ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. oginath Member

העורך של הנורת'ן אקו
    Scottwilsonecho Scott Wilson
    In response to an avalanche of messages - #SAFC have NOT accepted a bid for Jordan Henderson and nor are they going to. The end.

2. Ori8 Member

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2010/11/14/1289733357101/Jordan-Henderson-who-has--006.Xxx
    הלוואי, יצא לי לראות אותו מס' פעמים והוא היחיד שתמיד בלט לטובה בסנדרלנד, אמנם לא הכי מהיר, אבל מאוד חכם, ראיית משחק נהדרת, עושה המון תנועה בלי כדור, מתאקל גם לא רע יחסית לשחקן התקפי.
    לדעתי הוא פרוספקט נהדר ואם אני לא טועה הוא גם קיבל מקאפלו זימון בכורה לא מזמן.

אלו בדיוק השמועות שאנחנו צריכים לשמוע, לא כל מיני בארטונים בינוניים שהבליחו לעונה אחת, כי הציפרלקס התחיל להשפיע והם נרגעו עם המכות..

אגב, קומלי לא פעם התראיין ואמר שהוא "פריק" של סטטיסטיקה, מה שמקשר אוטומטית לבארטון שסידר את רוב הגולים של קארול בניוקאסל, יכול להיות שמפה הגיעה המחשבה עליו, בכל אופן, מקווה שירדנו ממנו.

3. Gnus Avenue Member

מה התוכניות לגבי אקווילאני לעונה הבאה?

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידוע. כנראה שננסה למכור אותו אבל רק במחיר שמקובל לנו, אם לא נצליח הוא יישאר מן הסתם.

5. Strawberry Fields Member

הוא לא יחזור ליובנטוס, הבנתי שהמנג'ר החדש לא מעוניין בו/יובה לא רוצה לשלם. הוא מעדיף להישאר באיטליה, יש סיכוי שאולי רומא תרצה אותו בחזרה או מילאן כמחליף לפירלו. כרגע שחקן שלנו וזה לא ישתנה עד שמישהי תגיש הצעה מתקבלת.

6. Yotam Member

וזה בצדק, עד כמה הוא תרם למערך של יובנטוס. הסיבה של יובנטוס מוצדקת היא מחדשת את הסגל ואקווילאני לא נראה כאחד שיוביל את הקישור של יובנטוס.
    איפה הוא היה לפני ליברפול?

7. Mellow29 Kopite

דווקא הבנתי שהוא היה מנקודות האור הבודדות של יובנטוס העונה, אבל המאמן החדש שלהם אמר שהוא לא רוצה את אקווילאני כי הוא לא מספיק פיזי לטעמו אז כרגע האופציה שלהם נפסלת.

הוא הגיע אלינו לפני שנתיים מרומא תמורת 17 מיליון פאונד.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול בארטון היום הנדרסון. קשקושידה. נחכה לדברים ממשיים, כבר נמאס לדבר כאילו.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

חלק מהשמות פה בשני העמודים האחרונים כמעט גרמו לי לזרוק כסא על המסך, אבל ככה זה עונת ההעברות.
    מקווה שנביא רק שחקנים שישדרגו לנו את ההרכב ויתאימו לשיטת המשחק וגם שאפשר להגיד עליהם שהם מספיק טובים די לפתוח בהרכב של קבוצה אלופה. בנוסף, שחקן אחד צעיר ומאוד מבטיח שיגדיל את התחרות על ההרכב בחלק ההתקפי. אסור להירדם עכשיו, צריך לסגור את העסקאות בצורה מהירה וחד משמעית. מי שמתמהמה מפספס. אני מאמין שאחרי העברת הבעלות ועסקאות הספונסרשיפ שעשינו כסף זה לא בעיה כזאת גדולה (ועם זאת, אנחנו לא סיטי/צ'לסי).

