ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד 3 כתבים שיש לי בטוויטר, לא זוכר בדיוק איזה מהם.
    בכל מקרה, התפיסה בשמועה הזאת הייתה בזכות סקוט, הוא המקור הכי אמין שאפשר למצוא היום באינטרנט חוץ מהודעה רשמית כמובן.

בראד ג'ונס על סף חתימה, אני לא ממש מבין את ההעברה הזאת, אוהדי בורו מרוצים שהם מקבלים 2.5 מ' פאונד, אנחנו נותנים 2.5 כשהתקציב ממש ממש מוגבל, לא ברור.
    טיעון חוק שחקני הבית ממש לא תופס כי אנחנו בפער של משהו כמו 3 זרים מהמכסה המותרת.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההסבר היחיד הוא שקבאליירי בדרך החוצה, אחרת גם אני לא רואה הצדקה להביא אותו במחיר כזה.

3. Don Joan Roman Member

בליברפול עושים שטויות וזה מרתיח, במקום לקנות כל מיני שחקנים שעולים 4 מיליון יורו ויתרמו כלום עדיף לגבש הצעה כספית גדולה ומפתה על סופרסטאר שיוכל לתת לנו ערך מוסף, הדבר הכי חשוב בקבוצה זה לא למלאות את הסגל אלא למלאות אותו בשחקנים מועילים ואת זה לצערי ליברפול לא עשוה מספיק טוב גם במצב המזומנים המוגבל שלה, קונצ'סקי, פאולסן, בראד ג'ונס אלו שחקנים לא רעים אבל לקבוצות ברמה הביונית ומטה באנגליה, לא לקבוצה כמו ליברפול שצריכות להחזיר את ליגת האלופות לאנפילד, זה מעצבן, זה משגע, זה מרתיח אבל זאת ליברפול ואולי זאת הסיבה לחוסר ההצלחה המשווע בליגה בעשרים השנים האחרונות: יותר מדיי בינוניים.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה מימון הצעה כספית גדולה? הרכישות שלנו העונה מסתכמות ב10 מיליון פאונד (כולל ההחתמה האחרונה, בראד ג'ונס), שגם אותם קיבלנו ממכירת בניון וריירה, ועוד לא סיימנו למכור כאשר קיריאקוס בטוח בדרך החוצה וגם אינסואה כנראה. אחרי שהמועדון יעבור בעלות ונקבל בעלים עם קצת יותר כסף ובתקווה שגם יותר יושר מהאמריקאים, יהיה אפשר לדבר על החתמה גדולה.

ועוד משהו - קונצ'סקי עוד לא חתם ולדעתי הוא גם לא יחתום, פאולסן ובראד ג'ונס הם גיבויים טובים מאוד לעמדות שלהם. לא שחקנים להרכב אלא רק שחקנים לעיבוי הסגל. ובתור כאלה הם כאמור סבירים בהחלט ומעלה, הגיבוי של צ'לסי לדוגמא לעמדת הקשר האחורי של אסיין זה אובי מיקל, כשלארסנל אין גיבוי אמיתי באופק (דיאבי לא באמת קשר אחורי), אני מעדיף את פאולסן. אז בוא נשים דברים בפרופורציות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/10
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונצ'סקי אמנם בינוני אבל שאינסואה בדרך החוצה ואתה לא יודע כמה משחקים תקבל מאאורליו ושני האופציות האחרות הם בכלל בלמים(ווילסון ואגר) אז בכל הנוגע לעמדת המגן השמאלי ליברפול לא יכולה להיות בררנית במיוחד לאור תקציב הרכש הקטן, קונצ'סקי אמנם מגן בינוני אבל נכון לעכשיו הוא עדיף על כלום ואם יגיע ליברפול לא תצטרך להציב בעמדת המגן השמאלי את אגר ולאבד אותו כבלם.
    בנוגע לעמדת הקשר האחורי, לליברפול דווקא יש את לוקאס שאמנם כקשר 50-50 הוא לא מציאה אבל כקשר אחורי הוא דווקא סביר ולעמדת ה50-50 יש לכם את ג'רארד ואקווילאני ולכן הרכישה של פאולסן קצת מוזרה למרות שעומק בסגל זה אף פעם לא רע וגם אי אפשר לדעת אם מסצ'רנו ישאר או לא.
    רק לא הבנתי למה בראד ג'ונס הגיע, הרי קבאליירי שוער שני לא רע וזה לא באמת בעיה שצריכים לבזבז עליה כמעט 3 מיליון פאונד, לא מבין.

6. Don Joan Roman Member

אני מדבר לאורך השנים האחרונות, עברו פה המון שחקנים בינוניים שעיטרו את סגל הקבוצה ולא תרמו שום דבר, אם סתם דוגמא את המאה מיליון פאונד שבזבזו בעשר השנים האחרונות על פלופים כמו חוסמי וחבורת הספרדים הנגרים שדון בניטז הביא איתו היו משקיעים בשחקנים איכותיים יותר, היום מצב הקבוצה היה הרבה יותר טוב, לא הכל מסתכם בשנת 2010, ליברפול חיה הרבה יותר זמן מזה והרבה יותר זמן מזה שקועה בבינוניות ובימים שהיה הרבה יותר כסף.

