ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

בן 26. משחק חלוץ מרכזי עבור הנבחרת אבל שיחק עבור מונאקו גם באגפים כשצריך. יכולת כיבוש מכל מצב: ימין, שמאל, ראש, חופשיות, מספריים - הכל. זריז אבל לא סילון, בעל טכניקה גבוהה מאוד (ברמה של קאגווה), ראיית משחק טובה ומוסר עבודה.

יש המון קליפים שלו ביוטוב אם אתה מחפש משהו ויזואלי, פשוט קשה לי לצמצם ולבחור אחד.

גול אחד מפברואר העונה, ככה טעימה קטנה על קצה המזלג...

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/11
  2. Ori8 Member

בקיצור, בקרוב יהיה אפשר לקנות חולצה עם השם Young מאחורה, קוריאני, אנגלי, זה לא באמת משנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Don Joan Roman Member

יאנג חלוץ לא רע בכלל הוא זה ששמר את מונאקו פחות או יותר בתמונת ההישרדות ואני לא יודע כמה הוא מתאים לליברפול אבל במחשבה שנייה הוא ממילא אמור להחליף אפס כמו אנגוג ויותר גרוע מאנגוג הוא לא יכול להיות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא קונה מישהו רק כי הוא יותר טוב ממה שיש לך. אחרת במקרה הזה גם היה מספיק אם נביא את איתי שכטר.

5. Don Joan Roman Member

אתה כן קונה מישהו כי הוא יותר טוב ממה שיש לך כי אתה תמיד מחפש להשתדרג ואל תשווה בין שכטר ליאנג, הקוריאני שיחק בליגה קצת יותר קשה מהליגה הישראלית וסיפק מספרים טובים והוא בניגוד לשכטר כמו שכבר אמרו פה כוח שוק חזק מאוד שיכול למתג את ליברפול ולהכניס לה הרבה כסף ואילו לשכטר אין את הפלוס הזה.

6. Mellow29 Kopite

אם כבר, הוא השווה בין אנגוג לשכטר ולא בין יאנג לשכטר, ובכל מקרה זה היה בסוג של סרקזם והוא לא באמת התכוון לכך ברצינות.....

7. Strawberry Fields Member

אם פארק יגיע אני מאמין שהוא יהיה יותר מחליף של בניון (משופר) מאשר של אנגוג, גם מבחינת עמדות על המגרש וגם מבחינת סגנון משחק.

----
    ב-RAWK מס' ITKs טוענים שסיכמנו עם ניוקאסל מחיר עבור ג'ואי בארטון ומנהלים מו"מ לגבי החוזה שלו כרגע.

באוקטובר רשמתי:
    http://www.redandwhitekop.com/forum/index....6003#msg7486003
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אמר דבר כזה?

אנשים בכדורגל כבר באמת איבדו את הבושה.

9. Mellow29 Kopite

הוא אמנם קשר לא רע, אבל נראה לי מבוגר מדי ומיותר מדי. יש דברים יותר בוערים על הפרק מלסכם מחיר עם ניוקאסל על שחקן שבעוד שנה נגמר לו החוזה ובלי שהבאנו רכש בעמדות דחופות יותר...

לעזאזל עם המגפייז האלה, לא יכלו לסדר הנחה על רכישה מרוכזת של קארול, אנריקה ובארטון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

כשיונייטד שיווקו את עצמם בכל אסיה זה היה בסדר כי הם ראשונים וכי הם צברו ככה יתרון על פני שאר הקבוצות, אבל כשקבוצות אחרות רואות בכך פוטנציאל זה פתאום לא בסדר?
    גם אם הוא אכן אמר את זה, אני לא רואה פה שום בעיה, לא מבחינה כלכלית, לא מבחינה מקצועית ולא מבחינת פוליטיקלי קורקט.

10. Strawberry Fields Member

זה לא הוא אלא מישהו שעובד אצל הספונסר שעל החולצה שלנו (בנק עם סניפים באסיה) אמר את זה.

11. Ori8 Member

וואו, אני מאוד לא רוצה את בארטון, מקווה שמדובר בשקרים אבל זה מרגיש לי בבטן אמין דווקא, נתן עונה נהדרת בניוקאסל, אין ספק.
    אבל מבוגר מדי, לא יצירתי מספיק, ובכלל, מרגיש לי כאמ-אמא של הבינוניות ממנה אנחנו כ"כ רוצים להתרחק, ממש לא מה שאנחנו צריכים.
    אם יש אמת בדברים כנראה שאדם ומק'ארתי ירדו מהפרק.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר היה לנו פה דיון על בארטון, אני היחיד שהיה בעד עד כמה שאני זוכר.
    שחקן טוב מאוד שהיה בדעיכה בשנים האחרונות, העונה חזר ובגדול.
    מביא לנו המון דברים שאין לנו בקבוצה: ניידות ונחישות, הגבהות ברמה גבוהה, טוב בלקחת מצבים נייחים-קרנות ובעיטות חופשיות להגבהות.
    יותר טוב מכל הקשרים המרכזיים שיש לנו במועדון.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום בעיה לשווק את עצמך באסיה. יש בעיה בכך שמספרים שהבעלים רוצה שחקן מאסיה לשם כך. אם יש שמץ של השפעה של הבעלים בעניין ולחץ של "אני רוצה אסייתי", זה רע מאוד. שישווק כמה שהוא רוצה, בלי קשר לסגל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/11
  14. Ori8 Member

גם אתה טוב יותר.

מי אומר שהוא לא יחזור לבינוניות של השנים האחרונות?
    מעדיף בהרבה את מקארתי, אולי אפילו את אדם.

15. Strawberry Fields Member

מבחינת כדורגל נטו תמיד חיבבתי את בארטון אבל לא יכול לסבול את הבנאדם.

http://www.b3ta.cr3ation.co.uk/data/Xxx/a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_bartontorres2.Xxx