סאקו/לוברן/פיל ג'ונס, אנריקה, הזארד וגריזמן. בסביבות ה-60 מיליון פאונד, לא בלתי אפשרי ולא כזה בשמיים בשוק כמו של היום.
    אז נהיה קצת קצרים בקישור לפחות עד ינואר (במקרה של פציעה), נחיה עם זה, גם שלבי יקבל יותר דקות.

הרכב ראשון: (אותו מערך כמו ב3:1 בבית על יונייטד)

-----------------ריינה----------------
    אנריקה-----אגר----------סאקו------קלי
    -----------לוקאס----------------------
    ----------------------ג'רארד----------
    -----הזארד---------------מיירלש------
    -------------------סוארז--------------
    ------------קארול---------------------

הרכב שני:

--------------------גולאשי-----------------
    רובינסון/אורליו---סקרטל----קראגר-----ג'ונסון
    ---------------ספירינג---------------------
    ---------------------------אקווילני---------
    ---------גריזמן------------------שלבי------
    -----------------------פצ'אקו--------------
    ----------------קאוט---------------------

כמובן שאני לא חושב שיצא לנו לשחק עם כל ההרכב השני ביחד, בכל זאת אין אירופה.

10. Mellow29 Kopite

60 מיליון פאונד זה לא מעט כסף (למרות שלא מכרת כמעט אף אחד), אבל גם בכסף הזה אתה לא תשיג את ארבעתם. אולי הזארד ועוד שניים מתוך השלושה. אני לא יודע לגבי ג'ונס או אנריקה, אבל הזארד לא ירק בכלל לכיוונך בלי CL.

11. Cup of Tea Liverpool, UK

האמת שלמכור את כל מי שלא צריך זה מובן מאליו מבחינתי והכללתי את כל זה בתקציב שרשמתי (זה בערך עוד 7-8 מיליון על התקציב של הבעלים נטו אם אקווילני נשאר).
    למה שסאקו לא יבוא לדוגמא? אז פ.ס.ז' משחקים בליגה האירופית וואו, הם בחיים לא מועדון יותר אטרקטיבי מאיתנו. והם גם לא מועדון גדול בלי קשר.
    הזארד רוצה מקום לפרוץ בו, ברצלונה, ריאל או יונייטד זה לא מקום כזה. לשלושתם יש הרכב חזק בכנפיים. ארסנל אולי, אבל באמת קשה לי להאמין שונגר יוציא את ה-20 מיליון פאונד (תג המחיר) הנדרשים וגם שהזארד לא מכיר את כל הפאקים הקטנים בארסנל שכל עוד הם קיימים גם עוד 5 שנים הם לא יזכו באליפות. לסיטי גם לא חסר ווינגרים וצ'לסי לא נראית קרובה למינוי מאמן בכלל. אז אני מאמין שיש סיכוי שהוא יבוא אלינו בסופו של דבר אם ימאס לו לחכות והוא יבין שאנחנו האופציה הכי טובה שנשארה. עדיף לשחק בליגה קשה וחזקה כמו האנגלית מאשר לשחק עונה אחת בצ'מפיונס עם קבוצה צרפתית שלך תדע מי ישאר שם (קבאיי עזב, ג'רביניו בדרך גם, אדיל ראמי בולנסיה כבר מינואר). פתאום הם כבר לא כל כך טובים.

12. KirkH Member

הוא ילד ואם יש לו סוכן סביר אני בטוח שהוא מייעץ לו להישאר עוד עונה בבית כדי לתת עונת צ'מפיונס בדרך לחוזה מפוצץ.

ככל שאתה משחק בקבוצה פחות טובה יש לך במה יותר גדולה לבלוט. אם היום הוא מבוקש ב-X כסף (משכורת), עונה אירופית טובה תכפיל את הסכום.

תלוי בסוכן.