בנוגע לרכשים החדשים: אני אל מבין למה לשים 2.3 מיליון פאונד על שוער כשיש לך את קאבליירי מחליף? זה סתם סבזבוז כסף ושחקן מהנוער ייתן בדיוק אותה תרומה כמו פאולסן בטווח הקצר, בטווח הארוך זה אפילו ישתלם יותר.

אדם בנוגע לעמדת המגן השמאלי: אני טוען שלא צריך למכור את אינסואה, בשביל מה למכור את אינסואה בנניח 4 מיליון פאונד ולהביא את קונצ'סקי באותו מחיר? שניהם בינוניים אז תנו לאינסואה שכבר בשקעתם בו את הקרדיט.

נ.ב נקווה שכשהסורי/אלג'יראי/מצרי/יפני/סיני/ דובאי או לא יודע מי יקנה את קהבוצה וניפטר משתיי העלוקות האלה אז הודג'סון או מי שזה לא יהיה יגאל אותנו מהרכישות המטומטמות ויביא לפה שחקניםב רמה גבוהה שיוכלו להתחרות על תארים עם מנצ'סטר וצ'לסי.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת, נמאס לי להתעסק בעבר שלנו עם בניטז, כל כך הרבה דיסקסנו וחפרנו על זה בפורום לאורך השנתיים האחרונות והוא כבר לא המנג'ר אז זה לא רלוונטי ופשוט לא מעניין. אתה התחלת עם 'בליברפול עושים שטויות', אז הבהרתי לך מה המצב כי כמו שזה נראה אתה לא בדיוק היית בקיא, לא דיברת על ההתנהלות עם חוסמי וכו' אלא על פאולסן ובראד ג'ונס בהודעה הראשונה ועל זה הגבתי.

וקל מאוד להגיד 'שחקן מהנוער' במקום פאולסן, איזה שחקן בדיוק מהנוער? אין לנו קשר אחורי ראוי אחד במילואים, פלסי סמרטוט, הרכישה של פאולסן הייתה במקום לחלוטין. בנוגע לבראד ג'ונס כבר כתבתי, אם נמכור את קבאליירי עד סוף חלון ההעברות אני מבין לגמרי רכש כזה, אם לא אז זה באמת שטותי.

ושוב, קונצ'סקי, כשהוא יחתום אם בכלל תתחיל להתלונן, איך אתה כבר בוכה על ההחתמה הזאת עוד לפני שאינסואה נמכר ועוד לפני שאנחנו יודעים מי המחליף שלו? אנחנו גם לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים.

8. Agger Member

למה ג'ו קול מורחק משלושה משחקים ?

9. Bill Shankly Member

כי הוא הורחק נגד ארסנל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אדום ישיר שווה 3 משחקי השעיה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודג'סון לא תופס מאינסואה, זה די ברור. הוא טען בהתחלה שניסו למכור את אינסואה לפני שהוא הגיע, עכשיו אינסואה בכלל לא בסגל למשחק הפתיחה כשאפילו אגר כמגן שמאלי מועדף על פניו. מנסים למכור אותו לגנואה הפעם.
    אני מאמין שעד ה1.9 אינסואה יילך ויגיע מגן שמאלי במקומו, לא יודע מי, אין ספק שאם זה יהיה קונצ'סקי זה יהיה מאכזב מאוד.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

rorysmith_tel #LFC considering five bids, by all accounts. That Kirdi isn't one of them is both remarkable and unsurprising at the same time.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Scouser Tommy ניסה אתמול בדיון ההולנדי לקבל קצת מידע על טויבנן, אבל רק היום התקשורת ההולנדית מדווחת על התעניינות אפשרית של הקבוצה שלכם בחלוצה של פ.ס.וו.

היום מדווחים שבאיינדהובן אין שום רצון לשתף פעולה והקבוצה הבהירה שבשום פנים טויבנן ישוחרר. את האמת נראה לי שזה גם מה שיקרה כי השבדי רק התחיל למעשה עכשיו לפרוח. הוא הבקיע בשני משחקי הליגה הראשונים 5 שערים והוא נראה חד מתמיד.

בכל זאת בשביל להשלים לכם את התמונה על טויבנן, מדובר בחלוץ שבדי בינלאומי. הוא גבוה, חסון עם נגיחה טובה וכשרון סיומת לא רע בכלל. אני מבין למה קבוצה מהליגה האנגלית מתעניינת בו כי הוא לבטח יתאים יופי לכדורגל שמשוחק באי הבריטי. אני רק חושב שפ.ס.וו לא הולכת לשתף פעולה כי השחקן הגיע רק לפני שנה לקבוצה.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי, תודה על המידע. דווקא נשמע שחקן טוב מאוד ומתאים לצרכים שלנו, חבל שלא נצליח להביא אותו.

14. GiladG2 Member

טויבונן לא רע בכלל. אני זוכר אותו בהתקפה לצד מרקוס ברג בנבחרת הצעירה של שוודיה מהאליפות בשנה שעברה. קצת מצחיק שכל שחקן סקנדינבי בעולם כמעט מקושר לליברפול מאז מינויו של הודג'סון, בשל הידע והאהבה שלו לאיזור.
    שמועות בדיילי מייל לגבי הרכש הבא שינחת באנפילד:

http://actinomyces.freeblog.hu/files/NilsHolgersson.Xxx

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נילס, מולי או אוגי?