקא לקבל אותו בהשאלה לעונה. שוב, נצטרך לחכות ולראות.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלי מגן ימני ראשון? סקרטל רביעי בהיררכיית הבלמים?
    אתה ממש לא מסונכרן עם דלגליש. אני אופתע מאוד אם במחזור הפתיחה סקרטל לא עולה בהרכב וקלי כן.
    סקוט דאן יותר טוב מסקרטל, סקרטל שיפר את יכולתו לקראת סיום העונה אבל הרשלנות שלו בעבירות היא בלתי נסלחת וזה משהו שהוא לא מצליח להיגמל ממנו. בנוסף לזה, הוא פשוט חלש באוויר. השאלה היא לא האם דאן טוב ממנו אלא האם יש בלם טוב יותר מדאן שאפשר להביא במחיר דומה? זה מה שצריך לבדוק טוב.