13. Mellow29 Kopite

אני בספק שהמחיר שלו זה 20 מיליון פאונד, זה נראה נמוך מדי וגם אם כך פורסם אני לא יודע מי עומד מאחורי הפרסום ועד כמה זה מבוסס.
    תאמין לי שאם ריאל מדריד או ברצלונה או מנ' יונייטד יתנו לו הצעה זהה לשלנו, הוא לא ממש יסתכל על מי משחק בכנפיים של הקבוצות האחרות אלא יחתום. בטח שהוא גם לא יסתכל על הפאקים של ארסנל ובגלל זה לא יחתום שם, זאת בכלל מחשבה מוזרה. הרי הוא מגיע כדי לתקן את הפאקים האלה! אני גם לא חושב שלהישאר בליל זאת אופציה כזאת רעה בשבילו. בסה"כ הוא סחב אותם לדאבל, ובכלל יש נטייה למאמנים ו/או שחקנים שעשו פריצה להישאר בקבוצות שלהם לעונת צ'מפיונס (מרסיי, דורטמונד, פורטו)...
    אני לא אוהב את המצב הזה, אבל ביינתים הקבוצה היחידה שאנחנו יותר מושכים ממנה מהיריבות שלנו לטופ 6 זה הספרס.

מה גם שאני לא רואה סרט שנביא ארבעה-חמישה שחקנים ומתוכם אף שחקן בריטי או בלי נסיון בפרמייר-ליג (אנריקה הוא היחיד ברשימה שלך). זה גם סיטואציה שאני לא כ"כ אוהב, אבל כדאי שתצפה לקבל לפחות אנגלי אחד...

לא אמרתי שסאקו לא יבוא, אני אומר ש60 מיליון פאונד לא יספיקו לך לרכוש ארבעה שחקנים כאלה. תחשוב על זה ככה - שלושה פרוספקטים צעירים וסופר-מבטיחים + מגן שמאלי סולידי ב-15 מיליון פאונד לאחד?

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/11
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבלי לדבר על מי שרשמת כרכש, אם הגעת למצב שמיירלאש הקיצוני הימני שלך בהרכב מלא אז יש לך בעייה חמורה.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

KirkH,

בגדול אתה צודק. בשביל הסוכן אולי עדיף לו שהשחקן ישאר בליל עוד עונה,
    אבל להזארד עדיף לעבור לליגה תחרותית וקשה יותר שם הוא באמת יתפתח כשחקן בהרכב של קבוצה כמו... ליברפול. את הכסף הוא יקבל.

Mellow29,

לא אמרתי שהוא 100% אצלנו, ברור שיש לו עוד אופציות והרבה. הניסיון בפרמיירליג חשוב יותר בהגנה וגם באופציות ציינתי את פיל ג'ונס,
    שאני ממש לא אתנגד שנרכוש גם אם זה על חשבונו של סאקו, שניהם אדירים.
    בהתקפה זה הכישרון וסגנון המשחק של הקבוצה, ראינו כמה זמן לקח לסוארז וגם לטורס להתחיל לחורר רשתות.
    איך תשיג את ארבעתם ב-60 מיליון פאונד? הבלם ב 17-18 מיליון פאונד, אנריקה ב-12 מיליון זה מחיר הוגן לכל הדעות, ווינגר להרכב ב-20 מיליון פאונד ואנטואן גריזמן משחק בריאל סוסיאדד אז אני לא חושב שהם כל כך במקום להתווכח יותר מדי על המחיר, 10 מיליון פאונד זה מספיק, כמו קאוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. אם נחרוג ב 2-3 אל תירה בי בבקשה.

Liverpool-Forever,

זה כבר עניין של הטקטיקה. הוא לא בדיוק הקיצוני הימני כמו ולנסיה או וולקוט, אני מאמין שראית את הניצחון הביתי על החלאות. הוא ישחק בימין-אמצע כזה עם תמיכה של המגן וסוארז התקפית והגנתית, אפשר לעשות עם המערך הזה הרבה דברים. אם השחקנים יעלו עם מוטיבציה גבוהה לניצחון אין סיבה שזה לא יעבוד.