ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עבד במשחק אחד ספציפי, זה לא אומר שזאת יכולה להיות אופציה ארוכת טווח. לשחק בלי שום קיצוניים... לא יודע. ההרכב הזה יכול בהחלט לעבוד (לא שאני חושב שהזארד יגיע לפה... לא מכיר את הפאקים של ארסנל, בחייך בנאדם) אבל במערך קצת שונה של 4-3-3. אני הייתי מתעקש בקיץ על קשר אחורי נוסף שייתן פייט ללוקאס וכנראה גם יוציא אותו מההרכב, בכל מקרה מעמד של באנקר בהרכב כמו שיש לו היום לא מקובל שיהיה לו בעונה הבאה.

אבל שוב... ספקולציות, לא אוהב את דיוני הפוטבול מנג'ר. המציאות היא שאנחנו לא יודעים עדיין מי יגיע, אנחנו לא יודעים את המחירים של שחקנים, זה פשוט מיותר.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו, הסיפור על הנדרסון הגיע גם לטיימס, טוני בארט כתב שאנחנו מעריכים אותו ב13 מ' פאונד וסנדרלנד רוצה 18.
    מבחינתי אנחנו מעריכים אותו ביותר מדי, גם 13 זה יותר מדי לשחקן שבסה"כ לא עשה כלום עדיין ויותר מזה, לא הראה שום פוטנציאל יוצא דופן מבחינתי. 18 זה מגוחך.

3. Strawberry Fields Member

אני מסכים שהמחיר מגוחך אך עם זאת אני יכול להבין. היום לא משלמים רק על קבלות אלא גם על פוטנציאל.
    באופן פוטנציאלי יש לשחקנים כמו הנדרסון ומקארת'י לפחות עשור של כדורגל לפניהם וזה משחק תפקיד חשוב.
    כדורגלנים הם כמו קוביות קרח, טבעי שהיקר יותר יהיה זה שצפוי להתאדות בתאריך מאוחר יותר.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק אבל כמו שציינתי אני גם לא ראיתי איזהשהוא פוטנציאל יוצא מן הכלל, עוד קשר אנגלי צעיר די מבטיח, כמוהו יש הרבה, אבל לא משהו שמצדיק סכום של 8 ספרות. אבל זאת רק דעתי.
    אני גם חושב שהוא יושב על המשבצת של שלבי יותר מאשר מקארת'י שמשחק קדימה יותר. זה יכול להיות בעייתי. לגבי שלבי בכל מקרה נראה שנשקול להשאיל אותו, מהלך נכון לדעתי שאני מקווה שיקרה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטיימס, בגארדיין...מוזר. מעריך אותו פחות מכל האופציות שכבר הזכרנו פה בימים האחרונים, כמובן שהוא בן 20 והמחשבה בהקשרו היא יותר לטווח ארוך אבל אני צריך באמת שוב לכתוב שהסגל שלנו דורש שיפורי בזק ולא פתרונות ל2014? מאותה סיבה שלא רציתי שנשים 10+ על מקארתי אני לא רוצה שנשים את זה על הנדרסון ולדעתי מקארתי כישרון גדול יותר בכל מקרה.

6. Ori8 Member

ככל שהזמן עובר, עושה רושם שמתמקדים כרגע בכל הכוח בהחתמת עושה משחק.
    סנדרלנד בחיים לא תקבל 18 מ' על הנדרסון, חיים בסרט, הוא פרוספקט ברמה של אולברייטון פחות או יותר, עוד עונה טובה מאוד שלו שם והם יוכלו לדרוש סכום כזה, כרגע זה לא ריאלי.
    ההרגשה שלי שנחתום בסופו של דבר עם צ'ארלי אדם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
  7. Eric Cantona Member

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנדרסון בכלל לא עושה משחק. אני לא בעד ההחתמה הזאת.

קנטונה - מה הסיפור פה בדיוק? הבאת 2 ידיעות מלפני שנה או יותר... מה הנקודה?

9. Eric Cantona Member

שיעשעו אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת קושרנו לרונאלדו עוד לפני שמנ יו ראתה אותו במשחק ידידות נגדם, הוייה לא שיקר או משהו כזה. המחיר היה יקר מאוד יחסית לילד בן 17-18, 12 מ' פאונד זה לא משהו שיכולנו לשים על שחקן בגיל כזה.

11. Legolas Member

ומזל גדול שהוא לא הגיע לבית הקברות לשחקנים שלכם,אני באמת חושב שלא היה יוצא ממנו אותו שחקן אם לא פרגוסון היה מדריך אותו לפני שהוא עשה את קפיצת המדרגה הכל כך גדולה.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית קברות לשחקנים? ואו.

13. Legolas Member

קבל תיקון,בית קברות לשחקנים מבחינת תארים.
    וזה לא משהו שהולך להשתנות בשנים הקרובות.

14. זאביק זלצר Member

כרגע דלגליש מנסה להביא ווינגרים על מנת להתאים את שיטת את המשחק לקארול על מנת לנצל את הכוח שלו בגובה,אם כי אני האופציות לא הכי טובות,חואן מאטה,דאונינג...

אולי שגם יחזירו את דיוויד ג'יימס לשער?

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדור הבדולח אמר לך?